Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 2   [ 16 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Προσφορες καταστηματων
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 09, 2010 10:13 pm 
Άβαταρ μέλους

http://www.icelandshops.eu/index.php

Απο οτι διαβασα το μαγαζι κλεινη σε μια εβδομαδα οποτε οποις προλαβει απο οτι ειδα στην σελιδα εχει καποια πραγματα πολυ φτηνα π.χ. αυτο το αρβυλο

http://www.icelandshops.eu/index.php?di ... t_id=29915

παίρνει τα ζαγαράκια του να πάει να κυνηγήσει

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Προσφορες καταστηματων
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 14, 2013 2:07 pm 
Άβαταρ μέλους

Ένα πολύ ωραίο γιλέκο πορτοκαλί TOXOTIS,μοντέλο 1018, από τον Χρήστο Μητσάκο:

http://www.alectoris-club.gr/alectoris/index.php?module=pagemaster&PAGE_user_op=view_page&PAGE_id=34&MMN_position=38:38

Πήγα εχθές και το πήρα,πολύ εύχρηστο και ποιοτικό.
Αυτό που μου έκανε εντύπωση και με ''κέρδισε'',ήταν η γενική εικόνα του μαγαζιού.Είναι ένα καθαρά κυνηγετικό μαγαζί,από αυτά τα μικρά και παλιά μαγαζιά που ψώνιζα μικρός, που ήταν στέκια κυνηγών και άκουγα τις αφηγήσεις των μεγαλυτέρων μου.
Και ο Χρήστος εξυπηρετικότατος και διαβασμένος.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 14, 2013 11:34 pm 
Άβαταρ μέλους

εγω διαμαντη πριν μια εβδομαδα πηγα και πηρα αυτο
http://www.armyland.gr/catalogue2.asp?sub1=10&sub2=60&sub3=60&sub4=60&proionta=1566&PTittle=5@1566
το ειχε απο 46ευρο 38 στο καταστημα και 36,10ευρο στο ιντερνετ και πηγα και το πηρα απο το καταστημα με λιγο παιχνιδι 35ευρο.με κωλοτουμπες εφυγα. τωρα βλεπω το τσιμπισε λιγο. αλλα ειναι ακριβος ιδιο με το pella αντιγραφο.χαθηκα με τις τοσες θηκες και τις τοσες ρυθμισεις.πολυ καλο.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 19, 2013 4:10 pm 
Άβαταρ μέλους

Τα γιλεκα με τιραντες ειναι χρηστικα στα πολυ πυκνα;εχει κανενας εμπειρια γιατι φαινονται και αρκετα ομορφα και πρεπη να ειναι και ελαφρυτερα.
Καλη εναρξη για αυριο σε οσους πανε :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Αύγ 20, 2013 8:45 pm 

manpap έγραψε:
εγω διαμαντη πριν μια εβδομαδα πηγα και πηρα αυτο
http://www.armyland.gr/catalogue2.asp?sub1=10&sub2=60&sub3=60&sub4=60&proionta=1566&PTittle=5@1566
το ειχε απο 46ευρο 38 στο καταστημα και 36,10ευρο στο ιντερνετ και πηγα και το πηρα απο το καταστημα με λιγο παιχνιδι 35ευρο.με κωλοτουμπες εφυγα. τωρα βλεπω το τσιμπισε λιγο. αλλα ειναι ακριβος ιδιο με το pella αντιγραφο.χαθηκα με τις τοσες θηκες και τις τοσες ρυθμισεις.πολυ καλο.

φιλε το ιδιο πηρα και εγω!σημερα πηρα τηλ.για να μου το στειλει!να σαι καλα που το βαλες εδω αλλιως χλωμο να το εβρισκα και θα εσκαγα την130αρα για το pella!στην πραξη πως το βλεπεις σε βολεψε;το ευχαριστηθηκες;

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Αύγ 20, 2013 11:46 pm 
Άβαταρ μέλους

στελιο οσο το ψαχνεις χανεσαι.θα το δεις και εσυ.απο θεμα ρυθμισεων?απο αποθηκευτικους χωρους?πολυ ελαφρυ σαν να μην το φορας.και να προσεξεις την λεπτομερεια μεσα στο σακο θηραματων.οταν το παρεις στα χερια σου ψαχτω και πεσ μου εντυπωσεις.ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΜΑΣΤΟΡΑ :wink:
καλοριζικο.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 21, 2013 9:51 am 

manpap έγραψε:
στελιο οσο το ψαχνεις χανεσαι.θα το δεις και εσυ.απο θεμα ρυθμισεων?απο αποθηκευτικους χωρους?πολυ ελαφρυ σαν να μην το φορας.και να προσεξεις την λεπτομερεια μεσα στο σακο θηραματων.οταν το παρεις στα χερια σου ψαχτω και πεσ μου εντυπωσεις.ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΜΑΣΤΟΡΑ :wink:
καλοριζικο.

ευχαριστω!θα σου πω εντυπωσεις οταν παραλαβω...

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 21, 2013 11:00 am 
Άβαταρ μέλους

manpap έγραψε:
καλοριζικο.

Μεγιές Μάνο και Στέλιο επίσης.
Φίλε Μάνο, θα μου πεις γούστα είναι αυτά,αλλά μου αρέσουν τα κλασικά γιλέκα,δεν μπορώ αυτά με τιράντες και ότι έχει να κάνει με τιράντες και κουμπώματα.
Τώρα τα εργαλεία κάνουν το μάστορα σωστά τα λες, αλλά στην δική μας περίπτωση,εργαλεία έχουμε,να παρακαλάμε να έχει πουλιά να τα χρησιμοποιούμε,είναι το παν.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 21, 2013 11:08 am 

Διαμαντής έγραψε:
manpap έγραψε:
καλοριζικο.

Μεγιές Μάνο και Στέλιο επίσης.
Φίλε Μάνο, θα μου πεις γούστα είναι αυτά,αλλά μου αρέσουν τα κλασικά γιλέκα,δεν μπορώ αυτά με τιράντες και ότι έχει να κάνει με τιράντες και κουμπώματα.
Τώρα τα εργαλεία κάνουν το μάστορα σωστά τα λες, αλλά στην δική μας περίπτωση,εργαλεία έχουμε,να παρακαλάμε να έχει πουλιά να τα χρησιμοποιούμε,είναι το παν.

ευχαριστω φιλε!δεν ξερω αν θα με βολεψει θα το μαθω οταν το χρησιμοποιησω αλλα αν δεν το κανω δεν θα το μαθω ποτε...οσο για τα κλασικα γιλεκα εχουμε και απο αυτα,στην περδικα ομως που ειμαστε φορτωνενοι λιγο παραπανω δεν βολευουν και τοσο γι αυτο ψαχνω να δοκιμασω και αλλες λυσεις.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Αύγ 22, 2013 2:14 pm 

το πηρα(γιλεκο αετος α-64)σημερα στα χερια μου!σε σχεση τιμης/ποιοτητας ειναι οτι καλυτερο εχω αγορασει ποτε(υποψην οτι ειμαι ιδιαιτερα απαιτητικος)!!!με αριστα το 10 του βαζω 9 και αυτο γιατι την τελικη βαθμολογια θα την παρει στο βουνο αλλιως...θα εβαζα 10!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Αύγ 22, 2013 4:39 pm 
Άβαταρ μέλους

ΣΤΕΛΙΟΣ391AL έγραψε:
το πηρα(γιλεκο αετος α-64)σημερα στα χερια μου!σε σχεση τιμης/ποιοτητας ειναι οτι καλυτερο εχω αγορασει ποτε(υποψην οτι ειμαι ιδιαιτερα απαιτητικος)!!!με αριστα το 10 του βαζω 9 και αυτο γιατι την τελικη βαθμολογια θα την παρει στο βουνο αλλιως...θα εβαζα 10!

αντε καλοριζικο.σιγουρα θα βαλεις το +1.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Αύγ 22, 2013 5:01 pm 

manpap έγραψε:
ΣΤΕΛΙΟΣ391AL έγραψε:

αντε καλοριζικο.σιγουρα θα βαλεις το +1.

ευχαριστω!!!λες θα το βαλω το +1 ε;;;αντε να παει 15 σεπτεμβρη αντε!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 20, 2016 3:25 pm 
Άβαταρ μέλους

καλό φθινόπωρο και καλή κυνηγετική χρονιά σε ολους τους φίλους.Τελικά αναθεώρησα τις απόψεις μου περί καλσικού κυνηγετικού γιλέκου και πήγα σήμερα και το πήρα απο εδώ:

http://www.armyland.gr/products/10/60/s/s/1566/

Όντως είχατε δίκιο,πολλές θέσεις,ποιοτικό και έιναι ακριβή αντιγραφή του PELLA. Τώρα θέλω να ρωτήσω,εσείς που το έχετε πάρει ήδη,όταν είβναι φορτωμενο φυσίγγια,νερά κλπ,πως το αισθάνεστε πάνω σας;

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 20, 2016 9:04 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Καλησπέρα.
Διαμαντή είναι πάρα πολύ καλή επιλογή καλότυχο να είναι .
Μία συμβουλή που καλύπτει μερικώς και την ερώτηση σου , επειδή έχει πολλούς ιμάντες ρύθμισης και πολλά κλιπ, κάνε το έξεις ..
Φόρτωσε το φουλ με τα πάντα που χρησιμοποιείς στο κυνήγι σε βουνό το μάξιμουμ δηλαδή και ρύθμισε τους ιμάντες του εκεί που σε βολεύουν αφού κάνεις πρόβες κινήσεων επώμισης κλπ, εκει που σου είναι άνετο βάλε με μαρκαδοράκι στους ιμάντες σημάδι και κάθε φορά θα το έχεις ετοιμοπόλεμο...
Το ίδιο κάνε με το μισό φορτίο για πιο άνετα κυνήγια και πάλι σημείωσε το με άλλο χρώμα .
Ετσι θα είναι πάντα έτοιμο και ξεκούραστο για κάθε έξοδο ...
:wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 21, 2016 10:53 am 
Άβαταρ μέλους

gpeppas έγραψε:
Καλησπέρα.
Διαμαντή είναι πάρα πολύ καλή επιλογή καλότυχο να είναι .
Μία συμβουλή που καλύπτει μερικώς και την ερώτηση σου , επειδή έχει πολλούς ιμάντες ρύθμισης και πολλά κλιπ, κάνε το έξεις ..
Φόρτωσε το φουλ με τα πάντα που χρησιμοποιείς στο κυνήγι σε βουνό το μάξιμουμ δηλαδή και ρύθμισε τους ιμάντες του εκεί που σε βολεύουν αφού κάνεις πρόβες κινήσεων επώμισης κλπ, εκει που σου είναι άνετο βάλε με μαρκαδοράκι στους ιμάντες σημάδι και κάθε φορά θα το έχεις ετοιμοπόλεμο...
Το ίδιο κάνε με το μισό φορτίο για πιο άνετα κυνήγια και πάλι σημείωσε το με άλλο χρώμα .
Ετσι θα είναι πάντα έτοιμο και ξεκούραστο για κάθε έξοδο ...
:wink:

Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές,θα το τηρήσω αυτό.....
Μια ερώτηση ακόμη...,...υπάρχει πιθανότητα να εμποδίζει την επώμιση ή να σκαλώνει το όπλο,στην αγκράφα του ιμαντα στο ύψος του ώμου ή είναι οκ;

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 2   [ 16 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: