Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 3 από 15   [ 220 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 19, 2007 12:01 pm 
Άβαταρ μέλους

MOΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ. ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ "ΝΤΟΥΜΠΛΕ". ΕΝΑΝ ΜΕΓΑΛΟ 4κιλο & ΕΝΑΝ ΜΙΚΡΟ 2,5αρι.
ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΙΑ ΦΩΤΟ.

ΥΓ.
ΦΟΒΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ. ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Ο ΗΛΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΝΕΦΟ!!!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 20, 2007 10:45 am 
Συντονιστής
Άβαταρ μέλους

Την Τετάρτη άλλο ένας αυτιάς προστέθηκε στο σακίδιο με αρκετό κόπο όμως .
Μας δυσκόλεψε πολύ και ενώ τρεις φορές μας ξέφυγε την τέταρτη έκανε το λάθος που ήταν και μοιραίο για τον ίδιο ! :D

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 20, 2007 11:53 am 
Άβαταρ μέλους

Τα πράγματα πάνε καλά και για εμάς δύο έχουμε τσουβαλιάσει… μέχρι σήμερα σε τρεις εξόδους και δύο έχουμε χάσει γιατί ήταν μάλλον καλύτεροι , αλλά θα ξανασυναντηθούμε ! 8)

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Σεπ 22, 2007 8:24 pm 
Άβαταρ μέλους

ΕΝΑΣ "ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ" ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ & ΠΕΡΑΣΕ ΑΤΟΥΦΕΚΙΣΤΟΣ ΑΠΟ ΤΕΣΣΕΡΑ ΟΠΛΑ. ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ!!!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 23, 2007 1:10 pm 
Άβαταρ μέλους

ΕΝΑΣ ΛΑΓΑΡΟΣ 4.5 ΚΙΛΑ (δυστηχωσ μαλλον γεννημενος προσφατα) ΗΡΘΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 11.00
ΜΗΝ ΡΩΤΑΤΕ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΘΗΡΕΥΣΕ..................ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ..........
Εικόνα
ΔΙΠΛΟ ΚΛΙΚ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΕΙΚΟΝΑ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 24, 2007 12:16 pm 
Συντονιστής
Άβαταρ μέλους

Το Σάββατο βγάλαμε δύο δεν πήραμε κανένα μας περιέπεξαν κανονικά , την Κυριακή ένα βγάλαμε ένα πήραμε μικρό 2,6 κιλά.
Θα σας πω ένα συμβάν που μάλλον δείχνει ότι επιτέλους κάτι αλλάζει , καθώς κυνηγούσαμε στην απέναντι πλαγιά από εμάς ήταν άλλοι λαγοκυνηγοί τρία άτομα , τα σκυλιά τους ήταν πολύ μπροστά από αυτούς και έτρεχαν γιατί κλαφούνιζαν , τότε στα πόδια του ενός άρχισαν να σηκώνονται πέρδικες από παντού και σταδιακά τουλάχιστον 25-30 πουλιά , σταμάτησαν γιατί τα έχασαν και ακόμη σηκώνονταν πουλιά κανείς δεν σήκωσε τουφέκι μα κανείς ενώ ήταν μέσα στα πόδια των δύο αλλά και ο τρίτος ήταν σε θέση βολής αυτό κάτι λέει πάντως δεν νομίζετε ! :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 27, 2007 12:50 pm 
Άβαταρ μέλους

Μετά από τρία κυνήγια επιτέλους ήρθε και η πρώτη επιτυχία .
Παιδιά κυνήγησα μακριά πολύ από την περιοχή μου και μακριά ακόμη και από αυτές που συνορεύουν με τα καμένα , δεν αντέχω με τίποτε την μυρουδιά και την όψη του καμένου δάσους .
Αυτά τώρα αφού τακτοποιήσω ακόμη κάποιες εκκρεμότητες προσωπικές θα μπορέσω να αφιερώσω περισσότερο χρόνο στο αγαπημένο κυνήγι μου.
Πρέπει να βρέξει να ξεπλυθεί λίγο η καμένη γη. Να πάψει αυτή η μυρουδιά.
Πάντως από συναδέλφους ακούω ότι τα πράγματα στον λαγό πάνε πολύ καλά για φέτος . :D

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 01, 2007 9:26 am 
Άβαταρ μέλους

ΤΟ Σ/Κ ΚΑΝΑΜΕ 3 ΣΥΚΩΜΑΤΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΚΑΡΠΩΘΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ.
ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΛΑ ΠΙΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΠΟΣΤΑ.
Η ΑΛΛΗ ΕΚΔΟΧΗ (& η ποιο πιθανη) ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΛΑΓΟΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΞΕΝΥΧΤΗΣΕ & ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ & ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΛΟΓΟ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ & ΕΟΡΤΗΣ) ΕΧΑΣΕ ΤΑ ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΣΤΙΚΑ ΤΗΣ............
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ & ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ......

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Οκτ 06, 2007 4:57 pm 
Άβαταρ μέλους

Άλλος ένας μπήκε στο σακίδιο σήμερα και ένας άλλος έφυγε γιατί ήταν καλύτερος και λίγο πιο τυχερός σήμερα….
Καλή χρονιά πάντως ασχέτως της κάρπωσης συναντήσεις σε κάθε έξοδο.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Οκτ 06, 2007 5:06 pm 
Άβαταρ μέλους

ΓΚΑΝΤΕΜΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ 4η ΣΥΝΕΧΩΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΣΥΚΩΣΑΜΕ (3 τον αριθμο) & ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 7 ΣΥΚΩΜΑΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΣΤΟΝ ΝΤΡΟΥΒΑ!!!!!!!!!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 08, 2007 9:05 am 
Άβαταρ μέλους

ΕΥΣΤΗΧΩΣ ΧΘΕΣ ΕΣΠΑΣΕ Η ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ!!! ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ & ΙΣΩΣ ΤΟ ΚΑΛΙΤΕΡΟ ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ. Ο ΛΑΓΟΣ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ 4 ΠΟΣΤΑ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΜΠΕΡΔΕΨΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ. Ο "ΜΑΣΤΟΡΑΣ" ΗΞΕΡΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ & ΚΑΤΑΦΕΡΝΕ ΝΑ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΕΙ ΤΑ ΠΟΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΝΤΙΛΥΠΤΟΣ ΑΛΛΑ ΛΟΓΑΡΙΑΖΕ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΞΕΝΟΔΟΧΟ. ΕΓΩ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ (1ο ΠΟΣΤΟ ) ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ "ΕΚΟΨΑ"
ΑΦΗΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΟΣΤΟ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ Ο ΛΑΓΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ & ΤΕΛΙΚΑ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΠΕΡΙΠΟΥ 600 ΜΕΤΡΑ !!!! ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΓΙΑ 20" ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΠΟ ΜΠΕΚΑΤΣΟΚΥΝΗΓΙ.ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ Η ΓΛΩΣΣΑ ΕΞΩ , ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝ ΤΙ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ (τι σου κανει η φυσική κατάσταση).
Ο ΛΑΓΟΣ ΞΕΦΩΛΙΑΣΤΙΚΕ ΣΤΙΣ 10:45 & ΘΗΡΕΥΤΙΚΕ ΣΤΙΣ 11:30 !!!! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΟΥΣ ΛΑΓΟΥΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ & ΘΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΛΑΓΟΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ!!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Οκτ 10, 2007 1:04 pm 
Άβαταρ μέλους

ΚΕΡΜΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ έγραψε:
ΓΚΑΝΤΕΜΙΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ 4η ΣΥΝΕΧΩΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΣΥΚΩΣΑΜΕ (3 τον αριθμο) & ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 7 ΣΥΚΩΜΑΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΣΤΟΝ ΝΤΡΟΥΒΑ!!!!!!!!!!!

Στο ίδιο τρυπάκι έχουμε πέσει και εμείς , τρία κυνήγια τέσσερις λαγοί σηκωμένοι κανείς στην τσάντα , θα διόμε το επόμενο διήμερο αν και σκέφτομαι να κάνω και μιά επίσκεψη σε πέρδικες την μία ημέρα. :roll:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Οκτ 10, 2007 8:22 pm 
Άβαταρ μέλους

ΗΤΑΝ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ Η ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ !!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΥΓΡΑΣΙΑ ΚΑΝΑΦΕΡΑΜΕ & ΚΑΝΑΜΕ 2 ΣΤΑ 2 .
ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΤΟΥΜΠΛΕ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ!!!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΧΕΙΛΑΚΙ ΜΑΣ!!!
ΣΤΡΑΤΗ ΣΟΥ ΕΥΧΩΜΕ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ & Η ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ!

G PEPPAS . ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΧΩΡΟ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΥ & ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΤΕΡΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΣΑ ΣΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΔΑΡΟ & ΠΑΜΠΟΝΗΡΟ ΛΑΓΟ!!!
ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΠΡΙΝ 2-3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕΤΡΙΑΣΩ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΒΑΘΜΟ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΦΤΕΡΩΤΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΝΩΜΟΝΑΣ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ ,ΠΡΟΣΩΠΙΚΕ,ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ & ΑΛΛΕΣ ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΕΣ.
ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟ ΕΝΔΗΜΙΚΟ ΘΗΡΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΛΟΝ ΜΑΣ!!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 11, 2007 7:56 am 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

ΚΕΡΜΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ έγραψε:
G PEPPAS . ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΧΩΡΟ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΥ & ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΤΕΡΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΣΑ ΣΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΔΑΡΟ & ΠΑΜΠΟΝΗΡΟ ΛΑΓΟ!!!
ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΠΡΙΝ 2-3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕΤΡΙΑΣΩ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΒΑΘΜΟ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΦΤΕΡΩΤΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΝΩΜΟΝΑΣ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ ,ΠΡΟΣΩΠΙΚΕ,ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ & ΑΛΛΕΣ ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΕΣ.
ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟ ΕΝΔΗΜΙΚΟ ΘΗΡΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΛΟΝ ΜΑΣ!!!!

ΚΕΡΜΕΝ και εγώ έχω εθιστεί αρκετά με το λαγοκυνήγι αρκετά ιδιαίτερα με τον τρόπο της καβάλας στον σκύλο και τουφεκιά στο ξεσήκωμα.
Το Σάββατο εκεί που παρκάραμε , σκάει μύτη ένας λαγάς από το μονοπάτι με τον σκύλο του , τον ξαμόλησε δίπλα μας και εμείς κάτσαμε να χαζεύουμε χωρίς να βγάλουμε σκυλιά για να μην του χαλάσουμε την έρευνα .
Ο Σκύλος ένας ελληνικός ιχνηλάτης άρχισε λοιπόν μεθοδικά να ψάχνει το μονοπάτι σιωπηλά πηγαίνοντας και από τις δύο μεριές , ο κυνηγός καθότανε στην κορυφή και τον είχε στα 20-40 μέτρα μπροστά του συνέχεια .
Έφαγε τουλάχιστον είκοσι λεπτά γύρω γύρω μέχρι που έβγαλε 2-3 κραυγές και μετά χάθηκε πίσω από κάποια ίχνη που μόνο αυτός καταλάβαινε , το αφεντικό του μαζί πάντα στην ίδια απόσταση χαλαρός και άνετος .
Πολύ μου άρεσε παιδιά πραγματικά και αν είχα χώρο θα έμπαινα στον πειρασμό να αποκτήσω 1-2 σκύλους για τέτοιο λαγοκυνήγι .
Πιστεύω ότι είναι συναρπαστικό και σχετικά αρκετά ξεκούραστο , άσε που επιτρέπει να βγάζεις πολλές φωτογραφίες η να κινηματογραφείς με κάμερα !

ΕικόναΕικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 11, 2007 12:34 pm 
ΓΙΩΡΓΙΔΕΣ(ΚΕΡΜΕΝΤΗ ΚΑΙ ΠΕΠΑ) ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΝΑ ΑΡΝΗΘΗΤΕ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗ ΛΑΓΟ :lol:
ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΩΜΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΜΠΟΝΗΡΗ ΒΕΛΟΥΔΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΦΕΡΜΑ ΜΕ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ .ΚΑΛΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΗΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΕ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΑΡΧΙΖΗ 04/10/07.

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 3 από 15   [ 220 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: