Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 4 από 15   [ 220 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 11, 2007 7:47 pm 
Άβαταρ μέλους

G.PEPPAS ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ & ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΝ ΛΑΓΟ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΣΑΦΩΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΜΥΑΛΟ & Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ.
ΕΔΩ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΣΚΥΛΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΥΝΗΓΑΝΕ "ΚΑΒΑΛΑ" ΣΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΕΡΗ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΔΥΠΛΑΣΙΟΥΣ ΛΑΓΟΥΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΔΑΣΟΣ. ΑΙΤΙΑ Η ΑΦΘΟΝΙΑ ΦΕΤΟΣ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ ΣΤΟΥΣ ΚΑΜΠΟΥΣ (λογω αγραναπαυσης).
ΑΝΤΩΝΗ ΘΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΠΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΑΣ & ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ!!!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Οκτ 12, 2007 7:05 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

ΚΕΡΜΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ έγραψε:
G.PEPPAS ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ & ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΝ ΛΑΓΟ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΣΑΦΩΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΜΥΑΛΟ & Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ.
ΕΔΩ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΣΚΥΛΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΥΝΗΓΑΝΕ "ΚΑΒΑΛΑ" ΣΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΕΡΗ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΔΥΠΛΑΣΙΟΥΣ ΛΑΓΟΥΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΔΑΣΟΣ. ΑΙΤΙΑ Η ΑΦΘΟΝΙΑ ΦΕΤΟΣ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ ΣΤΟΥΣ ΚΑΜΠΟΥΣ (λογω αγραναπαυσης).
ΑΝΤΩΝΗ ΘΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΠΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΑΣ & ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ!!!!!

Έτσι είναι φίλε ΚΕΡΜΕΝ η καλή παρέα είναι μεγάλο προσόν αλλά πολύ δυσεύρετο και από ότι καταλαβαίνω εσύ είσαι τυχερός και το έχεις αυτό το αγαθό !
Σίγουρα έτσι πώς πάνε τα πράγματα βλέπω ο λαγός να γίνετε σε λίγο ένα από τα βασικότερα κυνήγια.
Η εμπειρία είναι σίγουρα σημαντικός παράγοντας , αλλά με καλή προσπάθεια αποκτάτε μέχρι ένα βαθμό.
Πάντως πραγματικά γλυκοκοιτάζω τους ιχνηλάτες –λαγωνικά και ενημερώνομαι για την κάθε φυλή ίσως κάποια στιγμή τα φέρει η τύχη να αποκτήσω κανέναν !

Αντώνη αν κατάλαβα καλά ξεκινά η μπεκάτσα στις 4/10 αντε με το καλό

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Οκτ 14, 2007 12:23 pm 
Άβαταρ μέλους

HTAN MEΧΡΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ Η ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ!!!
ΧΘΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΚΑΝΑ ΧΑΤ ΤΡΙΚ!!! 3Χ3 . ΔΥΟ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΛΑΓΟΙ & ΕΝΑΣ ΑΛΛΗΣ ΠΑΡΕΑΣ(που δωθηκε στους δικαιουχους).
ΤΑ ΔΥΟ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΘΗΡΙΑ ΗΤΑΝ ΑΡΣΕΝΙΚΑ 4,5!!!!!!!! & 3,5!!!! ΚΙΛΑ ΑΝΤΟΙΣΤΙΧΑ.
(Αυριο η φωτο). ΕΠΕΣΑΝ ΜΕ ΜΙΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΕΚΑΣΤΟΣ & ΠΑΡΟΛΑ ΤΑ ΚΟΛΠΑ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΞΕΦΩΛΙΑΣΜΑ ΕΠΕΣΑΝ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΓΝΩΡΙΖΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (απο μπεκατσοκυνηγια).
ΕΑΝ & ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΦΕΚΑΜΕ ΞΕΝΟ ΛΑΓΟ, ΕΝΤΟΥΤΗΣ ΧΘΕΣ ΕΠΙΔΕΙ ΗΞΕΡΑ ΠΟΙΟΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣΕ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ( παρεα συνχωριανων & καλων φιλων) ΤΟΥΦΕΚΙΣΑ & ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΞΕΦΥΓΕΙ (με 3 + 2 τουφεκιες).
ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΡΙΟ ΤΡΑΠΕΖΙ (εμεις θα βαλουμε το κρασι) ΑΦΟΥ ΑΡΝΗΘΗΚΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ Ή ΜΙΣΟ ΛΑΓΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΑΝ. ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΤΙ ΚΑΖΟΥΡΑ ΕΠΕΣΕ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ & Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ.
ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΕΡΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ. ΑΡΚΕΤΟ ΚΡΥΟ & ΑΕΡΑ. Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ (γιατακι, διαδρομες, προτημισεις) ΜΑΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕ. ΕΝΑΝ ΠΟΥ ΒΓΑΛΑΜΕ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΑΦΥΓΕ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΚΑΤΕΥΘΗΝΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΣΤΑ ΑΦΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΜΕΙΣ & ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!

ΥΓ ΠΟΛΛΕΣ ΤΣΙΧΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Οκτ 24, 2007 10:01 am 
Άβαταρ μέλους

Φέτος είναι μία από τις καλύτερες χρονιές για Λαγό και ειλικρινά δεν είναι να χάνεις ημέρα .
Δυστυχώς σήμερα δεν μπορούσα οπότε εκτονώνομε μέσω του πληκτρολογίου έστω.
Εκτός δύο εξόδων που δεν είδα λαγό όλες τις επόμενες συνάντησα και η επιτυχία είναι περίπου 50% ανάλογα με τις εξορμήσεις καλή κατά την γνώμη μου .
Τα καλά όμως τώρα έρχονται με τις υγρασίες και τον καιρό που βοηθά πολύ. :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Οκτ 24, 2007 11:45 am 
Άβαταρ μέλους

WILDLIFE έγραψε:
.
Τα καλά όμως τώρα έρχονται με τις υγρασίες και τον καιρό που βοηθά πολύ. :lol:

ANTIΘΕΤΑ ΣΕ ΕΜΑΣ..... ΟΣΟ ΧΕΙΜΩΝΙΑΖΕΙ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟΣΤΕΥΟΥΝ ΟΙ ΛΑΓΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΥΠΕΡΘΗΡΕΥΤΕΙ.
ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΘΗΜΕΝΑ & ΕΚΠΕΔΕΥΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΞΗΡΑΣΙΑ ΟΠΟΤΕ ΕΑΝ "ΠΕΣΟΥΝ" ΚΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟ ΞΕΦΩΛΙΑΣΜΑ. ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ ΥΓΡΑΣΙΕΣ ΟΙ ΜΥΡΩΔΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΕΝΤΟΝΕΣ & ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ.
ΕΙΝΑΙ & ΑΥΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΗ.
ΣΗΜΕΡΑ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΥΓΩ 10.30 ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ( & δεν ειμασταν οι μονοι). Η ΠΑΡΕΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕ & ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ...........
ΑΝΑΜΕΝΩ.......

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Οκτ 24, 2007 11:51 am 
Άβαταρ μέλους

ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΙΩΣΑ ΤΟ ΜΗΜΥΜΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ. ΣΥΚΩΣΑΝΕ ΛΑΓΟ & ΤΟΥΣ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΣΤΟ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ.!!!!!
ΑΤΥΧΙΑ............. ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΕΚΕΙ.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 25, 2007 2:23 pm 
Άβαταρ μέλους

ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΕΒΑΣΩ ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΝΤΟΥΜΠΛΕ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ
Εικόνα
ΤΑ ΑΝΗΨΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΚΡΑΤΑΝΕ ΤΑ ΤΑ "ΘΗΡΙΑ"
Εικόνα
Η ΓΝΩΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΜΑΖΙ.ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟΥΣ
ΛΑΓΟΥΣ ΕΙΝΑΙ & ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΘΗΡΕΥΣΕ...............ΜΗΝ ΡΩΤΑΤΕ ΠΟΙΟΣ....Ο ΓΝΩΣΤΟΣ...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Οκτ 26, 2007 9:54 am 
Άβαταρ μέλους

ΓΝΩΣΤΕ σε μάθαμε σε μάθαμε με τα θηριά που μας δείχνεις κάθε φορά. Ωραίοι λαγοί πραγματικά τρώνε καλά στην περιοχή σας φαίνεται .
θα πάρω και εγώ ψηφιακή μου φαίνεται δεν πάει άλλο.
Προχθές πήρα και εγώ το τρίτο λαγό της χρονιάς , μιας καλής χρονιάς , αλλά πολύ μικρότερου μεγέθους γύρω στα δυόμιση με τρία κιλά.ι 8)

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Οκτ 26, 2007 10:38 am 
Συντονιστής
Άβαταρ μέλους

ΚΕΡΜΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ έγραψε:
ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΕΒΑΣΩ ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΝΤΟΥΜΠΛΕ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ
Εικόνα
ΤΑ ΑΝΗΨΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΚΡΑΤΑΝΕ ΤΑ ΤΑ "ΘΗΡΙΑ"
Εικόνα
Η ΓΝΩΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΜΑΖΙ.ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟΥΣ
ΛΑΓΟΥΣ ΕΙΝΑΙ & ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΘΗΡΕΥΣΕ...............ΜΗΝ ΡΩΤΑΤΕ ΠΟΙΟΣ....Ο ΓΝΩΣΤΟΣ...

Ρε το όνομα σας το έχει Γιώργηδες τι θέλετε πρωί πρωί να την κάνω για πάνω από τώρα , άντε στην ευχή του θεού . :P
Ισα με τα παιδιά είναι στο μπόι, καλοφάγοτοι :shock:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Οκτ 26, 2007 6:05 pm 
Άβαταρ μέλους

KOSTANTINOSZERVAS έγραψε:

Ρε το όνομα σας το έχει Γιώργηδες τι θέλετε πρωί πρωί να την κάνω για πάνω από τώρα , άντε στην ευχή του θεού . :P
Ισα με τα παιδιά είναι στο μπόι, καλοφάγοτοι :shock:

Ο ΕΝΑΣ ΠΗΓΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΞΕΓΕΝΗΣΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΧΑ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ ΟΣΑ ΚΙΛΑ ΓΕΝΗΘΕΙ ΤΟΣΑ ΚΙΛΑ ΛΑΓΟ!!!!!!
ΠΛΕΟΝ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΟΠΟΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΦΩΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΦΥΣΗ............

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Οκτ 28, 2007 6:12 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Όπως είπα και στην θεματολογία για το ορτύκι σήμερα μου έκατσε και ένας μεγάλος αυτιάς μαζί με δύο ορτύκια .

Φερμάρουν τα σκυλιά και στήνομε στα πέντε μέτρα από το κοντοπούρναρο , απόλυτη ησυχία τελικά πιέζω τα σκυλιά και ορμάνε και μπραφφφφ πατιέται το θηριό , τα χάνω σχετικά αλλά ευτυχώς το έδαφος είναι ίσιο και καθαρό οπότε του σκάω και τα δύο δεκάρια στα είκοσι μέτρα μόλις ξεχώρισε από τα σκυλιά , κολοτούμπες και ξανά όρθιος με εμφανή πρόβλημα όμως στα πίσω πόδια , την ξανακοπανάει και χάνετε πίσω από ένα ανάχωμα με τα σκυλιά πίσω του , στο τρέξιμο για να πάω να δω που θα πάει για να τρυπώσει μην πάει χαμένος τρώω μια τούμπα , με το που σηκώνομαι ακούω τις κραυγές του σήμα ότι τον έφτασαν , έτσι μετά από μία μικρή μάχη ματαξύ τους μου τον έφερε ο Πάνας αφού έκανε την νικητήριο διαδρομή πρώτα.
:lol:

ΕικόναΕικόνα

Τελευταία επεξεργασία από gpeppas και Δευτ Οκτ 29, 2007 11:31 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Οκτ 28, 2007 6:30 pm 
Άβαταρ μέλους

gpeppas έγραψε:
Όπως είπα και στην θεματολογία για το ορτύκι σήμερα μου έκατσε και ένας μεγάλος αυτιάς μαζί με δύο ορτύκια .

Φερμάρουν τα σκυλιά και στήνομε στα πέντε μέτρα από το κοντοπούρναρο , απόλυτη ησυχία τελικά πιέζω τα σκυλιά και ορμάνε και μπραφφφφ πατιέται το θηριό , τα χάνω σχετικά αλλά ευτυχώς το έδαφος είναι ίσιο και καθαρό οπότε του σκάω και τα δύο δεκάρια στα είκοσι μέτρα μόλις ξεχώρισε από τα σκυλιά , κολοτούμπες και ξανά όρθιος με εμφανή πρόβλημα όμως στα πίσω πόδια , την ξανακοπανάει και χάνετε πίσω από ένα ανάχωμα με τα σκυλιά πίσω του , στο τρέξιμο για να πάω να δω που θα πάει για να τρυπώσει μην πάει χαμένος τρώω μια τούμπα , με το που σηκώνομαι ακούω τις κραυγές του σήμα ότι τον έφτασαν , έτσι μετά από μία μικρή μάχη ματαξύ τους μου τον έφερε ο Πάνας αφού έκανε την νικητήριο διαδρομή πρώτα.
:lol:

ΕικόναΕικόνα

μπραβο!!και εμενα χθες μου εβγαλε εναν το κουταβι,οπου τον σκοτωσα με 9αρια.
ρε γαμωτο τι κριμα,παντα στισ καλυτερεσ στιγμεσ δεν εχω την φωτογραφικη.Δεν πειραζει.
παρτε φωτο...απο την καταψυξη
:lol: :lol:

Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 29, 2007 10:36 am 

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΟΡΤΥΚΙΑ ΧΤΥΠΗΣΑ ΕΝΑΝ ΓΥΡΝΟΝΤΑΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.
ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΙΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ (ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΥΟ ΠΕΡΣΙ) ΜΕ 11ρια, ΚΥΛΙΝΔΡΟ, ΣΤΑ 20 ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕΤΡΑ.
ΑΠΟ ΟΡΤΥΚΙΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ, ΛΑΣΠΗ ΠΟΛΛΗ ΚΑΙ ΟΙ ΤΣΙΧΛΕΣ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΠΑΡΑ ΤΟΝ ΑΦΘΟΝΟ ΚΑΡΠΟ ΣΤΟΥΣ ΕΛΑΙΩΝΕΣ.[/b]

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 29, 2007 5:49 pm 
Άβαταρ μέλους

THN KYΡΙΑΚΗ ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΑ ΔΥΩΡΟ ΨΑΞΙΜΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΘΗΡΙΟ 4,2 κιλα ΣΤΟΝ ΤΡΟΥΒΑ.ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΣΕ ΕΡΚΕΤΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΞΕΦΩΛΙΑΣΜΑ & ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ (παρολο οτι ημουν 100 μετρα μακρια) ΠΕΡΙΠΟΥ 10 ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΞΕΦΩΛΙΑΣΜΑ. ΕΚΑΝΕ ΚΥΚΛΟΥΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΥΚΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ.ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΛΙΣΟΚΥΨΕΛΕΣ :
ΠΑΡΑΚΑΤΩ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ -ΜΕ ΚΥΚΛΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ Η ΤΟΥΦΕΚΙΑ-ΔΙΑΚΡΕΙΝΟΝΤΑ & ΤΑ ΜΑΛΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ.

Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 30, 2007 12:42 am 
Άβαταρ μέλους

Θα αφησεται κανεναν λαγο και για μας? Πως να στηλο κατι φωτο και εγω?Μεσω Mail

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 4 από 15   [ 220 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: