Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 1   [ 8 Δημοσιεύσεις ]
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΜΕ ΦΙΜΩΤΡΟ ΣΤΟΝ ΣΚΥΛΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 09, 2008 9:21 pm 
Άβαταρ μέλους

teocharis.koytsoympas έγραψε:
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ!ΠΑΙΖΟΥΝ ΦΟΛΕΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΣΤΡΟ ΞΕΨΥΧΗΣΕ ΕΝΑΣ ΑΝΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΟΣ ΦΙΛΟΣ.ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΠΡΟΥΝΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΦΟΝΙΑΔΕΣ.....ΑΣ ΣΑΣ ΛΥΠΗΘΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΓΙΑΤΙ ΑΦΕΣΗ ΑΜΑΡΤΙΩΝ ΑΠΟ ΚΥΝΗΓΟ...........ΜΟΝΟ ΜΕ ΔΡΑΜΙΑ!!!!!!!!!

ΦΙΛΕ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ ΣΟΥ. ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΡΙΞΕΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ Η ΜΕΤΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ :oops:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 11, 2008 10:02 am 
Άβαταρ μέλους

ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΜΕΣΗΛΙΚΑ ΠΑΤΗΜΕΝΟ...,ΠΟΥ ΣΤΟ ΕΝΑ ΤΟΥ ΣΕΤΤΕΡΑΚΙ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥ,ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΦΙΜΩΤΡΑΚΙ.ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΟΤΙ ΣΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΡΤ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΤΟΥ ΤΟ ΦΟΡΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΛΑ.....ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΑΝΕΠΝΕΕ ΕΥΚΟΛΑ.ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ Η ΞΕΡΕΙ;ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΩΛΕΙΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ.. Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΧΙ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΟΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.ΚΑΘΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΗ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 11, 2008 10:10 pm 

teocharis.koytsoympas έγραψε:
ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΜΕΣΗΛΙΚΑ ΠΑΤΗΜΕΝΟ...,ΠΟΥ ΣΤΟ ΕΝΑ ΤΟΥ ΣΕΤΤΕΡΑΚΙ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥ,ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΦΙΜΩΤΡΑΚΙ.ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΟΤΙ ΣΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΡΤ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΤΟΥ ΤΟ ΦΟΡΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΛΑ.....ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΑΝΕΠΝΕΕ ΕΥΚΟΛΑ.ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ Η ΞΕΡΕΙ;ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΩΛΕΙΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ.. Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΧΙ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΟΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.ΚΑΘΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΗ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Θα πιεστει στις ανασες του , ειδικα με τις θερμοκρασιες αυτες αστο καλυτερα.Το φιμωτρο παρτο , για περιπτωση ενεσης ομως στην απευκταια περιπτωση...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 11, 2008 11:21 pm 
Άβαταρ μέλους

Υπήρχε κάποια στιγμή διαφήμιση με έναν που κατασκεύαζε τέτοια φίμωτρα στην Πελοπόννησο , μάλισταήταν ειδικά για λαγό και δεν άφηνε το σκυλί ούτε να γλύφει
από δόλωμα υγρό δηλητήριο .
Γιώργο βάλε την ενότητα με τα φίμωτρα σε μία καινούργια , αφού εδώ μιλάμε για ορτύκια .

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Απρ 12, 2008 1:39 am 
Είναι τόσο ρεμπεσκέδες αυτοί που βάζούν φόλες στα σκυλιά που βαριούνται να τις αφήσουν μακριά απο το δρόμο. Οπότε δέστε τα σκύλια στο δρόμο και αφήστε τα 100 μέτρα στην ανηφόρα. Μη φοβάστε τίποτα.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Απρ 12, 2008 9:49 pm 
Άβαταρ μέλους

Δυστυχώς εδώ στην Ρόδο δεν αστειεύονται!! Φόλες βάζουν οι βοσκοί παντού... Εγώ φίλοι μου έχω αγοράσει ένα φύμωτρο το οποίο είναι υφασμάτινο και ελαφρύ.. Η σίτα του πάλι από ελαφρύ πλαστικό, και δεν πιστεύω πως έχει και χοντρό πρόβλημα ο σκύλος..

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Αύγ 26, 2008 8:49 am 
Άβαταρ μέλους

στο εθνος κυνηγι διαφημιζει καποιον που πουλαει φιμωτρα το τηλεφ του ειναι 6974-065120

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Kυνήγι με φίμωτρο
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μάιος 30, 2009 6:32 pm 
Άβαταρ μέλους

Καλησπέρα φίλοι,
διάβαζα πριν λίγο την σελίδα με τις φόλες
Στην παρέα μας έχουμε χάσει αρκετά λαγόσκυλα με φόλες στο αμάξι ακόμα και στο λουρί
Επειδή έχω πλέον ένα καινούργιο κουτάβι και δεν θέλω να το χάσω και αυτό θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς γιο τα ειδικά φίμωτρα για τα κυνηγόσκυλα.
Είχα δει στο παρελθόν κάποια κυνηγόσκυλα να κυνηγάνε με φίμωτρο αλλά δεν ξέρω κάτι παραπάνω και ζητώ τις τυχόν εμπειρίες σας επί του θέματος και ειδικότερα:
> είναι σωστή η χρήση του ή το σκυλί βασανίζεται?
> πως συνηθίζει το σκυλι το φίμωτρο?
> τι πρέπει να προσέξω όσο αφορά το πότισμα του σκύλου κατά την διάρκεια του κυνηγίου
όποια εμπειρία έχετε ή συμβουλή ή γνώμη είναι καλοδεχούμενη

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 1   [ 8 Δημοσιεύσεις ]

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση