Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 2 από 3   [ 39 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 26, 2007 12:40 am 
Άβαταρ μέλους

gpeppas έγραψε:
Γιωργος έγραψε:
Καλησπερα. Ευχομαι ο,τι καλυτερο στο νεο φορουμ. Δημητρη εψαχνα και εγω για εκτοξευτη θηραματων και βρηκα αυτον που προτεινεις απο την συγκεκριμενη σελιδα. Εκανα λοιπον την παραγγελεια στις 12-4. Μετα απο 2-3 μερες ειδα στις πληροφοριες της παραγγελειας μου οτι η παραγγελεια ειναι "in progress", δεν εχει γινει χρεωση στην καρτα μου και δεν εχει αποσταλει ακομα. Τους εστειλα ενα e-mail στις 16-4 ρωτωντας τους αν ειναι ολα ενταξει με την παραγγελεια αλλα ακομα δεν εχω παρει απαντηση. Εχεις κανει αγορα απο την συγκεκριμενη σελιδα;

Γιώργο καλησπέρα.

Τι έγινε με την παραγγελία , βρήκες άκρη !
Καλό θα είναι να γράφουμε αν έχουμε κάποιο πρόβλημα σε τέτοιου είδους αγορές ώστε να μπορούν να ενημερώνονται οι συνάδελφοι και να ξέρουν τι γίνεται !
Θα ανοίξω και ένα τέτοιο θέμα ώστε να έχουμε μία ενημέρωση είτε καλή είτε κακή για τα τις σελίδες παραγγελιών του εξωτερικού !

Από αυτά που γνωρίζω έστειλε αρκετά mail ο Γιώργος και δεν πείρε καμία απάντηση
και εφόσον δεν είχε γίνει καμία χρέωση στην κάρτα του επικοινώνησε με την τράπεζα
και μπλοκάρισε την παραγγελία από την συγκεκριμένη σελίδα.
Πάντως καταπέλτη παρήγγειλε από αλλού.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 26, 2007 1:40 pm 
Άβαταρ μέλους

Καλημερα.Ξερει καποιος καμια διευθυνση για αγορα gps απο εξωτερικο?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 26, 2007 6:28 pm 

www.e-bay.com Η www.E-BAY.eu ,ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΘΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ Κ GPS.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ Κ ΚΑΝΟΝΙΚΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 26, 2007 9:29 pm 
Άβαταρ μέλους

Καλησπερα. Μετα απο 2 mail που εστειλα στην εταιρια (www.lcsupply.com) και δεν πηρα απαντηση, προσπαθησα να μπλοκαρω την παραγγελεια απο την τραπεζα. Οπως μου ειπαν ομως αυτο δεν ηταν δυνατον. Ετσι τους πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι δεν εχουν παρει εγκριση ή κατι τετοιο - δεν καταλαβα ακριβως τον λογο. Εννοειται οτι η καρτα μου ειχε διαθεσιμο υπολοιπο και μαλιστα σχεδον το τριπλασιο ποσο απο αυτο που χρειαζοταν. Τελικα την ακυρωσα. Δεν θα επρεπε ομως να με ενημερωσουν για το προβλημα; Αυτοι οχι μονο δεν μου ειπαν τιποτα αλλα αδιαφορησαν και στα mail μου. Εντωμεταξυ η παραγγελια ειναι ακομα "in progress"!! Τωρα εχω παραγγειλει τον καταπελτη απο εδω: www.scottsdog.com. Η τιμη του ειναι 49$ και 17$ εξοδα αποστολης. Την επομενη μερα μου εστειλαν mail και μου ειπαν οτι τελικα τα εξοδα αποστολης ειναι 25-30$ και δεχτηκα. Τουλαχιστον οι ανθρωποι ενδιαφερθηκαν και 13$ δεν ειναι μεγαλη διαφορα. Οπως μου ειπαν σε δυο βδομαδες το πολυ θα τον εχω. Οταν τον παραλαβω με το καλο θα σας ενημερωσω.

Θοδωρη αν βρεις αυτο που ψαχνεις στο e-bay να το προτιμησεις. Εγω βρηκα καταπελτη με 30$ και κατι (σε δημοπρασια που ελειγε την επομενη μερα), αλλα δυστηχως δεν τον εστελναν στην Ελλαδα. Με το e-bay δεν εχεις προβληματα. Η εξυπηρετηση ειναι ταχυτατη σε οποιαδηποτε απορια.

Κατα τα αλλα με μια μικρη ερευνα θα βρειτε αρκετες σελιδες με οτιδηποτε χρειαζεσται σχετικα με κυνηγι - σκυλια και σε τιμες που δεν εχουν καμμια σχεση με τα ελληνικα δεδομενα. Και για να καταλαβετε στην τιμη που περνουμε εδω εναν ασυρματο καταπελτη απο εκει περνουμε δυο, μπορει και τρεις!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 27, 2007 9:03 am 
Άβαταρ μέλους

Θα το ψαξω,ευχαριστω.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 27, 2007 11:11 am 
Άβαταρ μέλους

Να ρωτησω και κατι αλλο...το -bay δουλευει μονο με πιστωτικη?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 27, 2007 7:47 pm 

ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ACOUNT ΜΕ ΠΡΟΠΛΗΡΟΜΕΝΗ ΚΑΡΤΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ, ΕΝΩ ΜΕΤΗΝ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΤΗΝ ΔΕΧΤΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Απρ 28, 2007 1:49 am 
Άβαταρ μέλους

Θοδωρη να βγαλεις την prepaid της Κυπρου. Ειναι προπληρωμενη και την δεχεται. Εγω την εχω χρησιμοποιησει.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Απρ 28, 2007 1:43 pm 
Άβαταρ μέλους

Ευχαριστω.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Απρ 30, 2007 10:59 am 
Συντονιστής
Άβαταρ μέλους

Προσωπικά δεν δίνω ποτέ την πιστωτική μου κάρτα παρά μόνο προπληρωμένη . :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 14, 2007 10:48 am 
Άβαταρ μέλους

ΣΤΙΣ 20/9 ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΑ LIDL EΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΔΗ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΑΝΤΟΧΗΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΞΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΤΣΕΣ ΜΕ ΜΑΛΛΙ ΜΕΡΙΝΟ ΜΕ 3,99 ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ.

ΥΓ.ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΠΛΑΚΩΣΕΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΕΤΕ ΑΦΗΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΜΟΙΑ :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 16, 2007 8:33 pm 
Άβαταρ μέλους

Γιωργος έγραψε:
Καλησπερα. Μετα απο 2 mail που εστειλα στην εταιρια (www.lcsupply.com) και δεν πηρα απαντηση, προσπαθησα να μπλοκαρω την παραγγελεια απο την τραπεζα. Οπως μου ειπαν ομως αυτο δεν ηταν δυνατον. Ετσι τους πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι δεν εχουν παρει εγκριση ή κατι τετοιο - δεν καταλαβα ακριβως τον λογο. Εννοειται οτι η καρτα μου ειχε διαθεσιμο υπολοιπο και μαλιστα σχεδον το τριπλασιο ποσο απο αυτο που χρειαζοταν. Τελικα την ακυρωσα. Δεν θα επρεπε ομως να με ενημερωσουν για το προβλημα; Αυτοι οχι μονο δεν μου ειπαν τιποτα αλλα αδιαφορησαν και στα mail μου. Εντωμεταξυ η παραγγελια ειναι ακομα "in progress"!! Τωρα εχω παραγγειλει τον καταπελτη απο εδω: www.scottsdog.com. Η τιμη του ειναι 49$ και 17$ εξοδα αποστολης. Την επομενη μερα μου εστειλαν mail και μου ειπαν οτι τελικα τα εξοδα αποστολης ειναι 25-30$ και δεχτηκα. Τουλαχιστον οι ανθρωποι ενδιαφερθηκαν και 13$ δεν ειναι μεγαλη διαφορα. Οπως μου ειπαν σε δυο βδομαδες το πολυ θα τον εχω. Οταν τον παραλαβω με το καλο θα σας ενημερωσω.

Θοδωρη αν βρεις αυτο που ψαχνεις στο e-bay να το προτιμησεις. Εγω βρηκα καταπελτη με 30$ και κατι (σε δημοπρασια που ελειγε την επομενη μερα), αλλα δυστηχως δεν τον εστελναν στην Ελλαδα. Με το e-bay δεν εχεις προβληματα. Η εξυπηρετηση ειναι ταχυτατη σε οποιαδηποτε απορια.

Κατα τα αλλα με μια μικρη ερευνα θα βρειτε αρκετες σελιδες με οτιδηποτε χρειαζεσται σχετικα με κυνηγι - σκυλια και σε τιμες που δεν εχουν καμμια σχεση με τα ελληνικα δεδομενα. Και για να καταλαβετε στην τιμη που περνουμε εδω εναν ασυρματο καταπελτη απο εκει περνουμε δυο, μπορει και τρεις!!

Γιωργο καλησπερα,

τον καταπελτη τον παρελαβες?
εντυπωσεις?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 18, 2007 12:37 am 
Άβαταρ μέλους

Ναι, απο εδω www.scottsdog.com. Καλος ειναι. Το μονο προβλημα ειναι οτι τα μικρα ορτυκακια χωρανε να βγουν απο τα πλαγια.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιαν 30, 2008 4:35 am 
Άβαταρ μέλους

paidia signomi pou roto kai isos akugetai xazo alla ton katapelti pou ton xrisimopieite?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιαν 30, 2008 9:34 am 
Άβαταρ μέλους

browning425 έγραψε:
paidia signomi pou roto kai isos akugetai xazo alla ton katapelti pou ton xrisimopieite?

Χρησιμοποιείτε στην σταθεροποίηση της φέρμας με διάφορους τρόπους .
Δές και αυτό , ειδικά τα βίντεο.

http://alectorisgraeca.phpbb24.com/forum/viewtopic.php?t=529

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 2 από 3   [ 39 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: