Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 6 από 8   [ 117 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορές από το διαδίκτυο τα θετικά και τα αρνητικά.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιαν 07, 2010 10:28 am 
Άβαταρ μέλους

Tα αμερικάνικα είναι φαρδιά...
Δν πειράζει θα είναι αεράτο...

ΤΟ dsl 400 παρουσίαζει πολλά προβλήματα , το έχω διαβασει κ στον cabela αλλα το έχω ακούσει κ απο παιδιά που το πήρανε...

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιαν 07, 2010 11:48 am 
Άβαταρ μέλους

Να ειναι λιγο αερατο δεν με πειραζει, το μανικι ομως ειναι ενοχλητικο. Θα το κρατησω αλλα θα παραγγειλω και ενα medium. Παντως ειναι ωραιο, εχει μεγαλο σακο με προσβαση και απο εμπρος, αποσπωμενα μανικια και γινεται γιλεκο, ιμαντες στην πλατη για να δενεις τα μανικια οταν τα αφαιρεις κλπ. Οταν βρω χρονο θα ανεβασω καμμια φωτογραφια.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Φεβ 19, 2010 11:41 pm 
Άβαταρ μέλους

Σχεδον όλα τα αμερικάνικα προιόντα cabelas κλπ να τα παίρνετε ένα νουμερο μικρότερο .Τουλάχιστον εγώ αυτό κάνω και έχω πέσει σε λίγα έξω(και αυτα πάλι μεγαλύτερα ήτανε)

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Φεβ 20, 2010 12:00 am 
Άβαταρ μέλους

αλεξανδρος-ΤΟΜΜΥ έγραψε:
Σχεδον όλα τα αμερικάνικα προιόντα cabelas κλπ να τα παίρνετε ένα νουμερο μικρότερο .Τουλάχιστον εγώ αυτό κάνω και έχω πέσει σε λίγα έξω(και αυτα πάλι μεγαλύτερα ήτανε)

Πράγματι. Τα νούμερα θέλουν προσοχή.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιουν 29, 2010 1:09 am 
Άβαταρ μέλους

Παιδιά έχω μια Benelli Crio Comfort και θέλω να αγοράσω τσοκάκια της briley μέσω ιντερνετ.Συγκεκριμένα από το PSHQ EUROPE.Έχει αγοράσει κανείς από το συγκεκριμένο site?Επειδή πλησιάζει ο καιρός, και αυτά απ ότι άκουσα αργούνε να έρθουν, λέω να τα παραγγείλω.Δεν ξέρω όμως την αξιοπιστία του εν λόγω site και θέλω τη βοήθειά σας.Εν τω μεταξύ οι τιμές είναι πολύ μα πολύ καλύτερες από εδώ.Ελλάδα το ένα τσοκάκι 80-85Ε και από το ιντερνετ 40!!!!Για σκεφτείτε πόσο πάνε τα 3 μαζί που θέλω!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 11, 2010 5:29 pm 
Άβαταρ μέλους

Παρηγγειλα γιλεκο, μποτακια και δυο ακομα σχετα πραγματακια απο Cabelas την Πεμπτη, στο σαιτ εγραφε οτι τα εστειλαν Παρασκευη, σημερα τα παρελαβα απο το ταχυδρομειο. Με διαφορα η πιο γρηγορη παραλαβη που μου εχει τυχει ποτε. Συνηθως εκαναν δυο εβδομαδες.

αυτο το γιλεκο:

Εικόνα

και αυτα τα μποτακια:

Εικόνα

και τα δυο δειχνουν πολυ καλα.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 11, 2010 9:00 pm 
Άβαταρ μέλους

Takis Valkanas έγραψε:
Παρηγγειλα γιλεκο, μποτακια και δυο ακομα σχετα πραγματακια απο Cabelas την Πεμπτη, στο σαιτ εγραφε οτι τα εστειλαν Παρασκευη, σημερα τα παρελαβα απο το ταχυδρομειο. Με διαφορα η πιο γρηγορη παραλαβη που μου εχει τυχει ποτε. Συνηθως εκαναν δυο εβδομαδες.

αυτο το γιλεκο:

Εικόνα

και αυτα τα μποτακια:

Εικόνα

και τα δυο δειχνουν πολυ καλα.

Καλορίζικα΄φίλε μου να είναι εύχομαι!
Αν έχεις την καλοσύνη περίπου πόσο σου κόστισαν;
Ευχαριστώ.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 11, 2010 9:40 pm 
Άβαταρ μέλους

Καλοφορετα, το γιλεκο ωραιο, τα παπουτσια αν τα βαλεις στη πετρα δεν νομιζω οτι θα αντεξουν, θα τριφτουν και θα κοπουν οι ραφες που ειναι χαμηλα
Για μπεκατσα και καμπο θα ειναι μια χαρα, ειναι και σχετικα ελαφρια
Τα κοιταγα και εγω τον προηγουμενο χειμωνα αλλα δεν τα πηρα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Αύγ 12, 2010 12:08 pm 
Άβαταρ μέλους

Το γιλεκο κοστισε 49,95$ ( 38,70€), τα μποτακια 59,99$ (46,48€), πηρα επισης ενα ακομα ζευγαρι καθημερινα για τον μελλοντα πεθερο μου στα 39,99$ και μια αλλη μαλακιουλιτσα στα 9,99$. Σε ενα δεμα τα μεταφορικα πηγαν 39,98$ (30,98€) Συνηθως πιο μικρα δεματα μου κοστιζαν 20$ (15,5€)

Συνολο 199,90$ δηλαδη 150,85€
μειον 20 δολλαρια που ειχε προσφορα ο Cabelas για αγορες ανω των 150$ μου στοιχισαν ολα 179,90$ (132.84€)

Το γιλεκο εχει 4 τσεπες εξωτερικες συν 2 ακομα για να βαζεις τα χερια σου και 2 εσωτερικες. Δυο αποσπωμενους ιμαντες πισω στην πλατη που σφιγγουν και κλασσικα φερμουαρ για να ανοιγει ο σακος.

Τα μποτακια τα πηρα και εγω για πιο μαλακα αλλα τελικα ειναι αρκετα ακαμπτα και σκληρα οποτε θα τα βαλω παντου. Μολις βρω λιγο χρονο θα ανεβασω και καμμια φωτογραφια. Αν σε ενδιαφερει να παρεις και εσυ, και μενουμε κοντα μπορω να στα δειξω ετσι ωστε να κρινεις καλυτερα.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Αύγ 12, 2010 1:18 pm 
Άβαταρ μέλους

εγω την παρασκευη παρηγγειλα 2 ζευγαρια απο αυτα τα μποτακια ακομα ομως δεν παρελαβα την προηγουμενη βδομαδα τα ειχε πιο φθηνα

Συνημμένο:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Αύγ 12, 2010 1:48 pm 
Άβαταρ μέλους

Takis Valkanas έγραψε:
Το γιλεκο κοστισε 49,95$ ( 38,70€), τα μποτακια 59,99$ (46,48€), πηρα επισης ενα ακομα ζευγαρι καθημερινα για τον μελλοντα πεθερο μου στα 39,99$ και μια αλλη μαλακιουλιτσα στα 9,99$. Σε ενα δεμα τα μεταφορικα πηγαν 39,98$ (30,98€) Συνηθως πιο μικρα δεματα μου κοστιζαν 20$ (15,5€)

Συνολο 199,90$ δηλαδη 150,85€
μειον 20 δολλαρια που ειχε προσφορα ο Cabelas για αγορες ανω των 150$ μου στοιχισαν ολα 179,90$ (132.84€)

Το γιλεκο εχει 4 τσεπες εξωτερικες συν 2 ακομα για να βαζεις τα χερια σου και 2 εσωτερικες. Δυο αποσπωμενους ιμαντες πισω στην πλατη που σφιγγουν και κλασσικα φερμουαρ για να ανοιγει ο σακος.

Τα μποτακια τα πηρα και εγω για πιο μαλακα αλλα τελικα ειναι αρκετα ακαμπτα και σκληρα οποτε θα τα βαλω παντου. Μολις βρω λιγο χρονο θα ανεβασω και καμμια φωτογραφια. Αν σε ενδιαφερει να παρεις και εσυ, και μενουμε κοντα μπορω να στα δειξω ετσι ωστε να κρινεις καλυτερα.

Σ'ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου!Αν είναι θα σε ενοχλήσω.
Νά'σαι καλα!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 16, 2010 12:00 am 
Άβαταρ μέλους

Βαγγέλης Τ. έγραψε:
Παιδιά έχω μια Benelli Crio Comfort και θέλω να αγοράσω τσοκάκια της briley μέσω ιντερνετ.Συγκεκριμένα από το PSHQ EUROPE.Έχει αγοράσει κανείς από το συγκεκριμένο site?Επειδή πλησιάζει ο καιρός, και αυτά απ ότι άκουσα αργούνε να έρθουν, λέω να τα παραγγείλω.Δεν ξέρω όμως την αξιοπιστία του εν λόγω site και θέλω τη βοήθειά σας.Εν τω μεταξύ οι τιμές είναι πολύ μα πολύ καλύτερες από εδώ.Ελλάδα το ένα τσοκάκι 80-85Ε και από το ιντερνετ 40!!!!Για σκεφτείτε πόσο πάνε τα 3 μαζί που θέλω!!!

Παιδιά τελικά παρήγγειλα τα τσοκάκια που ήθελα από το site που γράφω πιο πάνω.Ήρθαν σε 2 εβδομάδες από την ημέρα που μου έστειλαν mail για να με ενημερώσουν ότι τη συγκεκριμένη μέρα μπήκαν στο αεροπλάνο από Σικάγο.Έκανα την παραγγελία στις 13/7, αυτοί με ενημέρωσαν στις 21/7 ότι μπήκαν στο αεροπλάνο και στις 4/8 τα πήρα στα χέρια μου.Δηλαδή σύνολο 3 εβδομάδες από την ημέρα που έκανα την παραγγελία.Η τιμή τους στην ελλάδα ήταν συνολικά 255 ευρώ(3Χ85).Εγώ πλήρωσα 114 ευρώ(3Χ38) και μαζί με τα έξοδα μεταφοράς που ήταν 8 δολλάρια,πήγε στα 120 ευρώ.Επίσης,στην ίδια παραγγελία, πήρε και ο φίλος μου 3 τσοκάκια για την winchester SX2 και πλήρωσε 47 ευρώ(3Χ15,6).Στην Ελλάδα του έβγαιναν 120.Το εν λόγω site διαπίστωσα ότι είναι πολύ αξιόπιστο και πάντα, όποτε τους έστελνα mail για να τους ρωτήσω κάτι, μου απαντούσαν άμεσα.Θα τα δοκιμάσω στην έναρξη σε τρυγόνια και φάσσες και θα σας πω εντυπώσεις.

Διαχείριση συνημμένων:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 18, 2010 8:48 am 
Άβαταρ μέλους

Βαγγέλης Τ. έγραψε:
Βαγγέλης Τ. έγραψε:

Παιδιά τελικά παρήγγειλα τα τσοκάκια που ήθελα από το site που γράφω πιο πάνω.Ήρθαν σε 2 εβδομάδες από την ημέρα που μου έστειλαν mail για να με ενημερώσουν ότι τη συγκεκριμένη μέρα μπήκαν στο αεροπλάνο από Σικάγο.Έκανα την παραγγελία στις 13/7, αυτοί με ενημέρωσαν στις 21/7 ότι μπήκαν στο αεροπλάνο και στις 4/8 τα πήρα στα χέρια μου.Δηλαδή σύνολο 3 εβδομάδες από την ημέρα που έκανα την παραγγελία.Η τιμή τους στην ελλάδα ήταν συνολικά 255 ευρώ(3Χ85).Εγώ πλήρωσα 114 ευρώ(3Χ38) και μαζί με τα έξοδα μεταφοράς που ήταν 8 δολλάρια,πήγε στα 120 ευρώ.Επίσης,στην ίδια παραγγελία, πήρε και ο φίλος μου 3 τσοκάκια για την winchester SX2 και πλήρωσε 47 ευρώ(3Χ15,6).Στην Ελλάδα του έβγαιναν 120.Το εν λόγω site διαπίστωσα ότι είναι πολύ αξιόπιστο και πάντα, όποτε τους έστελνα mail για να τους ρωτήσω κάτι, μου απαντούσαν άμεσα.Θα τα δοκιμάσω στην έναρξη σε τρυγόνια και φάσσες και θα σας πω εντυπώσεις.

Φίλε μου καλορίζικα τα τσοκάκια σου!
Έχω πάρει & γω για τη δικιά μου την καραμπίνα 2 τσοκ.
Η παραγγελία μου είρθε σε λιγότερο από 2 εβδομάδες.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Οκτ 02, 2010 11:04 am 
Άβαταρ μέλους

Takis Valkanas έγραψε:
Εικόνα

Τα φορεσα σημερα στο κυνηγι, ειναι λιγο σκληρα, θελουν λιγο στρωσιμο, σε γενικες γραμμες δειχνει καλο και με γερο κρατημα στον αστραγαλο. Δυο φορες που παραπατησα δεν μου αφησε τον αστραγαλο να γυρισει, κοντεψα να πεσω ολοκληρος.... :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Οκτ 03, 2010 8:41 am 
Άβαταρ μέλους

Καλοφόρετα!Θα τα στρώσεις Τάκη!Μήν ανυσυχείς ο χειμώνας και τα κυνήγια μπροστά μας είναι! :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 6 από 8   [ 117 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: