Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 2   [ 17 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Αριθμός μελών και γιατί του ομίλου !
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιουν 06, 2007 9:30 am 
Άβαταρ μέλους

Κ Λάππα ωραία και καλά αυτά που λέτε , αλλά εξηγήστε μου όμως για να καταλάβω δύο πράγματα καλοπροαίρετα πάντα !

α. Γιατί ο όμιλος έχει ενεργά 150 – 160 μέλη ενώ οι κάτοχοι Αγγλικών φυλών είναι πολλές χιλιάδες , τι φταίει κατά την γνώμη σας και τι πρέπει να γίνει για να αλλάξει αυτή η κατάσταση , αν βέβαια ενδιαφέρει τον ΟΚΑΔΕ να γίνει ! :?:

β. Γιατί δεν κάνετε περισσότερους αγώνες πρακτικού κυνηγίου που ενδιαφέρει πολλούς απλούς κυνηγούς , πάντα σε άγριο θήραμα .
Υπάρχουν περιοχές κοντά στην Αθήνα που δόξα τον θεό έχουν πέρδικα αρκετή αλλά και ορτύκι ντοπιάρικο η περασματιάρικο στα περάσματα.
Και βέβαια και μπεκάτσα .
Αυτοί οι αγώνες θα μάζευαν πολύ κόσμο συμμετοχές αλλά και θεατές και θα ήταν και μία ευκαιρία για επί τόπου σεμινάρια πάνω στον σκύλο !

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιουν 06, 2007 12:47 pm 
Άβαταρ μέλους

Σωστός :D

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 07, 2007 8:10 pm 
Άβαταρ μέλους

Αρκούδε πραγματικά είσαι όνομα και πράγμα , πολύ δυνατά τα ποστ σου μπράβο !
Εγώ θα είμαι πιο σταράτος περιμένω και άλλη μία απάντηση για να κάνω και εγώ κάποια ερωτησούλα χωρίς να χαϊδεύω όμως αυτιά !
Σκέφτεται κανένας ότι μπορεί να τους συμφέρει να μην έχουν πολυάριθμα μέλη , τα πράγματα γίνονται ευκολότερα και οι μοιρασιές πιο δίκαιες χωρίς τις ανεξέλεγκτες καταστάσεις που προκαλεί το μεγάλο πλήθος !

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 07, 2007 11:50 pm 
Άβαταρ μέλους

Απαντώ στον Α. Πάλλη.
Τον αριθμό 150 δηλαδή τα μέλη που μαζεύτηκαν στην τελευταία Γ.Συνέλευση στα γραφεία του ΟΚΑΔΕ θα τα ζήλευε κάθε Σύλλογος , όμιλος , Σωματείο κλπ. Οι κυνηγητικοί Σύλλογοι με τα χιλιάδες μέλη ξέρετε πόσους μαζεύουν στις ΓΣ; Σίγουρα θα έχετε διαβάσει .
Πράγματι οι κάτοχοι Αγγλικών φυλών είναι χιλιάδες αλλά δεν ενδιαφέρονται άμεσα όλοι για τις δραστηριότητες που οργανώνει ο όμιλος .Ενδιαφέρονται με την έννοια του κυνηγού που θέλει να βλέπει κάποιους να δουλεύουν για να βελτιώνεται συνεχώς η φυλή που αγαπάνε , διαβάζουν και μάλιστα με πολύ ενδιαφέρον τα σχετικά άρθρα απο τα περιοδικά . Μέλος γράφεται όποιος θέλει και μπορεί να είναι δίπλα στα δρώμενα και πιθανώς να μπορεί να βοηθήσει η να επηρεάσει καταστάσεις. Μην ξεχνάτε ότι ο ΟΚΑΔΕ δεν είναι κυνηγητικός Σύλλογος αλλά Εθνικός όμιλος φυλής και μάλιστα ο πρώτος στην χώρα σε αριθμό μελλών.
Για το θέμα των περισσότερων αγώνων νομίζω ότι έχω καλύψει το θέμα σε ερώτηση του Δ. Χριστοδουλάκη την 1η Ιουνίου.
Γενικότερα όμως για τους αγώνες ίσως δεν γνωρίζετε κάτι. Οι αγώνες δεν επιτρέπεται να διεξάγονται μετά το τέλος Φεβρουαρίου και πρίν την 20η Αυγούστου, δηλαδή εκτός κυνηγητικής περιόδου. Εκτός βέβαια απο τις ζώνες εκπαίδευσης . Αυτές όμως είναι ελάχιστες και δεν έχουν επάρκεια θηραμάτων για να γίνουν αγώνες.

Απάντηση στον Θανάση Μπέκο.
Ένα πράγμα που έχω χαρεί μέχρι τώρα σε αυτό Forum είναι το επίπεδο. Προσπάθησε να μην το κατεβάσεις διότι η κυνοφιλία συμβαδίζει με τον πολιτισμό και το ήθος. Οι ερωτήσεις που τέθηκαν μέχρι σήμερα δεν ήταν εύκολες να απαντηθούν αλλά τέθηκαν με ευπρέπεια που σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να το μπερδεύεις με το χάϊδεμα αυτιών. Προσβάλεις τους υπόλοιπους όταν λές ότι ΕΓΩ θα είμαιi σταράτος . Δηλαδή οι άλλοι δεν ήταν σταράτοι; ΕΣΥ , σε αντίθεση με όλους τους άλλους θα κάνεις ερώτηση χωρίς να χαϊδεύεις αυτιά ;
Τώρα ,για τον τρομερό συλλογισμό ότι μπορεί να μας συμφέρει να είναι λίγα τα μέλη για να κάνουμε πιό εύκολα και δίκαια τις μοιρασιές , δεν το σκέφτηκες έξυπνα. Εμείς θέλουμε πολλά μέλη για να μοιράσουμε μεγαλύτερο μερτικό στη πάρτη του κάθε ενός από μας.
Εν πάσει περιπτώσει , αδικείς όχι τον ΟΚΑΔΕ με αυτά που γράφεις αλλά αδικείς το ίδιο το Forum και τους ανθρώπους που κάνουν μεγάλη προσπάθεια να διατηρήσουν ψηλό επίπεδο.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιουν 08, 2007 8:44 am 
Άβαταρ μέλους

A LAPPAS
Απάντηση στον Θανάση Μπέκο.
Ένα πράγμα που έχω χαρεί μέχρι τώρα σε αυτό Forum είναι το επίπεδο. Προσπάθησε να μην το κατεβάσεις διότι η κυνοφιλία συμβαδίζει με τον πολιτισμό και το ήθος. Οι ερωτήσεις που τέθηκαν μέχρι σήμερα δεν ήταν εύκολες να απαντηθούν αλλά τέθηκαν με ευπρέπεια που σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να το μπερδεύεις με το χάϊδεμα αυτιών. Προσβάλεις τους υπόλοιπους όταν λές ότι ΕΓΩ θα είμαιi σταράτος . Δηλαδή οι άλλοι δεν ήταν σταράτοι; ΕΣΥ , σε αντίθεση με όλους τους άλλους θα κάνεις ερώτηση χωρίς να χαϊδεύεις αυτιά ;
Τώρα ,για τον τρομερό συλλογισμό ότι μπορεί να μας συμφέρει να είναι λίγα τα μέλη για να κάνουμε πιό εύκολα και δίκαια τις μοιρασιές , δεν το σκέφτηκες έξυπνα. Εμείς θέλουμε πολλά μέλη για να μοιράσουμε μεγαλύτερο μερτικό στη πάρτη του κάθε ενός από μας.
Εν πάσει περιπτώσει , αδικείς όχι τον ΟΚΑΔΕ με αυτά που γράφεις αλλά αδικείς το ίδιο το Forum και τους ανθρώπους που κάνουν μεγάλη προσπάθεια να διατηρήσουν ψηλό επίπεδο.

Kατ’ αρχάς καλημέρα .
Στο προκείμενο τώρα, κ Λάππα μάλλον καταλάβατε κάτι λάθος , ποτέ δεν θα γινόμουν προσβλητικός η θα προσπαθούσα να κατεβάσω όπως λέτε το επίπεδο του forum που το θεωρώ κάτι ξεχωριστό και το σίγουρο είναι ότι δεν είναι αυτός ο σκοπός μου !
Σαν χαρακτήρας είμαι σταράτος και μερικές φορές οι απόψεις και ερωτήσεις μου ενοχλούν ,ναι , αλλά κακοπροαίρετες ποτέ !
Αν λοιπόν θέτω ωμά κάποια πράγματα είναι γιατί τα έχω ακούσει και συζητήσει πολλές φορές με πολλούς κυνηγούς κυνόφιλους.και έχω την απορία της όποιας απάντησης !
Η συγκεκριμένη ερώτηση δεν αφορά όπως καταλαβαίνετε μόνο τον ΟΚΑΔΕ αλλά όλους τους ομίλους απλώς την έκανα σε εσάς μιας και εσείς ανοίξατε με όντως πολύ θάρρος αυτό το παράθυρο επικοινωνίας .
Όσο για τον τρομερό όπως λέτε συλλογισμό μου ο οποίος δεν είναι μόνο δικός μου και σίγουρα και εσείς τον έχετε ακούσει από πολλά στόματα έστω και σαν ψιθύρους !
Απαντώντας λοιπόν σε αυτές τις σταράτες…… ερωτήσεις μου λύνετε πολλές απορίες και κλείνετε πολλά στόματα !
Πάντως νομίζω από όλο αυτό ο κ Πέππας και εσείς πετύχατε να μάθει ο κόσμος πράγματα που δεν γνωρίζει η δεν κατέχει για τον ΟΚΑΔΕ και την λειτουργία του !
Ανεχτείτε λοιπόν και μερικές πιο σταράτες…… ερωτήσεις δεν είναι κακόβουλες για καλό και γνώση είναι !

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιουν 11, 2007 1:12 pm 
Άβαταρ μέλους

Και εγώ νομίζω ότι ο φίλος Θανάσης δεν ήθελε να προσβάλει η οτιδήποτε άλλο παρόμοιο .
Απλά έθεσε μία ερώτηση λίγο άτσαλα και σκληρά καμία φορά όμως χρειάζεται και αυτό .
Πάντως και εγώ θεωρώ ότι ο ΟΚΑΔΕ σαν όμιλος δεν έχει λόγο να επιδιώκει κάτι τέτοιο δεν τον συμφέρει , ίσως αυτό να το επιδιώκουν κάποια μέλη του ομίλου για καθαρά προσωπικούς λόγους .
Πάντως κανένα Διοικητικό συμβούλιο όσο παρακολουθώ τον ΟΚΑΔΕ δεν έχει επιδιώξει κάτι τέτοιο !
:)

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιουν 12, 2007 1:42 am 
Άβαταρ μέλους

ΦΙΛΕ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑΝΑΣΗ ΜΠΕΚΟ ΜΗ ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΣ ΤΟΝ ΟΚΑΔΕ. ΣΤΟ ΖΗΤΩ ΣΑΝ ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ. ΚΥΝΗΓΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΜΕ ΑΓΓΛΙΚΟΥΣ ΔΕΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟ 1991 ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ Ο ΟΜΙΛΟΣ ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΟΤΕΡΟΥΣ ΣΚΥΛΟΥΣ ΣΤΙΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΑΠ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ. ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΝΑ ΤΗ ΚΑΝΩ ΤΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΓΩ ΤΗ ΤΣΑΝΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΛΛΟΓΗ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥ ΚΡΕΑΤΟΣ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΣΟΥ ΔΗΛΩΝΩ ΟΤΙ ΟΥΤΕ ΜΕΛΛΟΣ ΤΟΥ ΟΚΑΔΕ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΚΗ ΛΑΠΠΑ. ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ ΤΙΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΟΚΑΔΕ ΚΑΙ ΧΑΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΟΥ. :oops:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιουν 12, 2007 10:40 am 
Συντονιστής
Άβαταρ μέλους

Εγώ δεν θεωρώ ότι κανείς πυροβολεί τον ΟΚΑΔΕ , κάποιες ερωτήσεις είχε και τις έκανε λίγο ωμά αλλά είναι απλά ερωτήσεις , πήρε κάποια μικρή απάντηση και αυτό ήταν.
Πάντως θέτει καλές και δύσκολες απορίες που όμως ενδιαφέρουν πολύ το απλό πόπολο όπως εμείς !

Πάντως το πιο σίγουρο είναι ότι κανείς δεν αμφισβητεί τον ΟΚΑΔε για την προσφορά του !
Είναι ήταν και θα είναι ο καλύτερος και πιο πρωτοπόρος όμιλος στην Ελλάδα και έφερε την μικρή κυνοφιλικά Ελλάδα στις πρώτες θέσεις για να μην πω στην πρώτη αν το πάρουμε με αναλογία κυνοφύλων και δυναμικότητας άλλων χωρών ! 8) :D

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιουν 13, 2007 3:09 pm 
Άβαταρ μέλους

Μπάμπη φίλε μου το επαναλαμβάνω για τελευταία φορά δεν υπάρχει πρόθεση μείωσης κανενός , ερωτήσεις υποβάλω λίγο σκληρές γι να μου λυθούν εμένα αλλά και πολλών άλλων απορίες , ούτε είναι υποχρεωμένος κανείς να μου απαντήσει , δεν μπορούμε μονίμως να χαϊδεύουμε τα αυτιά και θα το εξηγήσω άλλη φορά ! :roll: 8) :?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 14, 2007 10:16 pm 
Άβαταρ μέλους

Φίλοι γειά σας
Προς το παρών θα σας πω μόνο για τον αριθμό των μελών του ΟΚΑΔΕ . Έψαξα και βρήκα.Απο το 1991 όλα τα μέλη που έχουν γραφτεί είναι 732 . Δεν μπόρεσα να τελέιώσω την έρευνα για να ξέρω πόσα μέλη ήταν ποτέ στο μαξιμουμ ταυτόχρονα ενεργά αλλά νομίζω ότι το να υπάρχουν σήμερα 150 ενεργά δεν είναι καθόλου άσχημα. Διαισθάνομαι δε ότι απο δω και πέρα θα υπάρχει δεύτερος γύρος του ΟΚΑΔΕ με αύξηση των μελών. Μαθαίνω ότι υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον στο να βρεθούν σκύλοι για να μπούν στο παιχνίδι. Ξεκινάνε δηλ. να δημιουργούνται νέοι ιδιοκτήτες . Αυτό είναι ευλογία για όλους μας.
Άλλο θέμα . Μείνετε συντονισμένοι. Θα σκάσει μπόμπα σύντομα στα κυνοφιλικά . Περιμένετε το επόμενο "κυνηγεσία -κυνοφιλία" Εκει σας θέλω όλους να πείτε γνώμη. Δεν λέω άλλα.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιουν 15, 2007 10:19 pm 
Άβαταρ μέλους

Ακη για πες μας κάτι μας έβαλες στην πρίζα , μήπως είναι ο αγώνας του βουνού αν είναι αυτό με ενδιαφέρει αν είναι για ιδιοκτήτες πελάτες κλπ μου είναι αδιάφορο ! :?:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιουν 18, 2007 10:59 am 
Συντονιστής
Άβαταρ μέλους

ΑΚΗΣ ΛΑΠΠΑΣ έγραψε:
Φίλοι γειά σας
Προς το παρών θα σας πω μόνο για τον αριθμό των μελών του ΟΚΑΔΕ . Έψαξα και βρήκα.Απο το 1991 όλα τα μέλη που έχουν γραφτεί είναι 732 . Δεν μπόρεσα να τελέιώσω την έρευνα για να ξέρω πόσα μέλη ήταν ποτέ στο μαξιμουμ ταυτόχρονα ενεργά αλλά νομίζω ότι το να υπάρχουν σήμερα 150 ενεργά δεν είναι καθόλου άσχημα. Διαισθάνομαι δε ότι απο δω και πέρα θα υπάρχει δεύτερος γύρος του ΟΚΑΔΕ με αύξηση των μελών. Μαθαίνω ότι υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον στο να βρεθούν σκύλοι για να μπούν στο παιχνίδι. Ξεκινάνε δηλ. να δημιουργούνται νέοι ιδιοκτήτες . Αυτό είναι ευλογία για όλους μας.
Άλλο θέμα . Μείνετε συντονισμένοι. Θα σκάσει μπόμπα σύντομα στα κυνοφιλικά . Περιμένετε το επόμενο "κυνηγεσία -κυνοφιλία" Εκει σας θέλω όλους να πείτε γνώμη. Δεν λέω άλλα.

Μου κάνει εντύπωση ο αριθμός , ήμουνα σίγουρος για πολύ πιο μεγάλο νούμερο !

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 21, 2007 9:15 pm 
Άβαταρ μέλους

Englishman έγραψε:
Ακη για πες μας κάτι μας έβαλες στην πρίζα , μήπως είναι ο αγώνας του βουνού αν είναι αυτό με ενδιαφέρει αν είναι για ιδιοκτήτες πελάτες κλπ μου είναι αδιάφορο ! :?:

Να σου πω κάτι που να μην σου είναι αδιάφορο. Πράγματι φέτος έχουμε προγραμματίσει 2 αγώνες στην βουνίσια σε δύο συνεχόμενα Σαββατοκύριακα και το τρόπαιο θα πάρει αυτός που θα έχει υψηλότερη βαθμολογία. Όμως αυτό δεν είναι καν είδηση. Αυτό είναι φυσική εξέλιξη και είναι απόρροια του φρέσκου αέρα που άρχισε να φυσάει στον όμιλο.
Το θέμα που σας έλεγα , έχει σχέση με το ασυμβίβαστο επαγγελματία-κριτή-μέλος διοίκησης. Ορισμένοι δεν μπορούν να χωνέψουν ότι ο όμιλος θα συνεχίσει να διοικείται μόνο απο ερασιτέχνες και κάνουν διάφορες σπασμωδικές κινήσεις.

[

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 21, 2007 9:58 pm 
Άβαταρ μέλους

ΑΚΗΣ ΛΑΠΠΑΣ έγραψε:
Englishman έγραψε:

Να σου πω κάτι που να μην σου είναι αδιάφορο. Πράγματι φέτος έχουμε προγραμματίσει 2 αγώνες στην βουνίσια σε δύο συνεχόμενα Σαββατοκύριακα και το τρόπαιο θα πάρει αυτός που θα έχει υψηλότερη βαθμολογία. Όμως αυτό δεν είναι καν είδηση. Αυτό είναι φυσική εξέλιξη και είναι απόρροια του φρέσκου αέρα που άρχισε να φυσάει στον όμιλο.
Το θέμα που σας έλεγα , έχει σχέση με το ασυμβίβαστο επαγγελματία-κριτή-μέλος διοίκησης. Ορισμένοι δεν μπορούν να χωνέψουν ότι ο όμιλος θα συνεχίσει να διοικείται μόνο απο ερασιτέχνες και κάνουν διάφορες σπασμωδικές κινήσεις.

[

Δηλαδή Άκη αν καταλαβαίνω καλά σημαίνει προσπαθούν για καινούργιο όμιλο κυνοφιλικό , η και πολύ πιθανόν επιδίωξη για χωριστά τα Γορντον η και τα Ιρλανδε !
Κάτι διάβασα στο άρθρο του Φωτακόπουλου για την έκθεση του ΟΚΑΔΕ και κάτι τέτοιο υποψιάζομαι !
Κινήσεις από τα Βόρεια για τα Γκόρντον !
Ρε παιδιά εδώ φέρνουν σκυλιά και το πρώτο που κάνουν είναι να τα βάζουν για ζευγάρωμα κατ΄ ευθεία , τι να επιτύχεις από τέτοια πράγματα , πρώτα πρέπει να κυνηγάνε και μετά οτιδήποτε άλλο!
Άντε ρε Άκη μπράβο για το βουνό για να δούμε τι θα δούμε !

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 21, 2007 11:00 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

ATHANOPOULOS έγραψε:
Ρε παιδιά εδώ φέρνουν σκυλιά και το πρώτο που κάνουν είναι να τα βάζουν για ζευγάρωμα κατ΄ ευθεία , τι να επιτύχεις από τέτοια πράγματα , πρώτα πρέπει να κυνηγάνε και μετά οτιδήποτε άλλο!

Μία από τις αιτίες που μία φυλή αποτυγχάνει και χάνει την αξιοπιστία της !
Άντε Ακη πες στα απιδιά τίποτε περισσότερο μην τα αφήνεις να τα τρώει η περιέργεια !

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 2   [ 17 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: