Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 2 από 2   [ 20 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ymperial spain
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 12, 2013 11:03 pm 
Άβαταρ μέλους

aris_chelas έγραψε:
sakis pointer έγραψε:
ΚΑΜΙΑ ΑΛΗ ΓΝΩΜΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΕςς;; :wink: :wink: ΕΓΩ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗς ΤΟΥΦΕΚΙΕΣΜΟΥ ΜΙΑς ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΟΥΡΩς,,ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑΑΑΑ :wink: :wink: ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΥΣΩ ΚΙΑΛΕς ΓΝΩΜΕςςςς :wink: :wink: :wink:

ΩΣΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ Ε??? :lol: :lol: :lol: Κ ΘΕΣ Κ ΑΛΛΕΣ ΓΝΩΜΕΣ... :lol: :lol: :lol: :lol: ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΦΙΛΕ... :wink:
Ο ΚΥΛΙΝΔΡΟΣ ΜΕ ΤΑ 9ΑΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΟΣ ΓΙΑ ΔΙΣΚΟΥΣ ΜΕΧΡΙ 25-30 ΜΕΤΡΑ...

γιασου φιλε αρη :wink: :wink: ωντος σημερα πηγα και εκανα της τουφεκιεσμου στα δισκακια :wink: :wink: και ειχα 8 στα 10 επιτυχια :wink: :wink: με τσοκ κυλινδρο και τα ymperial νουμερο 8 :wink: 32γρ. τα φυσιγκια ξυριζανεεε :wink: :wink: και εκη που περιμεναμε να συνεχισουμε,μας πλακωσε μια βρωχαρααα :( αστα να πανε,,,,και τελικα σταματησανε ολα τα αγωνισματα :( ιποδρομιες τρεξιμο κτλ :( παντως περασαμε ωραια :wink: :wink: τωρα την αλη κυριακη στην αλη εκδηλωση θα παρω μερως :wink: :wink: και θα συνεχησω μιας και απο εδω και περα θα γηνωνται σκωπευτικη αγωνες και στα γυρο χωριαμου :wink: :wink: ,,σε ευχαριστω για την συμβουλησουυυ :wink: :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 13, 2013 2:38 pm 
Άβαταρ μέλους

sakis pointer έγραψε:
aris_chelas έγραψε:
sakis pointer έγραψε:
ΚΑΜΙΑ ΑΛΗ ΓΝΩΜΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΕςς;; :wink: :wink: ΕΓΩ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗς ΤΟΥΦΕΚΙΕΣΜΟΥ ΜΙΑς ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΟΥΡΩς,,ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑΑΑΑ :wink: :wink: ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΥΣΩ ΚΙΑΛΕς ΓΝΩΜΕςςςς :wink: :wink: :wink:

ΩΣΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ Ε??? :lol: :lol: :lol: Κ ΘΕΣ Κ ΑΛΛΕΣ ΓΝΩΜΕΣ... :lol: :lol: :lol: :lol: ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΦΙΛΕ... :wink:

γιασου φιλε αρη :wink: :wink: ωντος σημερα πηγα και εκανα της τουφεκιεσμου στα δισκακια :wink: :wink: και ειχα 8 στα 10 επιτυχια :wink: :wink: με τσοκ κυλινδρο και τα ymperial νουμερο 8 :wink: 32γρ. τα φυσιγκια ξυριζανεεε :wink: :wink: και εκη που περιμεναμε να συνεχισουμε,μας πλακωσε μια βρωχαρααα :( αστα να πανε,,,,και τελικα σταματησανε ολα τα αγωνισματα :( ιποδρομιες τρεξιμο κτλ :( παντως περασαμε ωραια :wink: :wink: τωρα την αλη κυριακη στην αλη εκδηλωση θα παρω μερως :wink: :wink: και θα συνεχησω μιας και απο εδω και περα θα γηνωνται σκωπευτικη αγωνες και στα γυρο χωριαμου :wink: :wink: ,,σε ευχαριστω για την συμβουλησουυυ :wink: :wink:

ρε σακη τους λυπηθηκε ο θεος με τετοια επιτυχια που ειχες. :lol:
μηπως ηταν κανενας με κανενα λαστιχο απο πισω και εριχνε νερο επιτιδες για να σταματησει ο αγωνας? :lol: θα τους επαιρνες τα σωβρακα :wink:
πλακα κανουμε ετσι?ξερεις οτι μου αρεσει να σε πειραζω.
τι καθεσε και κανεις εκει ρε σακη κατεβα αθηνα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 17, 2013 10:52 pm 
Άβαταρ μέλους

manpap έγραψε:
sakis pointer έγραψε:
aris_chelas έγραψε:
sakis pointer έγραψε:

ρε σακη τους λυπηθηκε ο θεος με τετοια επιτυχια που ειχες. :lol:
μηπως ηταν κανενας με κανενα λαστιχο απο πισω και εριχνε νερο επιτιδες για να σταματησει ο αγωνας? :lol: θα τους επαιρνες τα σωβρακα :wink:
πλακα κανουμε ετσι?ξερεις οτι μου αρεσει να σε πειραζω.
τι καθεσε και κανεις εκει ρε σακη κατεβα αθηνα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

γιασου φιλεμου μανο ,πηραχτιρη :lol: :lol: σημερα το απογευμα στησαμε το μηχανιμα με τα δισκακια και ρηξαμε καμια 20-25 τουφεκιες μιας και αυριο εχουμε παλη αγωνες σκοπευτικους :wink: :wink: ,,τα πηγα παλη ωραια :wink: :wink: αντε να δουμε την ωρα του αγωνα τι θα κανουμε μιας και θα εχη αρκαιτω κοσμο και παρα πωλα δωρα για τους πρωτους δεκα :wink: :wink: παιζη και ενα δικανω για τον πρωτο :wink: παντως τα φυσιγκια τα υμπεριαλ κανουνε πωλη καλες τουφεκιες,,,,τα δωκιμασανε και τα φιλαρακιαμου σημερα και μου ζητουσανε να τους δωσο αυριο για τον αγωνα :wink: :lol: :lol: αλα δυστιχως εχω μωνο 2 κουτια :( :( για παρτημου :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 19, 2013 10:22 am 
Άβαταρ μέλους

ΜΟΝΟΦΑΓΑ! :lol: :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μάιος 21, 2013 10:34 pm 
Άβαταρ μέλους

AXEL έγραψε:
ΜΟΝΟΦΑΓΑ! :lol: :lol: :lol:

γιασου φιλεμου αποστολη :wink: ωντος περασαμε ωραια στα δισκακια,, :wink: και ειχε και κοσμο πωληηηη :wink: τελικα πηρα και ενα καπελο δωρακι,,ντουμπλεφαστ :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 2 από 2   [ 20 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: