Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 1   [ 15 Δημοσιεύσεις ]
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Κυνηγετική ραδιοφωνικη παρεα στα FM
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 30, 2007 6:47 pm 
Άβαταρ μέλους

Στο ραδιόφωνο της ΕΡΑσπορ 101,8 FM, παρουσιάζεται κυνηγετική εκπομπή κάθε Σάββατο και Κυριακή από 5:00-7:00 το πρωϊ. Η εκπομπή λέγεται "Πρωϊνές Ιχνηλασίες", τελεί υπό την αιγίδα του περιοδικού Κυνηγεσία & Κυνοφιλία και παρουσιάζεται από τον Μηνά Ιορδάνογλου και τον Σοφοκλή Κοσκινά.

Στο ραδιόφωνο του Ant1 97,2FM παρουσιάζεται κυνηγετική εκπομπή με τίτλο "Αποδράσεις" κάθε Σάββατο 5:00-7:00 το πρωϊ. Την εκπομπή επιμελείται και παρουσιάζει ο Λ.Κακαβούλης του περιοδικού Κυνηγός & Φύση.

Στο ραδιόφωνο του Χρήμα FM 107,7 στη Θεσαλονίκη, παρουσιάζεται κυνηγετική εκπομπή κάθε Πέμπτη 3 με 4 το μεσημέρι. Η εκπομπή λέγεται "ΠΑΡΑΘΥΡΟ στη ΘΗΡΑ" και τελεί υπό την αιγίδα της ΣΤ'ΚΟΜΑΘ. Στην παρουσίαση και στην επιμέλεια οι Περικλής Μπίρτσας και Κυριάκος Σκορδάς. Ο Σταθμός ακούγεται σε όλη την Κεντρική και σε αρκετές περιοχές της Δυτικής Μακεδονίας.

πηγη http://www.hunter.gr/varius/enimerosi.htm

.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρωινη Σ/Κ ραδιοφωνικη παρεα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 10, 2012 4:27 pm 
Άβαταρ μέλους

Πανε και οι πρωινες ιχνηλασιες;;;;μια εκπομπη υπηρχε για το κυνηγι,χαθηκε και αυτη. :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :oops: :oops: :oops: :oops:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 10, 2012 11:18 pm 
Άβαταρ μέλους

Greg έγραψε:
Πανε και οι πρωινες ιχνηλασιες;;;;μια εκπομπη υπηρχε για το κυνηγι,χαθηκε και αυτη. :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :oops: :oops: :oops: :oops:

δυο σαββατοκυριακα τωρα που πηγαινα για ορτυκια εβαλα να τους ακουσω,αλλα τιποτα.
δεν ξερω μηπως ξεκινησουν αργοτερα.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 11, 2012 9:24 pm 
Άβαταρ μέλους

Υπήρχαν κάτι προβλήματα τα οποία όμως ξεπεράστηκαν απ' ότι διάβασα και σύντομα η αγαπημένη μας εκπομπή θα είναι και πάλι κοντά μας!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 12, 2012 3:30 pm 
Άβαταρ μέλους

Και μονο που οι οικολογοι -αντικυνηγοι ειχαν κανη τα παντα περυσι να την σταματησουν :? :!: ,ηταν ο λογος που επρεπε παση θυσια να υπαρχη μια εκπομπη τετοια.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Σεπ 29, 2012 3:18 pm 
Άβαταρ μέλους

Τη εγινε ;;;χασαμε την μοναδικη εκπομπη που ειχαμε για το κυνηγι ,και ουτε μια διαμαρτυρια;;
Δεν γουσταρη η ΕΡΑ χαθηκαν τοσα ραδιο;Συλογοι κυνηγοι ,επαγγελματιες καμμια αντιδραση;;;

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 30, 2012 2:15 am 
Άβαταρ μέλους

Greg έγραψε:
Τη εγινε ;;;χασαμε την μοναδικη εκπομπη που ειχαμε για το κυνηγι ,και ουτε μια διαμαρτυρια;;
Δεν γουσταρη η ΕΡΑ χαθηκαν τοσα ραδιο;Συλογοι κυνηγοι ,επαγγελματιες καμμια αντιδραση;;;

ε δεν θα βγουμε και στο συνταγμα και για αυτο.
φιλε δεν φταινε οι οικολογοι που ειπες πιο πανω.μην τα εχουμε ολα τα καλα και συμφεροντα.
την λεξη περικοπες την ξερετε?ολα εχουν ενα κοστος.εχετε καταλαβει τι ζουμε?
εδω σε λιγο δεν θα πηγαινουμε για κυνηγι γιατι θα ειναι απαγορευτικο με την βενζινη στα 2 ευρο.
οι επαγγελματιες τι να κανουν?να γινουν χορηγοι?που χαροπαλευουν να κρατηθουν και κυνηγανε τους πελατες με το τσεκουρι?
μην τα λεμε οπως θελουμε :wink:
για να σου δωσω ενα παραδειγμα , μιλουσα με τον προεδρο κυνηγετικου συλλογου ενος νησιου του σαρωνικου.ειναι γραμμενοι 380 κυνηγοι και φετος εβγαλαν αδεια με το ζορι 200.
βγαλε τα συμπερασματα σου.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 01, 2012 7:35 am 
Άβαταρ μέλους

Greg έγραψε:

Κάτι έχει παιχτεί και δεν είναι θέμα κόστους, ίσως την ακούσουμε σύντομα σε άλλη συχνότητα.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 01, 2012 3:09 pm 
Άβαταρ μέλους

Αλεξανδρής Δημήτρης έγραψε:
Greg έγραψε:

Κάτι έχει παιχτεί και δεν είναι θέμα κόστους, ίσως την ακούσουμε σύντομα σε άλλη συχνότητα.

Aυτο γνωριζω και εγω φιλε.Τωρα για οσα λεει ο συναδελφος παραπανω για την κριση ,σαφως υπαρχη και το γνωριζω και καλυτερα απο κεινον, λογω επαγγελματος.Ομως.......Ο κυνηγος αυτος που αγαπαει το κυνηγι σαν τροπο ζωης ,θα βρει την ακρη ,να βγαλη αδεια εστω τοπικη οπως εκαναν οι περισσοτεροι,θα προτιμηση να κοψη τον καφε ενα σαββατοκυριακο καπου.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 01, 2012 4:46 pm 
Άβαταρ μέλους

Greg έγραψε:
Αλεξανδρής Δημήτρης έγραψε:
Greg έγραψε:

Aυτο γνωριζω και εγω φιλε.Τωρα για οσα λεει ο συναδελφος παραπανω για την κριση ,σαφως υπαρχη και το γνωριζω και καλυτερα απο κεινον, λογω επαγγελματος.Ομως.......Ο κυνηγος αυτος που αγαπαει το κυνηγι σαν τροπο ζωης ,θα βρει την ακρη ,να βγαλη αδεια εστω τοπικη οπως εκαναν οι περισσοτεροι,θα προτιμηση να κοψη τον καφε ενα σαββατοκυριακο καπου.

φιλε μου δεν ειναι ετσι τα πραγματα.δυστιχως.δεν ξερεις καλυτερα απο μενα γιατι εσυ εχεις την δουλεια σου.εγω ειμαι ανεργος και εχω και δυο πιτσιρικια που περιμενουν.
εγω οπως και πολλοι αλλοι δεν εχω καταφερει ακομα να βγαλω την αδεια.και οσο αφορα την αγαπη για το κυνηγι ,ενα σου λεω, ΑΡΡΩΣΤΙΑ.και δεν ειναι θεμα κοστους.δεν σκεφτομαι τα 120 ευρο που εχει η περιφεριακη.
αντε και την εβγαλα,μετα δεν εχεις αλλα εξοδα?βενζινες φυσιγγια κ.λ.π?και τοπικη να βγαλω στην αθηνα που θα κυνηγισω?
μαλλον βλεπουμε τα πραγματα οπως θελουμε.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Κυνηγετική ραδιοφωνικη παρεα στα FM
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 01, 2012 5:06 pm 
Άβαταρ μέλους

Αστα ρε φιλε πεστα πουθενα αλλου ,εγω σηκωνομαι και κανω 100χιλ.πηγαινε μονο για να παω ΟΙΚΟΔΟΜΗ στην κλειτορια,ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕΡΟΚΑΜΜΑΤΟ.σαφως αν εισαι ανεργος και με δυο παιδια δεν ειναι προ το μελημα να βγαλης αδεια.Αλλα δε σε καταλαβαινω που μου υποστηριζεις την ερτ και τους επαγγελματιες του χωρου.Μαλλον δε γνωριζης τη γλεντια και μισθους ειχαν οι κυριοι καθως και το τζιρο των επαγγελματιων τουχωρου.Βρες ενα σαιτ και συγκρινε της τιμες στα κυνηγετικα στο εξωτερικο και στην ελλαδα ακομα και σημερα.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 01, 2012 5:26 pm 
Άβαταρ μέλους

Greg έγραψε:
Αστα ρε φιλε πεστα πουθενα αλλου ,εγω σηκωνομαι και κανω 100χιλ.πηγαινε μονο για να παω ΟΙΚΟΔΟΜΗ στην κλειτορια,ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕΡΟΚΑΜΜΑΤΟ.σαφως αν εισαι ανεργος και με δυο παιδια δεν ειναι προ το μελημα να βγαλης αδεια.Αλλα δε σε καταλαβαινω που μου υποστηριζεις την ερτ και τους επαγγελματιες του χωρου.Μαλλον δε γνωριζης τη γλεντια και μισθους ειχαν οι κυριοι καθως και το τζιρο των επαγγελματιων τουχωρου.Βρες ενα σαιτ και συγκρινε της τιμες στα κυνηγετικα στο εξωτερικο και στην ελλαδα ακομα και σημερα.

δεν τα λεω πουθενα αλλου σε σενα τα λεω. :wink:
δεν υποστηριζω κανεναν απλα σου λεω τα πραγματα οπως ειναι.
τι δεν καταλαβαινεις?ολοι ειναι σφυγμενοι κανεις δεν βαζει το χερι στην τσεπη.
και δεν καταλαβα τωρα τι κανουμε ερχομαστε εμεις σε αντιπαραθεση για τα λαμογια?
ειρηνη φιλε μου :D

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 01, 2012 6:12 pm 
Άβαταρ μέλους

manpap έγραψε:
Greg έγραψε:

και δεν καταλαβα τωρα τι κανουμε ερχομαστε εμεις σε αντιπαραθεση για τα λαμογια?

Προς θεου,στο ιδιο καζανι βραζουμε :mrgreen:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 02, 2012 12:05 am 
Άβαταρ μέλους

Greg έγραψε:
manpap έγραψε:
Greg έγραψε:

Προς θεου,στο ιδιο καζανι βραζουμε :mrgreen:

ωραια τωρα που το λυσαμε να βαλω μια?
Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:58 pm 
Άβαταρ μέλους

Κυνηγεσία Κυνοφιλία

ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ (ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΜΗ) ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ "ΠΡΩΙΝΕΣ ΙΧΝΗΛΑΣΙΕΣ" ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΕΞΗΣ: ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 11 ΧΡΟΝΙΑ, ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ, ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ (ΜΕΣΑ ΜΑΙΟΥ 2012) ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΑΜΕ ΣΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΕΤΙΝΗ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ, ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΣΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ, ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΕΠΑΝΗΛΕΙΜΕΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ, ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΠΟΤΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ. ΣΤΙΣ 20 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ, ΜΕΣΩ ΕΚΠΡΟΣΩΠΩΝ, ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΝ ΑΠΛΑ ΟΤΙ Η ΕΚΠΟΜΠΗ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΞΗΓΗΣΟΥΝ ΠΟΤΕ ΤΟ ΛΟΓΟ. ΕΚΤΟΤΕ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΑΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ, ΧΩΡΙΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΤΑ ΤΡΙΑ ΠΡΩΤΑ ΧΡΟΝΙΑ Η ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΒΓΑΙΝΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΧΝΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ALPHA 98.9, ΟΜΩΣ Η ΕΜΒΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΑΘΜΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΤΟΙΑ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ Η ΕΚΠΟΜΠΗ ΠΑΡΑ ΣΕ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ. ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΞΑΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑ, ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕΤΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΗ ΣΤΕΓΗ. ΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΑΥΤΗ Η ΕΚΠΟΜΠΗ, ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΚΑΤΟΡΘΩΣΑΜΕ ΜΑΖΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΤΟΥ ΕΙΚΟΝΑ (ΜΕ ΗΘΟΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ) ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΗΚΗ ΚΑΙ ΠΛΑΤΗ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΜΑΣ! ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ Η ΕΚΠΟΜΠΗ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ ΚΑΙ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΘΕΡΜΑ! Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΗ...

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 1   [ 15 Δημοσιεύσεις ]

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: