Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 5 από 23   [ 335 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Αύγ 14, 2007 6:43 pm 
Άβαταρ μέλους

ΚΕΡΜΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ έγραψε:
ΧΘΕΣ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΣΧΕΔΟΝ ΨΑΞΗΜΟ. ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 930 ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΜΕΤΡΗΣΑΜΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 30 ΠΟΥΛΙΑ ( μεταξυ 7.30-9.30) . ΔΕΝ ΜΕΙΝΑΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ( ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ) & ΣΥΝΕΧΙΣΑΜΕ !!!
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΑΛΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΡΟΣ ΠΑΡΑΚΟΥΛΟΥΘΗΣΗ ΠΡΩΙΝΟΥ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ!!!
ΣΥΝΕΧΙΖΩ.... ΠΩΣ ΜΕ ΠΑΡΕΞΕΝΕΥΕΙ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ!!! ΜΕΓΑΛΑ ΧΩΡΑΦΙΑ (Με ηλιοσπορα ειδικα σπαρμενα γιαυτον το σκοπο & αγριβικους & αγριοσουσαμο ) ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΛΚΕΙΟΥΝ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΕΙΣΚΕΙΣ ΜΑΖΕΜΕΝΑ 3-4 ΜΑΖΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ!!!!!!!!
ΜΟΝΟ ΚΑΡΤΕΡΙΑ ΣΕ ΝΕΡΑ ΙΣΩΣ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ !!!!!!
ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΞΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΖΑΚ-ΠΟΤ!!!

Όντως έτσι είναι .
Εκτός κάποιου μικρού θαύματος θα πέσει πολύ πίκρα .
Έχω αφιερώσει τρείς μέρες στα τρυγόνια με πολύ πενιχρά αποτελέσματα και δύο στα ορτύκια που τα πράγματα είναι πολύ καλύτερα .
Τρυγόνια βασικά θα κυνηγήσουμε ντροπιάρικα ελπίζοντας και σε καμιά καλή έκπληξη .

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Αύγ 14, 2007 11:41 pm 
Άβαταρ μέλους

CRIO έγραψε:
Έχω αφιερώσει τρείς μέρες στα τρυγόνια με πολύ πενιχρά αποτελέσματα και δύο στα ορτύκια που τα πράγματα είναι πολύ καλύτερα .

EΓΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΦΕΙΕΡΩΣΕΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ (ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΕΡΓΑΣΙΑ) ΣΕ ΣΥΝΕΧΕΣ ΨΑΞΗΜΟ ΕΝΩ ΑΠΟ 1 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΞΩ...... ΤΙ ΝΑ ΠΩ......ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΧΡΗΜΑ,ΥΛΙΚΑ, & ΦΘΟΡΕΣ
ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΝΤΩΣ ΓΥΡΙΖΟΝΤΑΣ ΞΑΝΑ ΣΕ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΞΕΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.. ΕΙΔΑΜΕ ΛΙΓΟ ΦΩΣ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΑΦΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΡΙΞΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΦΑΓΗΤΟ !!!! ΣΕ ΠΡΩΙΝΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΚΑΜΙΑ 20 ΑΡΙΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ!!
ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΛΙΓΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ!!!!!!
ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΟ & ΑΥΤΟ ΣΑΝ ΜΕΡΟΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΠΡΟΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ (ΔΩΣΑΜΕ ΒΑΡΥΤΗΤΑ ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ) ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΑΒΗΧΤΟΥΝ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΕ ΠΟΙΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΕΡΟΣ !!!
ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΜΩΣ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ...ΠΡΟΣ ΣΤΙΓΜΗΝ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΣΗ ΜΑΣ. ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΕΠΟ( απο το ψαξημο) & ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΡΩΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΞΩ!!!!
ΕΔΩ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ (πρωτα ο ΘΕΟΣ) ΕΧΕΙ ΔΙΑΝΥΧΤΕΡΕΥΣΗ
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ!!! ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 15, 2007 9:21 am 
Άβαταρ μέλους

ΚΕΡΜΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ έγραψε:
CRIO έγραψε:

EΓΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΦΕΙΕΡΩΣΕΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ (ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΕΡΓΑΣΙΑ) ΣΕ ΣΥΝΕΧΕΣ ΨΑΞΗΜΟ ΕΝΩ ΑΠΟ 1 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΞΩ...... ΤΙ ΝΑ ΠΩ......ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΧΡΗΜΑ,ΥΛΙΚΑ, & ΦΘΟΡΕΣ
ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΝΤΩΣ ΓΥΡΙΖΟΝΤΑΣ ΞΑΝΑ ΣΕ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΞΕΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.. ΕΙΔΑΜΕ ΛΙΓΟ ΦΩΣ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΑΦΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΡΙΞΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΦΑΓΗΤΟ !!!! ΣΕ ΠΡΩΙΝΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΚΑΜΙΑ 20 ΑΡΙΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ!!
ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΛΙΓΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ!!!!!!
ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΟ & ΑΥΤΟ ΣΑΝ ΜΕΡΟΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΠΡΟΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ (ΔΩΣΑΜΕ ΒΑΡΥΤΗΤΑ ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ) ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΑΒΗΧΤΟΥΝ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΕ ΠΟΙΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΕΡΟΣ !!!
ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΜΩΣ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ...ΠΡΟΣ ΣΤΙΓΜΗΝ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΣΗ ΜΑΣ. ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΕΠΟ( απο το ψαξημο) & ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΡΩΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΞΩ!!!!
ΕΔΩ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ (πρωτα ο ΘΕΟΣ) ΕΧΕΙ ΔΙΑΝΥΧΤΕΡΕΥΣΗ
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ!!! ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

Γιώργο πολλοί έχουμε αφιερώσει πολλές ημέρες ,ίσως όχι όσες εσύ γιατί μας ενδιαφέρει και η πέρδικα αλλά πάντως αρκετές .
Nα ξέρετε ότι ήδη βρίσκονται κυνηγοί στα καρτέρια στην Μάνη και κάτι λίγα κουνήθηκαν από κάποιο σημείο λίγα όμως .
Εμείς εδώ θα κυνηγήσουμε κάποια ντοπιάρικα και μερικές Φάσες που έχουμε εντοπίσει αν μας κάτσει κάτι καλύτερο καλοδεχούμενο , είμαστε πάντως στο περίμενε για να πάμε κάτω .

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Αύγ 16, 2007 10:42 am 
Συντονιστής
Άβαταρ μέλους

Τρυγόνια επανεμφανίστηκαν στην περιοχή Ηπείρου εδώ και εκεί.
Ενα κοπάδι πρέπει να ήταν τουλάχιστον πενήντα πουλιά τα περισσότερα όμως είναι σε μικρές ομάδες των τριών τεσσάρων πουλιών και κάθονται στα σύρματα , άρα η τώρα ήρθαν η απλά ετοιμάζονται για φυγή πιο κάτω. :!:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Αύγ 17, 2007 5:57 pm 
Άβαταρ μέλους

ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΜΙΑ ΑΥΞΗΣΗ ΣΤΙς ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΣΤΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ. ΟΧΙ ΣΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΗ ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΕΣ 5-10 ΠΟΥΛΙΑ ΤΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΑΣ 20-30!!! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΡΕΣΚΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΣΥΝΑΤΗΣΝ ΣΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥΣ ΝΤΟΠΙΑΡΙΚΑ & ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝΕ & ΑΥΤΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΑ ΠΙΑΝΕΙ ΤΩΡΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΙΑ ΒΟΥΛΗΜΙΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ & ΟΠΟΥ ΒΡΟΥΝ ΝΑ ΦΑΝΕ ΚΑΘΟΝΤΑΙ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Αύγ 17, 2007 7:23 pm 

Καλησπέρα παιδιά ..

Απλά θα ήθελα και εγώ να επιβεβαιώσω ότι πουλιά υπάρχουν αρκετά και ιδιαιτέρα τις τελευτές μέρες και ιδίως στα βόρια ..(θα συμφωνήσω μα τον Γιώργο ότι είναι καινούργια πουλιά ).

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Αύγ 17, 2007 8:03 pm 
Άβαταρ μέλους

Θάνος Καρβελάς έγραψε:
Καλησπέρα παιδιά ..

Απλά θα ήθελα και εγώ να επιβεβαιώσω ότι πουλιά υπάρχουν αρκετά και ιδιαιτέρα τις τελευτές μέρες και ιδίως στα βόρια ..(θα συμφωνήσω μα τον Γιώργο ότι είναι καινούργια πουλιά ).

Καινούργια τρυγόνια φάνηκαν και στην Αττική και στην Εύβοια . :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Αύγ 18, 2007 8:48 am 
Άβαταρ μέλους

Στην Θράκη αρκετά τρυγόνια εμφανίστηκαν , όπως και στην Κεντρική Μακεδονία , μάλλον αρχίζουν οι μετακινήσεις προς την έναρξη της αποδημίας ! :roll:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Αύγ 19, 2007 12:50 pm 
Άβαταρ μέλους

Τελευταίες παρακολουθήσεις , κάποια τρυγονάκια υπάρχουν αρκεί να καταφέρουμε να τα στριμώξουμε .
Πολύ κόσμος εμφανίστηκε σήμερα άρα αύριο θα είναι μία δύσκολη ημέρα !

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Αύγ 19, 2007 1:48 pm 
Άβαταρ μέλους

ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΠΟΡΙΣΜΑ ΒΓΗΚΕ. ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ .........ΜΕΤΡΙΑ ΔΗΛΑΔΗ!!!
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΕΜΦΑΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥΛΙΩΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ Η ΚΟΥΡΑΣΗ & Η ΝΤΕΜΠΕΛΙΑ (μας εφαγε το ανχος & το ψαξημο) & ΔΕΝ ΒΓΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ. ΑΡΚΕΣΤΗΚΑΜΕ ΣΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ (καμια 20αρια).ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΟΥΤΕ ΨΥΧΗ...ΑΡΑ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ. ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΞΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ 6.ΟΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!!!
ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΑΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΛΙΓΑ ΠΟΥΛΙΑ ΞΑΦΝΗΚΑ ΑΚΟΥΣ ΝΑ ΜΕΛΑΝΕ ΓΙΑ ΚΑΛΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΝΕΡΑ(λογω της ζεστης της τελευταιας εβδομαδας).
ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 10 ΑΤΟΜΑ ΠΑΡΕΑ & ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΚΥΝΗΓΙΣΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΤΡΕΙΣ!!!!!!!!!!!
ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΙΑΤΕ ΟΙ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ ΣΕ ΜΠΥΡΕΣ ,ΟΥΖΟ & ΜΕΖΕ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΛΟΧΟ!!!!!!!!
ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ & ΑΦΘΟΝΟ ΓΕΛΙΟ!!!!
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΥΣ (ΟΣΟΙ ΜΗΝΑΤΕ ΑΚΟΜΑ ) ΚΑΛΑ ΒΟΛΙΑ & ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!
ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 20, 2007 1:29 pm 
Άβαταρ μέλους

Κυνηγήσαμε μόνο τρυγόνι το πρωί και η παρέα τρία άτομα έκανε είκοσι τρία πουλιά .
Ευχαριστημένοι είμαστε , το απόγευμα θα πάμε για ορτύκι μόνο . :D

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 20, 2007 9:56 pm 

Όπως πάντα η πρώτη ημέρα ήταν αφιερωμένη στο Τρυγόνι με αποτέλεσμα δύο πανέμορφα πουλιά στην τσάντα … δυστυχώς δεν είχε τα πουλιά που είχε πέρυσι και μάλλον αυτό οφειλόταν στην έλλειψη νερού στην περιοχή .

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Αύγ 21, 2007 10:34 am 
Άβαταρ μέλους

ΔΥΣΤΗΧΩΣ Η ΚΑΚΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ
ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΠΡΙΝ ΝΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΝΥΧΤΕΡΕΥΣΗ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΑΤΥΧΗΜΑ Η ΔΥΧΡΟΝΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ (επεσε απο υψος δυομιση μετρων) & ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΣΤΟ ΝΟΣΚΟΜΕΙΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΕΥΤΗΧΩΣ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ & ΔΕΝ ΤΡΕΧΑΜΕ ΠΑΡΑΠΕΡΑ. ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΜΟΛΩΠΕΣ ΜΟΝΟ.ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΚΥΝΗΓΙΣΩ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ & ΜΕΤΑ ΧΘΕΣ . ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ.ΛΙΓΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ & ΠΗΡΑΜΕ (3 ΑΤΟΜΑ εγω μονο το μεσημερι) 15 ΠΟΥΛΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ & ΜΕΡΙΚΑ ΧΑΜΕΝΑ ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ. ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΛΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ.
ΔΥΟ ΠΑΡΕΕΣ ΟΠΩΣ ΑΝΑΜΕΝΩΤΑΝ ΕΚΑΝΑΝ ΠΟΥΛΙΑ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΛΙΕΡΓΙEΣ ΑΠΟΚΛΗΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ(ΠΑΡΕΕΣ ΤΩΝ 7 ΑΤΟΜΩΝ ΚΑΝΑΝ 50-60 ΠΟΥΛΙΑ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ).
ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΑΡΚΕΣΤΗΚΑΝ ΣΤΟ ΜΑΤΩΜΑ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ & ΜΟΝΟ.
ΑΝΤΕ & ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!!!!!

Τελευταία επεξεργασία από ΚΕΡΜΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ και Τρί Αύγ 21, 2007 12:07 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Αύγ 21, 2007 11:34 am 
Άβαταρ μέλους

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΞΑΝΑΒΡΙΣΚΩ....ΓΙΩΡΓΟ ΑΝ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΞΑΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ....ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓ.ΤΟΜΕΑ ΕΓΩ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΚΙΝΗΘΗΚΑΜΕ ΠΡΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑ ΜΕΡΙΑ...ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΟΝΟ ΣΥΝΕΧΗΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΕΝΤΟΠΙΣΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΑΝ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΖΗΤΗΜΑ...ΠΗΡΑΜΕ 7 ΠΟΥΛΙΑ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΙ 7 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΕΝΑ ΝΕΡΟ....ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟ 95% ΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ ΗΤΑΝ ΣΕ ΜΕΡΗ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ...ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΝΑΡΞΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ....

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Αύγ 21, 2007 2:00 pm 
Άβαταρ μέλους

Πρώτα από όλα Γιώργο περαστικά στην μικρή , χαίρομαι που όλα πήγαν καλά και δεν ήταν τίποτε .
Ρε φίλε όμως πολύ πώρωση με την καλή έννοια, πήγες και κυνήγι μπράβο σου όμως το λέει η καρδιά σου και το αγαπάς , εγώ αν μου συμβεί κάτι τέτοιο θα έκανα δύο μέρες να συνέλθω, πάντως και πάλι μπράβο σου.
Τρυγόνια αρκετά φοβισμένα όμως από τον κόσμο και με τις μαλα….. ζώνες στην μέση δεν άφησαν να γίνει σωστή δουλειά :x δύο άτομα είκοσι πετά πουλιά . :D

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 5 από 23   [ 335 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: