Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 2   [ 24 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Απώλεια κυνηγετικών και όχι μόνων σκύλων
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 10, 2007 1:26 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Εδώ μπορούμε να γράφουμε για τυχόν απώλεια …… του κυνηγητικού συντρόφου μας και όχι μόνο , βάζοντας και μία τουλάχιστον φωτογραφία ! :cry:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 13, 2007 11:03 am 
Άβαταρ μέλους

ΚΥΡΙΕ ΠΕΠΠΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΑΠΩΛΕΙΑ ΤΟΥ ΣΕΤΤΕΡ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΣΤΗ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ ΛΑΜΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΣΕ ΕΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ κ.ΚΑΡΒΕΛΑ ΓΙΑΥΤΟ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ....ΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΑΝ ΟΤΙ ΕΘΕΑΘΗ ΤΟ Μ.ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΠΡΟΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ....ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΕΜΟΙΑΖΕ ΠΟΛΥ...ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΞΥΠΝΗΣΑΝ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΣΒΗΣΜΕΝΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ...ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΚΑΤΙ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΥΤΗ ΑΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΗΛ ΣΤΟ 6945-393237...ΦΩΤΟ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΑΙ ΕΔΩ....

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Ιούλ 21, 2007 4:26 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Δημήτρης Μποζώνας έγραψε:
Φίλος κυνηγός έχασε σήμερα το σκυλί του ράτσας επανιελ μπρετον χρώμα λευκό πορτοκαλί
και ακουει στο ονομα Dragon κοντά στο χωριό Νεοχωρακι στα Δερβενοχωρια.
Εάν κάποιος γνωρίζει κάτι ας επικοινωνήσει στο τηλέφωνο 6944153265 με τον Βαγγέλη.
Εικόνα

Δημήτρη μεταφέρθηκε εδώ γιατί υπήρχε ίδιο θέμα .

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιούλ 22, 2007 10:48 am 
Άβαταρ μέλους

Τέλος καλό όλα καλά σκύλος του Βαγγέλη τελικά βρέθηκε :D μόλις τώρα στο χωριό Καλλιθέα. :D

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 01, 2007 8:24 am 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Χαθηκε Σπρινγκερ Σπανιελ θυληκο Λευκο-Συκωτι 2 ετων στο Σχιστο Κορυδαλλου
στις 27/7/07 παρακαλειται οποιος γνωριζει κατι ας τηλεφωνησει στο
6945 555339

Κος Λαμπρακος .Διδεται αμοιβη 1000 Ε

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Οκτ 19, 2007 2:57 pm 
Άβαταρ μέλους

Εχθές βρήκε φίλος μου στην περιοχή της Χασιάς επανιελ αρσενικό χρώματος πορτοκαλί ηλικίας περίπου δυο ετών.
Εάν κάποιος έχει χάσει το σκυλί του και πιστεύει ότι μπορεί να είναι αυτό ας επικοινωνήσει.
Αργότερα θα προσπαθήσω να ανεβάσω και φωτογραφία του.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Δεκ 02, 2007 9:53 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Παράθεση:
ΛΕΩΝ έγραψε

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΣ ΤΟΠΟΣ ΓΙΑ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΣΕΤΕΡ ΜΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΛΟΧΙ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΤΟΝ ΨΑΧΝΩ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΛΕΥΚΟ-ΜΑΥΡΟ ΦΟΡΑΕΙ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΚΟΛΑΡΟ ΜΕ ΚΟΥΔΟΥΝΑΚΙ ΚΑΙ ΚΙΤΡΙΝΟ ΜΠΙΠΕΡ ΕΙΝΑΙ ΔΩΔΕΚΑ ΕΤΩΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΣΤΟ 6974-660684.ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΑΞΙΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Δεκ 05, 2007 10:04 pm 
Άβαταρ μέλους

[quote="gpeppas"][quote]ΛΕΩΝ έγραψε

ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΠΕΝΤΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕ - ΕΛΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΓΡΕΒΕΝΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΓΛΥΤΩΣΕ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΑΡΚΟΥΔΕΣ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΝΤΕ,ΕΞΙ ΛΥΚΟΥΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΙΚΟΣΙ ΤΣΟΜΠΑΝΟΣΚΥΛΑ.ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΑΣΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΡΕΒΕΝΑ ΚΑΙ ΕΨΑΧΝΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΙΤΕ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ.Ο ΜΠΑΓΑΣΑΣ Ο ΠΑΛΙΟΓΕΡΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΤΑΟΜΠΑΝΟΣΚΥΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΝΤΡΙ ΚΑΙ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΟ ΚΟΤΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΚΛΕΒΕ ΑΥΓΑ.ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΝΑ ΑΝ ΑΚΟΥΓΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΗΝΑ ΕΝΑ ΡΟΥΧΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Δεκ 10, 2007 5:30 pm 

tsirkoydis έγραψε:
Εικόνα

Κυριακη βραδυ 18/11/07 εκλαπησαν απο το χωριο κορονουδα του κιλκις μεσα απο την αυλη του σπιτιου 4 λαγοσκυλα. τρια γκεκικα δυο θηλυκα και ενα αρσενικο και ενα μπιγκλ θηλυκο γεννημενο. τα γκεκικα εχουν χρωματα οπως ο ελληνικος ιχνηλατης και το μπιγκλ τριχρωμο με μπαλωματα. παρακαλειται οποιος γνωριζει κατι, να επικοινωνησει με τα τηλεφωνα 6974405911-6974366707

Το μεταφέρω εδώ που είναι μόνιμη στήλη για απόλυες και ελπίζω να γίνει κάτι και να βρεθούν.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Εγκατάλειψη σκύλων
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 11, 2008 12:18 am 
Άβαταρ μέλους

Αγαπητοί συνάδελφοι
Είμαι μόνιμος κάτοικος Νεοχωρόπουλου Ιωαννίνων. Το σπίτι μου βρίσκεται πίσω από το Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο, μέσα στο οποίο κυκλοφορούν αρκετά αδέσποτα σκυλιά, αφού εκεί βρίσκουν τροφή πιο εύκολα. Δαπίστωσα με λύπη μου ότι κάποιοι, που θεωρούν τους εαυτούς τους κυνηγούς, έρχονται και αφήνουν τα σκυλιά τους στον περίβολο του Νοσοκομείου, γιατί προφανώς δεν τους ικανοποιούν οι ικανότητές τους στο κυνήγι. Μέχρι τώρα έχω βρει 3 Setter και 4 λαγόσκυλα. Τα Setter τα μάζεψα και τα δήλωσα στον κυνηγετικό σύλλογο. Το πρώτο μάλιστα που είχα βρει αποδείχτηκε μετά από 4-5 μήνες ικανότατο κυνηγόσκυλο. Απλά ήθελε το χρόνο του και μεράκι από τη πλευρά του κυνηγού. Τα άλλα 2 τα έδωσα σε φίλους κυνηγούς. Είχαν κροτοφοβία. Γι' αυτό προφανώς και τα εγκατέλειψαν. Τα δώσαμε σε κάποιους για παρέα. Δεν τα εγταταλείψαμε. Τα λαγόσκυλα δεν μπόρεσα να τα μαζέψω. Είναι και θέμα χώρου. Φοβάμαι πάντως ότι το φαινόμενο θα συνεχιστεί. Δεν ξέρω πως μπορεί να λυθεί το πρόβλημα. Ίσως θα έπρεπε όλα τα σκυλιά να δηλώνονται υποχρεωτικά είτε στον κυνηγετικό σύλλογο είτε σε κάποια υπηρεσία της νομαρχίας και να μαρκάρονται, ώστε να αναγνωρίζεται αμέσως ο ιδιοκτήτης τους. Αλλά θα μου πείτε, το μόνο στραβό σε αυτή τη χώρα αυτό είναι; :cry:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Νοέμ 27, 2008 12:28 pm 
Άβαταρ μέλους

ΒΡΕΘΗΚΕ ΣΕΤΤΕΡ ΣΕ ΟΡΕΙΝΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΛΑΜΙΑΣ ΘΗΛΥΚΟ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΛΟΓΙΚΑ ΞΕΜΑΚΡΥΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΕ...ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΗΛΙΚΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 5 ΕΤΩΝ...ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΠΛΗΣΙΑΣΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΖΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ...ΕΙΧΕ ΠΑΓΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΕΜΠΑΙΝΕ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ...ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΥΡΕΣΗΣ 22/11/2008....ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΕΙΛΤΕ p.m...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Απώλεια κυνηγετικών και όχι μόνων σκύλων
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 27, 2009 5:52 pm 
Άβαταρ μέλους

Βρέθηκαν στην Πελοπόννησο δύο αρσενικά μπήγκλ περίπου 4 ετών. Το ένα έχει τσιπ αλλά δεν είναι δηλωμένο.
Πληροφορίες στο 6936.210.929, κα Αλίκη.

(Από μήνυμα που έλαβα στο hunter.gr)

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Ιαν 23, 2010 3:28 pm 
Άβαταρ μέλους

Φίλοι στην περιοχή της Σπερχιάδας χάθηκαν δυό επανιέλ του φίλου μου του Παναγιώτη. Αν ξέρει κάποιος κάτι παρακαλώ ας βοηθήσει.

Εικόνα

Ο Παναγιώτης έχει το ποιό κάτω blog. Μπορείτε να διαβάσετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την περιοχή στην οποία χάθηκαν.
Σας ευχαριστώ εκ μέρους του.

http://ixnilatis33.blogspot.com/

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μαρ 18, 2010 3:50 pm 
Άβαταρ μέλους

Ελαβα στο hunter.gr και μεταφέρω εδώ το μήνυμα με την άδεια του αποστολέα:

θυληκό ΗΜΙΑΙΜΗ επανιελ μπρετον εκλάπη στις 25/01/2010 απο το σπιτι μας στο Κατω Χαλανδρι
*βίντεο απο την ώρα της κλοπής και περισσοτερες φωτό στο facebook ,group "Tsika stolen & missing"
(γκρουπ που δημιουργήθηκε για την ανευρεση της) ΚΑΙ στο ΥouTube "Tsika missing"
παρακαλω δειτε τα βιντεο μήπως γνωρίζετε τους δραστες!!!
παρακαλώ εαν ειναι δυνατον πρωοθηστε το μυνημα μπας και βρεθουνε οι δραστες μα πανω απ'ολα το σκυλάκι.
στην φωτό ειναι 4 μηνών, τωρα είναι 7μηνών!!!
Τασος 6945 802673

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Δεκ 21, 2010 11:34 am 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Την 15η Δεκεμβρίου 2010 κλάπηκαν τέσσερα κυνηγόσκυλα ειδικευμένα στο κυνηγι του αγριόχοιρου από την Χρυσούπολη Καβάλας ΄που ανήκουν στην οικογένεια Κυριάκου Χαβελάκη.Το άνω δεξιά σκυλί έχει κομμένα τα δύο αυτιά ενώ το σκυλί της κάτω αριστερά φωτο έιναι μονόφθαλμο, έχασε το δεξί μάτι. Ευχαριστώ για την φιλοξενία. Τ

Εικόνα

Tηλ. επικοινωνίας 6946722022 Θόδωρος χαβελάκης

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 2   [ 24 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: