Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 4 από 6   [ 79 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

ΑΝΩΝΗΜΟ Ή ΕΠΩΝΗΜΟ ΣΤΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ???
ΑΝΩΝΗΜΟ 5%  5%  [ 4 ]
ΕΠΩΝΗΜΟ 21%  21%  [ 16 ]
ΑΝΩΝΗΜΟ ΜΕ ΑΠΟΚΛΗΣΗ ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ(πχ φωτο,βιτεο κτλ) 3%  3%  [ 2 ]
ΕΠΩΝΗΜΟ ΜΕ ΠΡΟΝΟΜΙΑ ΤΗΣ ΕΠΩΝΗΜΙΑΣ(πχ προσβαση σε βασεις δεδομενων) 25%  25%  [ 19 ]
EΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ 45%  45%  [ 34 ]
ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ 1%  1%  [ 1 ]
Σύνολο ψήφων : 76
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 02, 2008 7:45 pm 
Άβαταρ μέλους

ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΠΕΛΕΞΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΑΥΤΟ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΝΑ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΛΙΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΗΘΕΝ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΤΟΠΟΥΣ ΣΕ ΒΟΥΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΟΝΟ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ,ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΨΥΧΗΣ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΤΗΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ,ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΙΝΗΣΕΩΝ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΞΕΡΕΙ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΟΣ ΚΑΛΟΣ Η ΚΑΚΟΣ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΕΝΑΣ ΒΑΡΕΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΙΠΟΤΑ,Ο ΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΣΚΥΛΟ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΕΤΡΙΟ ΣΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ.

Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΝΟΜΙΑ, ΤΑ ΠΡΟΝΟΜΙΑ ΤΑ ΕΧΕΙ Η ΦΥΣΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ,ΔΕΝ ΧΩΡΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟΥΣ ΔΕ.Η ΦΥΣΗ ΔΕΝ ΜΑΘΑΊΝΕΙ ΤΟΥΣ ΜΙΣΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΝΩΣΗ ΠΟΥ ΑΠΟΚΤΑΤΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΕΜΕΙΣ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΟΥΜΕ ΜΕ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝΩΝΥΜΑ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 02, 2008 10:41 pm 

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον greppas που προτείνει οι εγγραφές να γίνονται με ονοματεπώνυμα και ψηφίζω υπέρ !

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 03, 2008 2:25 pm 
Άβαταρ μέλους

Επιλογή ελεύθερη the best :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 04, 2008 8:21 pm 
Άβαταρ μέλους

ΕΠΩΝΗΜΟ ΜΕ ΠΡΟΝΟΜΙΑ ΤΗΣ ΕΠΩΝΗΜΙΑΣ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Απρ 05, 2008 10:24 am 
Άβαταρ μέλους

Επιλοηή ελεύθερη.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Η επωνυμία της ανωνυμίας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Απρ 06, 2008 10:02 am 
Άβαταρ μέλους

Συνάδελφοι
Από την πρώτη εγγραφή στο συγκεκριμένο θέμα (18/3) έχουν περάσει 20 μέρες και έχουν ψηφίσει 47 άτομα. Αυτοί λοιπόν οι 47 είναι και οι πιο "φανατικοί" θα έλεγα του forum. Οι περισσότεροι είναι γνωστοί μεταξύ τους και όλοι έχουμε βέβαια το ίδιο πάθος. Μέσα στην ανωνυμία του forum είμαστε μεταξύ μας όλοι επώνυμοι. Δεν νομίζω ότι υπάρχει σοβαρό πρόβλημα και δεν πιστεύω ότι θα δημιουργηθεί και στο μέλλον. Αν δεν μπορέσουμε να διατηρήσουμε ένα σοβαρό επίπεδο επικοινωνίας τόσα λίγα άτομα τότε το κυνήγι κινδυνεύει, και δεν πιστεύω ότι θα λοξοδρομίσουμε. Φιλικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Η επωνυμία της ανωνυμίας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Απρ 06, 2008 8:52 pm 
Άβαταρ μέλους

Κυροχρήστος Δημήτριος έγραψε:
Συνάδελφοι
Από την πρώτη εγγραφή στο συγκεκριμένο θέμα (18/3) έχουν περάσει 20 μέρες και έχουν ψηφίσει 47 άτομα. Αυτοί λοιπόν οι 47 είναι και οι πιο "φανατικοί" θα έλεγα του forum. Οι περισσότεροι είναι γνωστοί μεταξύ τους και όλοι έχουμε βέβαια το ίδιο πάθος. Μέσα στην ανωνυμία του forum είμαστε μεταξύ μας όλοι επώνυμοι. Δεν νομίζω ότι υπάρχει σοβαρό πρόβλημα και δεν πιστεύω ότι θα δημιουργηθεί και στο μέλλον. Αν δεν μπορέσουμε να διατηρήσουμε ένα σοβαρό επίπεδο επικοινωνίας τόσα λίγα άτομα τότε το κυνήγι κινδυνεύει, και δεν πιστεύω ότι θα λοξοδρομίσουμε. Φιλικά

Σωστά άρα ελεύθερη επιλογή , η σοβαρότητα των πόστ μετράει και σιγά σιγά θα αυξηθεί και η επωνυμία :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Απρ 06, 2008 11:35 pm 
Άβαταρ μέλους

Επώνυμο με προνόμοια .

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 11, 2008 10:27 am 
Άβαταρ μέλους

Ελεύθερη επιλογή το καλύτερο και δικαιότερο.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Απρ 14, 2008 8:44 am 
Άβαταρ μέλους

Το διαδίκτυο είναι ελεύθερο άρα επιλογή ελεύθερη .

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 16, 2008 8:04 am 
Άβαταρ μέλους

Ελεύθερη επιλογή.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μάιος 15, 2008 7:59 pm 
Άβαταρ μέλους

Πιστευω πως πρεπει να το κοιταξουμε και να το τελειωνουμε αυτο,παντως εγω ξαναλεω οτι θα ειχαν αποφευχθει πολλα αν υπηρχε επωνυμια οπως ειχε αποφασισθει στην αρχη.Η θεωρηται τελειωμενο και δεν το καταλαβα? :?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μάιος 15, 2008 9:07 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Θοδωρής Γαβριλης έγραψε:
Πιστευω πως πρεπει να το κοιταξουμε και να το τελειωνουμε αυτο,παντως εγω ξαναλεω οτι θα ειχαν αποφευχθει πολλα αν υπηρχε επωνυμια οπως ειχε αποφασισθει στην αρχη.Η θεωρηται τελειωμενο και δεν το καταλαβα? :?

Καλησπέρα σ όλους.
Λοιπόν Θοδωρή δεν το έχω αφήσει , απλά έχω μπλέξει με την δουλειά και με τελείωμα οικοδομής .
Στο θέμα; μας όμως, αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα , το forum όπως γνωρίζετε είναι σε ξένο σερβερ, εκεί λοιπόν άλλαξε η ιδιοκτησία και ήδη μέχρι τώρα έχουν αλλάξει τους όρους της συμφωνίας δύο φορές από τους αρχικούς (τα κακά των ξένων server) , όπως βλέπετε έχουν αρχίσει να βάζουν αυτές τις απαίσιες διαφημίσεις που δεν ήταν μέσα στους αρχικούς όρους .
Τους έχω ενημερώσει , τις βγάζουν για λίγο και τις ξαναβάζουν μετά , τέλος πάντων επειδή βαρέθηκα και δεν ξέρω αύριο τι άλλο θα αλλάξουν, μόλις βρω λίγο χρόνο θα ξεκινήσω το forum σε δικό μου σερβερ και θα περάσω τα σπουδαιότερα κομμάτια του εδώ φορουμ , θα γίνει ακόμη πιο εύκολο στην λειτουργία του .
Εκεί λοιπόν θα έχει τα πάντα που παρέχει η σημερινή τεχνολογία και οι όροι θα μπουν από την αρχή και αυτοί θα αποφασιστούν μαζί σας , οπότε Θοδωρή κάνε υπομονή λίγους μήνες να παραλάβω την οικοδομή και όλα θα γίνουν.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μάιος 15, 2008 9:58 pm 
Άβαταρ μέλους

Μην αγχώνεσαι , εμένα προσωπικά δεν με ενοχλούν ιδιαίτερα τα διαφημιστικά τους , αλλά δεν νομίζω ότι θα υπάρξει άνθρωπος να ενδιαφερθεί να τα δει τόσο πρόχειρα και κακόγουστα που είναι .
Μην μας τα αλλάξεις πάλι γιατί ιδρώσαμε να τα μάθουμε , αλλιώς θα υποστείς ξανά την διαδικασία των ιδιαιτέρων μαθημάτων τουλάχιστον σε μένα.
:mrgreen:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μάιος 15, 2008 10:42 pm 
Άβαταρ μέλους

EΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ.... ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ.....ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑΤΙ "ΜΠΟΥΚΩΣΑΜΕ" ΛΙΓΟ....

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 4 από 6   [ 79 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: