Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 3   [ 32 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΣΕΒΑΣΜΟΣ ,ΠΑΙΔΕΙΑ,ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΩΝ ΝΕΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 21, 2013 10:21 pm 
Άβαταρ μέλους

γιωργο κερμεντη επιδη μου αρεσε οπως το εθεσες το ανοιγω εγω.ελειπε αυτο το θεμα που ειναι και το Α και το Ω.μπραβο σου.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΕΒΑΣΜΟΣ ,ΠΑΙΔΕΙΑ,ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΩΝ ΝΕΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 21, 2013 10:27 pm 
Άβαταρ μέλους

ας αρχισει απο εδω λοιπον με πρωτη την δικη μου γνωμη που απ ο,τι καταλαβα για μενα θα ειναι τα παρακατω γραφομενα!!! :) :) :?

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 22, 2013 1:53 am 

vlasis mpekatsas έγραψε:
ας αρχισει απο εδω λοιπον με πρωτη την δικη μου γνωμη που απ ο,τι καταλαβα για μενα θα ειναι τα παρακατω γραφομενα!!! :) :) :?

φιλε μου εγω δεν θα αναφερθω καθολου στους δυο κυριους που διαφωνουν με τα λεγομενα μου!χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν σεβομαι τις αποψεις τους!

επειδη εμεις εδω κατω τα οπλα,τα κραταμε απο παιδια σε
καταλαβαινω....δεν υπαρχει παιδι 15 χρονων σε χωριο της κρητης να θελει να κυνηγησει και να μην παρει το οπλο και το αμαξι να παει!δεν σου λεω οτι αυτο ειναι νομιμο,ξεκεθαρα απαγορευεται....απο κει και περα με το παθος που βλεπω οτι εχεις κρινω και διακρινω οτι αν σου πω να το παρατησεις,αλγεβρες και φυσικοχημειες το πιο πιθανο ειναι να με γραψεις στα παλια σου τα παπουτσια!το ιδιο εκανα εγω και ειμαι σχεδον βεβαιος οτι θα κανεις και εσυ!γι αυτο προτιμαω να σου πω δυο,τρεις καλες συμβουλες που θα πιασουν τοπο παρα να στα χωνω τσαμπα και βερεσε!μη βιαζεσαι πολυ,βλεπε,ακουγε,διαβαζε τα παντα γυρω απ το κυνηγι και π ρ ο σ ε χ ε!ο γιος μου ειναι 4,5 χρονων θα του παρω τουφεκι μολις κρινω οτι μπορει να ριξει...αλλα θα τον εχω μαζι μου και οταν διαπιστωσω οτι ειναι αξιος να παει μονος θα τον αφησω!αν δεν ειναι αξιος θα τον εμποδισω κι ας ειναι 20 χρονων κι ας εχει αδεια!υπαρχουν οι γραμμενοι και οι αγραφοι νομοι,αν δεν τηρεις τους πρωτους τηρησε τουλαχιστον τους δευτερους αλλιως θα βρεις μπελα εσυ και οι γονεις σου ή καποιοι αλλοι!με πολυ αγαπη και χωρις καθολου εμπαθεια στα λεω,πιστευω θα γινεις σωστος κυνηγος!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 22, 2013 2:00 am 
Άβαταρ μέλους

οχι βλαση δεν εισαι το κεντρο του κοσμου.αν θες ,εσυ εισαι η αφορμη και σε ευχαριστουμε που μας ανοιξες ενα νεο θεμα.
αυτο κατα τη γνωμη μου επρεπε να ηταν το πρωτο θεμα που επρεπε να εχει αναρτηθει με τη δημιουργια αυτου του σοβαρου site.και μετα να ερθουν ολα τα αλλα.....θηραματα-σκυλια-οπλα-φυσιγγια κ.λ.π.το κυνηγι δεν ειναι παιρνουμε το οπλο και αντε παμε.θελει μια προεργασια.ενημερωση-επιμορφωση-παιδεια και αλλα πολλα που πρεπει να σε βαλουν κατω (οχι εσενα-ολους σαν και εσενα που ξεκινουν τωρα) και να σας πουν δυο πραματα.εμεις αν θες και θελω να πιστευω οι περισσοτεροι για να μη πω ολοι (ειναι λιγο παρακυνδινευμενο) εδω μεσα ημαστε τυχεροι γιατι ειχαμε καλες βασεις και προχωραμε αξιοπρεπως.ομως βλεπω οτι η καινουρια γενεια ειναι πολλη διαφορετικη και χρειαζεται προσανατολισμο.
πιστευω να γινει μια ωραια και επικοδομιτηκη κουβεντα εδω και θελω να πιστευω οτι αυτοι που θα το διαβαζουν ισως λεω ισως να αλιευσουν κατι σωστο,γιατι ειμαι σιγουρος οτι οι γραφωντες θα εχουν να πουν πολλα.

ΥΓ. ΣΕΒΑΣΜΟΣ-ΠΑΙΔΕΙΑ-ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ οποιος καταλαβει σε βαθος την εννοια των λεξεων αυτων,γιατι δεν ειναι απλα λεξεις, ειναι ολη η ουσια του θεματος εχει μια πιθανοτητα να παρει σωστες βασεις.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 22, 2013 2:21 am 

manpap έγραψε:
οχι βλαση δεν εισαι το κεντρο του κοσμου.αν θες ,εσυ εισαι η αφορμη και σε ευχαριστουμε που μας ανοιξες ενα νεο θεμα.
αυτο κατα τη γνωμη μου επρεπε να ηταν το πρωτο θεμα που επρεπε να εχει αναρτηθει με τη δημιουργια αυτου του σοβαρου site.και μετα να ερθουν ολα τα αλλα.....θηραματα-σκυλια-οπλα-φυσιγγια κ.λ.π.το κυνηγι δεν ειναι παιρνουμε το οπλο και αντε παμε.θελει μια προεργασια.ενημερωση-επιμορφωση-παιδεια και αλλα πολλα που πρεπει να σε βαλουν κατω (οχι εσενα-ολους σαν και εσενα που ξεκινουν τωρα) και να σας πουν δυο πραματα.εμεις αν θες και θελω να πιστευω οι περισσοτεροι για να μη πω ολοι (ειναι λιγο παρακυνδινευμενο) εδω μεσα ημαστε τυχεροι γιατι ειχαμε καλες βασεις και προχωραμε αξιοπρεπως.ομως βλεπω οτι η καινουρια γενεια ειναι πολλη διαφορετικη και χρειαζεται προσανατολισμο.
πιστευω να γινει μια ωραια και επικοδομιτηκη κουβεντα εδω και θελω να πιστευω οτι αυτοι που θα το διαβαζουν ισως λεω ισως να αλιευσουν κατι σωστο,γιατι ειμαι σιγουρος οτι οι γραφωντες θα εχουν να πουν πολλα.

ΥΓ. ΣΕΒΑΣΜΟΣ-ΠΑΙΔΕΙΑ-ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ οποιος καταλαβει σε βαθος την εννοια των λεξεων αυτων,γιατι δεν ειναι απλα λεξεις, ειναι ολη η ουσια του θεματος εχει μια πιθανοτητα να παρει σωστες βασεις.

ολα τα παραπανω φιλε ειναι σωστα!εγω εστιασα στο οτι δεν πρεπει να παρουμε το παιδι απ τα μουτρα...ουτε να του κανουμε φροντηστηριο χημειας μεσα απο δω!φυσικα δεν λετε παπαριες αλλα κοιτα τι αποτελεσμα θα εχουν τα λογια σου.αν του μιλας ετσι(εννοω τον ξυλινο λογο του νομου)αμφιβαλω αν θα σε ακουσει....οχι οτι δεν θα επρεπε!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 22, 2013 2:56 am 
Άβαταρ μέλους

ναι στελιο.η ηλικια του ειναι για φροντιστηριο φυσικης.το παραξενο που ειναι?τι θες δηλαδη να πουμε μπραβο προχωρα?δηλαδη εσυ του γιου σου θα του παρεις οπλο στα 14 αν κρινεις οτι μπορει να βαρεσει?
δεν νομιζω να τον επιασε καποιος απο τα μουτρα.
τελος παντων το θεμα ειναι αλλο.δεν το ανοιξαμε για να κανουμε επιθεση σε κανεναν.το ανοιξαμε για να πουμε σωστα πραγματα που εχουν βαση.και αυτος που τα διαβαζει να μπορει να κρινει και να βγαλει συμπερασματα.δεν ειναι επι προσωπικου.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 22, 2013 7:29 am 

manpap έγραψε:
ναι στελιο.η ηλικια του ειναι για φροντιστηριο φυσικης.το παραξενο που ειναι?τι θες δηλαδη να πουμε μπραβο προχωρα?δηλαδη εσυ του γιου σου θα του παρεις οπλο στα 14 αν κρινεις οτι μπορει να βαρεσει?
δεν νομιζω να τον επιασε καποιος απο τα μουτρα.
τελος παντων το θεμα ειναι αλλο.δεν το ανοιξαμε για να κανουμε επιθεση σε κανεναν.το ανοιξαμε για να πουμε σωστα πραγματα που εχουν βαση.και αυτος που τα διαβαζει να μπορει να κρινει και να βγαλει συμπερασματα.δεν ειναι επι προσωπικου.

ειναι για φροντιστηριο αλλα οχι απο δω μεσα!φυσικα και δεν κανω επιθεση...πρωτα απο ολα ειμαι σιγουρος οτι εχεις καλες προθεσεις...αλλιως δεν θα ειχα κανενα ενδοιασμο να επιτεθω!εσυ θεωρεις οτι δεν τον περνεις απ τα μουτρα εγω ομως το κανω δικο μου και τωρα μπορει να εχω μυαλο,αλλα αν μου μιλουσες ετσι 15χρονων θα ειχε σαν αποτελεσμα να παρατησω το κλαμπ και να κανω οτι μου ρθει!ενω το παληκαρι θα μαθει πολλα απο δω μεσα!οσο για το παιδι μου αν εχω τη δυνατοτητα θα του παρω οπλο στα 14 και μακαρι να μπορω να τον παω και σκοπευτηριο....να παρει τις γερες βασεις που θελω και μετα θα ειμαι πιο υσηχος...ισως τον παω και νωριτερα με αεροβολο!αυτο ειναι παιδεια!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 22, 2013 2:29 pm 
Άβαταρ μέλους

εγω παιδια πιστευω και συμφωνω σε πραγματα που λετε αλλα διαφωνω κιολας!!πρωτα μανο δεν νομιζω πως ειμαι το κεντρο του κοσμου,δευτερον εχω αρχισει να κανω φροντιστηριο στη φυσικη κ σε καποια αλλα μαθημα.για να μην σας πριξω λεω πως διαφωνω σε καποια πραγματα!!δεν ειναι ολοι ετοιμοι να τουφεκαν στα 15 τους!!οπως κ εγω δηλαδη!!επειδη επασαν 2 τουφεκια δεν συμενει κατι!!επισης στελιο κ στα δικα μας τα μερη τα παιδια τουλαχιστον που ξερω εγω τα περισσοτερα δεν παιδεια!!!αν τα ρωτησεις κατι το απλο θα σου απαντησουν ακριβως το αντιθετο!!επισης στελιο το αεροβολο πιστευω ειναι μια καλη αρχη αλλα οπως ξερω κ εγω παντα με προσοχη!!κι εγω ετσι αρχισα με ενα αεροβολο!!στοχευα τενεκεδακια(και καμια κοτα της γιαγιας 8) 8) )
στελιο για τα λεγομενα σου δεν εχω να πω τιποτα ,με εχεις αφησει αφωνο :D

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 22, 2013 4:29 pm 
Άβαταρ μέλους

καλα εσεις το εχετε κανει παιδικη χαρα.
παιξτε μονοι σας.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 22, 2013 4:47 pm 
Άβαταρ μέλους

τι ενοεις μανο???ειναι κατι το οποιο σε πειραξε??παρεξηγηθηκες απο κατι???

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 22, 2013 6:05 pm 

δυστηχος η ενοια παιδεια στην ελλαδα εχει προσωπικη και οχι νομικη αποψη,για καθε πραγμα που ασχολειται ο ανθρωπος ειτε επαγγελματικα ειτε για ικανοποιησει θα επρεπε πρωτα να μορφωνεται,για μενα ολοι μας το εχουμε αναγκη,ναι ακομα και οι μεγαλυτεροι,τι παει να πει παιδεια χωρις αρχες,βλαση φιλε μου,προσεχε σε οτι κανεις,να εισαι συνετος και να σεβεσαι την φυση για να σε σεβεται και αυτη,να θυμασαι οτι μας αγκαλιαζει οταν παμε,πρεπει και μεις να την προσεχουμε σαν την μανα μας

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 22, 2013 7:19 pm 
Άβαταρ μέλους

manos12-74 έγραψε:
δυστηχος η ενοια παιδεια στην ελλαδα εχει προσωπικη και οχι νομικη αποψη,για καθε πραγμα που ασχολειται ο ανθρωπος ειτε επαγγελματικα ειτε για ικανοποιησει θα επρεπε πρωτα να μορφωνεται,για μενα ολοι μας το εχουμε αναγκη,ναι ακομα και οι μεγαλυτεροι,τι παει να πει παιδεια χωρις αρχες,βλαση φιλε μου,προσεχε σε οτι κανεις,να εισαι συνετος και να σεβεσαι την φυση για να σε σεβεται και αυτη,να θυμασαι οτι μας αγκαλιαζει οταν παμε,πρεπει και μεις να την προσεχουμε σαν την μανα μας

Παιδεια-σεβασμος οχι στο κυνηγι μονο ,γενικα εχει χαθη απο την πλειοψηφεια τησ ελληνικης κοινωνιας... :cry:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 22, 2013 7:25 pm 
Άβαταρ μέλους

ΑΚΟΥΣΕ ΒΛΑΣΗ
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΖΕΙΣ & ΔΕΝ ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΟΣΜΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΠΛΑΣΜΕΝΟ....
ΕΙΣΕ 15 ΧΡΟΝΩΝ....
ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΣΕ ΗΛΙΚΑ 15 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΧΑΝ 3 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΠΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΤΡΙΦΥΛΟ "ΘΗΜΑΡΙ" ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΤΟΝ ΗΜΩΝ ΤΟΝ ΕΠΙΟΥΣΙΟ.......
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΑΠΟ 15 ΧΡΟΝΩΝ ΞΥΠΝΟΥΣΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΛΕΦΤΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΓΚΟΡΤΖΑ Ή ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΤΕΝΕΚΕ ΡΙΧΝΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΑΒΛΩΣΟΥΜΕ....
ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΑ ΟΠΛΟ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΑ 18 ΧΡΟΝΩΝ....
ΚΑΙ ΠΑΘΟΣ ΕΙΧΑ & ΠΑΘΟΣ ΕΧΩ & ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΠΙΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΜΑΛΙΣΤΑ....
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝΕ & ΠΑΣΧΙΖΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ & ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ 8 ΧΡΟΝΩΝ...
ΝΑΙ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΤΕΝΕΚΕ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ....
ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΕ ΜΑΛΩΝΕΙ ΟΤΑΝ ΔΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΤΗΝ ΘΗΚΗ ΑΜΕΣΩΣ ,ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΕ ΟΤΑΝ ΒΓΑΖΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΟΡΤΥΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΙΣΩ ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΚΑΤΩ ΞΑΝΑ.....
ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΕΙΣ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΠΩΣ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΤΑΙΣΕΙ....
ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ.....
ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥΣ & ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥΣ.....
ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ......
ΑΚΟΥ,ΡΩΤΑ,ΜΑΘΕ,ΣΩΠΑ.......
ΛΟΙΠΟΝ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 22, 2013 7:59 pm 
Άβαταρ μέλους

Καλησπερα.
Στελιο στην κρητη κακος 15 χρονα περνουν οπλα και αυτοκινητα και βγενουν οπως λες στα βουνα,δεν εχουν χαθει λιγα παληκαρια αδικα,εσυ ζεις εκει και ξερεις καλυτερα...Στα 15 μου πειρα το πρωτο μου μηχανακι 50cc με δυπλωμα,τα λαθη που εκανα τα σκεφτομε τωρα και ευχαριστω τον θεο που ειμε ζωντανος.Αυτη η ηλικια δεν ειναι γιανα κρατας οπλο...Βλαση αυτα που σου ειπαν τα παιδια ειναι η ουσια,δεν εχω να σου πω τιποτα παραπανω.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 22, 2013 9:11 pm 
Άβαταρ μέλους

ναι παιδια το ξερω και αυτο που με αφησε εκπληκτο ειναι αυτο που ειπε ο γιωργος!!παιδια ποτε μονος μου δεν περνω οπλο παντα με την παρουσια του πατερα μου!!αφτο που μου κανει ειναι μολις κατεβενουμε απο το αμαξι μου λεει να κανω αυτα που πρεπει κ αν κανω λαθος και στο παραμικρο ακουω τα καντηλια αλλα παντα σε εισαγωγικα γιατι δεν ριχνει καντηλια,τουλαχιστον σε εμενα!!! 8) 8) σε κατι παρανομους περδικαδες το τι ακουσαν αυτοι οι ανθρωποι δεν φανταζεστε!!πηγαμε για εκπαιδευτικο κ ο αλλος γυρναγε χαρουμενος με τις περδικουλες!!!η λεξη πατερας κ η λεξη περδικες ειναι αχωριστες!!τελος παντων δεν κανω ποτε αυτο που λεει ογιωργος παραπανω,αν εδωσα αυτην την εντυπωση συγνωμη!!! :oops: :oops: παντως και εγω διαφωνω απολυτα με την νοοτροπια της κρητης κ φυσικα των <<θυμαριων>> τους!!!!οσο για το μηχανακι δεν νομιζω να αποκτησω τουλαχιστον τα τελευταια 10 χρονια!!παντα ηθελα ενα αλλα ο πατερας μου το απογορευει κ τελικα καταλαβα πως ειναι πολυ επικυνδυνο γιατι η αδερφη της νονας μου ειχε εναν γιο το οποιο παει αδικοχαμενο το παλικαρι!!!δυστχως η μ@@@ς πληρωνωντε αλλα δεν πρεπει να σκοτωνωμαστε κιολας!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 3   [ 32 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: