Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 25 από 28   [ 408 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μάιος 13, 2009 9:00 am 
Άβαταρ μέλους

Γιωργο Χαρη πολλη ωραιο βιντεακι ΜΠΡΑΒΟ!!!! και παλι.Ειχε πολλη δυνατα Μπρετον.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μάιος 13, 2009 9:13 am 
Άβαταρ μέλους

Μπράβο παιδιά, ωραίες εικόνες από ωραία μπρετόν που έχουν μέλλον.
Πολύ ευχάριστο δεκάλεπτο.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιουν 17, 2009 2:55 pm 
Άβαταρ μέλους

Την Κυριακή που μας πέρασε στα Λουτρά Λαγκαδά εγεινε η 14η Εκθεση εκτροφής. Πολλές οι συμμετοχές περίπου 90 σκυλιά. Εγώ ταξίδεψα ολο το βράδυ του Σαββάτου και τα ξημερώματα της Κυριακής βρέθηκα στον χώρο της έκθεσης. Ηταν εκεί και αρκετά παιδιά από το φόρουμ και αρκετοί από αυτούς διακρίθηκαν. Καπιοι από αυτούς είναι ο Μπούναςο Καλφόπουλος ο Γιάννης ο Panagiotis75 ο Apobretonas και ίσος και κάποιοι άλλοι που μου διαφεύγουν.(οχι σκόπιμα). Εγώ δεν κατάφερα να κάνω κάτι καλό μιας και ανταγωνισμός ήταν πολύ μεγάλος στην κατηγορία εργασίας αλλά δεν πηράζει πήρα μια ακόμα εμπειρία. Συγχαρητύρια σε όλα τα παιδιά που διακρίθηκαν οι σκύλοι τους δυστηχώς είμουν μόνος και δεν έχω φωτο παρά μόνο ελάχιστες με το κινητό μόλις μπορέσω θα τις ανεβάσω αν όμως στο μεταξύ έχει καλύτερο υλικό και θέλει ας το κάνει.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιουν 17, 2009 3:19 pm 
Άβαταρ μέλους

Συγχαρητηρια και απο εμενα σε ολους τους συμμετεχοντες,μπραβο και στα παιδια του φορουμ που μας εκπροσωπησαν.
Λευτερη μπραβο σου κατ'αρχην για την συμμετοχη,για την διαθεση σου και που υπερσκελησες την ταλαιπωρια και τα τοσα χιλιομετρα προκειμενου να συμμετεχεις.Οπως εχεις ξαναπει (πραγμα που υποστηριζω και εγω)η εμπειρια και μονο,η συμμετοχη,ειναι αξια συγχαρητηριων.Φυσικα και εγω περιμενω φωτογραφιες.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 18, 2009 12:17 am 
Άβαταρ μέλους

Και τα δικά μου συγχαρητήρια Λευτέρη για την συμμετοχή και την εμπειρία ,
συγχαρητήρια και στους φίλους από το φόρουμ που διακρίθηκαν ,
περιμένουμε φωτογραφικό υλικό από τους μικρούς διαόλους

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 18, 2009 10:57 am 
Άβαταρ μέλους

Οι μοναδικές 3-4 φωτογραφίες που τράβηξα δεν είναι καλής ποιότητας και δυστηχώς δεν έχω τίποτα να μου θυμήζει την συμμέτοχή μου στην 14 Εκθεση. Ο όμιλος φρόντισε ΄να μην δώσει καν ένα αναμνηστικό για την συμμετοχή μας. Αυτή είναι η δεύτερη φορά μου συμβένει καθώς και στην Διανα παρά την δευτερη και τρίτη θέση αλλά και το RCAC δεν πήραμε το παραμικρό. Τότε λοιπόν είχα έστω κάποιες φωτογραφίες και βιντεάκια που τραβήξαν κάποιοι από έσας ,για να δικαιολογηθώ και στην γυναίκα μου δηλαδή. Αυτή την φορά δεν την γλυτώνω ,την Κυριακή της έκθεσης έκλεισα 11 χρόνια γάμου με την σύζηγο και εγώ έτρεχα με τον Αχιλλέα στις εθνικές επί ένα 24 ωρο. Το αποτέλεσμα να μην έχω ούτε καν φωτο για να με πιστέψει η κυρά οτι έκανε μόνη της επέτειο για την έκθεση, τελικά την παντόφλα δεν την γλυτώνω με τίποτα. :roll:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Αύγ 04, 2009 12:48 am 
Άβαταρ μέλους

Ενημερωθηκαμε και απο τη σελιδα του Ο.Ε.ΜΠ.Ε. για την εκθεση εκτροφης.
Μου φαινεται ομως οτι λειπει μια εκδηλωση.Αυτη της Κωπαιδας...του Μαιου,που ειναι γι'αυτην τα σχολια στην επισημη σελιδα του ομιλου;
Παντως και απο αρθρογραφους στα κυνηγετικα εντυπα παμε καλα...αλλος στο ενα,αλλος στο αλλο...ο καθενας με το δικο του γραφικο ταπεραμεντο,με το δικο του μοναδικο ιδιαιτερο στυλ...!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Ομιλος Επανιελ Μπρετον -Κυνοφιλική δραστηριότητα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 31, 2009 12:27 am 
Άβαταρ μέλους

Συγχαρητήρια στο ζεύγος Θ. Γιούλη και Kan για το κατόρθωμα στους αγώνες επάνω :wink: Όπως άκουσα η κρητική ήταν αρκετή... Αν γνωρίζει κάποιος περισσότερες λεπτομέρειες ας τις γράψει :roll:

Εικόνα Kan

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Οκτ 13, 2009 9:49 am 
Άβαταρ μέλους

Διαβασα σε περιοδικο καποιες γρινιτσες,για ακυρωσεις ,για μη εγκυρη ενημερωση της ακυρωσης και μια επισυμανση στον προεδρο.Ο ομιλος ειναι <μοντελο>.. πως και ετσι?

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Νοέμ 16, 2009 9:20 pm 
Άβαταρ μέλους

Δεν ξερω για ποιο θεμα αναφερονται τα σχολια και οι γκρινιτσες που διαβασες Τεο,εγω ξερω να πω οτι για μια ακομη φορα η αλλαγη ημερομηνιας που εγινε,για τον αγωνα της μπεκατσας αυτη τη φορα,για το ερχομενο Σαββατοκυριακο και ειδικα σε κοινο χωρο με ποιντερ-σεττερ(δεν γνωριζω για αλλες φυλες αν συμμετεχουν),εφερε γκρινια και δεν πιστευω αδικαιολογητη αυτη την φορα :!:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιαν 11, 2010 11:43 pm 
Άβαταρ μέλους

Το πρωι μου ηρθε το προγραμμα με τις εκδηλωεις του ομιλου γιτο 2009....
Μετα λυπης μου διαπιστωσα οτι "ψαλιδιστηκαν" οι αγωνες πρακτικου που ειχαν προστεθει περισυ σε ορτυκι στην Κοπαιδα...
Μηπως θα ηταν καλυτερο αντι να "ψαλιδιστουν" εκδηλωσεις,να "ψαλιδιζονται" αυτοι που τις ΨΑΛΙΔΙΖΟΥΝ;
Εμεις και τις ζητησαμε,και τις στηριξαμε και τις ειχαμε σαν λογο για να τα πουμε απο κοντα με καμποσους γνωστους και φιλους..
Δεν ειναι ωραιο να κοβονται εκδηλωσεις ρε παιδια για καποιους...υπαρχουμε πολλοι εδω κατω που τις βλεπουμε σαν μια φιλομπρετονιστικη συναξη,συμμετεχουμε και παρακολουθουμε και δεν μας χαιρει τετοια συμπεριφορα...
Προσωπικα δεν περιμενα κατι τετοιο..απλα περιμενα κατι καλυτερο,ποιοτικοτερο και αληθινοτερο απο το περσινο...οχι ομως ψαλιδι :oops:

Σε οσους λοιπον με τα περσινα τους "κατορθωματα" και "πρωτοβουλιες"..καταφεραν να στερισουν αυτο που τοσοι περιμεναμε...εχω να πω οτι απλα δεν προαγουν ουτε την φυλη που θελουν να λενε οτι σεβονται και αγαπουν,ουτε κατι το κυνοφιλο...απλα στερουν απο τους υπολοιπους μας καποιες στιγμες :roll:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 12, 2010 3:17 am 
Άβαταρ μέλους

+1!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 12, 2010 9:23 am 
Άβαταρ μέλους

teocharis.koytsoympas έγραψε:
Το πρωι μου ηρθε το προγραμμα με τις εκδηλωεις του ομιλου γιτο 2009....
Μετα λυπης μου διαπιστωσα οτι "ψαλιδιστηκαν" οι αγωνες πρακτικου που ειχαν προστεθει περισυ σε ορτυκι στην Κοπαιδα...
Μηπως θα ηταν καλυτερο αντι να "ψαλιδιστουν" εκδηλωσεις,να "ψαλιδιζονται" αυτοι που τις ΨΑΛΙΔΙΖΟΥΝ;
Εμεις και τις ζητησαμε,και τις στηριξαμε και τις ειχαμε σαν λογο για να τα πουμε απο κοντα με καμποσους γνωστους και φιλους..
Δεν ειναι ωραιο να κοβονται εκδηλωσεις ρε παιδια για καποιους...υπαρχουμε πολλοι εδω κατω που τις βλεπουμε σαν μια φιλομπρετονιστικη συναξη,συμμετεχουμε και παρακολουθουμε και δεν μας χαιρει τετοια συμπεριφορα...
Προσωπικα δεν περιμενα κατι τετοιο..απλα περιμενα κατι καλυτερο,ποιοτικοτερο και αληθινοτερο απο το περσινο...οχι ομως ψαλιδι :oops:

Σε οσους λοιπον με τα περσινα τους "κατορθωματα" και "πρωτοβουλιες"..καταφεραν να στερισουν αυτο που τοσοι περιμεναμε...εχω να πω οτι απλα δεν προαγουν ουτε την φυλη που θελουν να λενε οτι σεβονται και αγαπουν,ουτε κατι το κυνοφιλο...απλα στερουν απο τους υπολοιπους μας καποιες στιγμες :roll:

Πολύ σωστά. Μπαίνω στην σελίδα του ομίλου να δώ και εγώ το πρόγραμμα.
υγ: εννοείς φίλε Χάρη του 2010

Τελευταία επεξεργασία από Αλκιβιάδης Τσάφος και Τρί Ιαν 12, 2010 9:30 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 12, 2010 9:28 am 
Άβαταρ μέλους

Και πρόγραμμα δεν βλέπω. Μπορεί να μου πεί κάποιος, στην σελίδα του ομίλου που βρίσκετε το πρόγραμμα? γιατί δεν μπορώ να το βρώ.
Ευχαριστώ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 12, 2010 11:19 am 
Άβαταρ μέλους

teocharis.koytsoympas έγραψε:
εχω να πω οτι απλα δεν προαγουν ουτε την φυλη που θελουν να λενε οτι σεβονται και αγαπουν,ουτε κατι το κυνοφιλο.

Πλακα κανεις???Οχι ρε γαμοτο μου.Α ρε Χαρη μου γκρεμησες τα ονειρα...

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 25 από 28   [ 408 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: