Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 4   [ 54 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Πoύ είναι τα τσαρουχάτα "τυπικά " Πόιντερ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 24, 2012 2:50 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Τα κατά την γνώμη μου "τυπικά " Πόιντερ
Τυπικά εννοώ αυτό τα σκυλιά που έχουν εξαίρετη μορφολογία και πολύ τυπική έκφραση της φυλής σε μία φωτογραφία κυνηγίου , σε φερμα , σε κίνηση , σε συμπεριφορά γενική .
Και εννοώ αυτο
:wink:

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Συνεχίζεται

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγγλικά πόιντερ "τυπικά"
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 26, 2012 4:51 pm 

πολυ special σκυλος!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 18, 2012 4:16 pm 

gpeppas έγραψε:
Τα κατά την γνώμη μου "τυπικά " Πόιντερ
Τυπικά εννοώ αυτό τα σκυλιά που έχουν εξαίρετη μορφολογία και πολύ τυπική έκφραση της φυλής σε μία φωτογραφία κυνηγίου , σε φερμα , σε κίνηση , σε συμπεριφορά γενική .
Και εννοώ αυτο
:wink:

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Συνεχίζεται

Στην τριτη φωτογραφια ειναι η BELLA μου 3 ετων !

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 16, 2012 7:32 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Αυτά τα πόιντερ τα ξέρει κανείς , από Βόνιτσα , μου αρέσουν οπτικά πολύ ....!

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 17, 2012 8:09 pm 

καλησπερα γιωργο,

ειναι σκυλια του μαθιοπουλου αυτα. αγορασμενα απο εκει. ο leon kai h diantra. νομιζω ο κυριος που τα εχει λεγεται παρθενης.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιούλ 19, 2012 1:18 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

giannisapi έγραψε:
καλησπερα γιωργο,

ειναι σκυλια του μαθιοπουλου αυτα. αγορασμενα απο εκει. ο leon kai h diantra. νομιζω ο κυριος που τα εχει λεγεται Παρθένης.

Ομορφα πόιντερ η εκτροφή πώς λέγεται κάτι άκουσα για Βόνιτσα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιούλ 19, 2012 1:51 pm 

ναι γιωργο η εκτροφη λεγεται "ποιντερ βονιτσα" απο αυτα που εχω ακουσει και εγω... και εμενα μου αρεοσυν παρα πολυ μορφολογικα. σε κυνηγι οι αγωνες δεν εχω δει κανενα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιούλ 19, 2012 8:57 pm 

ο

Τελευταία επεξεργασία από RAUL και Παρ Ιαν 13, 2017 11:44 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιούλ 19, 2012 9:55 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Καλησπέρα .
Υπάρχει κανένα βιντεάκι από κυνήγια που μπορούμε να δούμε κάπου ?

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιούλ 20, 2012 7:55 pm 

Ο

Τελευταία επεξεργασία από RAUL και Παρ Ιαν 13, 2017 11:44 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιούλ 20, 2012 11:34 pm 

καλησπερα γιωργο, υπαρχη ενα βιντεακι στο youtube βγαινει αν πατησης ποιντερ vonitsa, δειχνει τιν πορτοκαλι σκυλιτσα σε ορτυκι, η οποια ειναι κορη του cabel+ηρα. πραγματικα πολυ ωραια τυπικα σκυλια και δειχνουν να ειναι πολυ καλα στο θηραμα.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 23, 2012 7:25 pm 

giannisapi έγραψε:
καλησπερα γιωργο,

ειναι σκυλια του μαθιοπουλου αυτα. αγορασμενα απο εκει. ο leon kai h diantra. νομιζω ο κυριος που τα εχει λεγεται παρθενης.

ΦΙΛΕ giannisapi ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΜΕΝΟΣ.........ΕΙΝΑΙ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΜΑΚΗ ΤΟΥ ΠΑΡΘΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗ ΒΟΝΙΤΣΑ!!!Ο LEON ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΤΟΥ ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΥ.Η DIANDRA ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΜΕΝΗ ΣΤΑ ΚΟΥΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΜΑΚΗ...!!!!ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΜΑ....!!!ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΗ ΤΗΣ HRAS, ΤΗΣ ΚΟΡΥΦΑΙΑΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΣΚΥΛΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ,ΚΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ Ο CAMBEL ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΥ...ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΚΥΛΕΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΔΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΣΕ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΠΟΥΡΝΑΡΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΖΩΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ....ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ.ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 8 ΚΥΝΗΓΙΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΚΑΙ 10 ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΛΟΓΩ ΑΠΟΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΑΥΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟ ΤΟΥΣ ΤΑΠΕΡΑΜΕΝΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟ.ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΥΧΕΡΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ HRA ΕΝΑ ΣΚΥΛΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ POINTER ΠΑΝΤΑ...Ο ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΓΚΑΣ ΣΤΑ "ΠΙΣΤΕΥΩ" ΤΟΥ...ΕΧΕΙ ΜΑΤΙ ΑΕΤΙΣΙΟ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ...ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ...ΚΑΛΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΣΥΝΕΣΗ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 23, 2012 7:56 pm 

gpeppas έγραψε:
Καλησπέρα .
Υπάρχει κανένα βιντεάκι από κυνήγια που μπορούμε να δούμε κάπου ?

kalispera giwrgo,
Epeidi tuxainei na eimai apo vonitsa exw stin katoxi mou 13 videos pou exw traviksei proswpika kata kairoys me ta sugekrimena skulia se perdika kai mpekatsa kai se ena mpekatsini pou perpatouse sunexws mesa sto xwrafi pigainontas to i diandra poda-ferma,tha rwtisw to paidi pou exei ta skulia kai an mou to epitrepsei tha ta anevasw ola.Proswpiki tapini mou apopsi tin poiotita,tin kunigetiki efieia kai tin apisteuti aisthisi thiramatos pou exoun autes oi duo skules opws kai i seira pou krataei o Makis o Parthenis kai o Thanasis o Kourtis apo tin vonitsa stis meres mas gia to pointer einai pragmatika spaneia.Polla mpravo mesa apo tin kardia mou sto maki pou exei kratisei autes tis aristes kunigetikes grammes!SUNXARITIRIA!!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 23, 2012 8:22 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Καλησπέρα .
Αν σου ήταν εύκολο να τα αναβάσεις κάπου όπως στο youtube θα ήταν πολύ καλό .
Τα ζώα μορφολογικά αλλά και σαν έκφραση πόιντερ μέσα από τις φωτο είναι εξαίρετα , προσωπική άποψη , αν μπορούσαμε να δούμε και κυνηγετικές συμπεριφορές σε βίντεο θα ήταν ιδανικό :D

Αν θέλεις γράφε ελληνικά είναι πιό ευχάριστο για όλους μας .

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 23, 2012 8:28 pm 

NIKOSPERDIKAS. έγραψε:
giannisapi έγραψε:
καλησπερα γιωργο,

ΦΙΛΕ giannisapi ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΜΕΝΟΣ.........ΕΙΝΑΙ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΜΑΚΗ ΤΟΥ ΠΑΡΘΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗ ΒΟΝΙΤΣΑ!!!Ο LEON ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΤΟΥ ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΥ.Η DIANDRA ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΜΕΝΗ ΣΤΑ ΚΟΥΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΜΑΚΗ...!!!!ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΜΑ....!!!ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΗ ΤΗΣ HRAS, ΤΗΣ ΚΟΡΥΦΑΙΑΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΣΚΥΛΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ,ΚΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ Ο CAMBEL ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΥ...ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΚΥΛΕΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΔΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΣΕ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΠΟΥΡΝΑΡΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΖΩΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ....ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ.ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 8 ΚΥΝΗΓΙΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΚΑΙ 10 ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΛΟΓΩ ΑΠΟΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΑΥΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟ ΤΟΥΣ ΤΑΠΕΡΑΜΕΝΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟ.ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΥΧΕΡΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ HRA ΕΝΑ ΣΚΥΛΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ POINTER ΠΑΝΤΑ...Ο ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΓΚΑΣ ΣΤΑ "ΠΙΣΤΕΥΩ" ΤΟΥ...ΕΧΕΙ ΜΑΤΙ ΑΕΤΙΣΙΟ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ...ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ...ΚΑΛΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΣΥΝΕΣΗ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ!!!

καλησπερα νικο,

γιαννη με λενε. μαλλον θα ξερεις καλυτερα γιατι εγω τα ειπα αυτα απο μια συζηζητη στο facebook που ειχα διαβασει δεν των ξερω τον κυριο και οπως λες και εσυ συνχαρητηρια. καθαρα δικο του δημιουργημα θα ηταν αν και οι γονεις ηταν απο την εκτροφη του πιστευω εγω και αν κανω λαθος πες το μου. και πιστευω πως ο campel ειναι του μαθιοπουλου ΑΛΛΑ παρ ολα αυτα συνχαρητηρια γιατι αν και παρα πολα ατομα ζευγαρωσαν με τον campel δεν ειχαν αυτα τα αποτελεσματα. οσ για τα κορυφαια σκυλια δεν τα εχω δει για να τα κρινω αλλα οντως ειναι εντυπωσιακα απο τις photo.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 4   [ 54 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: