Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 2 από 2   [ 20 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Οκτ 05, 2008 9:25 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

porto13 έγραψε:
Παράθεση:
Είναι πολύ καλή , ελαφριά , στήνετε με μία κίνηση , ανοίγει μόνη της , και όντως προσφέρει καταπληκτική κάλυψη , αν
Πές με ηλίθιο , αλλά δεν τα έχω καταφέρει να την μαζέψω στην αρχική κατάσταση με τους τρεις ομόκεντρους κύκλους που χωράει στην σακούλα της , και έχω φάει εργατοώρες όπως και φίλοι και δεν τα καταφέραμε .
Εχει κάποιο κόλπο που δεν μπορώ να το βρω , την κουβαλάω ανοικτή , μέχρι να την πάω σ ένα μαγαζί να μου δείξουν !
Δεν θέλω να την ζορίσω μήπως στραβώσω το ατσάλι
. :oops:

Εάν βρεθείς καμία μέρα Πόρτο Ράφτη και την έχεις μαζί σου , ρώτησε τον Θάνο τον Καρβέλα που θα με βρεις και έλα να πιούμε καφεδάκι ….

Sory τώρα το είδα, να είσαι σίγουρος ότι θα σου έρθω αφού ενημερωθώ από τον Θάνο , έχω απελπιστεί και αρκετοί φίλοι το ίδιο ! :oops:
Πάντως είναι καταπληκτική εγώ την χρησιμοποιώ πολύ και στην φωτογραφία , σε συνδυασμό με δίχτυ και τοπική χλωρίδα.
:wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 16, 2008 8:09 pm 
Άβαταρ μέλους

Παιδια καλησπερα ,
Λοιπον σημερα μου ηλθε αυτο ,

http://www.cabelas.com/cabelas/en/templ ... hasJS=true

Ειναι φοβερο απο κατασκευη ,απο μεγεθος τεραστιο ,απο τιμη καμια σχεση με αυτα που πωλούνται στν Ελλαδα ,
με λιγα λογια ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 16, 2008 9:40 pm 
Άβαταρ μέλους

porto13 έγραψε:
Παιδια καλησπερα ,

Ειναι φοβερο απο κατασκευη ,απο μεγεθος τεραστιο ,απο τιμη καμια σχεση με αυτα που πωλούνται στν Ελλαδα ,

ΠΕΣΜΟΥ ΜΕΓΕΘΟΣ ΣΕ ΜΕΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΙΝΤΖΕΣ ΜΠΡΔΕΥΟΜΑΙ....
ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΚΟΜΑΤΙ ΕΙΧΑ ΒΟΥΤΗΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ....
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΛΥΨΗ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΒΑΡΥ (ειχε σχηνια χοντρα )...
ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΛΟΥΣ ΠΑΣΣΑΛΟΥΣ......& ΜΠΛΕΚΕΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕ ΚΛΑΡΙΑ & ΣΚΥΖΕΤΕ......
ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΣΕ ΕΝΟΙΧΤΑ ΜΕΡΗ.......
ΛΕΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΓΙΑΤΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΕΚΕΙ ....ΕΙΧΕ ΞΕΦΤΙΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΧΡΗΣΗΣ ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ....

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Οκτ 17, 2008 5:52 pm 
Άβαταρ μέλους

ΚΕΡΜΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ έγραψε:
porto13 έγραψε:
Παιδια καλησπερα ,

ΠΕΣΜΟΥ ΜΕΓΕΘΟΣ ΣΕ ΜΕΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΙΝΤΖΕΣ ΜΠΡΔΕΥΟΜΑΙ....
ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΚΟΜΑΤΙ ΕΙΧΑ ΒΟΥΤΗΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ....
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΛΥΨΗ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΒΑΡΥ (ειχε σχηνια χοντρα )...
ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΛΟΥΣ ΠΑΣΣΑΛΟΥΣ......& ΜΠΛΕΚΕΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕ ΚΛΑΡΙΑ & ΣΚΥΖΕΤΕ......
ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΣΕ ΕΝΟΙΧΤΑ ΜΕΡΗ.......
ΛΕΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΓΙΑΤΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΕΚΕΙ ....ΕΙΧΕ ΞΕΦΤΙΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΧΡΗΣΗΣ ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ....

Γιωργο,

Το δίχτυ ειναι 3Χ6 ( φτιάχνεις ολοκληρο δωμάτιο ), ειναι λιγο βαρύ , συνφωνω , αλλα ειναι αρκετα γερο . Δεν ειναι σκετο υφασμα ,εχει κορδονι (στο παχος που εχουν τα στρατιωτικά παντελονια στα μπατζακια ) το οποιο ειναι πλεγμενο μεσα στο υφασμα σε τετραγωνα ανα 10 εκατοστα και πιο χοντρο κορδονι με θηλιές στις ακρες για στήριξη . Και κατι ακομα , είναι δυο χρωμάτων δλδ από την μια πρασινο παραλλαγής και από την άλλη καφε παραλλαγής για καλοκαιρινες φιλαχτρες . Εγω ειμαι πολύ ευχαριστημενος από το προιον μεχρι να το δοκιμασω !

Χαιρετισμους από το ομορφο Πορτο Ραφτη !

Παναγιωτης

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Οκτ 17, 2008 9:54 pm 
Άβαταρ μέλους

porto13 έγραψε:
Γιωργο,

Το δίχτυ ειναι 3Χ6 ( φτιάχνεις ολοκληρο δωμάτιο ), ειναι λιγο βαρύ , συνφωνω , αλλα ειναι αρκετα γερο . Δεν ειναι σκετο υφασμα ,εχει κορδονι (στο παχος που εχουν τα στρατιωτικά παντελονια στα μπατζακια ) το οποιο ειναι πλεγμενο μεσα στο υφασμα σε τετραγωνα ανα 10 εκατοστα και πιο χοντρο κορδονι με θηλιές στις ακρες για στήριξη . Και κατι ακομα , είναι δυο χρωμάτων δλδ από την μια πρασινο παραλλαγής και από την άλλη καφε παραλλαγής για καλοκαιρινες φιλαχτρες . Εγω ειμαι πολύ ευχαριστημενος από το προιον μεχρι να το δοκιμασω !

Χαιρετισμους από το ομορφο Πορτο Ραφτη !

Παναγιωτης

ΠΑΝΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΑ & ΕΓΩ ...ΑΠΟ ΑΡΜΑΤΑ ΑΜΧ 30 & LEOPART .......
ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΥ ....ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ.......ΤΑ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΕΤΟΙΜΑ ΣΤΙΚ ΠΟΥ ΣΤΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΛΕΠΤΟ & ΜΑΖΕΥΟΥΝ ΣΑΝ ΣΤΟΡΑΚΙΑ..........ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΡΕΙΣΤΑ......

Εικόνα

ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΕΤΙΝΗ ΕΝΑΡΞΗ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΚΛΑΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΥΡΩ ΧΩΡΟ ...ΔΙΑΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ.(ΔΕΞΙΑ ΤΗΣ ΦΥΛΑΧΤΡΑΣ) ..ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ & ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΟ ΥΦΑΣΜΑ.....

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 2 από 2   [ 20 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: