Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 6   [ 81 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Σεμινάριο μελών φόρουμ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 23, 2011 1:36 pm 
Άβαταρ μέλους

Η σεζόν τελειώνει,οι όμιλοι & πολλοί κυνηγετικοί σύλλογοι διοργανώνουν αρκετές κυνοφιλικές εκδηλώσεις & εδώ στο φόρουμ κάνουμε αρκετά καλή παρείτσα.....
Ας ρίξω λοιπόν μια ιδέα σε σας & στον Γιώργο Πέππα
Τι θα λέγατε αν διοργανώναμε, εδώ στο φόρουμ,ένα σεμινάριο που θα περιελάμβανε διάφορες ενότητες που αφορούν τον κυνηγετικό σκύλο,διατροφή,εκπαίδευση,διόρθωση ελαττωμάτων κλπ;Θα μπορούσαμε μέσω ενός ποσού κατά άτομο,ανά συμμετοχή,να καλέσουμε έναν έλληνα εκπαιδευτή ή και κριτή και να του θέσουμε διάφορα ερωτήματα & απορίες.Επίσης πέρα απ΄τη θεωρία θα μπορούσαμε να διοργανώσουμε με τον ίδιο & έναν άτυπο αγώνα κυνηγίου όπου θα μπορούσαμε να δείξουμε τα σκυλιά μας,να ακούσουμε απόψεις & να γνωριστούμε καλύτερα.....Τι λέτε;

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Σεμινάριο & άτυπος αγώνας πρακτικού κυνηγιού μελών φόρουμ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 23, 2011 1:41 pm 
Άβαταρ μέλους

καλη ιδεα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 23, 2011 2:09 pm 
Άβαταρ μέλους

Oντως μπορει να πραγματοποιηθει κατι τετοιο ας πει και τη γνωμη του ο κ.Πεππας..ενα προβλημα ομως το οτι ολα τα μελη ειμαστε απο διαφορετικα μερη ανα την Ελλαδα και πρεπει να συναντηθουμε σε ενα μερος! :D

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 23, 2011 2:59 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Με προλάβατε παίδες ,

τα σεμινάρια - εκπαίδευσης ξεκινάνε από τον επόμενο μήνα , αρχές . .
Το πρώτο θα γίνει απ ευθείας σε πεδίο με εκμάθηση - παρουσίαση θεωρητική και πρακτική σκύλου για αγώνα ΑΚΙ πρακτικού , με θήραμα ορτύκι Ιταλίας .
θα παρουσιαστεί το πώς ένας κυνηγός πρέπει να παρουσιάσει το σκυλί του για πρώτη φορά σ ένα τέτοιο αγώνα .
Η παρουσίαση στο πρακτικό μέρος θα γίνει με ξεκινημένα σκυλιά του εκπαιδευτή για να μπορέσουμε να έχουμε μία σωστή εικόνα του τι πρέπει να κάνουμε και να περιμένουμε απ ένα τέτοιο αγώνα .
Με το τέλος της κυνηγητικής σεζόν θα ορίσω δύο ημερομηνίες για να κλείσουμε την μία να ειδοποιήσουμε και τον εκπαιδευτή .

Το "σεμινάριο" θα γίνει κατά τις 12 μμ ώστε τα πεδία να είναι στεγνά και να μπορούν και τα σκυλιά να κινούνται άνετα , επίσης θα ακολουθήσει ταβέρνα για όποιους θέλουν κλπ .

Νομίζω ότι λόγω και της περιόδου αγώνων που έρχεται θα είναι ενδιαφέρον σεμινάριο .
θα ακολουθήσουν σεμινάρια για όλες τις φυλές με αρχή τα Γκόρντον και τα Ιρλανδικάμ, ήδη βρέθηκαν οι αίθουσες αν το κάνουμε σε κλειστό χώρο .

Υσ Ολα θα κινηματογραφηθούν από εμάς και θα μπουν στην σελίδα και φυσικά όλα είναι δωρεάν :wink: :D

Ακούω συμμετοχές για το πρώτο σεμινάριο :D

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 23, 2011 3:01 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Ξέχασα ,
αφού ενημερωθούμε για την παρουσίαση κκλπ για ένα αγώνα Ακι κατόπιν άλλη ημέρα θα προχωρήσουμε και σε έναν άτυπο μεταξύ μας με κανονικό κριτή κλπ για να εφαρμόσουμε αυτά που θα μάθουμε
:wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 23, 2011 3:07 pm 
Άβαταρ μέλους

Πολυ καλη κινηση!Μπραβο!

ΕικόναΕικόναΕικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 23, 2011 3:15 pm 
Άβαταρ μέλους

Γιώργο πολύ ωραία! Αν μπορείς να ορίσεις όσο ποιο νωρίς γίνεται τις ημερομηνίες για να προσπαθήσουμε να έρθουμε και εμείς που ήμαστε μακριά!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 23, 2011 5:24 pm 
Άβαταρ μέλους

gpeppas έγραψε:
Ξέχασα ,
αφού ενημερωθούμε για την παρουσίαση κκλπ για ένα αγώνα Ακι κατόπιν άλλη ημέρα θα προχωρήσουμε και σε έναν άτυπο μεταξύ μας με κανονικό κριτή κλπ για να εφαρμόσουμε αυτά που θα μάθουμε
:wink:

Σε πρόλαβα Γιώργο :D .Δηλώνω συμμετοχή λοιπόν για το σεμινάριο αλλά & για όλα τα άλλα.......

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 23, 2011 6:07 pm 
Άβαταρ μέλους

Είμαι μέσα και εγώ.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 23, 2011 6:35 pm 
Άβαταρ μέλους

Μέσα και εγώ εκτός απροόπτου , πολύ καλή ιδέα :D

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 23, 2011 6:41 pm 
Άβαταρ μέλους

Πολυ καλη πρωτοβουλια admin :wink:
.....να πω και εγω μεσα :?:
ξεκιναμε λοιπον με πολυ τριχα και μακρυες ουρες :lol:
Καλη δυναμη,καλη αρχη και καλη επιτυχια :!:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 23, 2011 8:06 pm 
Άβαταρ μέλους

Πολυ ωραια ιδεα :!: :!: :!:
Πολυ θα το ηθελα να βρεθω μαζι σας, αλλα αυτα θα γινουν Μαρτη/Απριλη και εγω τοτε δεν παιζει να το κουνισω απο το χωριο διοτι θα εχω καινουργιο μελος στην οικογενεια μου :D :D :D :D

παίρνει τα ζαγαράκια του να πάει να κυνηγήσει

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 23, 2011 9:24 pm 

για πια περιοχη μιλαμε παιδια? αν ειναι κοντα αττικη ειμαι και εγω μεσα φυσικα... αααα ξεχασα και αν ειναι σκ γιατι τισ αλλες μερες δουλευω ...

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 23, 2011 9:26 pm 

ααα πρωτο σεμιναριο για γκορντον... τυχαιο? δε νομιζω :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

παντως θα χαρω πολλυ να δω απο κοντα καπιο καλλο σκυλλο απο αυτη την φυλη αφου δνε εχω ξαναδει ποτε μου...

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 23, 2011 9:35 pm 
Άβαταρ μέλους

Πράγματι θα ήταν καλό να είχαμε περισσότερες πληροφορίες , σίγουρα μία εξαιρετική ιδέα :D

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 6   [ 81 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: