Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 8 από 15   [ 220 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιαν 24, 2008 10:38 am 
Άβαταρ μέλους

http://www.youtube.com/watch?v=SJg09JXPAEE(θα προσπαθησω να στηλο και το ξεφωλιασμα δεν το χωρουσε τα δυο τελευταια ειναι κουταβια.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 06, 2008 2:05 pm 
Άβαταρ μέλους

Ωραία σκυλάκια να τα χαίρεσαι και μπράβο για το σωστό πάθος σου ! :D
Τα εκπαιδευτικά πάνε πολύ καλά , τώρα που οι λαγοί δεν ντουφεκίζονται νιώθουν πιο ασφαλείς και καταφεύγουν σε διάφορα κόλπα για να απομακρύνουν τα σκυλιά χωρίς να χάνονται και αυτό κάνει καλό στην εκπαίδευση τους .

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 06, 2008 4:05 pm 
Άβαταρ μέλους

Μήπως άραγε μας διαβάζει κανείς θηροφύλακας ή αρμόδιος, για να μας ενημερώσει πότε τελειώνει το κυνήγι του λαγού στην Κρήτη, στις 28 ή στις 29 Φλεβάρη, μιας και είναι δίσεκτο το έτος φέτος.

α όλα και όλα μην μου πείτε ότι τελείωσε!!! Δεν το πιστεύω.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 06, 2008 6:56 pm 
Άβαταρ μέλους

Petritis έγραψε:
Μήπως άραγε μας διαβάζει κανείς θηροφύλακας ή αρμόδιος, για να μας ενημερώσει πότε τελειώνει το κυνήγι του λαγού στην Κρήτη, στις 28 ή στις 29 Φλεβάρη, μιας και είναι δίσεκτο το έτος φέτος.

α όλα και όλα μην μου πείτε ότι τελείωσε!!! Δεν το πιστεύω.

Φίλε Πετρίτη σε κάποιους τόπους της Κρήτης το κυνήγι του λαγού πέρδικας κλπ δεν τελειώνει ποτέ όλο τον χρόνο , γιατί εκπλήσσεσαι , δεν έχει μείνει βουνό για βουνό να μην περιφραχτεί.
Φυσικά εκεί μέσα όλα είναι αυστηρώς ιδιόκτητα και οι νόμοι καθορίζοντε από τους ιδιοκτήτες .........!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Φεβ 08, 2008 2:09 am 
Άβαταρ μέλους

Και σε άλλες περιοχές τηw Ελλάδας συνεχίζουν κάποιοι να μην θέλουν να καταλάβουν τα αυτονόητα και ότι το κυνήγι του λαγού τελείωσε !
Ειδικά ττώρα στην Πελοπόννησο μετά τις φωτιές δεν υπάρχει αρκετή κάλυψη και τα θηράματα που κυκλοφορούν την νύχτα όπως ο λαγός γίνονται εύκολα αντιληπτά με τα φώτα του αυτοκινήτου .
Ας το προσέξει αυτό η θηροφυλακή λίγο παραπάνω …

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μαρ 16, 2008 7:51 pm 
Άβαταρ μέλους

Μία ωραία τουφεκιά στο καρτέρι για λαγό αφού ένα μπηγκλ έχει κάνει καλή δουλειά .

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZAYr6wavb18[/youtube]

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μαρ 19, 2008 1:41 am 
Άβαταρ μέλους

http://www.youtube.com/watch?v=EqH5Fl0320s
κερμεν σε θυμίζει τιποτα κάποιο απο τα σκυλια :D :D :wink: :wink: αυριο θα εχω και την ιχνηλασία ακομα φορτώνει το youtube γιατί ακόμα δεν έμαθα να κάνω συμπίεση :cry: :cry:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μαρ 20, 2008 12:56 am 
Άβαταρ μέλους

http://www.youtube.com/watch?v=vB18vg4NduE
να και η ιχνηλασία απο το ποιο πάνω βίντεο :lol: :lol: :lol: :D

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μαρ 20, 2008 10:23 am 
Άβαταρ μέλους

ΓΙΩΡΓΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ & ΤΗΝ ΚΟΝΤΙΝΗ ΙΧΝΗΛΑΣΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΥΛΙ. Η "ΣΙΣΗ" ΒΛΕΠΩ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ. ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΟ ΘΕΑΜΑ ΑΝ & ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΜΠΙΚΛ. ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΗΓΕΝΕΙ ΣΑΝ ΠΟΙΝΤΕΡ .......
ΤΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΒΛΕΠΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 29, 2008 3:04 pm 
Άβαταρ μέλους

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 08, 2008 12:56 pm 
Άβαταρ μέλους

Σήμερα στη διαδρομή για Λαγκαδά είδα πάνω στο δρόμο δυο φρεσκοσκοτωμένους λαγούς (ο ένας είχε σκορπίσει και ο άλλος είχε πατηθεί για τα καλά) τον ένα στην εθνική Σερρών-Θεσσαλονίκης στο ύψος του Λαχανά και τον άλλο λίγο έξω από Λαγκαδά. Αλήθεια, έχει γίνει καμιά μελέτη για τους πληθυσμούς των θηραμάτων που χάνονται από αμάξια. Ή αν έχει γίνει καμιά μελέτη για τους δρόμους που ολοένα κατασκευάζονται, ειδικά τους νέους κάθετους δρόμους της Εγνατίας που αποκόβουν στα δυο το καταφύγιο του Λαγκαδά και αποκόβουν επίσης την επικοινωνία ανάμεσα στα Κρούσια και το Μπέλες. Απελπίστηκα σήμερα όπως έβλεπα την Θεσσαλονίκη να έχει αρχίσει να σκαρφαλώνει απάνω στους γύρω λόφους. Σε λίγο δεν θα μείνει σπιθαμή εδάφους που δεν θα έχει κτιστεί... Κρίμα. Πολύ κρίμα.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 08, 2008 1:02 pm 
Άβαταρ μέλους

απο κυνηγι λαγου με την ποιντερινα μου!

Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 08, 2008 1:50 pm 
Άβαταρ μέλους

ΑΠΟ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΙΝΤΕΡΙΝΑ ΣΟΥ Η ΑΠΟ ΚΥΝΗΓΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΙΝΤΕΡΙΝΑ ΣΟΥ ΜΕ ΘΗΡΑΜΑ ΛΑΓΟ;ΡΩΤΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΝΑΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΜΕ ΣΚΥΛΟ ΔΕΙΧΤΗ(ΦΕΡΜΑΣ)!ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΛΑΓΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΩ ΜΕ ΤΑ ΕΠΑΝΙΕΛ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ.ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΕ ΡΩΤΩ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 08, 2008 3:06 pm 
Άβαταρ μέλους

σωστη ερωτηση! οχι δεν κυνηγω ποτε αποκλειστηκα λαγο. ο λαγος αυτος οπως και ολοι οσοι εχω χτυπησει εχουν βρεθει στο δρομο μου κατα την διαρκεια κυνηγιου περδικας! φυσικα φιλε θα εκπλαγεις ποσο καλα δουλευουν το λαγο και οι σκυλλοι φερμας οταν ειναι εμπειροι!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: ΛΑΓΟΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 17, 2008 8:09 pm 

Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΠΟΥΛΟΚΥΝΗΓΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΛΑΓΟ ΑΝΑ ΧΕΙΡΑΣ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ SITE.
ΧΑΙΡΕΤΩ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.
ΟΤΑΝ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΖΗΤΑΜΕ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ, ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΤΗΝ ΖΗΤΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ; ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΖΗΤΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΪΝΤΕΡ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΛΑΓΟΥΣ. ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΝΟΜΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΗΘΙΚΟΙ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ Ο ΠΟΥΛΟΚΥΝΗΓΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΪΝΤΕΡ Ή ΤΟ ΣΕΤΤΕΡ ΤΟΥ, ΕΠΙΕΔΗ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ "ΤΡΑΚΑΡΑΝ" ΤΟΝ ΛΑΓΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΕΡΜΑΡΑΝ, ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ ΘΗΡΕΥΤΗΣ... ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΜΗ ΣΝΑΔΕΛΦΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΕΜΠΕΡΙΕΧΕΙ Η ΠΡΑΞΗ ΤΟΥ ΤΟΥΦΕΚΙΣΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ, ΕΛΛΟΕΧΕΥΕΙ Ο ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΟΥΝ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ. ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ Ο ΛΑΓΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΦΕΚΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΥΛΟΚΥΝΗΓΟ, ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΘΥΛΗΚΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ. ΑΥΤΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ Ο ΠΟΥΛΟΚΥΝΗΓΟΣ, Ο ΛΑΓΟΚΥΝΗΓΟΣ ΟΜΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΑΓΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΕΥΡΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΧΗ.
ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ: ΣΑΣ ΓΡΑΦΕΙ ΕΝΑΣ ΝΕΟΣ ΛΑΓΟΚΥΝΗΓΟΣ ΠΟΥ ΣΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΗΚΩΣΕΙ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΜΠΕΚΑΤΣΑ, ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ ΛΑΓΟ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΥΦΕΚΙΣΕΙ ΠΟΤΕ ΔΙΟΤΙ ΣΕΒΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Ή ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΡΩΙ ΕΝΑΣ ΣΝΑΔΕΛΦΟΣ ΠΟΥΛΟΚΥΝΗΓΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΕΧΩ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 8 από 15   [ 220 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: