Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 2   [ 20 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ymperial spain
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιουν 19, 2011 1:04 am 
Άβαταρ μέλους

θα μπωρουσα να εχω μια γνωμη,για τα φυσιγγια,,αυτα;; περιση τα πηρα για γερακοτσηχλες,,32γρ συγκεντωτηρα,,,,ωραια τουφεκια :wink: :wink: ,,,,πρωχτες πηρα τα διασπωρας 32γρ για τα ορτυκια,,,σε καλη τιμη :wink: ,,και εαν παρω και λιγη παραπανω πραματια,θα κωψη και κατι ακωμη :wink: :wink: μιλαμε για 7,50 ευρω το κουτι,,,τι να κανουμε ψαχνωμαστε και για τιμη και για ποιωτητα :wink: εαν τα επαιξε,κανενας φιλος εας με απαντιση οκ οκ :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: ymperial spain
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιουν 19, 2011 2:10 am 
Άβαταρ μέλους

φιλε μου για σου.. αν ενοεις τα imperial 32gr τα πρασινα.. τα ποια τα πηρες...7.50 ευρω..ο εμπορος που τα πηρες κατα την γνωμη μου.. σε εγδαρε..νομιζω στο τοπικο μου εμποριο τα παιρνω γυρω στα 6.30-6.50 ευρω. με 7.50 ευρω θα μπορουσες να παρεις πιο ποιοτικα φυσιγγια..πχ -- gm3 32gr--tordo 32gr--stokas 34gr--sidna 32gr---nobel sport 32gr--sipe 32gr--(G7 32GR)--ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΜΕ ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ Κ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΕΣ ΠΥΡΙΤΙΔΕΣ. :idea: :idea:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιουν 19, 2011 7:44 pm 
Άβαταρ μέλους

bird hunter έγραψε:
φιλε μου για σου.. αν ενοεις τα imperial 32gr τα πρασινα.. τα ποια τα πηρες...7.50 ευρω..ο εμπορος που τα πηρες κατα την γνωμη μου.. σε εγδαρε..νομιζω στο τοπικο μου εμποριο τα παιρνω γυρω στα 6.30-6.50 ευρω. με 7.50 ευρω θα μπορουσες να παρεις πιο ποιοτικα φυσιγγια..πχ -- gm3 32gr--tordo 32gr--stokas 34gr--sidna 32gr---nobel sport 32gr--sipe 32gr--(G7 32GR)--ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΜΕ ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ Κ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΕΣ ΠΥΡΙΤΙΔΕΣ. :idea: :idea:

αυτα ,λεω τα πρασινα,,,τωρα ωμος,πηρα τα διασπωραςπου ειναι μπλε το φυσιγγι 32γρ..παντως σε ευχαριστω για την πληροφωρια,, :wink: θα ψαχτω περισωτερο

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιουν 19, 2011 9:47 pm 
Άβαταρ μέλους

Φιλε ριξε και μια ματια και εδω
http://www.lentzis.com/index.php?dispat ... page_id=16

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιουν 19, 2011 10:27 pm 
Άβαταρ μέλους

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΥΣΙ ΑΥΤΑ ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΧΕΔΟΝ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΥΝΗΓΙΑ (ΤΣΙΧΛΑ,ΜΠΕΚΑΤΣΑ,ΟΡΤΥΚΙ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ ΟΛΑ Νο 9 ΚΑΙ ΚΑΝΑ 10ΑΡΙ).ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ :!: ΕΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΣΑΚΗ ΣΟΥ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟΝ Κ... ΜΕ 7,50 Ε.ΕΓΩ ΤΑ ΕΠΕΡΝΑ ΑΠΟ ΠΥΡΓΟ 5,5 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΙΡΝΑΜΕ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΜΑΣ ΤΑ ΑΦΗΝΕ ΚΑΙ 5.
ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΟΥΤΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ...
Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιουν 20, 2011 5:13 pm 
Άβαταρ μέλους

Η ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΣΑΚΗ ΠΟΛΥ ΥΨΗΛΗ...ΤΑ ΑΠΛΑ ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 5ΕΥΡΩ...ΤΑ ΔΙΣΠΟΡΑΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΤΙΜΗ ΠΑΙΖΟΥΝ...
ΑΛΛΟΙ ΤΑ ΘΕΩΡΟΥΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΙ ΟΧΙ...
ΕΓΩ ΑΝΟΙΚΩ ΣΤΟΥΣ ΔΕΥΤΕΡΟΥΣ ΠΑΝΤΩΣ... :(
ΨΑΞΤΟ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ

''ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΑΤΙΕΣ ΤΙΣ ΜΥΤΕΣ,ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΣΚΙΕΣ ΔΙΑΒΟΛΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΜΟΥΡΤΣΙ, ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ...''
ΑΡΙΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιουν 21, 2011 9:15 am 
Άβαταρ μέλους

Εγω παντως τα δουλευω καποια χρονια,μια χαρα φυσιγγακι ειναι .Τσιχλες μονο το εχω κυνηγησει.Τιμη εκει γυρω στα 5,5 αναλογα τα γραμμαρια.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιουν 21, 2011 9:32 am 
Άβαταρ μέλους

Για ορτύκι και τσίχλες ειναι πολυ καλα απο ότι εχω ακούσει....
Πολλοί τα ριχνουν και στο σκοπευτηριο....

Δεν ξερω αν βγαζει sporting(νομιζω βγάζει) αλλα με τα πιατάκια τα πάνε πολυ καλα....

Οι εποχές σφίξανε και τα ακριβά φυσσίγγια είναι πλέον μόνο για εκλεκτα θηραματα.....

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μάιος 01, 2013 11:46 pm 
Άβαταρ μέλους

aris_chelas έγραψε:
Η ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΣΑΚΗ ΠΟΛΥ ΥΨΗΛΗ...ΤΑ ΑΠΛΑ ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 5ΕΥΡΩ...ΤΑ ΔΙΣΠΟΡΑΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΤΙΜΗ ΠΑΙΖΟΥΝ...
ΑΛΛΟΙ ΤΑ ΘΕΩΡΟΥΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΙ ΟΧΙ...
ΕΓΩ ΑΝΟΙΚΩ ΣΤΟΥΣ ΔΕΥΤΕΡΟΥΣ ΠΑΝΤΩΣ... :(
ΨΑΞΤΟ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ

γιασου φιλε αρηηη :wink: :wink: θα ηθελα να σε ρωτησω μιας και γηνωνται εδω στο χωριομου ,και οχι μωνο αυτον τον καιρο καπιες εκδηλωσης πολιτιστικες,,τα λεγωμενα[πανηγυρια] με διαφωρα αθληματα π.χ σκοποβωλη ,ιποδρωμιες κτλ,,,,,,θα ηθελα να σημετασχω στους αγωνες,σκοπωβολης :wink: :wink: ,,και εχω καμια 6-7 κουτια απο τα παραπανω φυσιγγια,,,8-9αρια 32 γραμαρια συγκενρωτιρα :wink: τα εχω κυνηγιση και ωντος μου βγαζη πωλη ωραια τουφεκια :wink: :wink: με το οπλο που θα ρηξω θα ειναι η καραμπιναμου,famparm eyro-laion h368 με 71 ποντους κανη και εσω τσοκαρισμα κυλινδρος,,,,μιας και δεν εχω αλο εσω τσοκ,,,παρα μωνο επιμυκινση κανης,με φουλ-3-2 αστρα :wink: θα μπωρεσουμε να κανουμε καλη δουλια με τα δισκακια :wink: :wink: αναμενω απαντηση φιλεμου

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μάιος 02, 2013 9:24 am 
Άβαταρ μέλους

sakis pointer έγραψε:
θα ηθελα να σημετασχω στους αγωνες,σκοπωβολης :wink: :wink: ,,και εχω καμια 6-7 κουτια απο τα παραπανω φυσιγγια,,,8-9αρια 32 γραμαρια συγκενρωτιρα :wink: τα εχω κυνηγιση και ωντος μου βγαζη πωλη ωραια τουφεκια :wink: :wink: με το οπλο που θα ρηξω θα ειναι η καραμπιναμου,famparm eyro-laion h368 με 71 ποντους κανη και εσω τσοκαρισμα κυλινδρος,,,,μιας και δεν εχω αλο εσω τσοκ,,,παρα μωνο επιμυκινση κανης,με φουλ-3-2 αστρα :wink: θα μπωρεσουμε να κανουμε καλη δουλια με τα δισκακια :wink: :wink: αναμενω απαντηση φιλεμου

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΚΗ... ΒΑΛΕ ΚΥΛΙΝΔΡΟ(ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΚΛΕΙΣΤΟ), ΒΑΛΕ Κ ΤΑ 9ΑΡΑΚΙΑ Κ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ... :wink: :D
ΡΙΞΕ ΠΡΩΤΑ ΟΤΙ 9ΑΡΑΚΙΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΜΕΤΑ ΤΑ 8ΑΡΙΑ... :wink:
ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΣΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ... :D

''ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΑΤΙΕΣ ΤΙΣ ΜΥΤΕΣ,ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΣΚΙΕΣ ΔΙΑΒΟΛΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΜΟΥΡΤΣΙ, ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ...''
ΑΡΙΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 05, 2013 9:56 pm 
Άβαταρ μέλους

aris_chelas έγραψε:
sakis pointer έγραψε:
θα ηθελα να σημετασχω στους αγωνες,σκοπωβολης :wink: :wink: ,,και εχω καμια 6-7 κουτια απο τα παραπανω φυσιγγια,,,8-9αρια 32 γραμαρια συγκενρωτιρα :wink: τα εχω κυνηγιση και ωντος μου βγαζη πωλη ωραια τουφεκια :wink: :wink: με το οπλο που θα ρηξω θα ειναι η καραμπιναμου,famparm eyro-laion h368 με 71 ποντους κανη και εσω τσοκαρισμα κυλινδρος,,,,μιας και δεν εχω αλο εσω τσοκ,,,παρα μωνο επιμυκινση κανης,με φουλ-3-2 αστρα :wink: θα μπωρεσουμε να κανουμε καλη δουλια με τα δισκακια :wink: :wink: αναμενω απαντηση φιλεμου

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΚΗ... ΒΑΛΕ ΚΥΛΙΝΔΡΟ(ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΚΛΕΙΣΤΟ), ΒΑΛΕ Κ ΤΑ 9ΑΡΑΚΙΑ Κ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ... :wink: :D
ΡΙΞΕ ΠΡΩΤΑ ΟΤΙ 9ΑΡΑΚΙΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΜΕΤΑ ΤΑ 8ΑΡΙΑ... :wink:
ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΣΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ... :D

χρονια πολλα φιλε αρη :wink: ετσι που λες θα εξηγιθω,,, ειχα σπαση πριν 2 χρονια καμια δεκαρια δισκακια με τα υμπεριαλ,,και εμηνα ευχαριστημενως με της τουφεκιες που μου βγαζανε :wink: :wink: και ειχα κυλινρο :wink: θα τα ριξω την κυριακη και θα σου πω :wink: :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μάιος 07, 2013 10:41 pm 
Άβαταρ μέλους

ΚΑΜΙΑ ΑΛΗ ΓΝΩΜΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΕςς;; :wink: :wink: ΕΓΩ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗς ΤΟΥΦΕΚΙΕΣΜΟΥ ΜΙΑς ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΟΥΡΩς,,ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑΑΑΑ :wink: :wink: ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΥΣΩ ΚΙΑΛΕς ΓΝΩΜΕςςςς :wink: :wink: :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μάιος 08, 2013 10:27 am 
Άβαταρ μέλους

sakis pointer έγραψε:
ΚΑΜΙΑ ΑΛΗ ΓΝΩΜΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΕςς;; :wink: :wink: ΕΓΩ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗς ΤΟΥΦΕΚΙΕΣΜΟΥ ΜΙΑς ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΟΥΡΩς,,ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑΑΑΑ :wink: :wink: ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΥΣΩ ΚΙΑΛΕς ΓΝΩΜΕςςςς :wink: :wink: :wink:

ΩΣΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ Ε??? :lol: :lol: :lol: Κ ΘΕΣ Κ ΑΛΛΕΣ ΓΝΩΜΕΣ... :lol: :lol: :lol: :lol: ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΦΙΛΕ... :wink:
Ο ΚΥΛΙΝΔΡΟΣ ΜΕ ΤΑ 9ΑΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΟΣ ΓΙΑ ΔΙΣΚΟΥΣ ΜΕΧΡΙ 25-30 ΜΕΤΡΑ...

ΑΡΙΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μάιος 08, 2013 12:30 pm 
Άβαταρ μέλους

τα εχω δουλεψει σε τσιχλα.34gr-8αρια με 4 αστρα 61cm κανη,πολυ καλες ντουφεκιες.πριν 5 χρονια.τωρα δεν ξερω αν εχουν αλλαξει κατι.
εχω να αγορασω φυσιγγια απο τοτε,γιατι τωρα γεμιζω μονος μου :wink:
σακη πανω τους :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μάιος 08, 2013 10:03 pm 
Άβαταρ μέλους

aris_chelas έγραψε:
sakis pointer έγραψε:

ΩΣΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ Ε??? :lol: :lol: :lol: Κ ΘΕΣ Κ ΑΛΛΕΣ ΓΝΩΜΕΣ... :lol: :lol: :lol: :lol: ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΦΙΛΕ... :wink:
Ο ΚΥΛΙΝΔΡΟΣ ΜΕ ΤΑ 9ΑΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΟΣ ΓΙΑ ΔΙΣΚΟΥΣ ΜΕΧΡΙ 25-30 ΜΕΤΡΑ...

χρονια πωλα φιλεμου αρηηη :wink: :wink: της τουφεκιες θα της κανω και θα σου αμπαντησω,,,με το απωτελεσμα :wink: :wink: ειμαι μαζησου :wink: :wink: :wink: :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 2   [ 20 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: