Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 3 από 5   [ 72 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Συμφωνείτε με την ύπαρξη των ζωνών διάβασης !
ΝΑΙ 67%  67%  [ 6 ]
ΟΧΙ 22%  22%  [ 2 ]
ΑΔΙΑΦΟΡΟ 11%  11%  [ 1 ]
Σύνολο ψήφων : 9
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Αύγ 31, 2007 2:07 pm 
Άβαταρ μέλους

ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ...ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΤΟΠ.ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗΚΑΝ ΜΙΑ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ ΠΡΑΞΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑΝ...ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ...ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Κ.Σ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΛΟΓΙΑ ΜΑΣΗΜΕΝΑ...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Αύγ 31, 2007 4:02 pm 
Άβαταρ μέλους

Άντε να αρχίσω με την γκρίνια.και τα δυσάρεστα.
Παιδιά δεν αξίζει για αυτούς να πιάνεστε μεταξύ σας .
Είναι μικρούληδες και σαν κυνηγοί αν το έκαναν αυτό , να τους δώσουμε μερικά χρήματα παραπάνω να πάνε να κυνηγήσουν πριβέ στα Σκόπια και να γυρίσουν με πολλά πολλά τρυγόνια αφού τους αρέσει το πριβέ κυνήγι τόσο !
Ένα μόνο θα πω έχω βαλθεί και ψάχνω να μάθω ονόματα και παρακαλώ όποιος ξέρει και έχει διασταυρώσει να τα βάλει εδώ και τότε θα τα πούμε πολύ πιο καλά …με τους όποιους τοσοδούληδες !

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Αύγ 31, 2007 9:18 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Παιδιά αν είναι έτσι έχετε απόλυτο δίκιο !
Θα παρακαλούσα να μπουν ονόματα μόνο αν είναι απόλυτα τεκμηριωμένα και διασταυρωμένα μην εκθέσουμε αδίκως ανθρώπους που δεν ήσαν εκεί επειδή κάποιος είπε κάτι που του είπαν κλπ …… ΟΚ !
Ευχαριστώ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Σεπ 01, 2007 12:29 am 
Άβαταρ μέλους

gpeppas έγραψε:
Παιδιά αν είναι έτσι έχετε απόλυτο δίκιο !
Θα παρακαλούσα να μπουν ονόματα μόνο αν είναι απόλυτα τεκμηριωμένα και διασταυρωμένα μην εκθέσουμε αδίκως ανθρώπους που δεν ήσαν εκεί επειδή κάποιος είπε κάτι που του είπαν κλπ …… ΟΚ !
Ευχαριστώ.

Πολύ σωστό.
Από την άλλη πρέπει να μπουν τα ονόματα και με μεγάλα γράμματα αν είναι τεκμηριωμένα , για να υπάρχει όσο υπάρχει το forum και η ξευτίλα τους .

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Σεπ 01, 2007 5:40 pm 
Άβαταρ μέλους

Ξέρετε τι νομίζω ότι ΄όσο περνάει ο καιρός τόσο αντί να καλυτερεύουν τα πράγματα υποτίθεται, τόσο χειροτερεύουν και το χειρότερο αρχίζει αφού έχουμε σχετική ύφεση στα με τους λεγόμενους οικολόγους .... να αναδείχνεται πρόβλημα στην ηγεσία μας και πολλά κενά και στραβά που δεν με αφήνουν να ελπίζω για κάτι καλύτερο στο μέλλον για εμάς !

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 03, 2007 7:55 am 
Άβαταρ μέλους

Κνένα νέο από αυτό το ΘΕΜΑΤΑΚΙ.., γιατί μου έχει προκλαέσει πολύ το ενδιαφέρον και σε πολλούς άλλους επίσης !

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 04, 2007 5:54 pm 
Άβαταρ μέλους

Hunter.Gr έγραψε:
Για σκεφτείτε όμως και αντίστροφα... Τί θα γινόταν αν έβγαινε κάποια επίσημη ανακοίνωση ότι άνοιξε το τάδε μέρος;

ΑΥΤΗΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΦΡΑΣΗ ΣΧΟΛΙΑΣΑΜΕ ΝΙΚΟ & ΕΠΙΔΕΙ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΑΣΗ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΝΟΜΙΜΟΦΑΝΕΙΑΣ ΓΙΑΥΤΟ ΒΓΗΚΕ Η ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ.ΤΟ ΘΕΩΡΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΟ ΣΩΣΤΟ!!!! ΟΙ ΑΡΧΟΝΤΕΣ "ΚΥΝΗΓΟΠΑΤΕΡΕΣ" ΜΑΣ ΝΑ ΚΥΝΗΓΟΥΝ ΣΤΟ "ΤΣΙΦΛΙΚΙ" ΤΟΥΣ & ΟΙ ΑΝΗΜΕΡΩΤΟΙ ΧΩΡΙΑΤΕΣ ΣΤΗΝ ΑΠ"ΕΞΩ.
ΚΑΙ ΕΠΙΔΕΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΜΕΣA ΣΤΗΝ ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ... ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΟΥ ΠΕΡΙΠΟΛΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ!!!
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ "ΣΟΥΤ"..."ΣΟΥΤ" .."ΣΙΓΑ".... ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ........
Hunter.Gr έγραψε:
Εχω διαβάσει για περιπτώσεις όπου έπαψε κάποια πολυετής απαγόρευση, και έγινε ευρύτερα γνωστό με αποτέλεσμα να μαζευτούν τόσοι πολλοί κυνηγοί που το κυνήγι γίνεται ανούσιο εως επικίνδυνο και δεν μένει "φτερό" από την πρώτη μέρα. Το πρόβλημα γίνεται εντονότερο όταν αφορά ενδημικό θήραμα. Αυτά είναι, με περισσότερα λόγια, ό,τι ήθελα να πώ με τη δεύτερη φράση μου (ερώτηση).

ΑΥΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΤΗΣ ΑΡΣΗΣ..???????????????/
AYTOΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ ΤΡΟΠΟΣ????
ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΛΙΓΟΙ ( οι ημετεροι ) ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΟΙ ΜΕ ΛΙΓΑ ΘΗΡΑΜΑΤΑ!!!!!!!!!!! ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ & Ο G.PEPPAS????

Τελευταία επεξεργασία από ΚΕΡΜΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ και Τετ Σεπ 05, 2007 9:17 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 04, 2007 10:39 pm 

Τι ............ασύμμετρες απορίες είναι αυτές βρε Γιώργο...............
Ακόμη δεν κατάλαβες την νοοτροπία ,των επί 25 έτη ιδίων ατόμων...,στην.....ηγεσίας μας;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :D

Μην το ψάχνεις....

Ίσα κι όμοια είμαστε εσύ κι εγώ με αυτούς;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 06, 2007 9:29 am 
Άβαταρ μέλους

Γιώργο, στα ερωτήματά σου έχω απαντήσει ήδη από το πρώτο μου σχετικό μήνυμα σε άλλο θέμα του φόρουμ:
Πολύ κατακριταίο αν κάποιοι απέκρυψαν επίτηδες το άνοιγμα περιοχών με σκοπό να κυνηγήσουν οι ίδιοι ανενόχλητοι.

Πάντως παιδιά, ακόμα δεν είδα να αναφέρεται ούτε η επίμαχη περιοχή, ούτε ο κυνηγετικός σύλλογος, ούτε το τηλέφωνο στο οποίο δεν απάντησαν, ούτε πολύ περισσότερο τα ονόματα των "κυνηγοπατέρων" που (υποτίθεται ότι) έκαναν τη λαδιά.

Μόνο γενικότητες και γκρίνιες, ακόμα μία ευκαιρία για να κατηγορήσουμε και πάλι συλλήβδην τις κυνηγετικές οργανώσεις μας.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 06, 2007 12:16 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Hunter.Gr έγραψε:
Γιώργο, στα ερωτήματά σου έχω απαντήσει ήδη από το πρώτο μου σχετικό μήνυμα σε άλλο θέμα του φόρουμ:
Πολύ κατακριταίο αν κάποιοι απέκρυψαν επίτηδες το άνοιγμα περιοχών με σκοπό να κυνηγήσουν οι ίδιοι ανενόχλητοι.

Πάντως παιδιά, ακόμα δεν είδα να αναφέρεται ούτε η επίμαχη περιοχή, ούτε ο κυνηγετικός σύλλογος, ούτε το τηλέφωνο στο οποίο δεν απάντησαν, ούτε πολύ περισσότερο τα ονόματα των "κυνηγοπατέρων" που (υποτίθεται ότι) έκαναν τη λαδιά.

Μόνο γενικότητες και γκρίνιες, ακόμα μία ευκαιρία για να κατηγορήσουμε και πάλι συλλήβδην τις κυνηγετικές οργανώσεις μας.

Εδώ είσαι λάθος Νίκο στο λέω εγώ.
Και εμένα μου είπαν και ξέρω και ονόματα αλλά αφού δεν τα είδα με τα μάτια μου και δεν ήμουν εκεί δεν μπορώ να το γράψω δεν το θεωρώ σωστό .!
Μην βιάζεσαι λοιπόν για περίμενε λίγο !
Επίσης η περιοχή είναι εύκολο να την μάθεις είναι η ζώνη που άνοιξε στα Γρεβενά πάρε το Δασαρχείο και αν θέλεις ακριβώς !
Πάντως ήταν γενάτη τρυγόνια και όχι μόνο .

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 06, 2007 1:21 pm 
Άβαταρ μέλους

ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΑΝΟΙΞΑΝ ΣΗΜΕΙΑ ΣΤΑ ΓΡΕΒΕΝΑ ΜΕ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΗΓΑΝ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΓΝΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΜΗ ΕΞΑΙΡΕΤΑΙΟΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ...ΣΕ ΛΙΓΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΛΥΘΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ...ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΑΣ ΤΟ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩ ΟΤΙ ΝΑΙ ΑΝΟΙΞΑΝ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΕΣ ΣΤΑ ΓΡΕΒΕΝΑ ΜΕ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/08 ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ...ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΚΣΕ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΗΛ. ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΗΡΑ ΛΟΓΙΑ ΜΑΣΗΜΕΝΑ...ΛΟΙΠΟΝ ΜΗ ΜΑΣΑΜΕ ΛΟΓΙΑ...ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΗ ΒΙΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 13, 2007 5:24 am 
Άβαταρ μέλους

Γιώργο και Βαγγέλη, δεν έχω πολλές αμφιβολίες ότι τα πράγματα πιθανότατα έγιναν έτσι όπως περιγράφονται. Προσωπικά δεν βιάστηκα και δεν έβγαλα κανένα συμπέρασμα. Μπορώ να περιμένω σε αναμονή όσο χρειαστεί για να μάθω λεπτομέρειες και ονόματα. Ομως, δεν καταλαβαίνω, τί περιμένουμε; Εχουν περάσει ήδη τρείς εβδομάδες... Πές μας Βαγγέλη, πολύ απλά, σε ποιόν τηλεφώνησες και σου τα "μάσησε"; Γιατί αφήνετε τις αμφιβολίες και τις υπόνοιες να πλανώνται επί δικαίων και αδίκων;

Μια βασική αρχή του δικαίου λέει ότι "όλοι είναι αθώοι μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου" και σε αυτό ακριβώς κολλάει η φράση μου: "...που (υποτίθεται ότι) έκαναν τη λαδιά".
Εδώ στα φόρουμ συμβαίνει ακριβώς το αντίθετο: Η διοίκηση των οργανώσεών ΜΑΣ, λοιδορείται πριν ακόμα μάθουμε καλά-καλά τί έγινε και από ποιούς. Γιώργο και Βαγγέλη, δεν είδα κανένα σχόλιό σας για το παρακάτω μήνυμα:

Γιάννης Ξηρογιάννης έγραψε:
Ακόμη δεν κατάλαβες την νοοτροπία ,των επί 25 έτη ιδίων ατόμων...,στην.....ηγεσίας μας;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :D
Μην το ψάχνεις....

Γιάννη, αν κάποιοι είναι πολλά χρόνια στην ηγεσία μας, αυτό για μένα σημαίνει ένα πράγμα: Δυστυχώς δεν υπάρχουν άλλοι πιό άξιοι για να τους διαδεχτούν! Κι αν υπάρχουν δεν αφιερώνουν τον απαιτούμενο χρόνο για να ασχοληθούν με τα κοινά και να προσφέρουν.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 13, 2007 5:36 am 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Hunter.Gr έγραψε:
Γιώργο και Βαγγέλη, δεν έχω πολλές αμφιβολίες ότι τα πράγματα πιθανότατα έγιναν έτσι όπως περιγράφονται. Προσωπικά δεν βιάστηκα και δεν έβγαλα κανένα συμπέρασμα. Μπορώ να περιμένω σε αναμονή όσο χρειαστεί για να μάθω λεπτομέρειες και ονόματα. Ομως, δεν καταλαβαίνω, τί περιμένουμε; Εχουν περάσει ήδη τρείς εβδομάδες... Πές μας Βαγγέλη, πολύ απλά, σε ποιόν τηλεφώνησες και σου τα "μάσησε"; Γιατί αφήνετε τις αμφιβολίες και τις υπόνοιες να πλανώνται επί δικαίων και αδίκων;

Μια βασική αρχή του δικαίου λέει ότι "όλοι είναι αθώοι μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου" και σε αυτό ακριβώς κολλάει η φράση μου: "...που (υποτίθεται ότι) έκαναν τη λαδιά".
Εδώ στα φόρουμ συμβαίνει ακριβώς το αντίθετο: Η διοίκηση των οργανώσεών ΜΑΣ, λοιδορείται πριν ακόμα μάθουμε καλά-καλά τί έγινε και από ποιούς. Γιώργο και Βαγγέλη, δεν είδα κανένα σχόλιό σας για το παρακάτω μήνυμα:

Γιάννης Ξηρογιάννης έγραψε:
Μην το ψάχνεις....

Γιάννη, αν κάποιοι είναι πολλά χρόνια στην ηγεσία μας, αυτό για μένα σημαίνει ένα πράγμα: Δυστυχώς δεν υπάρχουν άλλοι πιό άξιοι για να τους διαδεχτούν! Κι αν υπάρχουν δεν αφιερώνουν τον απαιτούμενο χρόνο για να ασχοληθούν με τα κοινά και να προσφέρουν.

Nικόλα καλημέρα , σου απαντώ στα γρήγορα μιας και φορτώνω τα σκυλιά !
Δες εδώ και τα υπόλοιπα μετά από το γραφείο !
Προσωπικά πιστεύω ότι η μακροχρόνια παρανομή φθείρει και διαφθείρει !

http://alectorisgraeca.phpbb24.com/viewtopic.php?t=322

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 13, 2007 9:37 am 
Άβαταρ μέλους

gpeppas: Προσωπικά πιστεύω ότι η μακροχρόνια παρανομή φθείρει και διαφθείρει !

Συμφωνώ Γιώργο, το ιδανικό είναι να γίνεται ανανέωση, να έρχονται νέοι άνθρωποι, με ανοιχτά μυαλά, με όρεξη για δουλειά και κυρίως με διάθεση να προσφέρουν αφιλοκερδώς λίγο από τον πολύτιμο χρόνο τους.

Δυστυχώς όμως, οι περισσότεροι αδιαφορούμε και δεν συμμετέχουμε στα κοινά. Ελάχιστοι έχουν την παραμικρή διάθεση να προσφέρουν λίγο από τον χρόνο τους στα πλαίσια του ΔΣ ενός συλλόγου. Ελάχιστοι θέτουν υποψηφιότητα για τα αξιώματα-καθήκοντα των Διοικητικών Συμβουλίων. Ως αποτέλεσμα ανακυκλώνονται τα ίδια άτομα και βεβαίως, ως επακόλουθο, υπάρχουν ακόμα και μεμονωμένα φαινόμενα φθοράς και διαφθοράς όπως γράφεις. Ολα αυτά ισχύουν όχι μόνο στους κυνηγετικούς συλλόγους αλλά παντού.

Εκεί που διαφωνώ κάθετα είναι στην συνολική απαξίωση των κυνηγετικών οργανώσεων. Κάποιοι δουλεύουν βρε παιδιά και προσπαθούν, μήν τα βάζουμε όλα στο ίδιο τσουβάλι. Το οικοδόμημα των κυνηγετικών οργανώσεων είναι αρκετά καλά και δημοκρατικά κτισμένο, όμως χρειάζεται μεγαλύτερη συμμετοχή και προσφορά για να λειτουργήσει σωστά. Βεβαίως και υπάρχουν ατέλειες και προβλήματα που πρέπει να εντοπιστούν να προταθούν και να διορθωθούν. ΝΑΙ στην καλόπιστη κριτική, ΝΑΙ στη συμμετοχή και την προσφορά όλων μας, ΟΧΙ στον μηδενισμό και την απαξίωση των Κυνηγετικών μας Οργανώσεων.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 13, 2007 12:32 pm 
Άβαταρ μέλους

ΝΙΚΟ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΣΥΜΦΩΝΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΕΚΕΣΑΙ ΣΩΣΤΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΣΕ ΣΥΛΛΟΓΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΛΙΓΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...ΣΥΜΦΩΝΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΛΙΓΟΙ ΙΣΩΣ ΑΦΙΕΡΩΝΟΥΝ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΑ ΚΟΙΝΑ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΣΙΚΗ ΑΙΤΙΑ ΤΗΣ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑΣ ΜΟΝΙΜΗΣ ΗΓΕΣΙΑΣ....ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΤΟΥΣ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ....ΑΡΑ Η ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΘΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΒΑΘΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΟΙΧΟ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΔΙΝΟΥΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΩΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟ ΜΑΣ ΑΠΟ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΟΥ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΤΗ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ " ΝΑΙ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ....ΝΑΙ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΕΡΑ..."...ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΡΑΔΥ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΗΣ ΕΝΑΡΞΗΣ...ΚΑΙ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΧΕ ΗΔΗ ΥΠΟΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ....ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΥΝΗΓΗΣΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΚΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑΝ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΩ ΠΑΡΑΚΑΤΩ....ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΥΤΗ ΗΜΟΥΝ ΠΑΡΩΝ...ΕΠΕΙΤΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΑΠΛΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ...ΛΟΙΠΟΝ ΜΗ ΣΑΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ....ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ Η ΣΦΑΓΗ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ ΣΤΙΣ ΠΕΡΔΙΚΕΣ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ...ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΠΕΡΔΙΚΑ Ο ΧΩΡΟΣ ΘΕΩΡΕΙΤΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΚΓΥΜΝΑΣΗ ΣΚΥΛΩΝ...ΤΗ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΝΟΙΞΕ ΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΚΑΙ Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΕΠΕΣΕ ΜΕΤΑΞΥ ΦΙΛΩΝ ΓΝΩΣΤΩΝ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΚΕΦΑΛΙΩΝ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑΝ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΤΕ...ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ...ΦΥΣΙΚΑ ΑΝ ΚΑΙ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΚΟΥΤΑΒΙ ΔΕ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΕΡΔΙΚΕΣ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΤΙΣ ΚΟΤΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ...ΚΑΙ Η ΣΦΑΓΗ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΗ...ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΔΕΙ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΕΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ.ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ...ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΥΦΟΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΟΥΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΓΑΝΑΚΤΩ...

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 3 από 5   [ 72 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: