Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 28   [ 408 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Ομιλος Επανιελ Μπρετον -Κυνοφιλική δραστηριότητα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 24, 2007 12:43 pm 
Άβαταρ μέλους

Θεωρώ ότι είναι ένας από τους ομίλους που έχει επιτύχει πολλά για την φυλή με την οποία ασχολείται.
Ομοιομορφία τύπου και καλά κυνηγόσκυλα .

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Ομιλος Επανιελ Μπρετον
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μάιος 10, 2007 11:09 am 
dpasxos έγραψε:
Θεωρώ ότι είναι ένας από τους ομίλους που έχει επιτύχει πολλά για την φυλή με την οποία ασχολείται.
Ομοιομορφία τύπου και καλά κυνηγόσκυλα .
ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ,ΕΙΝΑΙ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΣΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ(ΕΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΦΥΛΗΣ) ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ-ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟΝ ΑΠΛΟ ΚΥΝΗΓΟ.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μάιος 24, 2007 9:20 am 
Άβαταρ μέλους

Καλημερα.Εγω θα διαφωνησω απο πικρη εμπειρια που βρισκεται ακομα σε εξεληξη.Δεν θα ηθελα να επεκταθω.(προς το παρον).

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Παράπονα για τον όμιλο...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 22, 2008 2:10 pm 

Πιστεύω ότι εύκολα δήλωσες δημόσια φίλε Θοδωρή Γ.-Μεσσηνία, ότι όχι μόνον αμφισβητείς για την ποιότητα των ανθρώπων του ομίλου/ έχεις παράπονα & δεν έχεις καθόλου σε εκτίμηση τον όμιλο ΟΕΜΠΕ (Επανιέλ Μπρετόν) - δηλ. ότι χειρότερο, απ' ότι κατάλαβα... Νομίζω ότι ειναι κακό & δυσάρεστο "να λασπώνεις κάποιο", αλλά στην περίπτωση σου οταν υπάρχουν παράπονα & κακά μπερδέματα με ένα άτομο ή 2-3 άτομα, που τυχαίνει να'ναι στον όμιλο=είπες εύκολα & δήλωσες, ότι ο όμιλος είναι αυτός που .... είχες τα κακά μπερδέματα μαζί του?!! κι όχι τα συγκεκριμένα άτομα (ονομάτησε τα αν θές).
Ομως αυτά τα άτομα (ή ο Ομιλος μας, εννοείς εσύ)/ σε όποια θέση κι άν είναι... στο συμβούλιο, μέλη ή απλοί φίλοι/ για σένα αντιπροσωπεύουν τον όμιλο, ενώ αυτοί με τον Ελληνικό ωχαδερφισμό που κυριαρχεί γενικά παντού..... δημιουργούν & φτάνουν το πρόβλημα στα άκρα, μετά μένει άλυτο ως συνήθως και σκάει όπως λέμε κάνει Μπαμ ..... οπότε ακούγονται τα χειρότερα!!! προς τα έξω.
Αισιοδοξώ να λυθεί σύντομα η παρεξήγηση σου με τα άτομα αυτά, κι αποκατασταθεί (τυπικά έστω) η εικόνα που είχες για τον όμιλο & άτομα του.

Στην καθε περίπτωση, να ξέρεις πως σίγουρα δεν είναι όλοι ίδιοι... εννοώ τα υπόλοιπα άτομα του ομίλου, κι αυτοί που κινούνται γύρω/ έξω απ'αυτόν (όπως οι φίλοι & μέλη του)/ με ενοχλεί που παίρνει κι εμένα η μπάλλα!!! κι αναγκάζομαι εγώ να αιτιολογώ κάτι που δεν ήξερα έως προχθές ... να πώ τι άλλωστε? Ξέρω αντίθετα ότι υπάρχουμε τόσοι άλλοι που εξακολουθούμε να προσπαθούμε να διορθώσουμε τόσα πολλά & που θα καλυτερεύσουν περισσότερο το έργο/ εικόνα του ομίλου προς τους φίλους του & μέλη.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 22, 2008 2:20 pm 
Άβαταρ μέλους

Μακη καλα τα λες και ωραια φαινεται η θεση σου ως υπερασπηστη του ομιλου.Που ειδες να αμφησβητω την ποιοτητα οπως λες των ανθρωπων?Η μονη επαφη με ατομα ειναι ο προεδρος ο οποιος και <καθαρησε> για μενα.Εσυ δεν θα επρεπε να πεις τιποτα πανω σε αυτο αφου σου εχω εξηγησει κανοντας μου επιθεση.Αλλωστε εγω δεν γενικευσα εξηγωντας σου την κατασταση σε προσωπικα μηνυματα,εσυ θυμασαι αν μου γενικευσες και αν στοχοποιησες ατομα???Μην εκτηθεσαι γιατι σε εκτιμω πραγματικα για τις γνωσεις σου.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 22, 2008 9:07 pm 

Μακη καλα τα λες και ωραια φαινεται η θεση σου ως υπερασπηστη του ομιλου.Που ειδες να αμφησβητω την ποιοτητα οπως λες των ανθρωπων?Η μονη επαφη με ατομα ειναι ο προεδρος ο οποιος και <καθαρησε> για μενα.Εσυ δεν θα επρεπε να πεις τιποτα πανω σε αυτο αφου σου εχω εξηγησει κανοντας μου επιθεση.Αλλωστε εγω δεν γενικευσα εξηγωντας σου την κατασταση σε προσωπικα μηνυματα,εσυ θυμασαι αν μου γενικευσες και αν στοχοποιησες ατομα???Μην εκτηθεσαι γιατι σε εκτιμω πραγματικα για τις γνωσεις σου.

Για ακόμη μια φορά φίλε Θοδωρή Γ.-Μεσσηνία, φαίνεται ότι εμείς δυό σαν χαρακτήρες ή είμαστε τόσο ίδιοι ή ακριβώς το αντίθετο και φοβάμαι ότι συνεχίζουμε με το παραμικρό να αρπαζόμαστε-μαλλώνουμε (έως διαφανούμε μάλλον ανοικτά)/ τουλάχιστον στο φόρουμ, κεντρίζοντας το ενδιαφέρον των υπολοίπων.... και μας διαβάζουνε/ ελπίζω να μην μας κοροιδεύουν κιόλας!!... κι ο admin του site, θα μας ευχαριστήσει δημόσια.
Πράγματι θίγθηκα, κακώς βέβαια εκτίθεμαι εγώ όπως λές νοιώθοντας ότι δηλώνω/ είμαι στον Ομιλο, κοντά του έστω κά... πρέπει να υπερασπιστώ εγώ τον όμιλο απο όλους τους "κακούς ...." που λένε & καταμαρτυρούνε πολλά τριγύρω... σε ευχαριστώ για τον αντίλογο & την άποψη σου.

Ξέρεις την παροιμία, μαζεύαμε - μαζεύαμε προσεχτικά το γάλα αρμέγοντας τις γελάδες του στάβλου μας... και ξάφνου η τελευταία, ρίχνει μια κλωτσιά ....& πάει ρίχνει την καρδάρα με το γάλα που μαζεύαμε!!... σκορπώντας το στο χώμα (πάνε στράφι όλοι οι κόι μας & θυσίες)

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 22, 2008 9:16 pm 
Άβαταρ μέλους

Επι της ουσιας απαντησε.Ασε τα γενικα.Σε αυτα που σου εγραψα πριν.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Περί επιλογής κουταβιού & μεγαλ. ζώου
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιαν 23, 2008 2:09 pm 

Αναγκαστικά επειδή πολλοί φίλοι του φόρουμ, δηλώνοντας ότι είμαι μέλος του Ομίλου Επανιέλ Μπρετόν/ με χρήσαται "ως αντιπρόσωπος του ας πούμε" ρωτάτε με πολλά ΠΜ για διάφορα θέματα, οπότε αναγκαστικά σας απαντώ.... τουλάχιστον στο α' και βασικότερο όλων πιστεύω, ελπίζω να καλύψω όλους σας. Στο θέμα "αγορά κουταβιού ή ενός ενήλικα σκύλου" θα σας πώ λοιπόν την άποψη μου, σχετικά με τα κυνηγόσκυλα-Επανιέλ Μπρετόν, ξέρω απο εμπειρείες & κοντύτερα απο εσάς πιθανόν, μπορώ να πώ τα εξής:
Πολλοι γνώστες λένε ότι δεν μπορείς να ξεχωρίσεις πάρα πολλά, σε μια πολύ μικρή ηλικία (πριν 3 μηνών) αλλά όσο πιο πολύ μεγαλώνουν και κυρίως αν τα μεγαλώνεις εσύ & ζείς κι απο κοντά βλέπεις, βγάζεις συμπεράσματα-τρίβεσαι μαζί τους καθημερινά, βλέπεις τις διαφορές τους, το χαρακτήρα, κίνηση, αποφασιστικότητα, συμπεριφορές, πιθανές φοβίες κά... κι έτσι μόνον μπορείς να διαλέξεις με 75-80% ποσοστό επιτυχίας!! ... Σωστότερο είναι σαν κυνηγός να πάρεις "ένα ζώο απο κυνηγόσκυλα γνωστών ή φίλων που ξέρεις οτι κυνηγάνε τα ζώα του"/ να δείς μόνος σου ... και μην μείνεις στα χαρτιά & μόνον, ειδικά εάν δεν μπορείς να αντιληφθείς το ποιά και τι ακριβώς καλά (ή κακά χαρακτηριστικά) είχανε αυτά τα ζώα που προηγήθηκαν/ απο που προήλθε ο σκύλος που ενδιαφέρεσαι?!! Τα χαρτιά του σκύλου (pedigree), πρέπει να ξέρεις να τα διαβάζεις κιόλας!! (ή να σου πεί κάποιος παλαιός γνώστης της ράτσας, το ποιά ζώα που αναφέρονταν αξίζαν απ'αυτά & ποιά όχι) - Εγώ πάντα κοιτάζω ποιοί ήτανε οι 2 γονείς του κουταβιού/ παππούδες κλπ , απο πριν την γέννα ακόμη/ απο ποιούς προγόνους & με ποιές διακρίσεις, παρόλλο κι εκεί ρισκάρεις, όμως ελπίζεις σε καλύτερο μορφολογικά.... (εν καιρώ ίσως δικαιωθείς!!!)/ αλλά σίγουρα θα είναι καλό κυνηγόσκυλα. Πιστεύω με "κυνοτεχνικά" κριτήρια (το ποιά ζώα πρέπει να ζευγαρώσουν μεταξύ τους) είναι σίγουρο πως υπάρχουν ελάχιστοι γνώστες στην πατρίδα μας!!! ίσως το εξωτερικό/ αλλά στη Ελλάδα αργούμε ακόμη.

Στην περίπτωση λοιπόν που κάποιος δεν ξέρει κανένα κάτοχο της φυλής, στρέφεται αναγκαστικά στις αγγελίες περιοδικών, όπου όμως κυριαρχούν κατα γενική ομολογία "οι πατάτες, τα λαχεία, οι μαιμούδες, οι κερδοσκόποι κλπ..." όπως θέλετε πέστε τους-εσείς θα το ρισκάρατε ? οπότε μακριά τους!!!.
Στην περίπτωση αυτή ο όμιλος προσπαθεί εδώ και καιρό/σύντομα αισιοδοξώ θα καταφέρουμε να στήσουμε, περάσουμε στην ιστιοσελίδα του ομίλου ή μέσω τηλεφ. επικοινωνίας με φαξ... λίστα όπου θα δηλώνονται οι γέννες-διαθεσ. κουτάβια των μελών και φίλων της φυλής, οπότε κάποιος που θέλει βοήθεια να απευθύνετε κατευθείαν στον εκτροφέα..... δώστε λίγο καιρό ακόμη να στηθεί η υπηρεσία (ελπίζω μετά το Πάσχα, να έχουμε καλά νέα...).

Αντίθετα για άλλους είναι καλύτερο να αγοράζεις το δυνατόν μεγαλύτερο απο 6-7 μηνών κουτάβι (έως 1 χρόνου), γιατί βλέπεις πιά ολοκληρωμένο & ελέγχεις το ζώο, κορμοστασιά-μέγεθος, την οδοντοστοιχία του & ίσως το πως κινείται έξω ή άν ξέρει κάποια βασικά πράγματα.... Τέλος για πολλούς το να πάρεις ζώο πριν να γίνει ~ 12-16μηνών/ λένε είναι μέγα λάθος, έτσι γλυτώνεις να ταίζεις & ξεσκατίζεις, μαθαίνεις τα βασικά (σήκω, κάτσε, έλα, μέσα κά) είναι χαμένος κόπος και αξίζει πιο πολύ- αρκεί να δώσουν ~ 1000-1500€? & το παίρνουν έτοιμο πια σκύλο, πλήρως ανεπτυγμένο & έτσι βλέπουν τι αγοράζουν/ χωρίς να τους κοροιδεύει κανένας...

Η τιμή ενός ζώου δεν έχει να κάνει με την αξία του, αλλά την δυσκολία ή την ευκολία πώλησης του, κάποιοι που έχουν σκυλιά με καλά χαρτιά = απο με προγόνους διάσημα ζώα/ πρωταθλητές, σωστά χαρτιά εννοώ κι οχι μαιμού δηλώσεις κά... πράγματι μπορεί να βγούν ευκολότερα ή γρηγορότερα κυνηγετικά (μπορεί κι όχι/ δεν είναι κανόνας). Ολοι αυτοί λοιπόν ζητάνε κι ένα μερίδιο της υπεραξίας των προηγουμένων ζώων, προγόνων τους που κι αυτοί έδωσαν παλιότερα!!.... Αλλοι λένε, όσα περισσότερα δώσεις τόσο καλύτερο θα πάρεις - αλλά έχω δεί και πολλά κουτάβια διασήμων ζώων που δεν κυνηγάνε καλά ή καθόλου/ έχουν χαμένο τα κυνηγ. ένστικτα, κροτοφοβίες, προβλημ. δόντια, δυσπλασία κά...

Ολα τα "σκυλο-κυκλώματα" (ή όπως αλλοιώς ονομάστε εσείς) σε κάθε ράτσα κινούνται γύρω απ' τους ανθρώπους των ομίλων φυλής & των υποτίθεται (σχετικών) σκυλοεκπαιδευτών-επαγγελματιών του είδους... είναι φανερό νομίζω/ ποιός ασχολείται περισσότερο απ'αυτούς με τα σκυλιά άλλωστε? Λόγω ακριβώς ο Α' ή ο Β' όνομα, ο πρόεδρος/ γραμματέας/ ταμίας/ σύμβουλος είναι αυτοί που εκλέγονται κιόλας (με μεγάλη ή μικρή προσφορά στον όμιλο), αυτοί συνήθως κινούνται & κυριαρχούν στις διάφορες εκδηλώσεις-εκθέσεις κλπ... έχουν τα πιο πολλά, τους καλούς ή μέτριους σκύλους της φυλής (γνωστοί Πανελληνίως). Ετσι πλησιάζονται (ή πλαισιώνονται) απο τους "ημιεπαγγελματίες-ανθρώπους της φυλής ή κερδοσκόπους όλων των φυλών" που σκοπεύουν απλά στις πωλήσεις ζώων, μεταπωλούν εκπαιδευμένα ή φέρνουν απ'το εξωτερικό σκύλους (έτοιμα) κλπ κατα παραγγελία & με μόνον σκοπό το κέρδος!!! αυτοί κυριαρχούν στις αγγελίες κι όχι μόνον. Στην ελεύθερη κοινωνία που ζούμε, όλοι όσο θέλουν ζητάνε... εσείς ή κι εμείς, είμαστε που τους δίνουμε ακριβώς την δυνατότητα και ζητάνε (παίρνουνε) όπως λέμε, περισσότερα απ'ότι πρέπει στην πλειοψηφία τους.

Προσωπικά τόσα χρόνια επιμένω στα κουτάβια/γιατί με ενδιαφέρει το δέσιμο συναισθηματικά με το κουτάβι απο μικρή ηλικία και δεν θέλω να δίνω λεφτά σε κερδοσκόπους!! Αλλά θα ήμουν ικανοποιημένος, εάν εύρισκα/ θα το έπαιρνα δηλ. με 500-7000€? ένα κουταβι > 6-8μηνών, να γλυτώσω έτσι την άχαρη περίοδο των πρώτων μηνών της ανάπτυξης του & μπορώ να δώ πως περίπου θα γίνει μεγαλώνοντας (περισσότερες πιθανότητες επιτυχίας) θα το έπαιρνα έτοιμο για εκπαίδευση - απλές εκπευδ. βόλτες και δέσιμο μαζί μου. Το θέμα είναι ότι τέτοια κουτάβια σπανίζουν γενικώς!!

Εξακολουθώ να είμαι ερασιτέχνης-φίλος & λάτρης των Επανιέλ Μπρετόν/ κι όχι ακόμη εκτροφέας, αλλά πάντα κι άν ακόμη γίνω (προπάντως) θεωρώ ότι δεν είμαι σαν τους........ - και δεν μπορώ να το κάνω, δεν μπορώ να κοροιδέψω κάποιον άλλο!!! θέλω νά'χω το κούτελο μου καθαρό, να μην ακούω απο πίσω λόγια & παράπονα.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιαν 23, 2008 2:59 pm 
Άβαταρ μέλους

Το οτι εισαι μελος του ομιλου δεν λεει τιποτα απο μονο του φιλε Μακη,και γω ειμαι και αλλοι ειναι και λοιπον?Το οτι εχεις καποιες γνωσεις ειναι που σε ρωτουν οι φιλοι και γω.Δεν μου απαντησες ομως σε αυτα που με κατηγορησες και μην μου πεις παλι ιδιωτiκα γιατι δημοσια με κατηγορησες.

Τελευταία επεξεργασία από Θοδωρής Γαβριλης και Πέμ Ιαν 24, 2008 10:04 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιαν 23, 2008 4:18 pm 

Τι αυτό που πρέπει να πώ δηλ. φίλτατε Θοδωρή, τι επιτέλους θέλεις να πώ δημόσια... (πέρα απ'αυτά που σου είπα ιδιωτικά?) εσύ δεν ήσουν δημόσια που είπες/ όπως παρακάτω έγραψες
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάϊ 24, 2007 8:20 am Θέμα δημοσίευσης:

Καλημερα.Εγω θα διαφωνησω απο πικρη εμπειρια που βρισκεται ακομα σε εξεληξη.Δεν θα ηθελα να επεκταθω.(προς το παρον).

Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 22, 2008 1:20 pm Θέμα δημοσίευσης:

Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 22, 2008 8:16 pm Θέμα δημοσίευσης:

Επι της ουσιας απαντησε.Ασε τα γενικα.Σε αυτα που σου εγραψα πριν.

Σε ρώτησα δημοσίως, θεωρώντας ότι εφόσον άλλαξες άποψη "θα δήλωνες ότι ο όμιλος & οι άνθρωποι του" (ο πρόεδρος & γνωστοί του) σου φέρθηκαν πολύ εντάξει τελικά/ σε βοήθησαν, ρώτησα θα άλλαζες την προηγουμ. σου δήλωση... για την "πικρή εμπειρία σου", εφόσον έληξε καλά? Αισιοδοξώ να υπήρξε καλό τέλος στο πρόβλημα σου, οχι ότι μεσολάβησα σε κανέναν/ γι'το θέμα, γιατί άλλωστε να κλέψω την δόξα απο κάποιους άλλωστε!! Τέλος επι του θέματος- Δεν έχω να προσθέσω τίποτα[/size]

Τελευταία επεξεργασία από matthchris και Παρ Οκτ 17, 2008 1:32 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιαν 23, 2008 6:29 pm 
Άβαταρ μέλους

Επειδή μάλλον μιλάτε για κάτι που δεν καταλαβαίνουμε καθαρά , κaλό θα ήταν να μας πείτε στο περίπου χωρίς ονόματα τι συμβαίνει , από ότι κατάλαβα εγώ και ίσως και οι άλλοι, από ότι καταλαβαίνω επαναλαμβάνω μέλλον πρόκειται για κάποια αγορά σκύλου που προέκυψε κάποιο πρόβλημα και μεσολάβησε κάποιος του ομίλου για να λυθεί ?
Τεκμηριώστε το στο περίπου λοιπόν για να καταλαβαίνουν και οι άλλοι , διαφορετικά σταματήστε το εδώ και κάντε ο μέσω προσωπικών μηνυμάτων.

Αdmin που βρίσκεσε , δεν μπορώ να σε βρώ πουθενά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Συγνώμη Παιδιά,συγγώμη Θοδωρή Γ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιαν 23, 2008 10:10 pm 

Παιδιά, ειλικρινά νοιώθω και ζητάω χίλλια συγγώμη που ξέφυγα-παρεκτράπηκα!! (ασήμαντος μάλλον ο λόγος) κι ιδιαίτερα ζητώ συγγνώμη απο τον Θοδωρή Γαβρίλη (Μεσσηνία) και τους λοιπούς φίλους που διαβάζουν το φόρουμ, δίκαια αναρωτήθηκαν μερικοί τι έγινε?.

Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Μ'αρεσει να καυχιεμαι οτι ειμαι και εγω μελος ενος ομιλου που αγαπαει το ΕΠΑΝΙΕΛ ΜΠΡΕΤΟΝ".

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: 11η εθνική έκθεση εκτροφής ΟΕΜΠΕ, 2006
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιαν 28, 2008 6:55 pm 

Συνεχίζοντας τις αναφορές μου & παρουσιάσεις-αξιολογήσεις των Επανιέλ Μπρετόν, απ΄την 11η εθνική έκθεση εκτροφής ΟΕΜΠΕ-Λαγκαδά, 11.06.2006 (πρόπερσι) εσωκλείω και τις παρακάτω φωτο'ς:

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Φωτο'ς 2006-2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιαν 28, 2008 7:07 pm 

Συνέχεια...
Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιαν 30, 2008 5:57 pm 
Άβαταρ μέλους

Μπορεί ο mathchris να αξιολογίσει το σκυλάκι μου?!? Δυστυχώς εφέτος που έπρεπε και μπορούσα να τον κυνηγάω κάθε μέρα, όλη μέρα, είχα ένα χαζό ατύχημα.... ΑΑΑΑΑΧ!!! :( :( :(
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 28   [ 408 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: