Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 4 από 10   [ 145 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιουν 29, 2007 12:00 pm 
Η μεγάλη πλειοψηφία των Ελλήνων είναι ωχαδερφιστές. Προτιμούν να απέχουν από τα κοινά και να σχολιάζουν εκ του ασφαλούς και εκ του μακρόθεν.

Η έντονη αντιπαράθεση, όσο αναπόφευκτη και εάν ήταν, οδήγησε στην ανταλλαγή αυτών των επιστολών που σε τελική ανάλυση εξυπηρετούν δύο πράγματα.

Την ανάγκη του Έλληνα για φρέσκο κουτσομπολιό και την προσφορά της εύκολης δικαιολογίας στον ωχαδερφιστή για τον λόγο που δεν ασχολείται με τα κοινά. Υπάρχουν πάντα και οι κακόβουλοι που θα χρησιμοποιήσουν το γεγονός για να πλάσουν λάσπη...

Το κακό είναι πως όταν νοιώθουμε ότι κάποιος με προσωπικά σχόλια μας επιτίθεται, τότε μας είναι πολύ δύσκολο να μην αντιδράσουμε. Εγώ συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις πρώτα αντιδρώ και ύστερα το μετανιώνω.

Δημήτρης

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιουν 29, 2007 8:58 pm 
Άβαταρ μέλους

Μπορεί να ήταν λίγο δύσκολες επιστολές πάντως προσωπικά με ωφέλησαν με την έννοια κατανόησα αρκετά πράγματα τα οποία δεν ήξερα.
Ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματα του !
Συμφωνώ με τον Κώστα ότι αυτά τα πράγματα πρέπει να λύνονται αμέσως και με αποφασιστικότητα ! 8)

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιούλ 04, 2007 6:56 pm 
Άβαταρ μέλους

Παιδιά διαβάσατε την επιστολή διαμαρτυρίας – καταγγελίας ενός μέλους του ΟΚΑΔΕ , κυναγωγού και εκτροφέα πόιντερ για τον Γραμματέα του ΟΚΑΔΕ !
Επίσης διπλή επιστολή στο Diana news πάλι κατά του Γραμματέα του ΟΚΑΔΕ , τι γίνεται ρε παιδιά ! !

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιούλ 04, 2007 7:07 pm 
Άβαταρ μέλους

Από αυτά που διαβάζω καταλαβαίνω ότι στο σύντομο μέλλον θα έχουμε πολλά να δούμε ακούσουμε και διαβάσουμε !
Μάλλον ο πόλεμος μόλις άρχισε και όπως το βλέπω προβλέπετε σκληρός μέχρι την τελική επικράτηση κάποιου !

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιούλ 05, 2007 11:02 am 
Αυτό που εγώ ξέρω είναι πως πρέπει οι εμπλεκόμενοι να τα βρουν μεταξύ τους. Να καθίσουν σε ένα τραπέζι και να μη σηκωθούν από εκεί έως ότου έχουν καταλήξει σε ένα κοινό συμπέρασμα.

Σε μία παρεξήγηση, δεν έχει πάντα άδικο μόνο ένας ούτε το δίκιο είναι μοιρασμένο 50 - 50.

Το μόνο σίγουρο είναι πως και οι δύο πλευρές αισθάνονται θιγμένες.

Πολλές φορές ο εγωισμός μας δεν μας επιτρέπει να καταδεχτούμε να συνομιλήσουμε με αυτόν που μας συκοφάντησε αλλά εάν ο ίδιος ο Χριστός δέχτηκε να καθίσει στο ίδιο τραπέζι με τον καταδότη του, πόσο περισσότερο από τον Κύριο αξιολογούμε εμείς τους εαυτούς μας για να μη καταδεχόμαστε να Τον μιμηθούμε;

Δημήτρης

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιούλ 05, 2007 11:47 am 
Άβαταρ μέλους

Καλά περί Χριστού κλπ αλλά αυτά όταν έχεις να κάνεις με ανθρώπους που μπορούν να καταλάβουν μία τέτοια κίνηση αλλιώς .........!
Δεν βλέπεις μία ενορχηστρωμένη κατά κάποιο τρόπο επίθεση στον Λάππα αλλά μέσω αυτού και στον ΟΚΑΔΕ !
Πρόσεξες την σελίδα Ντιάνα νέα , τρεις επιστολές κατά του Λάππα , πρόσεξες το άρθρο για τα Ιρλαννδέ και κατά επέκταση τα Γκόρτον και το τελικό κλείσιμο του συγκεκριμένου άρθρου !
Για βάλε λοιπόν το μυαλό σου να σκεφτεί λίγο !
Το κακό ξεκίνησε όταν κάποιοι δεν κατάλαβαν η δεν ήθελαν να καταλάβουν τι συνέβαινε στον όμιλο , κάποιοι που το κατάλαβαν και πήγαν να το ξεκαθαρίσουν μία για πάντα δεν τους άφησαν και παραιτήθηκαν , Μάντης , Πέππας , Λεβαντίνος , Κατσαρός , οι επόμενοι νόμιζαν ότι μπορούν να ελέγχουν τα πράγματα , όταν το κατάλαβαν φέτος και προσπάθησαν να ξεκαθαρίσουν ,άρχισαν τα όργανα, δυστυχώς όμως τα πράγματα θα γίνουν πολύ χειρότερα στο προσεχές μέλλον !
Και όλα αυτά στο τέλος θα τα πληρώσει ο όμιλος παρά την όποια προσπάθεια τώρα !

Τελευταία επεξεργασία από ATHANOPOULOS και Πέμ Ιούλ 05, 2007 1:04 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιούλ 05, 2007 12:26 pm 
Είναι φανερό ότι γίνεται μία επίθεση. Αυτό που δεν γνωρίζω και ούτε είναι ανάγκη να γνωρίζω, είναι το εάν οι επιτιθέμενοι είναι συνεννοημένοι.
Επειδή είμαι από τη φύση μου καλόπιστος, δε νομίζω πως υπάρχει καθολική συνεννόηση.

Πάντως επαναλαμβάνω πως το σωστό είναι να καθίσουν οι θιγόμενοι σε ένα τραπέζι και να προσπαθήσουν να ξεδιαλύνουν τις παρεξηγήσεις τους.

Εάν δεν τα καταφέρουν, τότε τουλάχιστον θα έχουν να λένε πως προσπάθησαν.

Δεν μπορώ να δεχτώ πως ο κύριος Λάππας και ο κύριος Γιάππος έφτασαν στο σημείο τέτοιας έχθρας έχοντας ανταλλάξει πέντε καλημέρα όλο κι όλο.

Πρέπει να καθίσουν σε ένα τραπέζι και να συζητήσουν για λίγο. Εκεί θα πουν και μία έκτη καλημέρα και εάν στο τέλος δεν καληνυχτιστούν, δε χάλασε κι ο κόσμος.

Αυτά προστάζει ο πολιτισμός.

Δημήτρης

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιούλ 05, 2007 1:00 pm 
Άβαταρ μέλους

Δημήτρη δεν μιλάω για το Γιάππο , αυτός είναι το κερασάκι στην τούρτα !
Μιλάω για άλλον μέλος του ΔΣ , πωλητή τροφών που σπονσονάρει πολλούς επαγγελματίες και βέβαια τους κρίνει μέσα στα τερέν ο ίδιος !!
Το λάθος του ΟΚΑΔΕ ότι κάποια ΔΣ για διαφόρους λόγους ανέχτηκαν αυτήν την κατάσταση και τώρα έχουν πλέξει πολύ άσχημα γιατί βέβαια έχουν δημιουργηθεί κλίκες κλπ κλπ :)

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιούλ 05, 2007 10:10 pm 
Άβαταρ μέλους

Φίλοι θα πάρω θέση και θα εξηγήσω κάποια πράγματα που προφανώς δεν τα έχετε σκεφτεί. Έχω ξεκινήσει να γράφω «ρεπορτάζ» για τους αγώνες από το 1992 στο περιοδικό του φίλου Νικήτα Κυπρίδημου ξεκινώντας από δική του παρακίνηση . Σιγά σιγά , με τη βοήθεια της φωτογραφίας που ήταν πάντα χόμπυ μου , άρχισα να εμπλέκομαι σε αυτόν τον ρόλο περισσότερο και περισσότερο , απλά διότι κανείς άλλος δεν βρέθηκε να το κάνει . Σήμερα , μετά από τόσα χρόνια πραγματικά σας λέω νοιώθω εγκλωβισμένος διότι ενώ τις περισσότερες φορές μου αρέσει αυτό που κάνω , πολλές φορές δεν έχω και την καλλίτερη διάθεση αλλά πρέπει να το κάνω λές και είμαι επαγγελματίας και πληρώνομαι .Πρέπει σε μια η δύο μέρες ( εννοούμε βράδια διότι το πρωί έχω και κάποια δουλειά που τρέχει) να παραδώσω άρθρο διότι το «φύλλο κλείνει».Λάβετε υπόψη δε ότι σε μια αγωνιστική μέρα έχω τραβήξει περισσότερες από 300 φωτογραφίες τις οποίες πρέπει να αξιολογήσω και να θυμάμαι ποιος σκύλος είναι σε κάθε φωτό και τέλος αφού επιλέξω τις πιο αντιπροσωπευτικές της μέρας να αρχίσω προσεχτικά ( για να κρατιούνται και οι ισορροπίες ) να βάζω λεζάντες . Και ένα άλλο . Για να βγάλεις καλές φωτό πρέπει να τρέχεις. Να τρέχεις περισσότερο από όλους διότι ο κυναγωγός θα τρέξει σε 1 , 2 , 3 σκυλιά. Οι κριτές θα τρέξουν κυρίως στις φέρμες. Ο φωτογράφος τρέχει συνεχώς και παντού με μια μηχανή βάρους περίπου όσο ένα δίκαννο. Και δεν είμαι πλέον στην ηλικία για πολλά σπρίντ στα χωράφια και στις λάσπες. Τώρα , σκεφτείτε ότι μια αγωνιστική μέρα έχει 4, 5 τερέν και εγώ μπορώ να παρευρεθώ μόνο σε ένα. Επιλέγω το τερέν που τρέχουν τα σκυλιά που για διάφορους λόγους πρέπει να δώ. Τα κριτήρια δεν είναι πάντως ποιοτικά αλλά ποσοτικά. Προσπαθώ δηλ. να βλέπω κάθε μέρα άλλα σκυλιά . Από κει και πέρα όποιος είναι τυχερός και δώσει ο σκύλος του κάποιες καλές πόζες , άξιες να μπούν σε περιοδικά αυτός θα προβληθεί. Φέρμα με καλή στάση και καλή έκφραση. Κίνηση που αποτυπώθηκε καλά στον φακό κλπ.
Με αυτά τα δεδομένα , κάποιοι θα προβληθούν περισσότερο και κάποιοι λιγότερο η καθόλου. Ο Μαριο του Κατσαρού για παράδειγμα δίνει εκπληκτικές φωτό πάνω στην κίνηση. Άσχετα με το αν θα μπεί η όχι στη βαθμολογία , μια φωτογραφία του κοσμεί ένα άρθρο . Τι να κάνουμε τώρα , να το αλλάξουμε αυτό δεν γίνεται.
Τώρα στο θέμα της χυδαίας και υβριστικής επιστολής του Γιάππου για την οποία ο Φωτακόπουλος έτριβε τα χέρια του και την οποία έκανε από επιστολή σε άρθρο. Όποιος θέλει να προβληθεί και να διαφημιστεί δεν έχει παρά να γράψει κάτι εις βάρος μου και να το στείλει στον Φωτακόπουλο. Θα έχει εξασφαλισμένη σούπερ προβολή.
Δεν θα απαντήσω φυσικά σε αυτές τις ανοησίες που γράφει ο Γιάππος. Αυτός μπορεί να θέλει να έχει έναν φωτογράφο και έναν ρεπόρτερ πίσω του κάθε φορά που εμφανίζει την Ρεμπέκα και τον Ρεξ . Ας προσλάβει κάποιον για να τον καλύπτει.
Κοιτάξτε . Δίνεις απαντήσεις εκεί που νομίζεις ότι ο άλλος το αξίζει να τις πάρει. Όταν κάποιος βλέπει παντού εχθρούς και έχει μανία καταδίωξης , απλά δεν απαντάς.
Δεν μπορούμε να τα ισοπεδώνουμε όλα. Για να μπορεί να τρέχει σήμερα τα σκυλάκια του ο κάθε Γιάππος , κάποιοι δούλεψαν σκληρά πολλά χρόνια αντιμετωπίζοντας πολλές δυσκολίες . Τίποτα δεν είναι δεδομένο . Ακόμα και σήμερα δίνονται μεγάλες μάχες σε πολλά μέτωπα για να συνεχίζουμε να μπορούμε να κάνουμε αγώνες. Προχτές ήμασταν στον διευθυντή θήρας ο Κώστα Γεωργίου και εγώ συζητώντας αυτά τα θέματα.
Τέλος δεν είναι δυνατόν να συμφωνούν όλοι με σένα και δεν σοφό να τους πείσεις να το κάνουν .
Στα δικά μας τώρα. Επειδή είδα μια γενικότερη ανησυχία για το μέλλον του ομίλου και για μάχες που τώρα μόλις αρχίζουν θέλω να σας διαβεβαιώσω ότι ο ΟΚΑΔΕ αυτή τη στιγμή είναι όσο δυνατός δεν ήταν ποτέ. Δεν έχει να δώσει καμιά μάχη απλά διότι δεν υπάρχει κανένας αντίπαλος. Η κίνηση που υπήρχε πριν τις εκλογές ,για τους επαγγελματίες ,δεν δημιούργησε κάποιον αντίπαλο. Ήταν μια καλοπροαίρετη γνώμη που πιθανόν με άλλες συνθήκες να ήταν βιώσιμη. Σήμερα όλοι έχουν σεβαστεί την γνώμη της μεγάλης πλειοψηφίας και όλα έχουν ηρεμίσει. Υπάρχουν βέβαια και κάποιοι που θέλουν να συντηρούν κακό κλίμα και πιθανόν να έχουν ενορχηστρώσει επίθεση εναντίον μου για να πλαγιοκοπίσουν ίσως τον όμιλο . Δεν μπορώ όμως να το πω με σιγουριά και ούτε με ενδιαφέρει το θέμα.
Θέλετε να μάθετε ποιος είναι ο μοναδικός κίνδυνος για τον ΟΚΑΔΕ; Τα τερέν . Η πίεση στα χωράφια από τους αναρίθμητους αγώνες που κάναμε έχει προκαλέσει μεγάλα προβλήματα με τους αγρότες και πολλές φορές με το δίκιο τους. Φέτος αποφασίσαμε να μειώσουμε σημαντικά τους αγώνες στον κάμπο για να αμβλύνουμε όσο γίνεται το πρόβλημα.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιούλ 05, 2007 10:28 pm 
Άβαταρ μέλους

Έχω άλλο θέμα τελείως διαφορετικό. Κατά καιρούς με παίρνουν στο τηλέφωνο και μου ζητάνε αν μπορούνε να χρησιμοποιήσουν κάποιες φωτογραφίες που είδαν στα άρθρα μου Αλλοι τις θέλουν για διαφημιστικούς σκοπούς και άλλοι απλά θέλουν να έχουν μια φωτογραφία σκύλου που τους άρεσε. ‘Έχω να δηλώσω ότι οποιοσδήποτε θέλει να έχει κάποιες φωτογραφίες που έχω τραβήξει εγώ , είτε τις θέλει για προσωπική χρήση η ακόμα και επαγγελματική δεν έχει παρά να μου το ζητήσει. Μπορώ να τις στέλνω ηλεκτρονικά η ακόμα και σε CD αν πρόκειται για πολλές. Δεν πιστεύω να ρωτήσει κανείς πόσο στοιχίζουν , έτσι;
Το μόνο που θα ζητήσω είναι αν χρησιμοποιηθούν σε κάποιο άρθρο περιοδικού να αναφερθεί το όνομα του φωτογράφου.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιούλ 06, 2007 9:19 am 
EΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ Ο Κ.ΛΑΠΠΑΣ ΒΑΣΤΑΕΙ ΜΙΑ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΑΥΤΟ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΟΧΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕ ΔΥΟ ΩΡΑΙΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΛΕΖΑΝΤΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΗΜΟΥΝΑ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΣΚΥΛΟ. [b]

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 10, 2007 10:38 am 
Άβαταρ μέλους

Εντάξει νομίζω ότι ο Λάπας δεν έχει λόγους να κάνει τέτοιο πράγμα ούτε κοινωνικά ούτε οικονομικά .
Τόσα χρόνια ορθογραφεί και προσφέρει τις φωτογραφίες του δωρεάν γιατί απλά έχει την τρέλα του και του αρέσει!
Στην θέση του θα τους έριχνα μία μούντζα και θα έφευγα και θα έκανα τα κυνήγια μου σε όλο τον κόσμο αφού θα είχα και την οικονομική άνεση .
Αλλά έλα που αγαπάει τα σκυλιά και τον όμιλο !
Τώρα για τους αποστέλλοντες τις επιστολές ψάξτε λίγο και θα καταλάβετε !
Ο όμιλος έχει προσφέρει πολλά και πολλοί το βεβαιώνουν , τώρα αν κάποιοι την έχουν δει ότι μεγάλοι και θεωρούν τους εαυτούς τους τόσο δυνατούς για να κάνουν ότι θέλουν ας σκεφτούν πώς όπως αναρριχήθηκαν τόσο γρήγορα τόσο εύκολο είναι να ξαναπέσουν στο χώμα τελεσίδικα αν αρχίσουν τα όργανα, έχουν την δύναμη να το αντέξουν αυτό και τον χορό των οργάνων μαζί ! :roll:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 10, 2007 11:32 am 
[b]TO ΛΑΘΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ-ΚΥΝΟΦΙΛΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΞΙΩΘΟΥΝ ΩΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΕΣ ΑΝΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΣΥΜΒΑΛΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.ΑΠΟ ΙΔΕΕΣ ΕΧΟΥΜΕ, ΟΡΕΞΗ ΥΠΑΡΧΕΙ, ΑΠΟ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιούλ 19, 2007 2:17 pm 
Άβαταρ μέλους

Τι να πω διαβάζοντας όλα αυτά για τον ΟΚΑΔΕ , πάντως κάτι υπάρχει κάτι συντονισμένο εναντίον του Α Λάππα και βεβαίως όλου του ΔΣ .
Κάποιοι μάλλον κάνουν τον αγώνα τους πολύ σκληρό και άγριο ελπίζοντας σε κατάρρευση του ΔΣ και ίσως ξανά εκλογές με την ελπίδα να κυριαρχήσουν .
Μην το ελπίζουν γιατί ότι και να χώνουμε στον ΟΚΑΔΕ για τα όποια λάθη του αν γίνουν εκλογές να είναι σίγουροι ότι δεν θα εκλεγούν ξανά .

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιούλ 19, 2007 10:30 pm 
Περιμένετε θα έχουμε ενδιαφέρουσα συνέχεια , δεν διαβάσατε τον Φωτακόπουλο θα ανοίξει φάκελο με επιστολές εναντίων του ΟΚΑΔΕ και του ΔΣ του ! :mrgreen: :mrgreen:

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 4 από 10   [ 145 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: