Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 5 από 9   [ 125 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 03, 2008 10:24 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Δεν ξέρω τι λένε οι άλλοι για μένα είναι ένα από τα καλύτερα πόιντερ που έχω δει από κοντά και αρκετές φορές και πολλές φορές από αυτές πάνω σε πουλιά.
Δεν θα ξεχάσω ποτέ την φάση , ήμουν ,μέσα στο τερέν δίπλα στον Ιταλό κριτή (κεντρικό για διερμηνέας και δόκιμος κριτής) .
Ο σκύλος λασάρει δεξιά αριστερά σε πολύ καλές αποστάσεις και σωστό βάθος , τον κινηματογραφώ κάποια στιγμή τελειώνει η χωραφιά και μετά έχει ανάχωμα που υπάρχει πυκνό πουρνάρι σαν φράγμα και μετά από πάνω άλλη τεράστια χωραφιά με καλλιεργημένο .
Ο σκύλος φτάνει στο αριστερό του λασέ φτάνει στο τέλος του οργώματος με τα χίλια , εγώ και ο Ιταλός νομίζουμε ότι θα κόψει και γυρίσει παράλληλα με το φράγμα πουρναριού για να φύγει και όμως στα είκοσι μέτρα δεν έχει κόψει στα δέκα το ίδιο στα πέντε το ίδιο κατεβάζω την κάμερα για να βλέπω καλύτερα , ο Ιταλό με κοιτάζει και μου λέει ένιαι τρελός θα σκοτωθεί με γουρλωμένα μάτια τον βλέπουμε να καρφώνει με τα χίλια μετωπικά μέσα στο πουρνάρι , να πετιέται πίσω από την δύναμη πρόσκρουσης και την ελαστικότητα του πουρναριού επιτόπου να ξανά εφορμά να διαπερνά το πουρνάρι και να συνεχίζει τον ξέφρενο καλπασμό του στο από πάνω όργωμα σαν να μην έχει συμβεί τίποτε , δεν θα το ξεχάσω ποτέ και δυστυχώς δεν το κατέγραψα γιατί είχα μείνει έκπληκτος.
Είναι ένας σκύλος που θα τον ζευγάρωνα με την σκύλα μου γιατί ήταν και σωματικά σκύλαρος πόιντερ με τα όλα του , ότι και να λένε κάποιοι , κάποιες ατέλειες τις έχουν όλα τα σκυλιά , αλλά αυτό το πράγμα η κάτι παρόμοιο δεν το έχω ξαναδεί μέσα στα τερέν όσο πήγαινα.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 03, 2008 11:31 pm 
Άβαταρ μέλους

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΣΚΥΛΟΣ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΣΚΥΛΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΑΝ ΠΟΛΛΟΙ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΗ ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΚΙΑ :evil: :twisted: , ΑΥΤΟΣ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΕΡΕΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΕΠΙΒΗΤΟΡΑΣ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ :roll: ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΚΤΙΜΗΣΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΤΟΚΕΤΟΜΑΔΑ ΗΤΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ, GIUSEPPE, GIGOLO, GUNDA, GINDE, GIORGIO, GWEN, ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΚΟΜΑ ΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΡΕΥΝΑΣ ΦΕΤΟΣ, ΗΤΑΝ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΛΒΕΤΙΑΣ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 04, 2008 12:10 am 
Άβαταρ μέλους

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΖΩΝΤΑΝΟ...ΕΧΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΤΟΥ!ΚΑΛΑ ΣΚΥΛΙΑ....ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΚΥΝΗΓΟΙ!!ΠΩΣ KAI ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ Ο MILORD ΕΙΝΑΙ MILORD!!! :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 04, 2008 9:36 am 
Άβαταρ μέλους

Παρακαλώ κάποιος που θα παραβρεθεί στην σημερινή Γενική συνέλευση του ομίλου ας μας ενημερώσει συνοπτικά , ευχαριστώ .

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 04, 2008 1:57 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Δυστυχώς εγώ θα είμαι αύριο στην Αθήνα , οπότε δεν υπάρχει δυνατότητα να είμαι στην Γενική Συνέλευση αν και αυτή την φορά θα το ήθελα πολύ , γιατί είχα και εγώ να πω κάποια πράγματα…
Ελπίζω ο Λάππας η κάποιος άλλος φίλος αν παραβρεθεί να μας ενημερώσει όλους έστω και πολύ συνοπτικά.
:roll:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 04, 2008 3:30 pm 
Άβαταρ μέλους

gpeppas έγραψε:
Δυστυχώς εγώ θα είμαι αύριο στην Αθήνα , οπότε δεν υπάρχει δυνατότητα να είμαι στην Γενική Συνέλευση αν και αυτή την φορά θα το ήθελα πολύ , γιατί είχα και εγώ να πω κάποια πράγματα…
Ελπίζω ο Λάππας η κάποιος άλλος φίλος αν παραβρεθεί να μας ενημερώσει όλους έστω και πολύ συνοπτικά.

Και εγώ θα ήθελα να παρευρεθώ αλλά γύρισα σήμερα το μεσημέρι , καλά θα ήταν άλλη φορά να μην γίνονται συνελεύσεις μέσα σε εορτολόγια που πολλοί όπως και εγώ εκμεταλλευόμαστε λιγάκι για καμιά μέρα παραπάνω, ελπίζω από κάπου να υπάρξει ενημέρωση .

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 05, 2008 2:48 pm 
Άβαταρ μέλους

Θα ενημερώσω τους φίλους για την ΓΣ με λίγα λόγια.
Καταρχήν να πούμε ότι η αίθουσα ήταν τόσο γεμάτη που υπήρξαν και πολλοί όρθιοι. Αυτό είναι και η δύναμη του ομίλου. Δεν νομίζω ότι σε καμία άλλη ΓΣ , ακόμα και σε αυτές των κυνηγητικών συλλόγων με χιλιάδες μέλη μαζεύονται τόσα άτομα. Τα τακτικά μέλη ήταν περισσότερα από 110 . Συν τα αρωγά μέλη και κάποιους «περαστικούς» πρέπει να υπήρχαν γύρω στα 150 άτομα.
Όπως ήταν αναμενόμενο και ειδικά λόγω του θέματος Στεφανάτου , υπήρξε πολύ μεγάλη ένταση κάποιες στιγμές , αλλά τελικά όλα τελείωσαν καλά . Υπέρ της πρότασης διαγραφής ψήφισαν 59 άτομα , κατά ψήφισαν 43 και υπήρχε μία λευκή ψήφος. Επειδή όμως το καταστατικό προβλέπει για τέτοιες αποφάσεις χρειάζεται τουλάχιστον πλειοψηφία 2/3 ,η πρόταση καταψηφίστηκε

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 05, 2008 3:00 pm 

ΑΚΗΣ ΛΑΠΠΑΣ έγραψε:
Θα ενημερώσω τους φίλους για την ΓΣ με λίγα λόγια.
Καταρχήν να πούμε ότι η αίθουσα ήταν τόσο γεμάτη που υπήρξαν και πολλοί όρθιοι. Αυτό είναι και η δύναμη του ομίλου. Δεν νομίζω ότι σε καμία άλλη ΓΣ , ακόμα και σε αυτές των κυνηγητικών συλλόγων με χιλιάδες μέλη μαζεύονται τόσα άτομα. Τα τακτικά μέλη ήταν περισσότερα από 110 . Συν τα αρωγά μέλη και κάποιους «περαστικούς» πρέπει να υπήρχαν γύρω στα 150 άτομα.
Όπως ήταν αναμενόμενο και ειδικά λόγω του θέματος Στεφανάτου , υπήρξε πολύ μεγάλη ένταση κάποιες στιγμές , αλλά τελικά όλα τελείωσαν καλά . Υπέρ της πρότασης διαγραφής ψήφισαν 59 άτομα , κατά ψήφισαν 43 και υπήρχε μία λευκή ψήφος. Επειδή όμως το καταστατικό προβλέπει για τέτοιες αποφάσεις χρειάζεται τουλάχιστον πλειοψηφία 2/3 ,η πρόταση καταψηφίστηκε

Επειδη τυχαινει να ειμαι μακρυα απο συλλογους , νομιζετε οτι χανω κατι που απεχω απο τις δραστηριοτητες τους ? Σαν κυνηγος μιλαω κι οχι σαν ημι/δια/κατα/επαγγελματιας , πραγμα που δεν ειμαι.
Ρωταω γιατι το να αναγορευουμε σε δυναμη την εικονα χαβρας γεν.συνελευσης ενω μας εχετε πει εδω μεσα πως ψαχνετε μελη για να βοηθησουν στις δραστηριοτητες , σημαινει πως μαλλον για αρτο και θεαματα ειμαστε , κι οχι για ουσια.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μάιος 06, 2008 11:15 pm 
Άβαταρ μέλους

Η ΒΑΣΙΚΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΥ ΚΑΤΑΨΗΦΙΣΤΗΚΕ.
ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΟΤΙ ΑΛΓΕΙΝΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΚΑΙ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΩΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ Η ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΚΩΣΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΚΑΛΥΠΤΕΣ ΕΠΙΤΑΓΕΣ ΟΠΩΣ ΙΣΧΥΡΙΣΤΗΚΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ, ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΥ, Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΑΠΟΔΕΧΤΗΚΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΕΤΡΕΨΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΤΟ ΛΑΙΚΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΣΤΗΘΕΙ, ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΛΥΔΙΑΦΗΜΙΣΜΕΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΝΤΑΝ ΗΤΑΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΑ.
ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΧΕ ΗΛΕΚΤΡΙΣΤΕΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ Η ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΥΛΙΣΑΝ ΟΜΑΛΑ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΙΝΟΥ Δ.Σ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΟΣΟΙ ΚΑΤΕΒΑΣΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΥ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μάιος 06, 2008 11:27 pm 
Άβαταρ μέλους

aker ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΛΟΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΚΥΝΟΦΙΛΙΚΟ Ή ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟ ΟΛΟΙ ΚΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ, ΠΟΛΛΑ ΑΠΛΑ ΜΕΛΗ ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΕΤΡΕΨΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΞΙΚΟΠΗΜΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.
popeye ΠΟΛΛΟΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΚΤΑΚΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ, ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΕΓΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ, ΕΓΩ ΕΧΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ SITE ΤΟΥ ΠΕΠΠΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΛΕΧΤΗΚΕ ΚΑΙ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑ, Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΚΑΙ Η ΜΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΙΣΩΣ ΝΑ ΒΟΛΕΥΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ, ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΕ!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μάιος 07, 2008 7:16 am 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Δυστυχώς και εγώ από αυτά που έμαθα και διασταύρωσα μέχρι ένα σημείο στη Γενική Συνέλευση η ατμόσφαιρα ήταν χάλια και παραλίγο να εκτραπεί σε ατραπούς που θα αμαύρωναν ένα μεγάλο όμιλο που έχει προσφέρει πολλά με τα όποια προβλήματα του, ευτυχώς αυτό δεν έγινε χάρη κάποιων ψυχραιμότερων.
Ειπώθηκαν πολλά και άσχημα από όλες τις πλευρές , το θέμα τώρα είναι ότι ο Όμιλος είναι σε μία κρίσιμη κατάσταση και διαιρεμένος βαθιά και όπως είπε ένας φίλος με πολλά μεγάλα βαρίδια στα πόδια του !
Αρα πιστεύω ότι θα υπάρξουν εξελίξεις σύντομα .

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μάιος 07, 2008 9:01 am 
Συντονιστής
Άβαταρ μέλους

Χάλια πραγματικά η κατάσταση και είναι κρίμα.
Και μάλλον έχουν να δουν πολλά τα μάτια μας ακόμη.
Η σημερινή διοίκηση έκανε αρκετά λάθη και μία χοντρά άστοχη ενέργεια στην συνέλευση και γι αυτό παρότι ψήφισαν οι περισσότεροι υπέρ της βασικής πρότασης δεν επιτεύχθηκε η συγκέντρωση των δύο τρίτων των παρευρισκομένων εντάξει ταμιακός μελών για να περάσει.
Πολλά μέλη έφυγαν η δεν ψήφισαν γι αυτή την άστοχη ενέργεια του ΔΣ .
Το θέμα όμως είναι τι γίνετε από εδώ και πέρα που το χάσμα των δύο μερών μεγάλωσε και νομίζω ότι είναι αδύνατον πια να συμπλέουν σε οτιδήποτε .

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μάιος 07, 2008 5:37 pm 
Άβαταρ μέλους

ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΕΥΘΙΞΙΑΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙ Η ΠΑΡΟΥΣΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ.
ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΧΑΙΡΕΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΗΣ ΕΚΤΙΜΗΣΗΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΓΗΘΕΙ ΕΝΟΣ ΝΕΟΥ ΣΧΗΜΑΤΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΒΑΛΤΩΣΕΙ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΕΜΠΡΟΣ. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ Η ΠΑΡΟΥΣΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΕΤΑ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ, ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΝΑ ΣΥΝΕΝΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΟΥΛΩΣΕΙ ΠΛΗΓΕΣ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μάιος 07, 2008 6:41 pm 
Άβαταρ μέλους

Πέρα από τα όποια λάθη της σημερινής Διοίκησης στον χειρισμό κάποιων καταστάσεων , εγώ έχω να πω πώς αν ο όμιλος πέσει ποτέ στα χέρια του προαναφερθέντος κυρίου θα έχει τελειώσει με την μορφή που τον ξέραμε μέχρι σήμερα , αυτό είναι γεγονός.
Και μην ξεχνάτε άσχετα αν δεν συγκεντρώθηκαν τα 2/3, η πλειοψηφία ,με αρκετή μεγάλη διαφορά , ψήφισε την αποπομπή του …

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μάιος 07, 2008 8:11 pm 

no comments

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 5 από 9   [ 125 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: