Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 2 από 2   [ 17 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2

ΣΥΜΦΩΝΗΤΕ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΕΠΙΤΡΑΠΕΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΩΝ ΚΟΡΜΟΡΑΝΩΝ ΩΣ ΜΕΣΟ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΠΛΗΘΥΣΜΟΥ ΤΟΥΣ?
ΝΑΙ 83%  83%  [ 10 ]
ΟΧΙ,ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ? 17%  17%  [ 2 ]
Σύνολο ψήφων : 12
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Νοέμ 20, 2008 9:53 am 
Άβαταρ μέλους

.....Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΡΑ ΤΩΝ "ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΑΔΙΑΦΟΡΩΝ" ΘΗΡΑΜΑΤΩΝ..ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΟ....ΔΙΟΤΙ ΚΑΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟ ΘΗΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΛΑΒΕΣ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΧΡΙΖΕΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ...ΟΠΩΣ ΤΑ ΚΟΡΑΚΟΙΔΕΙ!!![/quote]

Φίλε Γιώργο μάλλων η λέξη αδιάφορο θήραμα δεν σου αρέσει αλλά φίλε μου έτσι είναι...Δηλαδή δεν θα ξεκινήσω να πάω κυνήγι (αφού μόνο Σαββατοκύριακο μπορώ , και όχι πάντα) για κορμοράνους,κόρακες,κουνάβια και αλεπούδες τώρα αν τύχει όπως έχει τύχει και βρεθούν π.χ. όταν κυνηγάω πέρδικες ή μπεκάτσες και πάντα στο τέλος του κυνηγιού τότε ναι θα τα ντουφεκίσω. Ελπίζω να με καταλαβένεις! :lol: Και αλήθεια πόσει απο εμάς πάμε ειδικά για κυνήγι επιβλαβών????

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Νοέμ 20, 2008 4:23 pm 
Άβαταρ μέλους

Φίλε Γιώργο μάλλων η λέξη αδιάφορο θήραμα δεν σου αρέσει αλλά φίλε μου έτσι είναι...Δηλαδή δεν θα ξεκινήσω να πάω κυνήγι (αφού μόνο Σαββατοκύριακο μπορώ , και όχι πάντα) για κορμοράνους,κόρακες,κουνάβια και αλεπούδες τώρα αν τύχει όπως έχει τύχει και βρεθούν π.χ. όταν κυνηγάω πέρδικες ή μπεκάτσες και πάντα στο τέλος του κυνηγιού τότε ναι θα τα ντουφεκίσω. Ελπίζω να με καταλαβένεις! :lol: Και αλήθεια πόσει απο εμάς πάμε ειδικά για κυνήγι επιβλαβών????[/quote]

ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΝΝΟΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ...ΔΗΛΑΔΗ,ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΣ ΓΙΑ ΜΠΕΚΑΤΣΙΝΙΑ Η' ΑΛΛΑ ΥΔΡΟΒΙΑ...ΑΝ ΒΡΕΘΟΥΝ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΣΟΥ ΚΟΡΜΟΡΑΝΟΙ,ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΣΕΙΣ....
...ΤΩΡΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕΝ ΠΟΛΥΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΕΠΙΒΛΑΒΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ(ΟΧΙ ΟΛΟΙ ΒΕΒΑΙΑ)....ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΗΝΥΓΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΕΠΟΥ ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΡΑΒΔΩΤΑ..ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΛΕΠΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΡΑΚΑΞΕΣ!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 2 από 2   [ 17 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: