Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 15 από 16   [ 240 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρωτο οπλο; Τη γνωμη σας παρακαλω!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιούλ 26, 2012 2:11 pm 
kynigos larisa έγραψε:
basilis.l1 έγραψε:
Το βεληνεκες του οπλου δεν ρυθμιζεται απο τα τσοκ.Τα τσοκ ρυθμιζουν το ανοιγμα της τουφεκιας.Ειτε εχεις φουλ τσοκ ειτε κυλινδρο τα σκαγια το ιδιο μακρυα θα φτασουν.Το βεληνεκες του λειοκανου εξαρταται και απο το τι φυσιγγι θα ριξεις.οσο πιο χοντρα τα σκαγια τοσο μεγαλυτερη κινητικη ενεργεια τοσο και πιο μακρυα...

TO ΔΡΑΣΤΗΚΟ BEΛΗΝΕΚΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ 8ακια 500 μ. ΚΑΙ ΤΑ 5αρια 700μ. ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΤΑ 35-40 Η ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΘΗΡΑΜΑ. ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΒΑΖΩ ΦΟΥΛ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΙΣΩ ΤΗΝ ΤΟΥΦΕΚΙΑ!!!! ΑΡΑ ΑΛΛΑΖΩ ΤΟ ΔΡΑΣΤΗΚΟ ΒΕΛΗΝΕΚΕΣ. ΥΓ. ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ dasilis ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ <<ΔΡΑΣΤΗΚΟ>>.
Οποτε σε εναν δικαννο μπορεις να ριχνεις και με ΤΙΣ ΔΥΟ ΚΑΝΝΕΣ ΣΕ ΥΨΟΣ 35 40 Μετρα ας πουμε αυτο μου λετε σωστα?

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Ιούλ 28, 2012 12:53 pm 
Ρε παιδια ενας που να εχει πλαγιο να μου πει εχει επυτιχιες καλες? λογω τοης σκοπευτικης του γραμμης? ειπα να παρω καραμπινα γτ εχουν ολοι αλα δε το βλεπω εχω παθος με τ πλαγια γνωμες?

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 08, 2012 1:35 pm 
Γεια σας και συγχαρητηρια γεια το φορουμ. Θα ηθελανα παρω μια χραπα χρουπα και ξερω της συνεπειες οτι ειναι λιγο ποιο αργη θεμα συνηθειας ειναι. Ηθελα να ρωτησω τη γνωμη εχετε γεια τη Μaverick 88? Σας παρακαλω δωστε μου τα φωτα σας ευχριστω εκ των προτερων

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 08, 2012 1:35 pm 
Γεια σας και συγχαρητηρια γεια το φορουμ. Θα ηθελανα παρω μια χραπα χρουπα και ξερω της συνεπειες οτι ειναι λιγο ποιο αργη θεμα συνηθειας ειναι. Ηθελα να ρωτησω τη γνωμη εχετε γεια τη Μaverick 88? Σας παρακαλω δωστε μου τα φωτα σας ευχριστω εκ των προτερων

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 08, 2012 2:26 pm 

ΑΡΗΣ έγραψε:

ΚΑΛΟΣ ΟΡΙΣΕΣ ΑΡΗ!!! Η 88 ΕΙΝΑΙ ΣΚΥΛΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΥΜΗ. ΘΑ ΑΓΩΡΑΣΕΙΣ ΟΜΩΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1 ΤΣΟΚ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ 1. ΤΗ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΟΠΛΟ ΕΝΟΣ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ. ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΕ ΜΕ ΜΙΑ ΗΜΙΑΥΤΟΜΑΤΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΡΑΒΑ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ :lol: :lol: :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 08, 2012 3:05 pm 
kynigos larisa έγραψε:
ΑΡΗΣ έγραψε:

ΚΑΛΟΣ ΟΡΙΣΕΣ ΑΡΗ!!! Η 88 ΕΙΝΑΙ ΣΚΥΛΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΥΜΗ. ΘΑ ΑΓΩΡΑΣΕΙΣ ΟΜΩΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1 ΤΣΟΚ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ 1. ΤΗ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΟΠΛΟ ΕΝΟΣ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ. ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΕ ΜΕ ΜΙΑ ΗΜΙΑΥΤΟΜΑΤΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΡΑΒΑ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ :lol: :lol: :lol: :lol:
Εαν δεν κανω λαθος υπαρχει και μια εκδοση της maverick με τρια τσοκ? Το τσοκ mod τη ειναι γεια μακρια η κοντα? τραβαει ακομα την παππια πεθανα στο γελιο :lol:

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 08, 2012 3:28 pm 
Άβαταρ μέλους

ΑΡΗΣ έγραψε:
Εαν δεν κανω λαθος υπαρχει και μια εκδοση της maverick με τρια τσοκ? Το τσοκ mod τη ειναι γεια μακρια η κοντα? τραβαει ακομα την παππια πεθανα στο γελιο :lol:

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΕ... :D
ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΛΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΜΙΑΣ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ...
ΤΟ ΤΣΟΚ ΜΟD(MODIFIED) EINAI TA *** ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΜΙΣΟ ΤΣΟΚ...
ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΣΟΚ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ Κ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΟΝΤΙΝΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ... :wink:

''ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΑΤΙΕΣ ΤΙΣ ΜΥΤΕΣ,ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΣΚΙΕΣ ΔΙΑΒΟΛΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΜΟΥΡΤΣΙ, ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ...''
ΑΡΙΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 08, 2012 4:13 pm 
aris_chelas έγραψε:
ΑΡΗΣ έγραψε:

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΕ... :D
ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΛΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΜΙΑΣ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ...
ΤΟ ΤΣΟΚ ΜΟD(MODIFIED) EINAI TA *** ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΜΙΣΟ ΤΣΟΚ...
ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΣΟΚ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ Κ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΟΝΤΙΝΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ... :wink:

Καλως σε βρηκα αρη ευχριστω και τον κηνηγο λαρισα κει εσενα γεια της απαντησης σας ηταν πολυ χρησιμες. Γιατι ειμαι καινουργιος λογω του οτι εχει ενα τσοκ μπορει να με καλυψει και σε μακρινες αποστασεις?

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 08, 2012 5:42 pm 

ΑΡΗ ΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΤΣΟΚΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟD ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΟΥΛ 25 ΕΥRO ΕΧΕΙ.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 08, 2012 6:28 pm 
Άβαταρ μέλους

ΑΝ ΕΧΕΙ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΜΟD, ΓΙΑ ΑΡΧΗ Κ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΚΟΝΤΙΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ...
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΥΝΗΓΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΜΕ ΠΟΙΟ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ''ΧΡΑΠΑ-ΧΡΟΥΠΑ'' ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟ ΘΕΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΧΡΗΣΗ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΣ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΜΙΑΣ ΗΜΙΑΥΤΟΜΑΤΗΣ...ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΙΛΙΚΗ ΣΤΟ ΝΕΟ ΚΥΝΗΓΟ Κ ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΕΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΚΥΝΗΓΙ Κ ΑΝ ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ... :wink:

ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ...
http://www.kinigotopos.gr/2008/01/blog-post_01.html

''ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΑΤΙΕΣ ΤΙΣ ΜΥΤΕΣ,ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΣΚΙΕΣ ΔΙΑΒΟΛΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΜΟΥΡΤΣΙ, ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ...''
ΑΡΙΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 08, 2012 7:07 pm 
kynigos larisa έγραψε:
ΑΡΗ ΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΤΣΟΚΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟD ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΟΥΛ 25 ΕΥRO ΕΧΕΙ.
Κυνηγος πουλανε ξεχωριστα δλδ τσοκ γεια maverick? εχεις κανα λινκ που μπορ να βρω? γτ μενω χωριο και εδω δεν εχει τιποτα

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 08, 2012 7:15 pm 
aris_chelas έγραψε:
ΑΝ ΕΧΕΙ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΜΟD, ΓΙΑ ΑΡΧΗ Κ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΚΟΝΤΙΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ...
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΥΝΗΓΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΜΕ ΠΟΙΟ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ''ΧΡΑΠΑ-ΧΡΟΥΠΑ'' ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟ ΘΕΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΧΡΗΣΗ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΣ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΜΙΑΣ ΗΜΙΑΥΤΟΜΑΤΗΣ...ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΙΛΙΚΗ ΣΤΟ ΝΕΟ ΚΥΝΗΓΟ Κ ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΕΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΚΥΝΗΓΙ Κ ΑΝ ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ... :wink:

ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ...
http://www.kinigotopos.gr/2008/01/blog-post_01.html
Τα κυνηγια μου ειναι τσιχλες κοτσυφια περπατητο και καμια μπεκατσα με κανα φιλο και ελαχιστα φασσα και τρυγονια δεν εχουμε πολυ φασσα και τρυγονι εδω. Ξερω ειναι δυσκολα να ριξεις δευτρη τουφεκια αλλα ειναι θεμα συνηθειας γινεται το εχω δει. ΝΑΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΓΕΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΓΤ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΕΥΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΝΑ ΕΙΧΑ ΛΕΥΤΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΠΩ ΟΚ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΧΡΑΠΑ ΧΡΟΥΠΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΙ ΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΕΥΤΑ ΜΑΚΑΡΙΑ ΝΑ ΕΙΧΑ . ΑΠΟ ΚΛΩΤΣΗΜΑ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΣΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑΝΝΑ Η ΠΟΙΟ ΛΙΓΟ? ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΑΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ :D

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Αύγ 09, 2012 9:45 am 

ΑΡΗ ΓΙΑ ΤΗΝ 88 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ 5 ΤΣΟΚ ΓΙΑ ΕΞΤΡΑ ΑΓΩΡΑ. ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΗΝ ΧΡΑΠΑ ΧΡΟΥΠΑ ΤΗΝ ΠΕΡΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΤΗΝΗ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ. ΣΤΟ ΕΘΝΟΣ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΗΣ 18 / 7 ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΗΣ CZ 912 ΜΕ 400 EYRO ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΤΗΣ BERETTA EΓΩ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΥΤΑ ΑΥΤΑ ΑΥΤΗ ΘΑ ΕΠΕΡΝΑ.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Αύγ 09, 2012 11:30 am 
kynigos larisa έγραψε:
ΑΡΗ ΓΙΑ ΤΗΝ 88 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ 5 ΤΣΟΚ ΓΙΑ ΕΞΤΡΑ ΑΓΩΡΑ. ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΗΝ ΧΡΑΠΑ ΧΡΟΥΠΑ ΤΗΝ ΠΕΡΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΤΗΝΗ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ. ΣΤΟ ΕΘΝΟΣ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΗΣ 18 / 7 ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΗΣ CZ 912 ΜΕ 400 EYRO ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΤΗΣ BERETTA EΓΩ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΥΤΑ ΑΥΤΑ ΑΥΤΗ ΘΑ ΕΠΕΡΝΑ.
Οπα την απιρνω γιατι μου αρσεσει ποιο πολυ και μετα και γεια τα λεφτα η cz δε μου κανει αισθηση αμα παρεις οπλο χωρις να σου κανει αισθηση δεν προκειτε να παρεις πουλι και τα κυνηγια δε θα ευχαριστιαισε 8) ευχαριστω για την απαντηση

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Σεπ 15, 2012 9:43 am 

Παιδια ποια η γνωμη σας για το cz 912 .... ??? Το σκέφτομαι πολυ για πρώτο όπλο !!

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 15 από 16   [ 240 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: