Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 26 από 28   [ 408 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ομιλος Επανιελ Μπρετον -Κυνοφιλική δραστηριότητα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 12, 2010 8:09 pm 
Άβαταρ μέλους

Σημερα μου εστειλαν και μενα το προγραμμα παρ ολο που εχω να γραφτω χρονια.Εντομεταξει μου εστειλαν και ταχυδρομικη επιταγη να συμπληρωσω και να την ξαναστειλω για να γινω μελος το 2010,μαλλον θα εκαναν λαθος να με πληρωσουν θα ηθελαν για να γινω μελος και μπερδευτικαν οι καημενοι :lol: :lol: :lol: .Δεν καταλαβαινουν με τιποτα...βρε ουστ αφηστε με ησυχο!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιαν 17, 2010 5:02 pm 
Άβαταρ μέλους

prosoxi se oti lete,kapoioi kataskopoi rou....oi sas parakolouthoun oli mera :shock: :shock: ,xronia pola kai kali xronia se oloys.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιαν 17, 2010 8:16 pm 
Άβαταρ μέλους

Καλησπερα και καλη χρονια με υγεια και σε εσενα ΚΕΡΒΕΡΕ.
Οι περισσοτεροι απο εμας γραφουμε επωνυμα το τι πιστευουμε,τι μας αρεσει η οχι σε ΔΗΜΟΣΙΟ ΧΩΡΟ προκειμεενου ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ...ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΙ ΕΥΘΕΩΣ
Μεθοδοι τετοιοι δεν προαγουν τιποτε,δεν φυμωνουν κανενα και δεν χαρακτηριζουν κανεναν που δεν εχει κατι να του προσαψουν,κανεναν που να ενδιαφερεται απλα για το καλο της φυλης και την περεταιρω καταξιωση και αναδειξη της!
Αν παλι καποιοι εχουν καταπεσει τοσο πολυ....συγνωμη αλλα ας παψουμε να ασχολουμαστε με την καταντια...και τον ξεπεσμο.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιαν 17, 2010 8:52 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Και να προσθέσω και εγώ και αν παρακολουθούν τι έγινε, όποιοι και να είναι αυτοί ,θα κάνουν κανένα ντα .
Να κοιτάξουν πρώτα τα του οίκου τους που μπάζει από παντού , ας αποκτήσουν επιτέλους ευθύτητα και ντομπροσύνη , ας γραφτούν επώνυμα και τότε θα συζητήσουμε καθαρά και δημόσια ότι θέλουνε.

Κάτι ακόμη όσοι υπογράφουν στα μηνύματα με τις διευθύνσεις των μικρών μεγάλων κυνοτροφείων τους διαφημίζοντας τα έμμεσα , ενημερώνω ότι από εδώ και πέρα δεν θα γίνετε δεκτό στο συγκεκριμένο χώρο (FORUM) , ας απευθυνθούν αλλού άμα θέλουν .
Όλες οι ήδη υπάρχουσες υπογραφές αυτού τους είδους θα διαγραφούν
.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιαν 18, 2010 4:18 pm 
Άβαταρ μέλους

gpeppas έγραψε:
Και να προσθέσω και εγώ και αν παρακολουθούν τι έγινε, όποιοι και να είναι αυτοί ,θα κάνουν κανένα ντα .
Να κοιτάξουν πρώτα τα του οίκου τους που μπάζει από παντού , ας αποκτήσουν επιτέλους ευθύτητα και ντομπροσύνη , ας γραφτούν επώνυμα και τότε θα συζητήσουμε καθαρά και δημόσια ότι θέλουνε.

ki omos tha mas kanoyn nta,exoyn eiselthei kai daides ston omilosas kai malista apiloyn kynagogoys,gia paradeigma na min ksanaemfanistoyn se agones toy omiloy kai diafora ala,to asteio einai oti aytoi oi anthropoi den einai kan ds alla milane me tin anoxi toy ds kai mprosta sto ds,den exoyn prosferei tipota stin kynofilia tosa xronia apoti exw mathi.exoyn dioxthei apo ton omilo paleotera,kai tora ksafnika irthan na kanoyn toys iroes.poy itan tosa xronia otan o omilosas eixe anagi apo stiriksi.oso gia tin eythitita kai dobrosini as to afisoyme ayto,poios tin exase gia na tin vroyn aytoi.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιαν 18, 2010 6:37 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Μία παράκληση γράφε ελληνικά.

Για τα υπόλοιπα μπορούμε να συζητήσουμε μόνο επώνυμα (έστω όνομα) αλλιώς ότι και να μας πεις
δεν έχουν ισχύ και σημασία .

Πολλά πράγματα διαπίστωσα και εγώ ό ίδιος δυστυχώς , αλλά αυτά συμβαίνουν σ όλους τους ομίλους και τους γύρω παρατρεχάμενους, με απλά λόγια είναι πολλά τα λεφτά Αρη και η καημένη η κυνοφυλία έχει περάσει στο τέλος της ουράς για να της δώσει κανείς σημασία με την σοβαρότητα που της πρέπει .
:!:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιαν 18, 2010 8:20 pm 
Άβαταρ μέλους

Παράθεση:
Πολλά πράγματα διαπίστωσα και εγώ ό ίδιος δυστυχώς , αλλά αυτά συμβαίνουν σ όλους τους ομίλους και τους γύρω παρατρεχάμενους, με απλά λόγια είναι πολλά τα λεφτά Αρη και η καημένη η κυνοφυλία έχει περάσει στο τέλος της ουράς για να της δώσει κανείς σημασία με την σοβαρότητα που της πρέπει . :!:

με λενε γιωργο το επιθετομου θα ηθελα να μην το πω για ευνοητους λογους τους οποιους ανεφερα σε προηγουμενο ποστ(κατασκοπους ρου....ους)ειμαι απλα ενας κυνηγος εχω ενα σκυλακι το οποιο δεν ειναι επανιελ(πριν χρονια ειχα επανιελ)και ειμαι περιφανος που απεχω απο ολους αυτους τους ανθρωπους,απλα εχω πολλες γνωριμιες και μαθενω αρκετα,με αποτελεσμα να μην πιστευω οτι ολα αυτα γινοντε στο ονομα τισ κυνοφιλιας και ειδικα στην πλατη του καθεναμας και λεω αν ειναι δηνατον δηλαδη ποιος ο λογος,αλλα μαλον ειναι αυτο που ειπες κυριε πεππα,πολλα τα λεφτα ολα στο βομο του χρηματος,να ειναι συγουροι ομως οτι ο κοσμος ξυπνησε και αργα η γρηγορα θα ερθει η ωρα τους.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιαν 21, 2010 6:49 pm 
Άβαταρ μέλους

teocharis.koytsoympas έγραψε:
Το πρωι μου ηρθε το προγραμμα με τις εκδηλωεις του ομιλου γιτο 2009....
Μετα λυπης μου διαπιστωσα οτι "ψαλιδιστηκαν" οι αγωνες πρακτικου που ειχαν προστεθει περισυ σε ορτυκι στην Κοπαιδα...
Μηπως θα ηταν καλυτερο αντι να "ψαλιδιστουν" εκδηλωσεις,να "ψαλιδιζονται" αυτοι που τις ΨΑΛΙΔΙΖΟΥΝ;

Παιδες προς την σωστη ενημερωση των οσων ενδιαφερονται,ωφειλω να επανορθωσω αυτο που εγραψα,προφανως προκειται για καποιο λαθος του δαιμονα του τυπογραφιου...
η εκδηλωση ειναι κανονικα προγραματισμενη για τον Απριλιο,με επιφυλαξη μεταφερω ημερομηνιες 16-17..
εν αναμονη λοιπον της καινουργιας εκδοσης του σωστου προγραμματος :wink: και της σωστοτερης και εγκυροτερης πληροφορησης.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιαν 21, 2010 9:34 pm 
Άβαταρ μέλους

πω πω τον ατιμο τυπογραφω :evil: θα διαβασε τα παραπονασας και επανορθωσε :wink:
ο αγωνας θα γινει σε αγριο η ημερο θηραμα :wink:
οχι τιποτα,απλος κατι πηρε το αφτιμου για περιση :oops: και στο ορτυκι και στην περδικα :twisted:
τελος παντων ευχωμε σε ολους καλη επιτυχια.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιαν 28, 2010 5:02 pm 
Άβαταρ μέλους

Μα καλα τι θα γινει ρε παιδια με τα αφιερωματα στα περιοδικα...καθε μηνα θα γραφει και αλλος;
ειχα ξενερωσει με τα "νοτια" ρεπορταζ που ευχαριστουσαν και εξυμνουσαν ζωα,ιδιοκτητες και εκτροφεις που ειτε δεν συμμετειχαν,ειτε δεν διακρινονταν...μιση σελιδα αφιερωμα και η μιση αυτης ηταν για ΕΦΥΠ και με επιλεγμενη σειρα στην αναφορα στα ζωα που καταφεραν να ξεχωρισουν..
εχτες διαβασα το αφιερωμα στο ενθετο Τυπος-Κυνηγι...σαν κυνοφιλος που θελω να θεωρουμε δεν με εξεφρασε καθολου, λεει οτι "αν γινοταν,αν λεω,μεικτος αγωνας μπεκατσας σε ζαυγαρια(αντιλαμβανομαι οτι εννοει απο ολες τις φυλες),θα γελουσε και το παρδαλο κατσικι...θα ειχανε ωφελος και τα αλλα σκυλια,γιατι θα μαθαιναν καλα την συνεναιση"..ημαρτον ρε παιδια...δεν αρμοζει η επαρση και η συγκριση,ουτε ο μηδενισμος σε κανεναν κυνοφιλο...ημαρτον...για τα δικα μου γουστα και αρχες...τουλαχιστον απαραδεκτο..
Οσο για το αν θα εβρισκαν και στην Ομονοια μπεκατσες...οταν το επιχειρησετε,το πρωτο που θα λυσετε ,να ξερετε οτι μια πιανει ακριβως στην γωνια εξω απο του Μπακακου....και αλλη μια ακριβως πριν τις κυλιομενες του ηλεκτρικου....

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιαν 28, 2010 7:45 pm 
Άβαταρ μέλους

χαχαχαχα,εισαι οραιος ρε φιλαρακο,μια χαρα τα λες αν τα δουμε σοβαρα ομως ειναι για κλαματα,αυτα συχαθικα κι εγω πριν μερικα χρονια και αποσυρθικα στα γρηγορα και ευτιχως γλιτοσα,φυσικα τα ιδια τοτε,τα ιδια και τωρα και χειροτερα,μαγισες ,ταχιδακτιλουργοι,μενταλιστ,αυτο δεν ειναι κυνοφιλια ρε φιλε,ειναι η εκπομπη του γιουρι γκελερ,μετα απο αυτους το χαοοοοος.
απορω ομως,μονο σε αγωνες που γινοντε πισω απο δασακια και λοφους διαπρεπουν καποια σκυλια :roll: στα φανερα δεν τα ειδαμε τι μπορουν να κανουν :wink:
οσο για τις μπεκατσες που βρισκουν στιν ομονια,διπλα κοντα στο ηλακτρικο ρε φιλε εχει ενα μαγαζακι το οποιο πουλαει μπεκατσουλες,μαλον αυτο θα ενοουσε ο ποιητης απλα εμεις δεν το καταλαβαμε :lol:
μου φενετε οτι και αυτος ο ομιλος καταντισε μαγαζι για λιγους,αν εχουν αυτοι την συνηδησητους καθαρη τοτε μπραβοτους,να γινεσε ξεφτιλας να σε κοροιδευει ο κοσμος και να το γουσταρις παλι μπραβοσου,ομως το να υποτιμας την νοημοσινη των ανθροπων ειναι ντροπη και δεν σε τιμα,οποια θεση και αν κατεχεις γιατι ο λαος σε επελεξε,μην το εκμεταλευεσε . :oops:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιαν 28, 2010 11:16 pm 
Άβαταρ μέλους

kerveros έγραψε:
χαχαχαχα,εισαι οραιος ρε φιλαρακο,μια χαρα τα λες αν τα δουμε σοβαρα ομως ειναι για κλαματα,αυτα συχαθικα κι εγω πριν μερικα χρονια και αποσυρθικα στα γρηγορα και ευτιχως γλιτοσα,φυσικα τα ιδια τοτε,τα ιδια και τωρα και χειροτερα,μαγισες ,ταχιδακτιλουργοι,μενταλιστ,αυτο δεν ειναι κυνοφιλια ρε φιλε,ειναι η εκπομπη του γιουρι γκελερ,μετα απο αυτους το χαοοοοος.
απορω ομως,μονο σε αγωνες που γινοντε πισω απο δασακια και λοφους διαπρεπουν καποια σκυλια :roll: στα φανερα δεν τα ειδαμε τι μπορουν να κανουν :wink:
οσο για τις μπεκατσες που βρισκουν στιν ομονια,διπλα κοντα στο ηλακτρικο ρε φιλε εχει ενα μαγαζακι το οποιο πουλαει μπεκατσουλες,μαλον αυτο θα ενοουσε ο ποιητης απλα εμεις δεν το καταλαβαμε :lol:
μου φενετε οτι και αυτος ο ομιλος καταντισε μαγαζι για λιγους,αν εχουν αυτοι την συνηδησητους καθαρη τοτε μπραβοτους,να γινεσε ξεφτιλας να σε κοροιδευει ο κοσμος και να το γουσταρις παλι μπραβοσου,ομως το να υποτιμας την νοημοσινη των ανθροπων ειναι ντροπη και δεν σε τιμα,οποια θεση και αν κατεχεις γιατι ο λαος σε επελεξε,μην το εκμεταλευεσε . :oops:

Γραφω αυτο που διαπιστωνω,ειτε σωστο,ειτε λαθος...επωνυμα
Τα καλα(κατα το νου μου) τα γραφω γιατι πρεπει...τα ασχημα(παλι κατα το δικο μου νου) γιατι δεν με εκφραζουν...οχι για να δινω βημα σε οσους θελουν να τα εκμεταλευονται για χλευασμο και μηδενισμο...
Μονο οταν επωνυμα διατυπωσουμε με τροπο κοσμιο και επικοδομιτικο,με επιχειρηματα,χωρις μικροτητες και προσωπικα, τα οσα μας εκφραζουν και τα οσα οχι,ισως μπορεσουμε να πουμε οτι κατι θα περιμενουμε.
Για μαγαζακια,συνηδησεις και τα υπολοιπα που λες,θα μου επιτρεψεις να απεχω...και να μην περνω θεση..οχι γιατι εχω κατι να κερδισω η να χασω,απλα γιατι αν τα θεωρησω δεδομενα και υπαρκτα θα κοψω περα σαν και εσενα απο κατι που αγαπαω...το μπρετον...για να πεσω καπου αλλου(οπως εσυ) που ισως υπαρχει μεγαλυτερο μαγαζι και εσκεμενα θα εθελοτυφλω...θελει περισσοτερη δυναμη και ψυχη να εκφρασεις κατι που δεν σου κανει η σου κανει απο το να κοψεις περα...

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιαν 28, 2010 11:42 pm 
Άβαταρ μέλους

Χαρη πλακα κανεις ετσι?Δεν θελω πλεων να περνω μερος σε τετοιες συζητησεις αλλα δεν μπορω να διαβαζω τετοια απο σενα..δεν ενοω βεβαια τα περι επωνυμιας που συμφωνω,αλλα τα υπολοιπα....

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 29, 2010 12:51 am 
Άβαταρ μέλους

εγω προσοπικα αγαπω ολες τις φυλες αλλα κυριος τα καλα κυνηγωσκυλα,δεν ανηκω σε κανενα μαγαζι και σε καμια φυλη ,καποτε εκανα μια προσπαθεια να παρουσιασω το εργο μου αλλα οταν ειδα τι παιζετε ειπα ευχαριστο δεν θα παρω,αυτο ομως το τηρεισα, δεν σημενει ομως οτι δεν εχω αποψη η οτι δεν πρεπει να την εκφραζω και σε οποιον αρεσει,οσο για το επωνημα πεσμου ποσοι μιλησαν επωνημα και τι κερδισαν,παρακολουθω εδω και αρκετο καιρο ολες τις συζητισεις και εχω αποψη περι του θεματος,οπος για παραδειγμα κι εσυ ο ιδιος αν θυμαμε καλα ειχες παραπονα για τους αγωνες που ειχες λαβει μερος,και ειχες πει οτι θα συμετεχεις μονο σαν θεατης πλεον,αν κανω λαθος διορθοσεμε ,τωρα ξαφνικα αλαξες γνωμη και μαληστα παραπονεθηκες κιολα οτι δεν εβαλαν στο προγραμα αγωνα για κατω,ξαφνικα θελεις να εισαι ενεργος αγονομαχως,οπως και πολλα αλλα.καλα κανεις δικαιωμασου αλλα δεν δειχνεις μια σταθερη πορεια η ετσι μου φενετε? :roll: ισος να κανω λαθως,αν ναι ζητω απο τωρα σηγνωμη.
και ξαναλεω για το επωνημα,στα περιοδικα που διαβαζεις τις στιλες πχ του κυνηκου η του βετερανου η οποιουδιποτε με ψευδονιμο δεν τα λαμβανεις υποψη? η μηπως δεν ειναι εγκυρα αυτα που γραφουν?

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 29, 2010 3:35 am 
Άβαταρ μέλους

εγω προσοπικα αγαπω ολες τις φυλες αλλα κυριος τα καλα κυνηγωσκυλα
και εγω αγαπω ολες τις φυλες και τα καλα κυνηγοσκυλα,αλλα εχω επιλεξει να κυνηγω με αυτη που πιστευω οτι μου ταιριαζει καλυτερα

καποτε εκανα μια προσπαθεια να παρουσιασω το εργο μου αλλα οταν ειδα τι παιζετε ειπα ευχαριστο δεν θα παρω
αυτο το καταλαβα,δεν χρειαζοταν να το γραψεις :wink:

οσο για το επωνημα πεσμου ποσοι μιλησαν επωνημα και τι κερδισαν
το να μιλας επωνυμα δεν σημαινει οτι θα κερδισεις κατι περισσοτερο απο τον αυτοσεβασμο σου..και την αυτοεκτιμηση σου εκφραζοντας πρωσοπογεγραμμενη την θεση σου

εσυ ο ιδιος αν θυμαμε καλα ειχες παραπονα για τους αγωνες που ειχες λαβει μερος,και ειχες πει οτι θα συμετεχεις μονο σαν θεατης πλεον,αν κανω λαθος διορθοσεμε ,τωρα ξαφνικα αλαξες γνωμη και μαληστα παραπονεθηκες κιολα οτι δεν εβαλαν στο προγραμα αγωνα για κατω,ξαφνικα θελεις να εισαι ενεργος αγονομαχως,οπως και πολλα αλλα
πολυ καλα θυμασαι..ειχα παραπονα και εχω ενστασεις σε πολλα,αλλα αυτα και τα ειπα και τα λεω και θα τα λεω....οσο για το ενεργος αγωνομαχος....ορος αδοκιμος για εμενα...τα ζωα μου τα κυνηγαω και δεν τα κουρδιζω...αν αποφασισω να συμμετεχω καπου,παντα εκτος κυνηγετικης περιοδου, θα το κανω...για το αλλα πολλα που λες οτι θα ηθελα να ειμαι σε παρακαλω φωτισε με λιγο..
σαν θεατης θα ειμαι σε οσες μπορεσω,γιατι οταν υπαρχουν πολλα ματια ,ολλα πραγματα δεν γινονται..η οταν γινονται δεν κουκουλωνονται :wink:

και ξαναλεω για το επωνημα,στα περιοδικα που διαβαζεις τις στιλες πχ του κυνηκου η του βετερανου η οποιουδιποτε με ψευδονιμο δεν τα λαμβανεις υποψη? η μηπως δεν ειναι εγκυρα αυτα που γραφουν?
επαψα προ καιρου να αγοραζω κυνηγετικο τυπο φιλε μου και δεν θυμαμαι...τα ποσο εγκυρα ειναι αυτα που γραφει ο καθενας δεν ειμαι εγω αυτος που θα το αξιολογησει...αλλα η πλειοψηφια της κοινης γνωμης, η εμπιστοσυνη και η προτιμηση που δειχνει σε αυτα....το αρθρο το διαβασα σε μαγαζι φιλου που πηρε το εντυπο και μου εδειξε το αφιερωμα!

δεν σημενει ομως οτι δεν εχω αποψη η οτι δεν πρεπει να την εκφραζω και σε οποιον αρεσει,
την αποψη σου και το δικαιωμα εκφρασης της θα την στηριξω,οσο και αντιθετη με την δικη μου μπορει να υπαρξει...αν και δεν νομιζω να ειδες καπου να εκανα καμια ενσταση στα οσα εγραψες...
δεν μου αρεσε που βρηκες πατημα για ειρωνικα σχολια στο ποστ που εκανα εκφραζοντας την δικη μου αντιθετη αποψη για το συγκεκριμενο κομματι του αφιερωματος που δεν μου εδειξε καθολου,μα καθολου κυνοφιλη παιδεια,πνευμα..και διαθεση...ειδες οτι σε αλλα σημεια του δεν σταθηκα...δεν με αγγιζουν πλεον τα αλλα...εμεινα σε αυτο που θεωρησα οτι ηταν ακομψα γραμμενο και υποτιμουσε τις υπολοιπες φυλες..(βλεπεις λοιπον οτι και εγω αγαπω και σεβομαι ολες τις φυλες και ολα τα καλα κυνηγοσκυλα;)

μαληστα παραπονεθηκες κιολα οτι δεν εβαλαν στο προγραμα αγωνα για κατω
φυσικα και θα παραπονιεμαι οταν κοβουν εκδηλωσεις...ειδικα οταν θελουν να διατυμπανιζουν οτι ο ομιλος ειναι για ολα τα μελη και για ολη την Ελλαδα...δικαιωμα τετοιο δεν εδωσε κανενας σε κανεναν και καλα θα ηταν να ανοιξει και αλλο ο κυκλος των εκδηλωσεων,σε ολη την Ελλαδα.....οι εκδηλωσεις πρεπει να γινονται για τους πολλους πιστευω...εκει θα φανουν και τα μεγαλα ζωα,και τα υπερτιμημενα και τα καλα και τα ασχημα....εκει θα αποκτησει μετρο συγκρισης και εκει θα μπορεσει ο καθενας να αξιολογησει και το δικο του ζωο,συγκρινοντας το αντικειμενικα και αμεροληπτα με το συνολο..ειμαι λαθος;
ασε που εκει βλεπεις και τα πραγματικα χαλια και την πραγματικη καταντεια πολλες φορες της...εξελιξης....της κυνοφιλιας...αν εκεινες τις στιγμες παρακολουθεις βλεπεις πολλα...
βορειος φιλος και εσυ;;;

συγνωμη δεν θελω να μου ζητησεις,γιατι πολλες φορες ο απροσωπος διαλογος πισω απο τις οθονες δεν ειναι και ο καλυτερος αρωγος συζητησης και δημιουργει εσφαλμενες εντυπωσεις και διατυπωσεις.
δεν με προσβαλες,ουτε με εθειξες,απλα καποια ερωτηματα εθεσες που θεωρησα σωστο να απαντησω και σου απαντησα.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 26 από 28   [ 408 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: