Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 2 από 3   [ 38 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 27, 2009 5:32 pm 
Άβαταρ μέλους

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Ο TITAN ΚΑΙ ΤΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ. ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΤΙ ΛΕΕΙ ΣΑΝ ΕΠΙΒΗΤΟΡΑΣ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 15, 2009 10:52 am 
Άβαταρ μέλους

Γιωργο εγω προσωπικα δεν γνωριζω κατι, πριν απο δεκα ημερες ζευγαρωσε ο Ηλιας Παρασκευοπουλος την μητερα του AZOR DI CEFALONIA την EMY DI MONTE DARMA με τον TITAN οποτε αποτελεσματα θα δουμε μετα απο 8-9 μηνες γιατι προκειται να παρω ενα κουταβι απο αυτην την γεννα.

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 22, 2009 8:33 pm 

Συναδελφοι καλησπερα λεγομαι ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΡΗΣ και ειμαι απο την βονιτσα εχω καταστημα με κτηνιατρικα φαρμακα.Ειμαι λατρης του ποιντερ και ασχολουμαι κυριως με το κυνηγι της ορεινης περδικας.οι γενεαλογιες ποιντερ που εχω ειναι TIBET DE LA LEBAZ και AXEL DEL VENTO .Επειδη εχω μια εγγονη της BAIKA και ειναι πολυ καλη ψαχνω αρσενικο να την ζευγαρωσω.μηπως γνωριζει κανεις σκυλους απο την ΒΑΙΚΑ η απο MIRTO DELLO ZORINO η BLAKY . ευχαριστω πολυ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 23, 2009 10:59 am 
Άβαταρ μέλους

ΚΥΡΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ έγραψε:
ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Ο TITAN ΚΑΙ ΤΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ. ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΤΙ ΛΕΕΙ ΣΑΝ ΕΠΙΒΗΤΟΡΑΣ.

προσφατα ειδα ενα σκυλο γιο του ΤΙΤΑΝ και η μανα ειναι κορη του αδελφου του ΤRΙSΤΑΝ ειναι 9 μηνων το κουταβι τωρα χωρις να εχει σχηματιστη πληρως μπορω να πω οτι ειναι ενα πολυ ωραιο ζωο

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 01, 2009 12:06 pm 
Άβαταρ μέλους

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΟ ΛΑΜΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΟΙΝΤΕΡ ΘΥΛΙΚΙΑ 3 ΕΤΩΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑ ΖΕΥΓΑΡΩΣΕΙ ΨΑΧΝΩ ΓΕΙΑ ΕΠΙΒΗΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ.Η ΣΚΥΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΞΥΔΑ .ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο EKTORAS TOY GIPPOY.ΕΝΑΣ ΑΣΠΡΟΣ ΜΕ ΜΑΥΡΕΣ ΠΙΤΣΙΛΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΝΟ 17 ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΕΙΑΝΑΙ Ο ASTOR KASANTRIS.ΚΥΝΗΓΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ ΚΥΝΗΓΑ ΟΛΑ ΤΑ ΘΥΡΑΜΑΤΑ ΕΞΙΣΟΥ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΘΑ ΚΥΝΗΓΙΣΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗΣ ΕΡΕΥΝΑΣ ΜΕ ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ, ΧΑΝΕΤΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΗ ΦΕΡΜΑ, ΚΑΤΑ ΤΟ ΞΕΠΕΤΑΓΜΑ ΤΗΣ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΚΙΝΗΣΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΣ ΣΚΥΛΟΣ ΣΕ ΦΕΡΜΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΣΥΝΕΝΕΣΗ .ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΑΠΟΡΤ.ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΚΠΕΔΕΥΣΑ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΑ ΕΝΣΤΙΚΤΟΔΟΣ . ΚΑΙ ΚΥΝΑΓΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΡΗ Η ΠΥΚΝΑ Η ΑΝΟΙΧΤΑ .ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΚΑ ΕΧΕΙ ΕΞΕΙΡΕΤΗ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΧΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μάιος 27, 2009 1:19 am 

Καλησπερα σε ολους.
Μηπως γνωριζει καποιος κατι για τον POMITIN ROBIN;

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μάιος 27, 2009 8:42 pm 
Άβαταρ μέλους

ΒΑΓΓΕΛΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΥΤΟ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ. ΓΝΩΡΙΖΩ ΕΝΑΝ ΣΚΥΛΟ ROBIN(ΤΟ ΕΤΡΕΧΕ Ο ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΟ DERBI) AN ΛΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μάιος 28, 2009 1:55 am 

Γιωργο καλησπερα.
Ξερω μονο οτι ειναι γιος του DARIO VON DER POSTSCHWAIGE.( η εγγονος του)
Aλλα αφου λες οτι τον ετρεχε ο Μαυριδης πρεπει να μιλαμε για τον ιδιο σκυλο.
Πες μου απο μορφολογια,καλπασμο,πως ειναι?

σε ευχαριστω για τον κοπο σου.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μάιος 28, 2009 8:00 pm 
Άβαταρ μέλους

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗ. Ο ΣΚΥΛΟΣ(ΜΑΥΡΟΣ-ΑΣΠΡΟΣ) ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ EΓΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΣ ΤΟΥ DARIO ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΒΕΛΥΝ(RΑΜΟΝxΓΙΟΥΛΙΚΑ). Ο ΣΚΥΛΟΣ ΕΤΡΕΞΕ ΣΤΟ DERBI ΚΑΙ ΠΗΡΕ 1ος ΕΞΑΙΡΕΤΟΣ. ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ 8-9 ΜΗΝΩΝ ΣΤΟΝ ΚΑΜΠΟ. ΕΙΧΕ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΛΗ, ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΠΑΣΜΟΣ, ΣΩΣΤΑ ΑΝΕΠΤΥΓΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΣΟΝ ΗΤΑΝ Η ΜΥΤΗ ΤΟΥ. ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ Η ΕΠΑΦΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ(ΣΕ ΗΜΕΡΟ). ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ. ΣΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΤΟΥ, ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΠΟΙΟ ΒΕΛΤΙΩΜΕΝΟΣ ΤΩΡΑ(ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ).

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 18, 2009 12:29 am 

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗ. Ο ΣΚΥΛΟΣ(ΜΑΥΡΟΣ-ΑΣΠΡΟΣ) ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ EΓΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΣ ΤΟΥ DARIO ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΒΕΛΥΝ(RΑΜΟΝxΓΙΟΥΛΙΚΑ). Ο ΣΚΥΛΟΣ ΕΤΡΕΞΕ ΣΤΟ DERBI ΚΑΙ ΠΗΡΕ 1ος ΕΞΑΙΡΕΤΟΣ. ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ 8-9 ΜΗΝΩΝ ΣΤΟΝ ΚΑΜΠΟ. ΕΙΧΕ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΛΗ, ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΠΑΣΜΟΣ, ΣΩΣΤΑ ΑΝΕΠΤΥΓΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΣΟΝ ΗΤΑΝ Η ΜΥΤΗ ΤΟΥ. ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ Η ΕΠΑΦΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ(ΣΕ ΗΜΕΡΟ). ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ. ΣΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΤΟΥ, ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΠΟΙΟ ΒΕΛΤΙΩΜΕΝΟΣ ΤΩΡΑ(ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ).

Γιωργο για σου.
Εδω μια οπο τιs κορες του Robin.Την απεκτησα πρην τεσσερης μερες,ελπιζω να πανε ολα καλα και να γινει οπως λες ενα καλο κυνηγοσκυλο με καλη μυτη.
ευχαριστω και παλι για την πληροφορια σου.

Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 18, 2009 5:46 pm 
Άβαταρ μέλους

ΒΑΓΓΕΛΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΤΟ ΚΟΥΤΑΒΑΚΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΜΒΙΩΣΗ ΣΑΣ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΕΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥ(ΚΟΥΤΑΒΙΟΥ). ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιουν 19, 2009 12:22 am 

ΘΕΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ έγραψε:
ΒΑΓΓΕΛΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΤΟ ΚΟΥΤΑΒΑΚΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΜΒΙΩΣΗ ΣΑΣ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΕΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥ(ΚΟΥΤΑΒΙΟΥ). ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Γιωργο γεια σου
Μητερα του κουταβιου ειναι Xeva v.d Postschwaige(Reno del Sole x Rena v.d Postschwaige)
Tην μανα δεν θα την ξερεις μπορει ομως να ξερεις τον αδερφο της τον Xero.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Ζευγάρωμα για σκύλους του βουνού (Πόιντερ)
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Φεβ 05, 2010 9:01 pm 
Άβαταρ μέλους

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΛΕΓΟΜΑΙ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ.Η ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΖΗΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟΣΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΚΥΛΟΥΣ.ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΑΓΓΕΛΗ ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ ΕΒΕΛΥΝ ΤΗΝ ΚΛΕΙΩ( CROL-OMONOIA).ΜΙΑ ΓΕΝΑ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ.ΤΑ ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΗΤΑΝ ΠΡΩΙΜΑ ΣΤΟ ΘΗΡΑΜΑ.ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΜΕΤΡΙΑ.ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ TIBET ΚΑΙ ΤΟΥ AXEL.ΚΑΙ ΕΠΙΣΕΙΣ ΘΕΩΡΩ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ, ΟΤΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΤΟΥ ΠΟΙΝΤΕΡ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΑΚΗΣ Ο ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΚΗΣ Ο ΛΑΠΠΑΣ.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Φεβ 07, 2010 11:14 am 
Άβαταρ μέλους

ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΣΚΥΛΟΥ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ ΚΛΕΙΩΣ ΗΤΑΝ Η ΓΙΟΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΕΒΕΛΥΝ ,Η ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Φεβ 07, 2010 11:28 am 
Άβαταρ μέλους

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙ ΣΚΥΛΟΥΣ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ Ο INDU DEL SASSALBO ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΟΥΤΑΒΙ ΤΟΥ ΤΙ ΕΧΕΙ ΔΕΙ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΙΝΑΙ ΓΙΟΣ ΤΟΥ MAITU DI GROPPO.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 2 από 3   [ 38 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: