Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 20   [ 295 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΚΥΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2014-2015
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 05, 2014 1:43 pm 
Άβαταρ μέλους

Αντε φιλοι μου να ξαναδουμε την αγαπημενη μας μπεκατσα κια ανακουσουμε το μαγευτικο της πεταγμας μετα απο μια ομορφη φερμα του συντροφου μας :D :D

Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΚΥΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2014-2015
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιουν 06, 2014 8:27 am 
Άβαταρ μέλους

Ωραίο συναίσθημα η προσμονή Βλάση, αλλά εσύ πήγες απευθείας στο χειμωνιάτικο ρε φίλε.Εικόνα
Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιουν 08, 2014 11:07 pm 
Άβαταρ μέλους

Dimitris S έγραψε:
Ωραίο συναίσθημα η προσμονή Βλάση, αλλά εσύ πήγες απευθείας στο χειμωνιάτικο ρε φίλε.Εικόνα
Εικόνα
γιασου φιλεμου δημητρηηη,,θα μας τρελανης με τα ωραιασουυυ εικονιδιααα :lol: :lol: ο σκυλος γιατι τρεχη πρως τα πισω ρε δημητρηη :roll: :roll: τρωμαξε απο της πωλες μπεκατσεςςςς :lol: :lol: :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιουν 09, 2014 11:20 pm 
Άβαταρ μέλους

sakis pointer έγραψε:
Dimitris S έγραψε:
Εικόνα
γιασου φιλεμου δημητρηηη,,θα μας τρελανης με τα ωραιασουυυ εικονιδιααα :lol: :lol: ο σκυλος γιατι τρεχη πρως τα πισω ρε δημητρηη :roll: :roll: τρωμαξε απο της πωλες μπεκατσεςςςς :lol: :lol: :lol: :lol:

Καλησπερα παιδια!!!!!!Πραγματι φαινομαι λιγ ακρατητος αλλα ειναι κατι πολυ ομορφο για μενα η μπεκατσα και ηθελα να το δειξω!! :mrgreen: :mrgreen: Οσοσ για τα εικονισια τρελενομαι

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 08, 2014 9:19 am 

ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΙΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ......ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΒΕΛΟΥΔΟΜΑΤΑ.....

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 08, 2014 9:11 pm 
Άβαταρ μέλους

ΠΟΙΝΤΕΡ Ν.Β. έγραψε:
ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΙΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ......ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΒΕΛΟΥΔΟΜΑΤΑ.....

γιασου φιλε απο την πατρα :wink: :wink: η μερες δεν περασανε ακωμη με τα ορτυκιααα :wink: και εση μου λες για την κυριααα :wink: :roll: :roll: :roll: ολα με την ωρατουςςςς φιλαρακιιι :wink: :wink: φυλικα παντα οκ οκ :wink: :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 11, 2014 9:28 am 

sakis pointer έγραψε:
ΠΟΙΝΤΕΡ Ν.Β. έγραψε:

γιασου φιλε απο την πατρα :wink: :wink: η μερες δεν περασανε ακωμη με τα ορτυκιααα :wink: και εση μου λες για την κυριααα :wink: :roll: :roll: :roll: ολα με την ωρατουςςςς φιλαρακιιι :wink: :wink: φυλικα παντα οκ οκ :wink: :wink:

ΝΑΙ ΣΑΚΗ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΒΕΛΟΥΔΟΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΗΡΑΜΑ...
ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ.... ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ....

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 11, 2014 8:39 pm 
Άβαταρ μέλους

παιδια καλησπερα, εγω σας καταλαβαινω ολους εσας τους αρωστους που δεν μπορειται να την αφησετε απ'το μυαλο σας, οποια εποχη του χρονου και να ειναι... γιατι κι εγω ειμαι ενας απο σας :lol: :D μονο που εγω δυστηχως δεν εχω ουτε τη δυνατοτητα να την συναντησω, εστω και στην εποχη της.. αφου μενω μονιμα στο Καιρο Αιγυπτου εδω κι ενα χρονο, αναγγαστηκα γιατι στην Ελλαδιτσα μας δεν τη βγαζαμε οικονομικα (και εχω και παιδι)..και παντα το περισοτερο πραγμα που ονειρευομαι ειναι η ΜΠΕΚΑΤΣΑ :D και σκευτομαι οτι, οτι και να γινει, εστω και σε 20 χρονια που θα'μαι 60, παλι τα βουνα θα παιρνω για χαρη της, και εσθανομαι καλυτερα!!

Ευχομαι σε ολους ηγεια, καλα μυαλα και μια απιστευτη Μπεκατσο-χρονια 2014-2015
:) :)

Υ.Γ. αληθεια, ξερει κανεις αν κατεβαινουν μεχρι εδω?? οχι πως θα εχει καμια σχεση το κυνηγι εδω, με τα ελληνικα βουνα.. αλλα λεμε τωρα :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 11, 2014 10:08 pm 
Άβαταρ μέλους

Mike Pal έγραψε:
παιδια καλησπερα, εγω σας καταλαβαινω ολους εσας τους αρωστους που δεν μπορειται να την αφησετε απ'το μυαλο σας, οποια εποχη του χρονου και να ειναι... γιατι κι εγω ειμαι ενας απο σας :lol: :D μονο που εγω δυστηχως δεν εχω ουτε τη δυνατοτητα να την συναντησω, εστω και στην εποχη της.. αφου μενω μονιμα στο Καιρο Αιγυπτου εδω κι ενα χρονο, αναγγαστηκα γιατι στην Ελλαδιτσα μας δεν τη βγαζαμε οικονομικα (και εχω και παιδι)..και παντα το περισοτερο πραγμα που ονειρευομαι ειναι η ΜΠΕΚΑΤΣΑ :D και σκευτομαι οτι, οτι και να γινει, εστω και σε 20 χρονια που θα'μαι 60, παλι τα βουνα θα παιρνω για χαρη της, και εσθανομαι καλυτερα!!

Υ.Γ. αληθεια, ξερει κανεις αν κατεβαινουν μεχρι εδω?? οχι πως θα εχει καμια σχεση το κυνηγι εδω, με τα ελληνικα βουνα.. αλλα λεμε τωρα :lol:

καλησπερα φιλε μου Mike Pal.....!!! :D Πραγματικα ειναι μια τρελη αρρωστια η μπεκατσα κι εγω το ξερω πολυκ αλα μπορω να πω!!!!Οσο για το Καιρο σου ευχομαι φιλε να περνας καλα εκει που εισαι!!!Δνε ξερω σιγουρα αν ερχονται Καιρο αλλα σε ενημερωνω για πιο πανω απο εσενα ιραν και τετοια!!Αν εισαι διατεθημενος δλδ να κανεις ενα τετοιο ταξιδι για καποιες ημερες!Θα το ψαξω παντως και θα σε ενημερωσω συντομα αν πραμγατικα ενδιαφερεσαι..πορος το παρον κυνηγα μουμιες :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Τα βουνα μας εδω παιδια ειναι παντως εινα ιετοιμα να τις υποδεχτουν..κλασσικα η Ηπειρος ειναι γεματη νερο!! :mrgreen: :mrgreen:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 16, 2014 9:22 am 

Δυσκόλεψε η ζωή μας πολύ δυστυχώς και το κυνήγι αναγκαστικά περνάει σε δεύτερη μοίρα .
Καλή τύχη εκεί στην ξενιτιά συνάδελφε.
Προβλέπετε μετα και τις τελευταίες βροχές ειδικά αν συνεχίσουν καλή μπεκατσοχρονιά ο καιρός πλησιαζει γρήγορα :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 16, 2014 11:30 am 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Mike Pal έγραψε:

Καλημέρα .
Τώρα το είδα και στενοχωρήθηκα πολύ .
Mike Pal σου ειλικρινά εύχομαι καλή διαμονή και την ταχύτερη δυνατή επιστροφή στην πατρίδα και βέβαια την ποιότητα ζωής που επιθυμείς , καλά να περνάς
:D

ΥΣ Ξέρω ότι Ιταλοί τις κυνηγάνε-κυνηγούσαν στο Ιράν , λογικά πρέπει κάποιες να φθάνουν και εκεί για ψάξε το 8)

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 18, 2014 11:08 am 
Άβαταρ μέλους

Στο τέλος όλοι μετανάστες θα φύγουμε να δώ απο που θα παίρνουν φόρους τα κοπρόσκυλα.....

Θεσσαλονίκη βρέχει ξανα....
2 μερες εχει ενα μπεκατσόκαιρο απίστευτο......

Πιστευω οτι φέτος θα ειναι πολυ καλη η χρονια.... :D :D :D :D

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 18, 2014 2:03 pm 
Άβαταρ μέλους

Πραγματικα αυτος ο καιρος σε τραβαει στο βουνο :D ... πιστευω και εγω οτι θα ειναι μια καλη χρονια για το κυνηγι της μπεκατσας...λιγο υπομονη!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 18, 2014 2:34 pm 
Άβαταρ μέλους

Πραγματικα παιδια εχιε εναν απιστακο καιρο κι εδω στα Γιαννενα.....Απλα μπεκατσοκαιρο αλλα οχι καθημερινα και οι βροχες βοηθανε πολυ !!!!!!Υπομονη οπως λεει και ο Γιωργος... :D :D

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 18, 2014 9:05 pm 
Άβαταρ μέλους

μην βιαζεστε βρε καψουρηδεςςςς :wink: βαρεστε τωρα κανενα ορτυκακι,και θα κατεβουνε κιαυτες σιγα-σιγα :wink: και πρωτα απο μενα θα περασουνε η κυριεςςςς :shock: :shock: :shock: :wink: :lol: :lol: :lol: εχω ραντεβου μαζιτους :lol: :lol: παντως απο βροχες παμε καλα :wink: εαν σηνεχισουνε ετσι θα γηνουμε αμαζωνιωςςςς :wink: :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 20   [ 295 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: