Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 4 από 5   [ 71 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Μπιπερ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Νοέμ 03, 2011 8:40 pm 
Άβαταρ μέλους

fotis-geo έγραψε:
Φιλε Μάνο,

Λεω ότι φοβάμαι γιατί και το canibeep δεν το θεωρώ αξιόπιστο, εχω δει πολλα με προβληματα, οποτε αλλο 125 € και 70 €, εαν ειναι ακριβος τα ιδια οπως λες προτιμω να πεταξω 70 € :lol: :lol: :lol:

Συμφωνω αλλα μεχρι στιγμης δεν ειχα καποιο προβλημα στα 3 χρονια που το εχω ενω δυο φιλοι μου το εχουν ο ενας 5 και ο αλλος το πηρε μεταχειρισμενο απο καποιον γνωστο του σιγουρα 4 χρονια.Το μονο που αντιμετωπισα ηταν οτι εσβηνε οταν το κουδουνακι ακουμπουσε απευθειας πανω στο μπιπερ το οποιο αντιμετωπιστηκε μετακινοντας το κουδουνακι και στερεωνοντας το σε αποσταση απο την αλλη πλευρα.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Νοέμ 03, 2011 10:17 pm 
Άβαταρ μέλους

ρε παιδια καταλαβετε οτι ολα ανεξαρτητως μαρκας και τιμης εχουν μια πλακετα μεσα.οποτε τι συζηταμε?ενας φιλος πηρε tv πλασμα 2.500ευρο χαλασε και πηρε καινουρια.γιατι η τιμη να την φτιαξει ηταν απαγορευτικη σε σχεση αγορας καινουριας.ασχετο αλλα σχετικο!!!τιποτα δεν ειναι αθανατο.

Υ.Γ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΠΟΡΣΕ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΙΑ :D
παναθεμα τη μοδα
τα κουδουνακια τα ξεχασατε εεεεεε????? :twisted: :twisted: :twisted:

Τελευταία επεξεργασία από manpap και Παρ Νοέμ 04, 2011 3:56 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Νοέμ 03, 2011 10:33 pm 
Άβαταρ μέλους

fotis-geo έγραψε:
Φιλε Μάνο,

Λεω ότι φοβάμαι γιατί και το canibeep δεν το θεωρώ αξιόπιστο, εχω δει πολλα με προβληματα, οποτε αλλο 125 € και 70 €, εαν ειναι ακριβος τα ιδια οπως λες προτιμω να πεταξω 70 € :lol: :lol: :lol:

ενταξει ρε φιλε εγω μια προταση εκανα εαν δεν σου κανει μην το παρεις.εσυ απ'οτι βλεπω ψαχνεις με χειριστηρια και της παναγιας τα ματια!!!!!!!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 04, 2011 8:34 am 
Άβαταρ μέλους

Εγώ έχω 2 canibeep και δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα. Το μόνο που έχω παρατηρήσει είναι ότι έχουν διαφορετική ακουστικότητα μεταξύ τους, έχοντας τα και τα 2 στο μέγιστο.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 04, 2011 4:01 pm 
Άβαταρ μέλους

Αλεξανδρής Δημήτρης έγραψε:
Εγώ έχω 2 canibeep και δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα. Το μόνο που έχω παρατηρήσει είναι ότι έχουν διαφορετική ακουστικότητα μεταξύ τους, έχοντας τα και τα 2 στο μέγιστο.

δημητρη καταλαβες τι θελω να πω πιο πανω.ηλεκτρονικα ειναι ολα εχεις
εμπιστοσυνη?τα ξερεις λογο δουλειας.εχω αδικο?

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 04, 2011 9:27 pm 
Άβαταρ μέλους

σημερα παρελαβα απο εδω http://www.karoussiscollars.gr/
ενα μπιπερ θα το δοκιμασω και θα σας πω εντυπωσεις το επελεξα γιατι ηθελα κατι στην ερευνα να χτυπαει πιο αργα αυτο με τις 3 φορες στο λεπτο πιστευω θα με καλυψει,σε αυτα τα λεφτα δεν εβρισκα κατι αλλο,μονο το μπερετι ειχε ρυθμισεις ηχου μεγαλυτερες στην ερευνα αλλα εκανε 150 οποτε...

Εικόνα
upload photos

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Νοέμ 05, 2011 11:58 am 
Άβαταρ μέλους

αντε πανο ,ευχομαι να βαραει μονιμα στην φερμα ,πες μας φιλε εντυπωσεις και γω θελω ενα :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Νοέμ 05, 2011 7:14 pm 
Άβαταρ μέλους

PXIOS έγραψε:
σημερα παρελαβα απο εδω http://www.karoussiscollars.gr/
ενα μπιπερ θα το δοκιμασω και θα σας πω εντυπωσεις το επελεξα γιατι ηθελα κατι στην ερευνα να χτυπαει πιο αργα αυτο με τις 3 φορες στο λεπτο πιστευω θα με καλυψει,σε αυτα τα λεφτα δεν εβρισκα κατι αλλο,μονο το μπερετι ειχε ρυθμισεις ηχου μεγαλυτερες στην ερευνα αλλα εκανε 150 οποτε...

δηλαδη βαραει καθε 20 δευτερα?πηρες και την σφυριχτρα δωρο? :D ΑΝΤΕ ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ :D

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Νοέμ 05, 2011 8:19 pm 
Άβαταρ μέλους

λοιπον σημερα το σκαλισα λιγο ειναι πολυ δυνατο,εχει απλες ρυθμισεις τα λεει ολα αναλυτικα στο φυλαδιο και εχει και γραπτη εγγυηση παρακαλω :wink: ,
μου το δωσε 83€ γιατι ειχε εξαντληθει η σφυριχτρα που εδινε δωρο και 4€ τα μεταφορικα,παντως μου κανε καλη εντυπωση προσεγμενη κατασκευη και πολυ συνενοησιμος ο ανθρωπος,απο βδομαδα θα το δω και στο κυνηγι και θα σας πω,
ναι βαραει καθε 20'' στη ερευνα νομιζω οτι θα ναι οπως το θελα :D

Εικόνα
upload photos

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Νοέμ 16, 2011 9:17 pm 
Άβαταρ μέλους

Παιδια σημερα αγορασα το μπιπερ της VA.Οι εντυπωσεις ασχημες.Καταρχην στην Χιο το βρισκεις φθηνοτερα απο τα 69 ευρω που υπαρχει στο site.Για την ακριβεια το πηρα εγω 60,αλλα και αλλος το πουλαει 55 ευρω.Αφοτου το αγορασα ειπα να το δοκιμασω στο σπιτι.Οταν ξεκινουσε να βαραει στην "φερμα" δεν σταματαγε καθολου ευκολα.Οταν πηγα να πειραξω την ευαισθησια ειδα οτι ηταν στο τερμα.Για να μη τα πολυλεω ειχε προβλημα και το πηγα πισω.Θα γινει αντικατασταση αλλα θα τα ξαναεχει τις επομενες μερες.Παντως το εχουν παρει καποιοι γνωστοι μου και ειναι ευχαριστημενοι.Μπορει να επεσα στην περιπτωση.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Νοέμ 16, 2011 9:22 pm 
Άβαταρ μέλους

GEORGE LOGOTHETIS έγραψε:
Παιδια σημερα αγορασα το μπιπερ της VA.Οι εντυπωσεις ασχημες.Καταρχην στην Χιο το βρισκεις φθηνοτερα απο τα 69 ευρω που υπαρχει στο site.Για την ακριβεια το πηρα εγω 60,αλλα και αλλος το πουλαει 55 ευρω.Αφοτου το αγορασα ειπα να το δοκιμασω στο σπιτι.Οταν ξεκινουσε να βαραει στην "φερμα" δεν σταματαγε καθολου ευκολα.Οταν πηγα να πειραξω την ευαισθησια ειδα οτι ηταν στο τερμα.Για να μη τα πολυλεω ειχε προβλημα και το πηγα πισω.Θα γινει αντικατασταση αλλα θα τα ξαναεχει τις επομενες μερες.Παντως το εχουν παρει καποιοι γνωστοι μου και ειναι ευχαριστημενοι.Μπορει να επεσα στην περιπτωση.

φιλε οταν το παρεις με το καλο ενημερωσε γιατι κι εγω ενδιαφερομαι.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Νοέμ 16, 2011 10:01 pm 
Άβαταρ μέλους

Καλησπερα,
Σημερα παρελαβα και εγω το καινουργιο μπιμπερ απο τον Καρουσσι.
Το δοκιμασα λιγο πανω στα σκυλια στο χτημα μου, εντυπωσης καλες για αρχη, βεβαια ο χρονος θα δειξει.
Μου αρεσει παντως που ειναι ελαφρυ, με δυνατο ηχο αλλα οχι εκνευριστικο, ειναι ευαίσθητο στην φερμα και στο ξεκινημα του σκυλου + οτι εχει και επιλογη στο χρονο τις ερευνας καθε 20 δευτερα.
Περισσότερες πληροφοριες του Σ/Κ που ερχεται

παίρνει τα ζαγαράκια του να πάει να κυνηγήσει

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Νοέμ 16, 2011 10:05 pm 
Άβαταρ μέλους

εγω θα το δοκιμασω αυριο το απογευμα αν πανε ολα καλα που θα παω μια βολτα,του κλεισα με ταινια τις 2 απο τις 4 τρυπες του ηχειου γιατι μου φαινοταν πολυ δυνατο..

γιωργο ποιος φερνει στη χιο τα VA?

Εικόνα
upload photos

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Νοέμ 16, 2011 10:15 pm 
Άβαταρ μέλους

PXIOS έγραψε:
εγω θα το δοκιμασω αυριο το απογευμα αν πανε ολα καλα που θα παω μια βολτα,του κλεισα με ταινια τις 2 απο τις 4 τρυπες του ηχειου γιατι μου φαινοταν πολυ δυνατο..

γιωργο ποιος φερνει στη χιο τα VA?

Παναγιωτη τα φερνει ο Παπαφιγκος,και ο Τσακος.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Νοέμ 16, 2011 11:36 pm 
Άβαταρ μέλους

GEORGE LOGOTHETIS έγραψε:

φιλε μου κι εγω οταν το πηρα το δοκιμασα στο σπιτι αφου να φανταστεις μου εφαγε περιπου 2,5 ωρες μεχρι να βρω την ευαισθησια.το εδενα στο ποδι μου και περπαταγα -σταματαγα :lol: η ευαισθησια εχει συν πλην,κατω δηλαδη δεξια το βιδακι βαραει συνεχεια φερμα και σταματαει δυσκολα για να σου βαραει και στην ποντα.αριστερα το βιδακι δηλαδη πανω το ρυθμιζεις για να ειναι πιο ευαισθητο.αλλα θελει πολυ λεπτες κινησεις.μπορει να ετυχε το κομματι.παντως ειμαι πολυ ευχαριστημενος εγω.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 4 από 5   [ 71 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: