Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 2 από 6   [ 90 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Δεκ 21, 2007 9:33 am 
Άβαταρ μέλους

Τηλέφωνο με επιμονή και επιμονή και για την άλλη ημέρα , τα καρτέρια δεν αλλάζουν εύκολα, ιδιαίτερα όταν έχει πουλιά. 8)

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Δεκ 21, 2007 2:00 pm 
Συντονιστής
Άβαταρ μέλους

Την θηροφυλακή παιδιά είναι το μόνο που μπορεί να γίνει , νόμιμα .
Εστω και η παρουσία της τους δημιουργεί πρόβλημα και χάνουν την ημέρα τους έστω. :evil:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Δεκ 24, 2007 12:31 pm 
Συντονιστής
Άβαταρ μέλους

Δείτε αυτό , μια μπεκάτσα κατεβαίνει το βράδυ για φαΐ !

http://dailymotion.alice.it/video/x1ba81_filmato-beccaccia-marzo2007_animals

και αν υπάρχει καρτερατσής πεθαίνει συνήθως γιατί όπως βλέπετε πετάει ήσυχα χωρίς κόλπα . αλλού είναι το μυαλό της αυτή την στιγμή.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Δεκ 27, 2007 1:01 pm 
Άβαταρ μέλους

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΥΝΗΓΙ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΘΑ ΠΩ...ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΦΕΚΙΟΝΤΟΥΣΑΝ ΣΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΤΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΑΣΑΣ...ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΟΜΙΖΕΣ ΟΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΟΛΕΜΟΣ...ΣΕ ΜΙΑ ΑΚΤΙΝΑ ΛΙΓΩΝ ΧΛΜ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ... :(

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιαν 03, 2008 2:59 pm 
Άβαταρ μέλους

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΟΙ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΑΚΟΥΤΕ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΣΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ ΤΙΣ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ "ΑΚΟΥΣΑ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠ.ΘΗΡ."ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΛ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΘΑ ΣΚΩΤΟΝΟΥΝ ΑΝΕΝΟΧΛΙΤΟΙ.ΠΡΕΠΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ.ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΑΝ ΟΥΤΕ ΚΥΝ.ΑΔΕΙΑ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 08, 2008 1:15 am 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΦΥΛΑΞΗ ή Η ΔΙΑΦΥΛΑΞΗ ΤΗΣ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΚΑΡΤΕΡΗΤΖΗΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ
ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑ. Η ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟ ΠΕΔΙΟ.
ΣΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΧΛΑΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΠΙΣΤΡΕΦΑΜΕ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ 3 ΑΤΟΜΑ
ΔΕΧΘΗΚΑΜΕ ΕΛΕΓΧΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΙΚΟ ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΑ. ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΗ Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΚΑΙ ΤΩΝ 3 ΜΑΣ ΕΠΕΣΑΝ ΔΥΟ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΕΜΑΣ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΛΕΓΧΟΣ. ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΤΟ ΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Θεία δίκη
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιαν 23, 2008 12:57 am 
Άβαταρ μέλους

Το απόγευμα της 22ας Ιανουαρίου κάποιος ασυνείδητος έκατσε για καρτέρι μπεκάτσας στο Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων, δίπλα στο Μοναστήρι της Δουρούτης. Εγώ είχα βγάλει τα σκυλιά μου για βόλτα. Οι τουφεκιές του παραλίγο να με πετύχουν. Ήμουν στα 50 μέτρα απ' αυτόν, στην απέναντι πλαγιά μιας μικρής χαράδρας. Του φώναξα ότι θα ειδοποιήσω τους θηροφύλακες. Κι αμέσως μόλις με άκουσε έριξε κι άλλες δύο τουφεκιές και τα σκάγια ακούστηκαν που έπεφταν δίπλα μου. Αλλά: έστι δίκης οφθαλμός, ός τα πανθ' ορά. Μετά από 3-4 δευτερόλεπτα εμφανίστηκε απ' το πουθενά ο θηροφύλακας!!! Δεν τον ειδοποίησα εγώ βέβαια. Από τις προηγούμενες μέρες, είχε ενημερωθεί η αστυνομία από κατοίκους της περιοχής για τις τουφεκιές και η αστυνομία ενημέρωσε τη θηροφυλακή, η οποία εμφανίστηκε στην κατάλληλη στιγμή. Εκτός βέβαια από την παρανομία του καρτεριού, ο ασυνείδητος διέπραξε και τα εξής αδικήματα: παραβίαση Πανεπιστημιακού ασύλου, ένοπλος και κάνοντας χρήση μάλιστα του όπλου, κυνήγι σε απόσταση πολύ μικρότερη από την προβλεπόμενη από κατοικημένες περιοχές (το πλησιέστερο σπίτι βρίσκεται στα 80 μέτρα παρακαλώ και τα κτήρια του Πανεπιστημίου στα 120 μέτρα), για να μην τον καταγγείλω κι εγώ ότι με πυροβόλησε για εκφοβισμό, όταν τον αντιλείφθηκα και τον προειδοποίησα. Να δούμε αν θα σταματήσουν τώρα να ακούγονται τουφεκιές το απόγευμα. :)

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιαν 23, 2008 9:38 am 
Άβαταρ μέλους

Δυστυχώς φέτος με την παρουσία καλών αριθμών πουλιών πανελλαδικά τοα καρτέρι είχε ανησυχητική αύξηση και έπρεπε η θηροφυλακή να εντείνει της εξόδους της την συγκεκριμένη ώρα …..
Πάντως εγώ αν με πυροβολούσε θα πέρναγα απέναντι και θα τον έσπαγα στο ξύλο χωρίς δεύτερη κουβέντα η θα τον κατήγγειλα για την πράξη του με μήνυση στην αστυνομία, γιατί κάτι τέτοιοι μάγκες…. της απόστασης μόνο έτσι καταλαβαίνουν .

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Θείας δίκης οικτρή συνέχεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιαν 23, 2008 9:41 pm 
Άβαταρ μέλους

Τον λαθροθήρα που ανέφερα στην προηγούμενη δημοσίευση οι θηροφύλακες τον εντόπισαν μεν, δεν μπόρεσαν να του κάνουν τίποτα δε!!!! Ο κύριος αυτός λοιπόν, επικαλέστηκε το Πανεπιστημιακό άσυλο και ισχυρίστηκε ότι οι θηροφύλακες δεν μπορούν να κάνουν τίποτα αν δεν πάρουν έγγραφη άδεια από τον Πρύτανη!!!!! Οι θηροφύλακες αιφνιδιάστηκαν και επειδή ήταν νέοι στο σώμα των θηροφυλάκων, απλά πήραν τα στοιχεία του και την επομένη, δηλαδή σήμερα, ανέθεσαν στον νομικό σύμβουλο του Κυνηγετικού Συλλόγου Ιωαννίνων την διεκπεραίωση της υπόθεσης. Έλεος!!!! :( :evil: :twisted: :oops:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Θείας δίκης οικτρή συνέχεια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιαν 23, 2008 9:56 pm 
Άβαταρ μέλους

Κυροχρήστος Δημήτριος έγραψε:
Τον λαθροθήρα που ανέφερα στην προηγούμενη δημοσίευση οι θηροφύλακες τον εντόπισαν μεν, δεν μπόρεσαν να του κάνουν τίποτα δε!!!! Ο κύριος αυτός λοιπόν, επικαλέστηκε το Πανεπιστημιακό άσυλο και ισχυρίστηκε ότι οι θηροφύλακες δεν μπορούν να κάνουν τίποτα αν δεν πάρουν έγγραφη άδεια από τον Πρύτανη!!!!! Οι θηροφύλακες αιφνιδιάστηκαν και επειδή ήταν νέοι στο σώμα των θηροφυλάκων, απλά πήραν τα στοιχεία του και την επομένη, δηλαδή σήμερα, ανέθεσαν στον νομικό σύμβουλο του Κυνηγετικού Συλλόγου Ιωαννίνων την διεκπεραίωση της υπόθεσης. Έλεος!!!! :( :evil: :twisted: :oops:

Οντως ΕΛΕΟΣ , :shock: δίκιο έχει παραπάνω συνάδελφος , τέτοιοι τύποι θέλουν ένα κουτούπωμα για να μην το ξανακάνουν , μόνο έτσι καταλαβαίνουν.
Ο τυπάκος σωστός και πληροφορημένος , αλλά πρέπει ο ΚΣ εκεί πάνω να τον κάνουν πίπα σε όλο τον κόσμο και στους φοιτητές και στο Πανεπιστήμιο και παντού , μακάρι να βρουν άκρη , το σίγουρο ότι τέτοιες περιπτώσεις πρέπει αν κυνηγιούνται άγρια χωρίς ανάπαυλα. :twisted: :twisted: :twisted:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Θλιβερή διαπίστωση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιαν 30, 2008 11:19 am 
Άβαταρ μέλους

Το απόγευμα της 29ης Ιανουαρίου ακούστηκαν στο απογευματινό καρτέρι πάνω από 30 τουφεκιές, δίπλα σε σπίτια παρακαλώ (πολλά σκάγια έπεσαν σε παράθυρα ενός γείτονά μου), σε μια περιοχή 500 m επί 50 m, έξω από το σπίτι μου στο Νεοχωρόπουλο Ιωαννίνων. Οι θηροφύλακες δεν επαρκούν. Είναι 30 στο νομό Ιωαννίνων και μόνο στην περιοχή γύρω από το σπίτι μου υπάρχουν τουλάχιστον 10 καρτέρια, φανταστείτε σε όλο το νομό πόσα είναι. Με έναν αλητήριο που διαπληκτίστηκα άκουσα τα εξής: είμαι 40 χρόνια εδώ και θα κάνω αυτό που κάνουν όλοι, κι αν τολμάς κάνε τίποτα και θα σε κανονίσω!!!!! Αυτός όμως δεν τόλμησε ούτε το όνομά του να μου αναφέρει. Πήρα τον αριθμό του αυτοκινήτου του και τον έδωσα σε θηροφύλακα. Να δούμε τι θα γίνει. Μάλλον και πάλι τίποτα. Νομίζω ότι οι κυνηγετικοί σύλλογοι πρέπει να δραστηριοποιηθούν περισσότερο. Θα μου πείτε τι να κάνουν δηλαδή; Δεν ξέρω ακριβώς. Θα μπορούσαν ίσως να οργανωθούν π.χ. ομάδες περιφρούρισης από μέλη των συλλόγων που να κάνουν δειγματοληπτικές περιπολίες (χωρίς ενημέρωση εννοείται) ή να γίνουν ενημερώσεις από τοπικά μέσα ενημέρωσης (ραδιόφωνο, τηλεόραση). Κάτι παραπάνω πρέπει να γίνει.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Θλιβερή διαπίστωση
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 11, 2008 10:11 pm 

Κυροχρήστος Δημήτριος έγραψε:
Το απόγευμα της 29ης Ιανουαρίου ακούστηκαν στο απογευματινό καρτέρι πάνω από 30 τουφεκιές, δίπλα σε σπίτια παρακαλώ (πολλά σκάγια έπεσαν σε παράθυρα ενός γείτονά μου), σε μια περιοχή 500 m επί 50 m, έξω από το σπίτι μου στο Νεοχωρόπουλο Ιωαννίνων. Οι θηροφύλακες δεν επαρκούν. Είναι 30 στο νομό Ιωαννίνων και μόνο στην περιοχή γύρω από το σπίτι μου υπάρχουν τουλάχιστον 10 καρτέρια, φανταστείτε σε όλο το νομό πόσα είναι. Με έναν αλητήριο που διαπληκτίστηκα άκουσα τα εξής: είμαι 40 χρόνια εδώ και θα κάνω αυτό που κάνουν όλοι, κι αν τολμάς κάνε τίποτα και θα σε κανονίσω!!!!! Αυτός όμως δεν τόλμησε ούτε το όνομά του να μου αναφέρει. Πήρα τον αριθμό του αυτοκινήτου του και τον έδωσα σε θηροφύλακα. Να δούμε τι θα γίνει. Μάλλον και πάλι τίποτα. Νομίζω ότι οι κυνηγετικοί σύλλογοι πρέπει να δραστηριοποιηθούν περισσότερο. Θα μου πείτε τι να κάνουν δηλαδή; Δεν ξέρω ακριβώς. Θα μπορούσαν ίσως να οργανωθούν π.χ. ομάδες περιφρούρισης από μέλη των συλλόγων που να κάνουν δειγματοληπτικές περιπολίες (χωρίς ενημέρωση εννοείται) ή να γίνουν ενημερώσεις από τοπικά μέσα ενημέρωσης (ραδιόφωνο, τηλεόραση). Κάτι παραπάνω πρέπει να γίνει.

επ αυτου ,αφου πρωτα σου δωσω συγχαρητηρια , σχετικα με περιστατικα φετινα γυρω απ τη Θεσ/νικη... ειναι σε γνωση των κυνηγετικων συλλογων οτι παρεες ομογενων που βγαζουν ολοι μαζι αδειες κανουν συστηματικα καρτερι στη μπεκατσα , αλλα τα μικροσυμφεροντα τους υπερισχυουν και δεν τους αγγιζουν ενω θα μπορουσαν να μην τους ξαναδωσουν αδειες ...φανταζεται κανεις κατα προεκταση τι συμβαινει σε μια μικροκοινωνια μιας επαρχιακης κωμοπολης...καθενας ξερει τι κανει ο διπλανος του και φυσικα ΚΑΙ ο καθε προεδρας του συλλογου ...αλλα κανει τουμπεκι κι ανεχεται ΤΑ ΠΑΝΤΑ...αυτοι ολοι λοιπον που εχουν ταχθει να προστατευουνε την τιμη ολων μας ειναι οι κατα βαση υπευθυνοι για το χαλι με εμας συνενοχους εαν δεν καταγγελουμε αμεσα τους καθε λογης αλητες...παντως ψυχραιμια πανω απολα γιατι εαν την ωρα που βγαινουμε να ευχαριστηθουμε το χομπυ μας μεταβληθουμε εμεις σε φυλακες της ταξης ...να μην πω καμμια κουβεντα τωρα ... το πραγμα παει αλλου και με ανεξελεγκτες συνεπειες...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 11, 2008 10:55 pm 
Άβαταρ μέλους

Εγώ νομίζω ότι αυτό δεν είναι πρόβλημα των ΔΣ των ΚΣ αλλά όλου του ανώτερου πολιτικούς μας βίου αλλά και σε όλες τις πιο κάτω βαθμίδες μέχρι και στα δικά μας στενά διοικητικά.
Είναι η κατάρα της καρέκλας , για να μην την χάσω (τους ψηφοφόρους που με βοηθούν να την κρατήσω) κάνω ότι μπορώ να τους ικανοποιήσω μέχρι και τα στραβά μάτια σε μη σωστές ενέργειες.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Απρ 13, 2008 8:18 pm 
Άβαταρ μέλους

Φίλοι μου καλησπερα,θα ήθελα να αναφερθώ σε αυτό το σοβαρό πρόβλημα με κάτι που μου συνέβη αυτή τη κυνηγετική σεζόν.Αρχες Δεκεμβρίου βρίσκομαι στο καφενείο του χωριού μου και μιλάω με ένα ντόπιο συνταξιούχο και με ένα μεσήλικα επισκέπτη που έχει έρθει για να κυνηγήσει φασες.Καθομαι και ακούω τα κατορθώματα τους στο κυνήγι μπεκατσας.Απο ότι ξέρετε και εσείς καρτέρι μπεκάτσας είναι για όλους για κυνηγούς και μη κυνηγούς για μεγάλους και παιδιά μονό που υπάρχει ένα πρόβλημα απαγορεύετε τουλάχιστον έτσι λενε.Να μην ξεφύγουμε από το θέμα όμως ο ντόπιος μου λέει ότι βαράει μια με δυο κάθε βραδύ και πραγματικά χαίρομαι διότι η μπεκάτσα και ο κότσυφας (καθιστοι για οικονομία) είναι αναγκαία για την διατροφή τους χωρίς αυτά θα είχαν πήξει στη φασολάδα και τις φακές.Παμε και στο φίλο τον φασά.Εγω είμαι μια εβδομάδα εδώ και έχω κάνει δυο φάσες και καμιά εικοσαριά μπεκάτσες στο ΚΑΡΤΕΡΙ.προσπαθω και εγώ ο χαζός να του εξηγήσω το κακό που κάνει και με επιθετικό ύφος ακούω τα έξει.Γιατί να απαγορεύετε το καρτέρι της μπεκάτσας και όχι το περπατώ εγώ στην καλύτερη θα κάνω 3 με 4 σε μια μέρα εσείς με τα σκυλιά τόσες έχετε κάθε μερα.Αυτος ο τύπος στην κοινωνία μας αυτοαποκαλείται κυνηγος. :twisted: Καλο βραδύ σε όλους.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Απρ 13, 2008 9:30 pm 
Άβαταρ μέλους

Το κορυφαιο που εχω δει εγω στο καρτερι της μπεκατσας ειναι μια μερα ειχα παει για κυνηγι το μεσημερι κ οπως γυριζουμε γτ το αμαξη κατα της 5.10 το απογευμα βλεπουμε εναν τυπα με ενα μερσεντες κουστουμακη καραμπινα 5αρα παει πιανει το καρτερι που ειχε λιγο ποιο περα εμεις εχουμε μηνη μαλακες!κατσαμε εκσεπητιδες πηρε την μπεκατσουλατου μας χαιρετισε σαν να μην συμβαινει τπτ κ εφυγε.κ κατι αλλο παιδια αυτο το προβλημα δεν προκειται να λυθει ποτε εκει που κυνηγαω εχουν πιαστει χιλιαδες στο καρτερι τησ μπεκατσας κ ομως πανε δεν τους νιαζη τπτ ο αλλος μ φαρμακησε το σκυλι επειδη πηγενα εκει κ κυνηγουσα μπεκατσα κ επειδη ηθελε να τισ βαραει αυτος στο καρτερι το βραδυ

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 2 από 6   [ 90 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: