Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 1   [ 14 Δημοσιεύσεις ]
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Eγκλημα χωρις τιμωρια, παράνομη αγοροπωλησία οδικών πτηνών !
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 01, 2007 11:23 pm 
Άβαταρ μέλους

καθε κυριακη στο παζαρι του σχιστου εκαντοταδες πουλια γινονται αντικειμενο αγριας εκμεταλλευσης. Ατομα που δεν ξερουν τι θα πει δουλεια και μεροκαματο κυνηγουν με διχτυα και ξοβεργες σε ολα τα βουνα καρδερινες φλωρια και οτιδηποτε πεταει με αποτελεσμα οι τσεπες τους να γεμιζουν ευρω.Η κατασταση ειναι αποκαρδιωτικη.Τα πρωτα σημαδια αφανισης των πουλιων εχουν γινει αισθητα.Καρδερινες δεν ακους σχεδον πουθενα.Εχω παρει τον δασαρχη του Πειραια και μονοπου δεν μου το εκλεισε στα μουτρα.Κατα καιρους εχουν γινει καποιες προσπαθειες απο ορισμενουνς θηροφυλακες αλλα τα αποτελεσμςτα ειναι τα ιδια.Την επομενη Κυριακη τα ιδια ατομα ειναι εκει.Οι μηνυσεις και τα λεφτα που δινουν στους δικηγορους ειναι ψιχουλα σε σχεση με αυτα που βγαζουν.Καντε κατι ενημερωστε οσο περισσοτερο κοσμο μπορειτε μεσα απο Κ.Σ. μεσα απο δασαρχεια μονο με εισαγγελικη παρεμβαση θα λυθει τοπροβλημα.Μια βολτα στο Σχιστο θα σας .πεισει.Σε λιγο που θα ποιασουν τα κρυα θα γινει η μεγαλυτερη σφαγη απο τα περασματα.Το προβλημα του Σχιστου πρεπει να αντιμετωπισετι αμεσα

υ.γ.ειχα και εγω αγρια αλλα τα μεγαλωνα τα αφηνα ελευθερα η προσπαθουσα να τα ζευγαρωσω η και τα χαριζα παντα σε ζευγαρια για να μπορεσουν να αναπαραχθουν.(Οταν λεω ειχα στην κατοχη μου εννοω γυρω στα 7-8πουλια) για αυτο ξερω καπια πραγμτα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: εγκλημα χωρις τιμωρια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 02, 2007 12:06 am 
Άβαταρ μέλους

Οι θηροφύλακες είχαν κάνει στις αρχές του καλοκαιριού μια έφοδο στο Σχιστό, δείτε το σχετικό δελτίο τύπου:
http://www.kynigos.net.gr/dkose/news/2007/poylia_sxisto.html
Ισως πρέπει να επαναλαμβάνεται περιοδικά εκείνη η επιχείρηση. Αν και τώρα οι θηροφύλακες έχουν σημαντικότερη δουλειά με την επιδημία των ορτυκοκραχτών...
Παρόλα αυτά, Γιώργο, δεν κάνεις ένα τηλεφώνημα στην ΚΟΣΕ;

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: εγκλημα χωρις τιμωρια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 02, 2007 9:26 am 
Άβαταρ μέλους

Hunter.Gr έγραψε:
Οι θηροφύλακες είχαν κάνει στις αρχές του καλοκαιριού μια έφοδο στο Σχιστό, δείτε το σχετικό δελτίο τύπου:
http://www.kynigos.net.gr/dkose/news/2007/poylia_sxisto.html
Ισως πρέπει να επαναλαμβάνεται περιοδικά εκείνη η επιχείρηση. Αν και τώρα οι θηροφύλακες έχουν σημαντικότερη δουλειά με την επιδημία των ορτυκοκραχτών...
Παρόλα αυτά, Γιώργο, δεν κάνεις ένα τηλεφώνημα στην ΚΟΣΕ;

ηταν σαν να μην πηγαν.Με μια απλη μηνυση και με ενα δικαστηριο που θα τους κοστισει 1000 ευρω και οποτε γινει δεν καταφερνουν τιποτα.Πρεπει να πανε 3-4 φορες συνεχομενες και με παρουσια εισαγγελεα.Ησφαγη που γινεται ειναι μεγαλυτερη απο τους ορτυκοχασαπηδες.Ολες τις βδομαδες του χρονου ειναι εκει με τουλαχιστον 150 πουλια οταν γινουν και τα περασματα το λιγοτεροπου θα μπορεσεις να δεις εκει ειναι 500 πουλια.Αν παρει ενας τηλεφωνο δεν γινεται τιποτα κυνηγηστε το και εσεις αν μπορειτε και οπως μπορειτε

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 02, 2007 8:21 pm 
Άβαταρ μέλους

πραγματικα μια τετοια κατασταση οπως του σχιστου ειναι αποκαρδιωτικη.
πρεπει να κοινιτοποιηθουμε ολοι και να περιθοριοποιησουμε αυτα τα ατομα που ΔΕΝ εχουν κυνηγιτικη παιδεια και δεν γνωριζουν οτι αν ο καθενας μας πιανει καθε μερα 30 τετοια καλαηδοπουλια μονο φυση δεν θα υπαρχει.
και μην πουνε τπτ για εμας τους κυνηγους διοτι κατα πρωτον κυνηγαμε πουλια που επιτρεπονται απο το νομο και κατα δευτερον εχουνε παιδεια και ορια απεναντι στην καρπωση για να υπαρχει μια α' ισοροπια.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Οκτ 06, 2007 7:30 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Παράνομο παζάρι ζώων στο Σχιστό

Εικόνα

Ολο το άρθρο εδώ ! http://www.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathcommon_2_14/07/2007_1286746

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Οκτ 07, 2007 11:57 am 
Άβαταρ μέλους

σχιστο ωρα 7 η ωρα το πρωι υπΑΡΧΟΥΝ γυρω στα 500 αγρια πουλια.ΔΑΣΑΡΧΕΙΟ ΚΟΣΕ KΤΛ ΑΠΟΥΣΑ ΠΟΥΘΕΝΑ..ΤΟ ΕΓΚΛΗΜΑ ΔΙΑΠΡΑΤΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΛΟ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΩΡΕΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΤΟΜΑ.ΟΙ ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΣΜΟ ΔΕΝ ΠΕΙΘΟΥΝ.ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΛΟΠΟΙΑΣΤΕΣ.ΚΑΝΩ ΕΚΚΛΗΣΗ ΠΑΡΤΕ ΤΗΛΕΦ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ

Τελευταία επεξεργασία από giorgospa και Κυρ Οκτ 07, 2007 12:33 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Οκτ 07, 2007 12:04 pm 
Άβαταρ μέλους

Σήμερα δεν πήγα κυνήγι αλλά πήγα μία βόλτα στο παζάρι του Σχιστού με τον γιό μου και έπαθα την πλάκα μου .
Τι γίνετε εκεί ρε παιδιά , χάος και χαμός μαζί .
Δεν είμαι αντίθετος στο παζάρι αλλά η κατάσταση είναι εκτός ελέγχου , παραοικονομία στο φουλ εις βάρος της κανονικής οικονομίας ιδιαίτερα από οικονομικούς μετανάστες που πουλούν ότι μπορεί να φανταστείτε και με προέλευση συνήθως Κίνα, απόδειξη κλπ δεν το συζητάμε.
Και τώρα στο θθέμα το υπαίθριων pet sop , απαράδεκτα πράγματα , το 70% από αυτών των άτυχων ζώων , πουλιών , ψαριών αν δεν πουληθούν είναι καταδικασμένα σε θάνατο , μελλοθάνατοι της Κυριακής και έτσι τα αντιμετωπίζουν οι πωλητές τους !
Που είναι ο Δήμος η Αστυνομία οι οικολογικές οργανώσεις η Ορνιθολογική ΕΜΕΙΣ κανείς δεν κάνει τίποτε ιδιαίτερα για τα άγρια πουλιά που έχουν πιαστεί παράνομα και πωλούνται παράνομα !!!!!!
Αυτά είναι πράγματα τριτοκοσμικά σαν σε παζάρι της Αφρικής , τι σκ….. κάνουνε οι αρχές .
Αν παρουσιαστεί πάλι η γρίπη των πτηνών (που πάντα υπάρχει) τι μέτρα να πάρεις εκεί μέσα !
Οικολόγοι που έι9στε να κατέβετε να κάνετε εκεί παρέλαση , Κα Γανωτή εκεί γιατί δεν πάτε γιατί δεν οργανώνετε μία συγκέντρωση διαμαρτυρίας ! :evil: :?: :evil:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Οκτ 07, 2007 12:10 pm 
Άβαταρ μέλους

EΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΔΙΚΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦ ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΗΓΕ ΤΟ ΔΑΣΑΡΧΕΙΟ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 8.30 9.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΒΙΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ ΕΙΧΑΝ ΞΕΠΟΥΛΗΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΑΣΑΝΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥΛΟΠΟΙΑΣΤΕΣ ΤΟΥ ...ΟΥ ΜΕ 2 ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΠΑΝΤΖΕΔΕΣ.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣOYN ΣΑΝ ΝΙΚΗ . ΑΠΟ ΤΙΣ 6.30 ΠΗΓΑΙΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΝΤΟΥ ΣΤΟΥΣ ΑΛΗΤΕΣ ΦΕΡΤΕ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: ΠΑΡΑΝΟΜΗ ΚΑΤΟΧΗ ΑΓΟΡΑΠΩΛΗΣΙΑ ΩΔΙΚΩΝ ΠΤΗΝΩΝ.....!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μαρ 02, 2008 4:15 pm 
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ .

ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΣ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΠΑΖΑΡΙ ΣΤΟ ΣΧΙΣΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ.

ΤΟ ΤΙ ΕΙΔΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΟΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΖΩΟΠΑΖΑΡΟ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ. ΣΚΥΛΙΑ ΚΑΘΕ ΗΛΙΚΙΑΣ ΣΕ ΑΘΛΙΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ, ΖΩΑ ΣΤΙΒΑΓΜΕΝΑ ΣΑΝ ΣΕ ΜΠΑΛΑΟΥΡΟ ΚΑΡΑΒΙΟΥ......ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΕΞΑΛΛΟ, ΗΤΑΝ ΤΑ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΓΙΑ ΠΟΥΛΗΜΑ. ΚΑΡΔΕΡΙΝΕΣ, ΦΛΩΡΟΙ, ΓΑΛΙΑΝΤΡΕΣ, ΣΚΑΡΦΙΑ.....κλπ κλπ κλπ ΝΑ ΧΤΥΠΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΤΩΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΥΤΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΜΕΣΑ....!!! ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΑΓΡΙΟΣΠΙΝΟΥΣ (ΠΕΤΡΌΣΠΙΝΟΥΣ) ΠΟΥΛΟΥΣΑΝ ΟΙ ΑΘΕΟΒΟΦΟΙ.
ΣΥΓΝΩΜΗ..........ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΑΣΑΡΧΕΙΟ......Η ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ..............Η ΓΑΝΩΤΗ ΚΑΙ ΟΙ ΛΟΙΠΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ...?? ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΝΑΝΕ ΜΙΑ ΕΦΟΔΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.
10 ΕΥΡΩ .....ΤΑ 3 ΦΛΩΡΙΑ ΠΟΥΛΑΓΑΝ.....ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΑ ΔΩΡΟ.
ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΜΑΛΙΣΤΑ .......ΟΤΑΝ ΜΙΛΗΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟΥΣ ΑΓΡΙΟΣΠΙΝΟΥΣ......!!! ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΣΟ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 5 ΕΥΡΩ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ.........ΚΟΚΚΙΝΗΣΑ ΑΝΑΨΑ.........ΚΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ, ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΥΤΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΟΥΛΑΣ ..........ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ....?? Ε, ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ.......Η ΜΑΓΚΙΑ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ.....ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΕΡΙΣΕΥΑΝ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣΑΝ......ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΕΤΡΩΓΑ ΞΥΛΟ.............ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΛΟΥΒΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΡΙΟΣΠΙΝΟΥΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΕΣΠΑΓΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.

ΜΙΛΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΦΙΛΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ, ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΔΑΣΑΡΧΕΙΟ,,,,,ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ...........ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΤΟΥΣ ΕΙΔΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΤΟΥΣ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΕΙ....??

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μαρ 02, 2008 5:16 pm 
Άβαταρ μέλους

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Eγκλημα χωρις τιμωρια, παράνομη αγοροπωλησία οδικών πτην
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 11, 2011 8:09 am 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Την Κυριακή 10/7/2011 το πρωί, ομάδα θηροφυλάκων της Δ' Κ.Ο.Σ.Ε μαζί με το δασονόμο Πειραιά, συνέλαβαν στο παζάρι του Σχιστού, 3 εμπόρους οι οποίοι...

είχαν προς πώληση δεκάδες άγριων πουλιών, που βρίσκονται σε καθεστώς προστασίας.Με την Κυριακάτικη εξόρμηση των θηροφυλάκων, ολοκληρώθηκε ένας εβδομαδιαίος κύκλος ελέγχων στην ευρύτερη περιοχή του Πειραιά.Συνολικά βρέθηκαν 7 έμποροι, που παραπέμφθηκαν στη δικαιοσύνη, αφού είχαν στην κατοχή τους πολλές δεκάδες από αγριοπούλια, εκ τών των οποίων κάποια σπάνια.Το αξιοπερίεργο δε ήταν, ότι σε μια καφετέρια βρέθηκε ένας αλιγάτορας Caiman μήκους ενάμιση μέτρου, χωρίς τα απαραίτητα έγγραφα προς τέρψη των θαμώνων!
Η συνεργασία Δασαρχείου Πειραιά και Ομοσπονδιακών θηροφυλάκων έχει αποδώσει καρπούς και σε λίγο το επαχθές παρεμπόριο άγριας πανίδας θα αποτελεί παρελθόν.

Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 11, 2011 2:14 pm 
Άβαταρ μέλους

μπραβο στα παιδια.τον αλιγατορα ομως τι θα τον κανουν?εχω μια ιδεα αλλα δεν μπορω να την γραψω.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 11, 2011 7:03 pm 
Άβαταρ μέλους

Τα ιδια και τα ίδια παιδιά!!Αν σκρολάρετε λίγο προς τα πάνω θα δείτε ότι και πριν 4 χρόνια τα ίδια γίνονταν :evil:
Βρε δεν αλλάζει τίποτα στο Ελλαδιστάν.Και κατά πάσα πιθανότητα θα είναι και οι ίδιοι.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 11, 2011 7:06 pm 
Άβαταρ μέλους

epaniel έγραψε:
τον αλιγατορα ομως τι θα τον κανουν?εχω μια ιδεα αλλα δεν μπορω να την γραψω.

Αντώνη μάλλον θα του δώσουν να φάει τα αποδεικτικά στοιχεία(κανάρια,φλώρια,καρδερινες,κτλ) :D
Λες να μην τα χωνέψει και την άλλη Κυριακή να είναι ξανά εκεί;; :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 1   [ 14 Δημοσιεύσεις ]

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: