Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 6   [ 76 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΠΡΕΤΟΝΟΠΛΗΚΤΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Δεκ 18, 2008 10:42 am 
Άβαταρ μέλους

Πριν πολλους μηνες,ο Κυν/κος Συλογος Ξυλοκαστρου,ειχε οργανωσει ατυπους ΑΚΙ.Αρπαζοντας την ευκαιρια αυτη,καποιοι απο εμας κλεισαμε εκει ραντεβου,γνωριστηκαμε απο κοντα τα ειπαμε,ειδαμε τα σκυλακια μας,καναμε ενα μινι εκπαιδευτικο και δωσαμε υποσχεση την επαναληψη του.Στην θεματολογια της αγαπημενης μας φυλης,μετα την προταση απο καποιους φιλους,ο admin εξεφρασε τη συμπαρασταση,υποστηριξη,βοηθεια του,προκειμενου να υλοποιηθει η αυτη μας επιθυμια και προκειμενου επιτελους να γνωριστουμε απο κοντα ακομη περισσοτεροι.Ανοιγω λοιπον το topic αυτο,προκειμενου να βρουμε,τοπο,μερα και ωρα που θα γινει για οσους θελουν,για οποιες φυλες(θα μου αρεσε να δω και ζωα αλλων φυλων) για να βρεθουμε,να γνωριστουμε,να τα πουμε,να διασκεδασουμε,να γιορτασουμε.
Πιστευω οτι ολα θα γινουν στο τοτε φιλικο κλιμα,στο τοτε ζεστο παρειστικο,ανιδιοτελες,κυνηγετικο υφος,χαρακτηρα.
Οσοι πιστοι προσελθετε!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Δεκ 18, 2008 11:36 am 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Και εγώ νομίζω ότι είναι μία καλή ευκαιρία για να γνωριστούμε όσον το δυνατόν περισσότεροι και να περάσουμε καλά !
Για τα υπόλοιπα είμαι στην διάθεση σας πάντα , βασικό είναι το μετά , της ταβέρνας και του κρασιού , όποιος έχει κάτι στο μυαλό του καλό να το πει να το κάνουμε προς τα εκεί ! :wink:
Τα Γκόρντων μου θα είναι εκεί πάντως :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Δεκ 18, 2008 12:37 pm 
Μέσα κ εγώ,

άντε να βρεθούμε και στον πραγματικό κόσμο!

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Δεκ 18, 2008 12:49 pm 
Άβαταρ μέλους

Και γω μεσα.Εχει δικιο ο Τακης ,να βρεθουμε στον πραγματικο κοσμο.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Δεκ 18, 2008 1:14 pm 
Άβαταρ μέλους

Τεο πες το και στον Γιωργο με το βιζλα αν μπορει και θελει το παλικαρι να μας δωσει την ευκαιρια να δουμε και ενα αξιο κουταβο και απο αυτη τη φυλη.Τωρα μερος,το κανονιζουμε,ταβερνειο να βρουμε,οσο για την ημερομηνια,για πολλους εξ'υμων που ειναι ελευθεροι επαγγελματιες με φορτωμενα ωραρια αυτες τις ημερες πιστευω θα ηταν καλυτερο να κανονιστει μετα τις ημερες των εορτων προκειμενου να ειναι χαλαρωτεροι και να μπορεσουν και αυτοι ανετα να συμμετεχουν,να διασκεδασουν,χωρις πιεση χρονου και αγχος.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Δεκ 18, 2008 1:35 pm 
Άβαταρ μέλους

Του ειπα ηδη,αν μπορεσει θα ερθει.Οσο για την ημερομηνια ενοητε μετα τις γιορτες,πριν δυσκολο εως ακατορθωτο

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Δεκ 18, 2008 3:35 pm 
Άβαταρ μέλους

Και βεβαια και εγω μεσα! Θα χαρω να τα πουμε και απο κοντα με οσους δεν γνωριζομαστε.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Δεκ 18, 2008 3:54 pm 
Άβαταρ μέλους

Νομίζω είναι περιττό να ρωτάτε εμένα. Και φυσικά Ναί!! Άντε να διαλέξουμε καμιά καλή νύφη να γίνουμε παππούδες...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΠΡΕΤΟΝΟΠΛΗΚΤΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Δεκ 18, 2008 7:58 pm 
Άβαταρ μέλους

teocharis.koytsoympas έγραψε:
Πριν πολλους μηνες,ο Κυν/κος Συλογος Ξυλοκαστρου,ειχε οργανωσει ατυπους ΑΚΙ.Αρπαζοντας την ευκαιρια αυτη,καποιοι απο εμας κλεισαμε εκει ραντεβου,γνωριστηκαμε απο κοντα τα ειπαμε,ειδαμε τα σκυλακια μας,καναμε ενα μινι εκπαιδευτικο και δωσαμε υποσχεση την επαναληψη του.Στην θεματολογια της αγαπημενης μας φυλης,μετα την προταση απο καποιους φιλους,ο admin εξεφρασε τη συμπαρασταση,υποστηριξη,βοηθεια του,προκειμενου να υλοποιηθει η αυτη μας επιθυμια και προκειμενου επιτελους να γνωριστουμε απο κοντα ακομη περισσοτεροι.Ανοιγω λοιπον το topic αυτο,προκειμενου να βρουμε,τοπο,μερα και ωρα που θα γινει για οσους θελουν,για οποιες φυλες(θα μου αρεσε να δω και ζωα αλλων φυλων) για να βρεθουμε,να γνωριστουμε,να τα πουμε,να διασκεδασουμε,να γιορτασουμε.
Πιστευω οτι ολα θα γινουν στο τοτε φιλικο κλιμα,στο τοτε ζεστο παρειστικο,ανιδιοτελες,κυνηγετικο υφος,χαρακτηρα.
Οσοι πιστοι προσελθετε!

χαρη να ρθω και εγω αλλα εχω μπερδυετει δεν ξερω με ποια απο τα δυο να κατεβω :D

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΠΡΕΤΟΝΟΠΛΗΚΤΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Δεκ 18, 2008 8:14 pm 
Άβαταρ μέλους

Παράθεση:
χαρη να ρθω και εγω αλλα εχω μπερδυετει δεν ξερω με ποια απο τα δυο να κατεβω :D

Εχεις επανιελ;; :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Δεκ 18, 2008 8:45 pm 
Άβαταρ μέλους

+1

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Δεκ 18, 2008 10:34 pm 
Άβαταρ μέλους

Και βεβαια να ερθεις ρε παλαβε,(giorgospa) Γιωργο και με τα δυο.....Ολα τα σκυλακια που μας συντροφευουν και μας "ανεχονται"εχουν θεση στην καρδια και στα ματια μας.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Δεκ 19, 2008 10:13 pm 
Άβαταρ μέλους

Φιλοι η συναντηση που προκειται να γινει δεν θα ειναι αποκλειστικα και μονο επανιελιστικη.Ετυχε και το σκεφτηκαμε μπρετοναδες και ανοιξα εδω το τοπικ αυτο.Περισσοτερο ειναι μια αφορμη να γνωριστουμε τα μελη μεταξυ μας και αντι να γινει σε κανενα καφε και κλειστο χωρο,θεωρησαμε καλυτερα να γινει σε υπαιθρο και να δουμε και τα σκυλακια μας.Ισως ο admin πρεπει να μεταφερει το τοπικ αυτο οπου θεωρει καλυτερα αυτος.Απο οτι βλεπω και γνωριζω εως τωρα ημαστε καμια 10αρια,θα ηταν σωστο να υπαρχουν και "εγγραφες" απο οσους ενδιαφερονται,προκειμενου να συνυπολογιστουν αποστασεις,θηραματα,αριθμος συμμετεχοντων...ταβερνειο!Θεωρω οτι εντως των εορτων εχουμε καποιο χρονο να κανονισουμε λεπτομεριες και να το οριστικοποιησουμε.Καλο Σαββατοκυριακο σε ολους.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Δεκ 20, 2008 3:41 am 
Άβαταρ μέλους

Αρχικα αυτο που πρεπει να κανουμε ειναι να καταληξουμε σε καποια ημερομηνια ετσι ωστε να μπορουν οσοι θελουν να κανονισουν το προγραμμα τους. Κανω την αρχη και προτεινω το σκ 10 κ 11-1 ή το επομενο 17 κ 18-1. Επιπλεον θα πρεπει να καταληξουμε, εστω και στο περιπου στο μερος. Τι λετε?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Δεκ 21, 2008 11:18 am 
Άβαταρ μέλους

Απο ημερομηνιες Γιωργο,με το που γυρναει ο χρονος οποτε θελετε,βγαινω σε.....αδεια!Τι να κανω;Θα δουλεψω ολες τις γιορτες-αργιες για να χαθω μετα.Για μερος τωρα ενας φιλος μου προτεινε τον καμπο της Μηλιας(λιγα χλμ,μετα τα διοδια της Τριπολης και κανα εφταρι χλμ ποιο περα εχει και ταβερνα).Σκεφτομαι να παω να το δω(δεν το ξερω το μερος),να τσεκαρω και το ταβερνειο και να σας πω,εαν σας ενδιαφερει.Αν δεν γραφτουν προτασεις δεν θα καταληξουμε,οποτε ολοι προτεινετε και ημερομηνιες αλλα και τοπο.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 6   [ 76 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: