Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 3   [ 39 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Δίαφοαρα άλλα κυνηγετικά είδη που μας ενδιαφέρουν.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Απρ 08, 2007 10:39 am 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Είδη κυνηγετικά όπως ρούχα , αξεσουάρ κλπ που έχουμε χρησιμοποιήσει και μας έχουν ικανοποίηση η όχι.

Τελευταία επεξεργασία από gpeppas και Τετ Απρ 25, 2007 8:21 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Απρ 16, 2007 12:04 pm 
Συντονιστής
Άβαταρ μέλους

Ενδιαφέρομαι για εκτοξευτή θηραμάτων ποιος γνωρίζει κάτι που πόσο κλπ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Απρ 16, 2007 3:43 pm 
Άβαταρ μέλους

Επειδή οι δικοί μας έμποροι έχουν χάσει κάθε μέτρο στις τιμές θα σου πρότεινα να αγοράσεις ένα από έξω.
Ρίξε μια ματιά στην παρακάτω σελίδα.

http://www.lcsupply.com/Product/Bird-Eq ... ries1.html

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 19, 2007 5:30 pm 
Άβαταρ μέλους

Καλησπερα. Ευχομαι ο,τι καλυτερο στο νεο φορουμ. Δημητρη εψαχνα και εγω για εκτοξευτη θηραματων και βρηκα αυτον που προτεινεις απο την συγκεκριμενη σελιδα. Εκανα λοιπον την παραγγελεια στις 12-4. Μετα απο 2-3 μερες ειδα στις πληροφοριες της παραγγελειας μου οτι η παραγγελεια ειναι "in progress", δεν εχει γινει χρεωση στην καρτα μου και δεν εχει αποσταλει ακομα. Τους εστειλα ενα e-mail στις 16-4 ρωτωντας τους αν ειναι ολα ενταξει με την παραγγελεια αλλα ακομα δεν εχω παρει απαντηση. Εχεις κανει αγορα απο την συγκεκριμενη σελιδα;

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 20, 2007 2:18 pm 
Άβαταρ μέλους

MΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΑΓΕΙΛΟΥΜΕ ΠΙΝΑΚΕΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΜΕ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΑΝ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο G.PEPPAS ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ(πχ αdrea amazoli)??????ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΣΕ ΚΑΜΒΑ ΑΠΟΜΙΜΗΣΕΙΣ ΑΣ ΕΙΝΑΙ!!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 20, 2007 3:35 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

ΚΕΡΜΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ έγραψε:
MΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΑΓΕΙΛΟΥΜΕ ΠΙΝΑΚΕΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΜΕ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΑΝ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο G.PEPPAS ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ(πχ αdrea amazoli)??????ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΣΕ ΚΑΜΒΑ ΑΠΟΜΙΜΗΣΕΙΣ ΑΣ ΕΙΝΑΙ!!!!

Δες εδώ http://www.gpeppas.gr/texni/texni.html

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 25, 2007 11:51 am 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ Κ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΓΙΛΕΚΑ ΜΕ ΥΜΑΝΤΕΣ,ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΤΑ Κ ΒΟΛΙΚΑ Κ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΙΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ ΦΕΡΜΑΣ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 25, 2007 12:03 pm 
Άβαταρ μέλους

kostas έγραψε:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ Κ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΓΙΛΕΚΑ ΜΕ ΥΜΑΝΤΕΣ,ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΤΑ Κ ΒΟΛΙΚΑ Κ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΙΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ ΦΕΡΜΑΣ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Kαλημερα Κωστα,

Λοιπον πρωτα απ'ολα πρεπει να ξερουμε ποσα χρηματα εισαι διατεθημενος να δωσεις. Γενικα μπορεις να βρεις καλα πραγματ σε καλες τιμες. Για παντελονι ενα toxotis θα ειναι μια χαρα(οικονομικο+πολυ καλη ποιοτητα). Ενα πουκαμισο της ιδιας εταιρειας επισης. Τωρα, για το γιλεκο... αυτο που λες με τους ιμαντες προοριζεατι για σκοποβολη και οχι για κυνηγι οποτε καλυτερα να παρεις ενα ελαφρυ και ανθεκτικο γιλεκο ΑΕΤΟΣ ή Dispan. Μερικα χρηματα παραπανω θα πρεπει να δωσεις για παπουτσια. Γενικα, πηγαινοντας σε ενα μαγαζι με κυνηγετικα ειδη θα σου προτεινουν αυτο που ταιριαζει στον τροπο που κυνηγας. Κατα μεσο ορο για παπουτσια θα δωσεις γυρω στα 100 ευρω πανω-κατω, για πουκαμισο και παντελονι 100 ευρω το πολυ και για τα δυο μαζι και για γιλεκο 20-40 ευρω αναλογα τι θα επιλεξεις.

Ελπιζω να βοηθησα λιγο

Γιωργος

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 25, 2007 12:18 pm 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΜΕΡΙΚΑ ΤΑ ΕΧΩ ΩΠΟΣ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ,ΘΑ ΨΑΞΩ ΓΙΑ ΤΑΥΠΟΛΟΙΠΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 25, 2007 4:58 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

kostas έγραψε:

Καλησπέρα.
Κώστα αν κατάλαβα καλά θέλεις τα γιλέκια κυνηγίου με τις τιράντες , υπάρχουν πολλοί και διάφορoi τύποι . Μονόχρωμοι, πορτοκαλί, δίχρωμοι και παραλλαγής.
Το βασικό της επιλογής είναι
1- Γιατί κυνήγι το θέλεις , στατικό, περπατητό , να φαίνεσαι (ορτύκι) να μην φαίνεσαι (φάσσα) κλπ άρα αποφασίζεις για χρώμα ανάλογα .
2- Αν το θέλεις πχ για πολύ περπάτημα (σε πέρδικα) πρέπει να έχει μεγάλους χώρους ώστε να κουβαλάς τα πολλά πράγματα που θα σου χρειαστούν μαζί αφού θα έισαι μακριά από το αυτοκίνητο .
Εν αντιθέσει αν κυνηγάς πχ το καλοκαίρι ορτύκια και θέλεις κάτι ελαφρύ και με έντονο χρώμα .
3- Τιμή τα του εξωτερικού είναι πολύ ακριβά , μερικά και πολύ καλά τα περισσότερα υπερτιμημένα !
Υπάρχουν ελληνικά πολύ καλά και σε πολύ καλές τιμές , τώρα τελευταία αγόρασα δύο , ένα πορτοκαλί και ένα στο χρώμα της ελιάς του Τοξότη με περίπου 30 ευρώ το ένα , πολύ καλή κατασκευή και χρήσιμα σε τσέπες κλπ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 25, 2007 6:55 pm 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΝΑΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΛΕΚΑ ΜΙΛΑΩ ΤΟ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ΚΥΝΗΓΙ(ΜΠΕΚΑΤΣΑ,ΟΡΤΥΚΙ)ΕΙΝΑΙ ΠΙΩ ΑΝΕΤΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΜΑΝΤΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΛΕΚΑ;ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΧΡΩΜΑ,ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΠΕΚΑΤΣΟΠΑΝΤΕΛΟΝΟ Κ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ;ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 25, 2007 7:03 pm 
kostas έγραψε:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΝΑΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΛΕΚΑ ΜΙΛΑΩ ΤΟ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ΚΥΝΗΓΙ(ΜΠΕΚΑΤΣΑ,ΟΡΤΥΚΙ)ΕΙΝΑΙ ΠΙΩ ΑΝΕΤΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΜΑΝΤΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΛΕΚΑ;ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΧΡΩΜΑ,ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΠΕΚΑΤΣΟΠΑΝΤΕΛΟΝΟ Κ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ;ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
ΕΝΑ ΦΛΙΣ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟΥ ΤΟΧΟΤΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΤΕΜΙ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΜΠΟΥΦΑΝ.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 25, 2007 8:34 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Εικόνα
Το πρώτο είναι το ένα από τα δύο του Τοξότη χρώματος ελιάς .

Εικόνα
Tο δεύτερο πορτοκαλί είναι του Dispan που έχω κάνει μετατροπές μόνος μου , έχω προσθέσει θέσεις και αδιάβροχες και το έχω για την πέρδικα σε πολύωρα κυνήγια.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 25, 2007 9:06 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Γιωργος έγραψε:
Καλησπερα. Ευχομαι ο,τι καλυτερο στο νεο φορουμ. Δημητρη εψαχνα και εγω για εκτοξευτη θηραματων και βρηκα αυτον που προτεινεις απο την συγκεκριμενη σελιδα. Εκανα λοιπον την παραγγελεια στις 12-4. Μετα απο 2-3 μερες ειδα στις πληροφοριες της παραγγελειας μου οτι η παραγγελεια ειναι "in progress", δεν εχει γινει χρεωση στην καρτα μου και δεν εχει αποσταλει ακομα. Τους εστειλα ενα e-mail στις 16-4 ρωτωντας τους αν ειναι ολα ενταξει με την παραγγελεια αλλα ακομα δεν εχω παρει απαντηση. Εχεις κανει αγορα απο την συγκεκριμενη σελιδα;

Γιώργο καλησπέρα.

Τι έγινε με την παραγγελία , βρήκες άκρη !
Καλό θα είναι να γράφουμε αν έχουμε κάποιο πρόβλημα σε τέτοιου είδους αγορές ώστε να μπορούν να ενημερώνονται οι συνάδελφοι και να ξέρουν τι γίνεται !
Θα ανοίξω και ένα τέτοιο θέμα ώστε να έχουμε μία ενημέρωση είτε καλή είτε κακή για τα τις σελίδες παραγγελιών του εξωτερικού !

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 26, 2007 12:09 am 

ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ Κ ΤΟ Ε-ΒΑΥ Κ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΕΙΔΗ,ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 3   [ 39 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: