Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 1   [ 15 Δημοσιεύσεις ]
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μάιος 18, 2013 5:17 pm 
Άβαταρ μέλους

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΛΙΨΗΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΘΩΣ ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΦΙΛΟ ΜΟΛΙΣ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΣΚΥΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΝΤΑΡΚΟ :( ...ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΚΥΝΗΓΑ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΟΠΩΣ ΗΞΕΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΠΑΡΕΑ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΝΑ ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ...ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Ο ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΥΚΟΛΑ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ ΛΑΖΟ...ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΝΤΑΡΚΟ ΘΑ ΣΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!
Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μάιος 18, 2013 8:52 pm 
Άβαταρ μέλους

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΗ ΚΟΥΡΑΓΙΟ..ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΙΧΕ (ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ) ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΙΣΕΤΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΩΝ ΒΟΥΝΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΛΑΓΓΑΔΙΩΝ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΚΥΛΙ ΠΟΥ ΠΕΡΝΗ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΑΡΩΣΤΕΙΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΝΙΚΟΛΗ ΛΥΠΑΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ .ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΦΙΛΕ ΑΝ ΞΑΝΑΒΑΛΩ ΤΗΝ ΣΚΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΣΚΥΛΑΚΙ ΝΑ ΣΕ ΣΥΝΤΡΟΦΕΥΗ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μάιος 18, 2013 8:55 pm 
Άβαταρ μέλους

να τον θυμασε φιλε μου.πως ομως μικρο σκυλακι?καλααζαρ?
οτι και να ειναι ,αμαρτια μεγαλη.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 19, 2013 1:30 am 
Άβαταρ μέλους

lazaros έγραψε:
ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΗ ΚΟΥΡΑΓΙΟ..ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΙΧΕ (ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ) ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΙΣΕΤΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΩΝ ΒΟΥΝΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΛΑΓΓΑΔΙΩΝ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΚΥΛΙ ΠΟΥ ΠΕΡΝΗ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΑΡΩΣΤΕΙΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΝΙΚΟΛΗ ΛΥΠΑΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ .ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΦΙΛΕ ΑΝ ΞΑΝΑΒΑΛΩ ΤΗΝ ΣΚΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΣΚΥΛΑΚΙ ΝΑ ΣΕ ΣΥΝΤΡΟΦΕΥΗ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΡΕ ΛΑΖΟ ΤΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΤΥΧΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ(ΛΕΙΣΜΑΝΙΑΣΗ)...ΛΑΖΟ ΧΑΡΗ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΤΑΡΚΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΩ ΤΗ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 19, 2013 1:32 am 
Άβαταρ μέλους

manpap έγραψε:
να τον θυμασε φιλε μου.πως ομως μικρο σκυλακι?καλααζαρ?
οτι και να ειναι ,αμαρτια μεγαλη.

ΜΑΝΟ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΗΤΑΝ Ο ΝΤΑΡΚΟ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΚΑΛΑΑΖΑΡ...ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕ!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 19, 2013 11:21 am 
Άβαταρ μέλους

λυπαμαι φιλε πολυ ασχημο αυτο που επαθες.σου ευχομαι γρηγορα με ενα καινουριο σκυλακι για να σου παρει την θλιψη!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 19, 2013 2:05 pm 
Άβαταρ μέλους

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ... :( ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΕΝΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ...

''ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΑΤΙΕΣ ΤΙΣ ΜΥΤΕΣ,ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΣΚΙΕΣ ΔΙΑΒΟΛΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΜΟΥΡΤΣΙ, ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ...''
ΑΡΙΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 19, 2013 3:34 pm 
Άβαταρ μέλους

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΣΤΕΦΟ ΑΡΗ ΜΑΝΟ :D ... ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΘΑΨΑ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΤΑΙΖΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ...ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΝΕΟ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΣΥΝΟΔΕΥΕΙ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 20, 2013 8:56 am 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

lazaros έγραψε:

Καλό του "ταξείδι" στον σκυλάκο σου , αν βοηθάει σε κάτι νομίζω ότι πάει σε καλύτερο κόσμο

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 20, 2013 4:02 pm 
Άβαταρ μέλους

Αλλοι τα χουν σαν [παιδια],μια μεριδα τα βλεπη εργαλεια ,αλλοι σαν σκουπιδια.
Τυχερα αυτα που εστω και αν εζησαν λιγο ανηκουν στην πρωτη κατηγορια :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μάιος 21, 2013 10:28 pm 
Άβαταρ μέλους

ΚΥΝΗΓΟΣ10 έγραψε:
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΣΤΕΦΟ ΑΡΗ ΜΑΝΟ :D ... ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΘΑΨΑ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΤΑΙΖΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ...ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΝΕΟ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΣΥΝΟΔΕΥΕΙ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ!

γιασου φιλε νικο :wink: ευχωμαι την αλη φωρα που θα συναντηθουμε ,να σε βλεπω γαμωγελαστο ωπος σε γνωρισα,,και με ενα σκυλακι του γουστουσου :wink: :wink: ,,,και εγω πρωσφατα την γλυτωσα την ποιντεριναμου απο ενα ισχηρο φυτοφαρμακο που εφαγε,,δεν ξερουμε απο που θα μας ερθη :roll: :roll: να εισαι γερως να θυμασε παντα το σετερακισου :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μάιος 22, 2013 10:00 pm 
Άβαταρ μέλους

ΚΥΝΗΓΟΣ10 έγραψε:
ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΛΙΨΗΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΘΩΣ ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΦΙΛΟ ΜΟΛΙΣ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΣΚΥΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΝΤΑΡΚΟ :( ...ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΚΥΝΗΓΑ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΟΠΩΣ ΗΞΕΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΠΑΡΕΑ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΝΑ ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ...ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Ο ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΥΚΟΛΑ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ ΛΑΖΟ...ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΝΤΑΡΚΟ ΘΑ ΣΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!
Εικόνα

Σου εύχομαι να βρεις το συντομότερο δυνατό άξιο αντικαταστάτη.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μάιος 25, 2013 9:37 pm 
Άβαταρ μέλους

Κρίμα και καλό του ταξίδι... εύχομαι να τον αντικαταστήσεις γρήγορα!Οι σκέψεις και οι εικόνες πολλές που περάσατε μαζί...και η θλίψη μεγάλη...ένα νέο μέλος σίγουρα θα βοηθήσει.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 26, 2013 10:47 pm 
Άβαταρ μέλους

Καλο ταξιδι στον σκυλακο σου,οι καλες μερες που περασατε μαζι δεν ξεχνιουντε....Ευχομε γρηγορα να βρεις καινουριο συντροφο και να περασετε ομορφα μαζι.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Ιουν 01, 2013 1:28 am 
Άβαταρ μέλους

ΚΥΝΗΓΟΣ10 έγραψε:
Εικόνα

:( :( :( :(

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 1   [ 15 Δημοσιεύσεις ]

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: