Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 1   [ 4 Δημοσιεύσεις ]
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ SPRINGER SPANIEL
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 19, 2009 7:17 pm 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ, ΕΙΜΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟ ΣΥΡΟ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΣΚΥΛΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΟΥΝ ΕΝΑ 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ. ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΕΝΑ ΠΟΙΝΤΕΡ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΙΣ ΦΕΡΜΕΣ, ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΦΕΚΑΩ ΤΑ ΑΦΕΡΜΑΡΙΣΤΑ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΦΕΡΜΑ. ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΞΕΣΗΚΩΤΗ ΚΑΙ ΘΗΡΑΜΑΤΟΦΟΡΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΧΑΝΩ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΓΙΑ ΕΝΑ 1-2 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΝΑ ΦΕΡΜΑΡΕΙ.ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΡΙΓΚΕΡ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΦΙΛΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΠΕΡΑ. ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΡΟΠΟΥΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΕΧΕΙ ΒΑΣΗ ΕΝΣΤΙΚΤΩΝ ΑΥΤΗ Η ΦΥΛΗ. ΚΟΥΝΕΛΙΑ ΛΑΓΟΥΣ ΒΓΑΖΕΙ?ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ SPRINGER SPANIEL
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 19, 2009 8:40 pm 
Άβαταρ μέλους

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 19, 2009 11:34 pm 
Άβαταρ μέλους

johnabit έγραψε:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ, ΕΙΜΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟ ΣΥΡΟ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΣΚΥΛΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΟΥΝ ΕΝΑ 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ. ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΕΝΑ ΠΟΙΝΤΕΡ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΙΣ ΦΕΡΜΕΣ, ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΦΕΚΑΩ ΤΑ ΑΦΕΡΜΑΡΙΣΤΑ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΦΕΡΜΑ. ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΞΕΣΗΚΩΤΗ ΚΑΙ ΘΗΡΑΜΑΤΟΦΟΡΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΧΑΝΩ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΓΙΑ ΕΝΑ 1-2 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΝΑ ΦΕΡΜΑΡΕΙ.ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΡΙΓΚΕΡ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΦΙΛΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΠΕΡΑ. ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΡΟΠΟΥΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΕΧΕΙ ΒΑΣΗ ΕΝΣΤΙΚΤΩΝ ΑΥΤΗ Η ΦΥΛΗ. ΚΟΥΝΕΛΙΑ ΛΑΓΟΥΣ ΒΓΑΖΕΙ?ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ?

δεν ειμαι ειδικος στην εκαιδευση αλλα κατοχος ενος κοκερ...για αρχη θα σου προτεινα να παρεις το βιβλιο εκαπιδευοντας τον κυνηγετικ σκυλο του νικολαρακου η νικολοπουλου..σε πολλα κυνηγομαγαζα υπαρχει..8 μηνων θελεις σιγουρα 10 μερες για να σε μαθει...να το φωναζεις με το ονομα τους και πιστευω οτι πρεπει να ξειινησεις με το απορτ... οτι θελεις εδω ειμαστε

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 22, 2009 9:52 pm 

Να στε καλα για την βοηθεια, το σπανιελακι το πηρα χτες και ειναι πολυ επικοινωνιακο και απο την πρωτη στιγμη ενιωσα οτι με ηξερε χρονια γιατι ακουγε σε καθε καλεσμα. Το απορτ του ειναι πανω ανωθεν του μετριου και το μονο που δυσκολευομαι να του μαθω ειναι το κατσε. Βεβαια με υπομονη και θεληση θα τα καταφερω.Ο μονος μου φοβος ειναι οτι τα αιματα του ηταν σκυλια συντροφιας και φοβαμαι μην εχει χασει τα ενστικτα του.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 1   [ 4 Δημοσιεύσεις ]

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για: