Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 5 από 6   [ 90 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Καρτερι μπεκατσας.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Οκτ 18, 2013 9:24 am 
Άβαταρ μέλους

Βλάση παρακολουθώ και εγώ αυτά που έχεις γράψει μέχρι τώρα… δεν το πας καλά φίλε! Ο Γιώργος σου έδωσε κάποιες συμβουλές ποιο πάνω που ή δεν τις κατάλαβες ή κάνεις ότι δεν τις καταλαβαίνεις! Έχω και εγώ γιό στην ηλικία σου περίπου, έχει και αυτός τρέλα με τα σκυλιά και το κυνήγι. Κυνήγι έρχεται μόνο μαζί μου και αυτό όταν δεν έχει υποχρεώσεις για το σχολείο του! Εσύ Βλάση πας σχολείο? Πως τα καταφέρνεις με τα μαθήματα? Αυτό πρέπει να είναι πρώτη σου προτεραιότητα τώρα και όχι να γυρνάς στα βουνά με διάφορους άλλους κυνηγούς…. Κανένας δεν αμφισβητεί την ικανότητα σου να κυνηγάς ή να εκπαιδεύεις σκυλιά (αν και η φωτογραφία του πόιντερ μόνο περδικόσκυλο δεν θυμίζει παρά έναν σκυλάκο γεμάτο σκουλήκια ή σκύλο που δεν τρέφετε σωστά). Πρώτα δες τι θα κάνεις στη ζωή σου, δώσε βάρος στο σχολείο σου και στα μαθήματα σου και για τα υπόλοιπα έχεις πολλά χρόνια μπροστά σου παλικάρι μου να κατασταλάξεις και να διαλέξεις τι θα κάνεις! Δεν λέω να μην ασχολείσαι με το κυνήγι, μπορείς να πηγαίνεις με τον πατέρα σου να έχεις και ένα δικό σου σκυλάκι αλλά αυτή την περίοδο της ζωής σου δεν πρέπει να είναι πρώτη σου προτεραιότητα το κυνήγι, πρέπει να είναι το σχολείο σου και το μέλλον σου!!!! Αυτά τελείως φιλικά, σου γράφω σαν πατέρας με γιο στην ηλικία σου!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Οκτ 18, 2013 2:19 pm 
Άβαταρ μέλους

φιλε μαικ ειναι οπως τα λες!!αν με παρακολουθησες θα ειδες πως εκανα την βλακεια μου να αφησω τον σκυλο μου σε εναν φιλο λογω υποχρεωσεων κ ο μ@@@@@ς δεν τον ταιζε!!τωρα τον εχω σπιτι κ τον φροντιζω!!!!δεν εχει σκουληκακια γιατι του ριχνω χαπια καθε τριμηνο καο ο κτηνιατρος λεει πως ειναι υγιεστατος!!οσο για τα μαθηματα διαβαζω φιλε διαβαζω οσο μπορω και αντεχω!!βγαζω πιστευω αρκετα καλο βαθμο!!!εβγαλα17,12 και πιστευω πως ειναι ενας ικανοποιητικος θαθμος!!και φυσικα δεν γραφω κανεναν,ολους σας ακουω!!αλλα αυτο που λες το εκτιμω!!αλλα πιστευω πως δεν με ξερεις για να δ εις ποσο πολυ αγαπω τα σκυλια!!!φυσικα τα σκυλια τα βγαζω τα σαββατικυριακα που δεν εχω σχολειο κ ο πατερας που κ που καθως αυτος ειναι φανατικος γουρουνας!!! :evil:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Οκτ 18, 2013 9:55 pm 
Άβαταρ μέλους

vlasis mpekatsas έγραψε:
οσο για τα μαθηματα διαβαζω φιλε διαβαζω οσο μπορω και αντεχω!!βγαζω πιστευω αρκετα καλο βαθμο!!!εβγαλα17,12 και πιστευω πως ειναι ενας ικανοποιητικος θαθμος!!

Μπράβο Βλάση κι εις ανώτερα!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Οκτ 18, 2013 11:34 pm 
Άβαταρ μέλους

ρε παιδια τα βαλαμε ωλημας με τον βλαση :roll: :roll: παραδεχτηκε το παιδι οτι εσφαλε μια φωρα στην ζωητου :wink: να τον καταδικασουμε τωρα;;; :roll: :roll: ακωμη νεαρω παιδι ειναι και πιστευω εφωσον του αρεση το κυνηγι θα το αγαπηση και θα το σευβαστη :wink: ωπος και τα σκυλακιατου πιστευω :wink: :wink: εμης ολημας δηλαδη δεν σφαλαμε καμια φωραααα;;;; :roll: :roll: μην τρελαθω τωρααααα :twisted: :twisted: εας βγη ενας και να μου πη το αντιθετωωω :wink: δεν φτανη που ειναι υλικρηνης και τα αποδεχαιτε οτι του λεμε :wink: ., συνεχιζουμε να τον φωρτονουμαι τυψις επειδη τουφεκισε 1-2-3 πουλια στο καρτερι :? :? το θεμα τελιωνη εδω απο μερουσμου,,,,,,,καρτερι και μπεκατσα δεν πανε μαζιιιιιιι :wink: :wink: εαν και πιστευω οτι θα συνεχιστη αυτο το πραμααααααααα :( :( :(

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Οκτ 19, 2013 11:36 am 
Άβαταρ μέλους

Βλαση συμφωνω με τον Mike οπως και με τους υπολοιπους που σου εκαναν καποιες παρατηρησεις που πιστεψε με εινα για το καλο σου.Εισαι σε μια ηλικια που το αιμα σου ''βραζει'' και βλεποντας οτι το παθος σου για κυνηγι ειναι εμφανεστατα μεγαλο πρεπει να προσεχεις να μην ξεπερνας καποια ορια.Το κυνηγι στην ηλικια σου δεν θα πρεπε να ειναι η 1η προτεραιοτητα αλλα το σχολειο ασχετα αν βγαζεις 17,2...γιατι οχι να μην προσπαθησεις να βγαλεις 18,2 ή 19.Επισης ειναι παρανομο οχι μονο να κανεις καρτερι με οπλο αλλα και να κυνηγας ειδικα με ξενους που ειναι ταυτοχρονα και πολυ επικινδυνο και σε εκθετει...Ο κοσμος Βλαση δεν ειναι αγγελικα πλασμενος...σκεφτικες το ενδεχομενο να σε πιασουν με οπλο στα χερια θηροφυλακες ή ακομη χειροτερα να εμπλακεις σε ατυχημα;Αυτος που αγαπα τα σκυλια Βλαση δεν τα δανιζει σε φιλους που δεν τα προσεχουν ουτε τα εγκαταληπει...Αυτος που αγαπα τα σκυλια δεν τα μοιραζει εδω κι εκει.Ηδη οπως λες περασαν απο τα χερια σου τοσα καλα σκυλια και εισαι μονο 15 ετων.Αυτο σημαινει οτι τα αγαπας ή τα ξεφορτωνεσαι οταν τα βαρεθεις ή δεις οτι δεν σου κανουν;Μην παρεις τα λογια μου στραβα,στα λεω αν και δεν σε ξερω απο συναδερφικο ενδιαφερον.Κανε ενα βημα πισω και ξεκινα πιο σεμνα και αθορυβα να ασχολεισαι μ αυτο που τοσο αγαπας παντα με παιδεια και σεβασμο.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Οκτ 19, 2013 6:47 pm 
Άβαταρ μέλους

Σωστότατος Βασίλη! Σάκη δεν νομίζω να τα έβαλε κανείς με τον Βλάση. Όλοι έχουμε κάνει τα λάθη μας αλίμονο… Το να δώσεις μερικές συμβουλές σε ένα μικρό παιδί νομίζω είναι χρέος μας,φυσικά μέσα από ένα φόρουμ δεν μπορείς να ξέρεις ποιος είναι ο ένας και ποιος ο άλλος, αλλά όλα τα παιδιά που έγραψαν κάτι στον Βλάση το έκαναν σίγουρα με καλό σκοπό!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Οκτ 20, 2013 8:57 pm 
Άβαταρ μέλους

παιδια σας ευχαριστω ολους σας!!!οσο για τα σκυλια βασιλη δεν νομιζω πως ειναι ευκολο να τα συντηρησεις ολα!!αλλα για τον σκυλο μου εχεις δικιο!!παντως τωρα εχω μονο ενα ποιντερ κ ενα επανιελ ενος φιλου που το εχω εγω κ το δουλευω!!ετσι αποφασισα να φερω ενα γκορντον σεττερ!!εχω δυο ευκαιριες,ενα κουταβι με 1 κατοσταρικο ή 3 νουτριχ σκυλοτροφες κ ενα ξεκινημενο δυο ετων με ενα αλλο σκυλι ποιντερ ή σεττερ!!!για πειτε μου,με ενδιαφερει η γνωμη σας!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Οκτ 20, 2013 9:22 pm 
Άβαταρ μέλους

vlasis mpekatsas έγραψε:
παιδια σας ευχαριστω ολους σας!!!οσο για τα σκυλια βασιλη δεν νομιζω πως ειναι ευκολο να τα συντηρησεις ολα!!αλλα για τον σκυλο μου εχεις δικιο!!παντως τωρα εχω μονο ενα ποιντερ κ ενα επανιελ ενος φιλου που το εχω εγω κ το δουλευω!!ετσι αποφασισα να φερω ενα γκορντον σεττερ!!εχω δυο ευκαιριες,ενα κουταβι με 1 κατοσταρικο ή 3 νουτριχ σκυλοτροφες κ ενα ξεκινημενο δυο ετων με ενα αλλο σκυλι ποιντερ ή σεττερ!!!για πειτε μου,με ενδιαφερει η γνωμη σας!!

Βλαση ασχολησου καλυτερα φυσικη-χημεια-μαθημετικα-εκθεση ειπαμε..... :shock: :shock: :shock:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Οκτ 20, 2013 9:25 pm 
Άβαταρ μέλους

η φυσικη , η χημεια ειναι τα αγαπημενα μου!!τωρα η εκθεση ειναι μια χαρα αλλα με τα μαθηματικα δεν τα παω και καλα!!θεωρητικα πρωτος!!! :D :D :P για λεγε μου ομως τη γνωμη σου βασιλη??? 8)

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Οκτ 20, 2013 10:27 pm 
Άβαταρ μέλους

βλαση αν θες τη γνωμη μου παρε τις τροφες και ταισε το σκυλακι σου γιατι θα το χασεις απο ασητια.
εδω δεν ταιζεις και δεν προσεχεις το ενα θες και δευτερο?
και μην μου πεις παλι την ιστορια με τον φιλο σου που δεν το ταιζε.
τα σκυλια φιλε μου δεν τα εμπιστευομαστε σε κανεναν.και στη τελικη μπορουσες να του ειχες δωσει τροφη να στο ταιζει.δεν ειναι δικαιολογια αυτη.

ΥΓ. ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ (ΚΑΡΤΕΡΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ).
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ (ΒΛΑΣΗΣ)?

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Οκτ 20, 2013 10:38 pm 
Άβαταρ μέλους

manpap έγραψε:
βλαση αν θες τη γνωμη μου παρε τις τροφες και ταισε το σκυλακι σου γιατι θα το χασεις απο ασητια.
εδω δεν ταιζεις και δεν προσεχεις το ενα θες και δευτερο?
και μην μου πεις παλι την ιστορια με τον φιλο σου που δεν το ταιζε.
τα σκυλια φιλε μου δεν τα εμπιστευομαστε σε κανεναν.και στη τελικη μπορουσες να του ειχες δωσει τροφη να στο ταιζει.δεν ειναι δικαιολογια αυτη.

ΥΓ. ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ (ΚΑΡΤΕΡΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ).
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ (ΒΛΑΣΗΣ)?

ααα!!! καλα εσυ γκορντον δεν ελεγες?οταν αποφασισεις επιτελους τι θες τα λεμε.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 21, 2013 2:15 pm 
Άβαταρ μέλους

πρωτα απ ολα του εδινα σκυλοτροφη αλλα αυτος ταιζε τα λαγοσκυλα!!οσο για το θεμα βλασηςς ενα σου λεω :lol: :lol: :lol: .μετα γραφω πως λεω να παρω ενα γκορντον κουταβι με τα παραπανω ή ενα ξεκινημενο με ανταλαγη ποιντερ ή σεττερ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 21, 2013 4:45 pm 

αφηστε το παληκαρακι υσηχο ρε παιδια!ουτε αναιδια εχει,ουτε τιποτα!και θα γινει και ο πρωτος κυνηγος αμα τον αφησετε να ασχοληθει με το κλαμπ και δεν του σπασετε τα νευρα!κοιτα παληκαρι μου να εισαι σωστος κυνηγος και μην ακους πολλα πολλα....μονο προσεχε για αρχη με το τουφεκι σου και σιγα,σιγα θα γινεις κορυφη!το κυνηγι δεν αναιρει τις υπολοιπες υποχρεωσεις που πρεπει να κοιταξεις...αντιθετως θα ανοιξει κι αλλο το μυαλο σου!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 21, 2013 7:37 pm 
Άβαταρ μέλους

ΣΤΕΛΙΟΣ391AL έγραψε:
αφηστε το παληκαρακι υσηχο ρε παιδια!ουτε αναιδια εχει,ουτε τιποτα!και θα γινει και ο πρωτος κυνηγος αμα τον αφησετε να ασχοληθει με το κλαμπ και δεν του σπασετε τα νευρα!κοιτα παληκαρι μου να εισαι σωστος κυνηγος και μην ακους πολλα πολλα....μονο προσεχε για αρχη με το τουφεκι σου και σιγα,σιγα θα γινεις κορυφη!το κυνηγι δεν αναιρει τις υπολοιπες υποχρεωσεις που πρεπει να κοιταξεις...αντιθετως θα ανοιξει κι αλλο το μυαλο σου!

ΠΑΡΤΟΝ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ....
ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΕΣΥ ΚΥΡΙΕ....
ΤΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΝΟΣ 16 ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΡΑΝΟΜΑ...
ΩΡΑΙΟΣ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΛΑΣΗ ΑΠΟΣ ΕΙΠΕ & Ο ΦΙΛΟΣ ΑΡΚΕΤΑ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΤΟΝ ADMIN NA TA ΜΑΖΕΨΕΙ ΟΛΑ & ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΘΕΜΑΤΟΛΟΓΙΑ.....Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ & Η ΠΟΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ-----" ΣΕΒΑΣΜΟΣ ,ΠΑΙΔΕΙΑ,ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΩΝ ΝΕΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ"......

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 21, 2013 9:18 pm 
Άβαταρ μέλους

βλαση στην ερωτηση σου αν πηγα για καμια μπεκατσα θα σου απαντησω με ερωτηση αφου σου αρεσει η φυσικη.....

στο εσωτερικο ενος μεταλλικου αγωγου υπαρχουν θετικα ιοντα και ελευθερα ηλεκτρονια.
ερωτηση...πως κινουνται μεσα στον αγωγο?

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 5 από 6   [ 90 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: