Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 6 από 17   [ 249 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΚΥΝ.ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ 2015 2016
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Νοέμ 02, 2015 1:43 pm 
Άβαταρ μέλους

χθεσινο 3 ωρο κυνηγι στα 800 μετρα με 7 μποφορ εκανα με πολυ ωραιες φασης , 4 πουλια βρηκα τα 3 τουφεκιστηκαν τα 2 πηραμε, αξια….. ανεκτιμητη

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Νοέμ 02, 2015 3:37 pm 
Άβαταρ μέλους

Σε αλλη χωρα κυνηγανε μερικοι δεν εξηγητε :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Νοέμ 02, 2015 6:26 pm 
Άβαταρ μέλους

Greg έγραψε:
Σε αλλη χωρα κυνηγανε μερικοι δεν εξηγητε :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ε μαλλον, εαν θεωρουν καποιοι την βορ.ελλαδα αλλη χωρα ετσι θα ναι

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Νοέμ 02, 2015 7:26 pm 
Άβαταρ μέλους

BIKPOINT έγραψε:
χθεσινο 3 ωρο κυνηγι στα 800 μετρα με 7 μποφορ εκανα με πολυ ωραιες φασης , 4 πουλια βρηκα τα 3 τουφεκιστηκαν τα 2 πηραμε, αξια….. ανεκτιμητη

γιασου φιλαρακιμου βικτωρ βαρα βαραααα και ασε τη λεη ο κοσμος :wink: :wink: εαν εχης αξια σκυλια και σε αλη χωρα να πας,, παλη πουλια θα βρησκηςςςς :lol: :lol: :lol: :lol: εγω για κανα 2 3 μερουλες μαζευω ελιες και ετση δεν βγηκα για καμια κυρια και ετσι τραβαμε καμια τουφεκια τα απογευματα στις τσιχλες καρτερακι :wink: μες την βδωμαδα θα πιασουμε παλη τα βουνα μιας και πουλια μπηκανε αρκαιτααα :wink: :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Νοέμ 02, 2015 7:53 pm 
Άβαταρ μέλους

sakis pointer έγραψε:
BIKPOINT έγραψε:

γιασου φιλαρακιμου βικτωρ βαρα βαραααα και ασε τη λεη ο κοσμος :wink: :wink: εαν εχης αξια σκυλια και σε αλη χωρα να πας,, παλη πουλια θα βρησκηςςςς :lol: :lol: :lol: :lol: εγω για κανα 2 3 μερουλες μαζευω ελιες και ετση δεν βγηκα για καμια κυρια και ετσι τραβαμε καμια τουφεκια τα απογευματα στις τσιχλες καρτερακι :wink: μες την βδωμαδα θα πιασουμε παλη τα βουνα μιας και πουλια μπηκανε αρκαιτααα :wink: :wink:

ΓΕΙΑ σου ρε φιλαρακι μου, καλα ειναι φιλε σε 2ωριτσες σηκωνω 2-4 πουλια , μιαχαρα ειναι αυριο θα παω παλι μια βολτα, τι να κανουμε εμεις στην επαρχια εχουμε και τα υπερ μας :wink: ξερεις εσυ.....

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Νοέμ 02, 2015 8:38 pm 
Άβαταρ μέλους

Ρε να εμφανιζονται παντα οι αξιοι με τα αξια σκυλια πρωτα απο της μπεκατσες. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Νοέμ 02, 2015 9:11 pm 
Άβαταρ μέλους

Καλησπέρα και από εμένα....όπως λένε και οι κύριοι παραπάνω μερικοί πράγματι κυνηγάν σε άλλη χώρα! :? :) :) Εν ολίγοις βρήκαμε 5 πουλιά αλλά με πολύ ποδάρωμα και ανήσυχες....Τελικά ΑΝ μπλόκαρε κάποια ο σκυλάκος τα κορίτσια έκανα τα κόλπα τους...! Δώσαμε ραντεβού το Σάββατο! :mrgreen: :mrgreen:
Εικόνα
Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Νοέμ 03, 2015 1:36 pm 
Άβαταρ μέλους

επειδη εμεις στην επαρχια παμε οποτε γουσταρουμε στο βουνο ΝΑΙ εχουμε ΑΞΙΑ σκυλια και τις μπεκατσες τις παιζουν πλεον, βλαση δεν νομιζω το σχολιο να πηγαινει σε μενα γιατι ξερεις καλα ποιος ειμαι και πως κυνηγαω , το εαν καποιος σηκωσει 4-5 πουλια σε 2-4 ωρες και το θεωρηται οτι βρισκομαστε σε αλλη χωρα ε ναι βρισκομαστε παιδια .... οτι δεν φτανει η αλεπου λενε στο χωριο μου, α νας σας πω αλλα δυο πουλια εκανα σημερα το πρωι μεχρι της 8 που μπηκα στο αμαξι... χαιρετισματα μου απο το εξωτερικο

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Νοέμ 03, 2015 3:13 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Μπαίνουν πουλιά συνέχεια και βέβαια άρχισαν τα νούμερα τα νούμερα στα καπό , μανταλάκια κλπ κλπ , στο διαδίκτυο :(

Εικόνα
Μας πήραν χαμπάρι και οι ξένοι απ όπου και η φωτο ... :?

Σοβαρά τώρα , κάποιοι ζουν πολύ κοντά σε μπεκατσότοπους πρώιμους και σταθερούς , λογικό είναι να βρίσκουν πουλιά και να έχουν άξια σκυλιά σε αυτό το θήραμα και βέβαια να θηρεύουν μπεκάτσες γι αυτό άλλωστε κυνηγάμε ...
Εγώ τώρα είδα μόνο τις πρώτες δύο , ακόμη δε έχω χαϊδέψει καμία , λίγο το που ζούμε , λίγο άλλο θήραμα που έχει προτεραιότητα , λίγο η οικονομική στενότητα , λίγο η δουλειά , έχουμε μάθει να μας αρκούν τα λίγα και αυτά που παρέχουν οι γύρω τόποι , αφού δεν πάμε σε κυνηγότοπους που θεωρητικά βάζουν πουλιά αυτή την εποχή
Το θέμα όμως είναι πώς τις κυνηγάμε και πόσοι μαζί , ανάλογα πάει και η κυνηγετική αξία σκύλου κυνηγού και θηρευμένης μπεκάτσας και όπως πάντα κάντε αυτό που σας αρέσει όμορφα και συνετά και αφήστε τα νούμερα για τα νούμερα :mrgreen: , αν σας ικανοποιεί η μία-δύο που χαϊδέψατε σαν κυνηγετική πράξη , τέλος ...

Οπως αυτό πχ ένα βίντεο σκέτη φωτογραφία :D https://www.facebook.com/FranchiFeelsRi ... cation=ufi

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Νοέμ 03, 2015 4:14 pm 
Άβαταρ μέλους

Ηρεμήστε. Μπράβο Βίκτωρ. Στην Κεντρική Μακεδονία πιστεύω όλοι να είναι ευχαριστημένοι. Προχθές στην οξειά βρήκα 2 πουλιά χωρίς να χαιδέψω καμία. Σήμερα στα ίδια μέρη βρήκαμε 4 πουλιά τα οποία και τουφέκισα, αλλά μπόρεσα να χαιδέψω μόνο μία.

ΕικόναΕικόνα

Αυτό το πουλί δεν της αξίζει μανταλάκια. Τα μανταλάκια πρέπει να τα βάζουν στα αυτιά τους, τα νούμερα.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Νοέμ 03, 2015 7:45 pm 

Δύο έξοδοι σε Βοιωτία Εύβοια .
Στην πρώτη καμία επαφή στην δεύτερη ένα πουλί πολύ ανήσυχο που δεν έδωσε την ελάχιστη ευκαιρία .

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Νοέμ 03, 2015 7:46 pm 
Άβαταρ μέλους

koyrtsxaras έγραψε:
Ηρεμήστε. Μπράβο Βίκτωρ. Στην Κεντρική Μακεδονία πιστεύω όλοι να είναι ευχαριστημένοι. Προχθές στην οξειά βρήκα 2 πουλιά χωρίς να χαιδέψω καμία. Σήμερα στα ίδια μέρη βρήκαμε 4 πουλιά τα οποία και τουφέκισα, αλλά μπόρεσα να χαιδέψω μόνο μία.

ΕικόναΕικόνα

Αυτό το πουλί δεν της αξίζει μανταλάκια. Τα μανταλάκια πρέπει να τα βάζουν στα αυτιά τους, τα νούμερα.

μπραβω ρε φιλαρακιμου γιωργοοο :wink: ετσι ειναι , πουλια εχη παντου αρκη να εχης χρονο και θα της συναντησης,,,,αντε σκευτωμαι μεσα στον μηνα να κατεβω να κανουμε κανα κυνηγι μαζι :wink: :wink: τωρα για τα παραπανω σχολια απο τα υπολειπα μελη δεν θα πω τιποτα :roll: :roll: απλα μερηκα ατωμα να μην πρωκαλουν και χαλαμε την κυνηγητικημας παρεα μεσα στο σαιτ του πεππα που ειναι πιστευω ενα απο τα σοβαρα σαιτ :wink: :wink: ΥΓ μπραβω ρε βικτωρα και σε σεναααα :wink: :wink: βαρα βαραααααα φετως θα ειναι η χρονιασουυυυυ :wink: :wink: Εικόνα
pictures upload

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Νοέμ 03, 2015 8:49 pm 
Άβαταρ μέλους

BIKPOINT έγραψε:
επειδη εμεις στην επαρχια παμε οποτε γουσταρουμε στο βουνο ΝΑΙ εχουμε ΑΞΙΑ σκυλια και τις μπεκατσες τις παιζουν πλεον, βλαση δεν νομιζω το σχολιο να πηγαινει σε μενα γιατι ξερεις καλα ποιος ειμαι και πως κυνηγαω , το εαν καποιος σηκωσει 4-5 πουλια σε 2-4 ωρες και το θεωρηται οτι βρισκομαστε σε αλλη χωρα ε ναι βρισκομαστε παιδια .... οτι δεν φτανει η αλεπου λενε στο χωριο μου, α νας σας πω αλλα δυο πουλια εκανα σημερα το πρωι μεχρι της 8 που μπηκα στο αμαξι... χαιρετισματα μου απο το εξωτερικο

Βίκτωρα φυσικά και δεν πήγαινε για εσένα αλλά ούτε για κάποιον εδώ μέσα!Δεν θέλω να παρεξηγούμαστε χωρίς λόγο! :D :D Γενικότερα πήγαινε!!! :wink: Πουλάκια μπαίνουν και σε εμάς! όλο και κάτι γίνεται!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Νοέμ 03, 2015 9:40 pm 
Άβαταρ μέλους

BIKPOINT έγραψε:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Νοέμ 03, 2015 9:50 pm 
Άβαταρ μέλους

Greg έγραψε:
BIKPOINT έγραψε:

Ασε να τα κανουμε κρεμασταρια ρε παληκαρι.
Εσυ βεβαια εισαι πανελληνιο αστερι τον κυνηγετικων φορουμ :lol:
πρωτα διαβαζουμε εσενα και τους ομοιους σου και μετα βγαινουμε εμεις οι θνητοι για κυνηγι.
Ο σωστος κυνηγος φιλε δεν χρειαζετε το ιντερνετ για να επιβεβαιωνετε.
ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΣΥΜΕΤΟΧΗ και μπαινετε για να μοστραρετε μονο.
Εσας βλεπη ο τσιρωνης και θα μας κοψη το κυνηγι :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 6 από 17   [ 249 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: