Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 4 από 28   [ 408 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 28  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Αποτελέσματα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μαρ 06, 2008 9:26 am 

Φίλοι μου, για την άμμεση ενημέρωση σας.... μεταφέρω ότι έγραψε ο πρόεδρος του Επανιέλ Μπρετόν-Γαλλίας κος Christian Gunther (στην ιστιοσελίδα του CEB-France).

4 Mαρτίου 2008
THESSALONIQUE
Championnat International des Clubs de l' Epagneul Breton

H βαθμολογία (ανα σκύλο) την 2η ημέρα του πρωταθλήματος:

Norma (Serbie) Excellent
One (Chypre) 3° TB
Pele di Casciana Terme (Italia) B
Tomas (Serbie) 1° Excellent
Ambra (Pologne) 1° Excellent
Un-Cas du Mas d'Eyraud (France) 2° Excellent
Fallini's Ursus (Italie) 3° Excellent
Artsi (Grece) 1° TB
Baros de Kronellar (Espagne) 2°TB
Penotto de la Cour aux Perdrix (Italie) 2° TB
Zanaya Brio (Hollande) TB
Naike (Pologne) 1°TB
Kratistos Eros (Grece) 2° TB
Spillo dei Fiorindo (Hollande) B

Διακρίθηκε εξίσου τις 2 ημέρες, η Norma, απ'την Σερβία ιδιοκτησίας του D. Mitrovic & κυναγωγό τον A. Nobile (γνωστός & διάσημος επι μακρόν) που ανακυρήχθηκε ο καλύτερος σκύλος του Πρωταθλήματος.

Η Βαθμολογία, κατα χώρα-ομάδα.

1° SERBIE : 35 pts
2° ITALIE : 34 pts
3° ex POLOGNE : 14 pts
3° ex CHYPRE : 14 pts
5° GRECE : 8 pts
6° HOLLANDE : 6 pts

Θα παρατηρήσετε ότι οι Γαλλία, Ισπανία & Μαυροβούνιο, δεν είχαν κάποιο διακριθέντα σκύλο στην βαθμολογία...

Αντίστοιχα την δευτέρα 03 Μαρτίου είχαμε τον "Ubu du Bois Courcol" ιδιοκτησίας του M. Morrier και με κυναγωγό E. Marco (Γαλλία) πήρε το CACIT στην ημέρα των επιλέκτων-special Epagneul Breton, κλέβοντας την παράσταση απ'τον A. Nobile.

Αυτά πάντα ανεπίσημα, φίλοι μου

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μαρ 09, 2008 11:36 pm 
Άβαταρ μέλους

ευχαριστουμε matthchris για την ενημερωση
θα ηθελα να πω κατι και εγω (χωρις παρεξηγησεις και χωρις να θελω να θελω να το "παιξω" εξυπνος ) ακουω να κατακρινουν τον matthchris
(δεν ειμαι και δεν χρειαζεται, υπερασπιση του)και στεναχωριεμαι γιατι βλεπω καποιον που ΤΡΕΧΕΙ και απ' οτι ξερω χωρις προσωπικο οφελος για να καλυψει γεγονοτα και καταστασεις για εναν ομιλο που αγαπαει την ρατσα του αγαπημενου σκυλου μας ,υπερασπιζεται γιατι ΝΑΙ αγαπαει αυτη την φυλη το καθετι που θα την μειωση και τελικα του την ΛΕΤΕ κιολας. Δεν μπορω να καταλαβω το γιατι να συμβαινει αυτο . Τελικα ολοι εχουμε γινει ευκολα κριτες αλλα δυσκολα συμπαραστατες σε μια κινηση καποιου η καποιον μηπως πρεπει οπως ειπε προηγουμενος να σηκωσουμε λιγο τους κ..ους μας απο τον καναπε και να κινηθουμε για να εχουμε και απαιτισεις για το αυριο τις φυλης που αγαπαει ο καθενας?????????
ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΛΕΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΒΑΒΟΥΡΑ ΣΤΟ FORUM ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΣΑΝ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 11, 2008 10:45 pm 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΒΑΤΑ έγραψε:
ευχαριστουμε matthchris για την ενημερωση
θα ηθελα να πω κατι και εγω (χωρις παρεξηγησεις και χωρις να θελω να θελω να το "παιξω" εξυπνος ) ακουω να κατακρινουν τον matthchris
(δεν ειμαι και δεν χρειαζεται, υπερασπιση του)και στεναχωριεμαι γιατι βλεπω καποιον που ΤΡΕΧΕΙ και απ' οτι ξερω χωρις προσωπικο οφελος για να καλυψει γεγονοτα και καταστασεις για εναν ομιλο που αγαπαει την ρατσα του αγαπημενου σκυλου μας ,υπερασπιζεται γιατι ΝΑΙ αγαπαει αυτη την φυλη το καθετι που θα την μειωση και τελικα του την ΛΕΤΕ κιολας. Δεν μπορω να καταλαβω το γιατι να συμβαινει αυτο . Τελικα ολοι εχουμε γινει ευκολα κριτες αλλα δυσκολα συμπαραστατες σε μια κινηση καποιου η καποιον μηπως πρεπει οπως ειπε προηγουμενος να σηκωσουμε λιγο τους κ..ους μας απο τον καναπε και να κινηθουμε για να εχουμε και απαιτισεις για το αυριο τις φυλης που αγαπαει ο καθενας?????????
ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΛΕΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΒΑΒΟΥΡΑ ΣΤΟ FORUM ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΣΑΝ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ

Χωρις να διαφωνουμε καθολου , εγω εχω να παρατηρησω τα εξης σχετικα με τους αγωνες , κατα ποσο χρειαζονται για μας τους απλους κυνηγους και κατα ποσο ειναι ο τροπος για να διαπιστωσουμε τα προτερηματα ενος σκυλου και ποιον ωφελουν:

Ο καμπος και η περδικα , εκτος απο την αρχικη εκπαιδευση και την κατα καιρους συντηρηση , κανεις δε νομιζω οτι μπορει σοβαρα να ισχυριστει πως θα μας καταγραψει το καλυτερο απο μια σειρα σκυλων...για πολλους λογους κι αναφερω ενδεικτικα αντοχη , ποικιλια θηραματος , βιοτοπο , καιρικες συνθηκες ...ειναι δε τουλαχιστον αφελες να αγωνιζονται τα επανιελ σε τεραιν αναλογα ενος ποιντερ , καλπαστη και ανοιχτης ερευνης ...ειναι μειωτικο για τη φυλη που εχει πλειαδα αλλων προσοντων και χαρισματων που ΔΕΝ αποκαλυπτονται σε τετοιους αγωνες ...το μονο που ικανοποιουν ειναι το κυκλωμα που θελει να εμπορευτει ενα σκυλο - συνηθως ως επιβητορα ...ποιος σοβαρος ανθρωπος θα παρει ενα σκυλι αγωνων για να κυνηγησει , εξαλλου η εμπειρια απ τις αγγλικες φυλες και τις επιτυχιες των ελληνων τα τελευταια χρονια ειναι καθαρα η ΑΥΞΗΣΗ ΤΗΣ ΑΞΙΑΣ ΤΩΝ ΚΟΥΤΑΒΙΩΝ ... αυτο τους ενδιαφερει , αυτο κανουν ...τωρα ΠΟΥ αυτη η πρακτικη συναντιεται με την αναγκη εμενα ως απλου κυνηγου ? δηλαδη οι λαγαδες στην επαρχια που τους εχουνε γραμμενους και κυνηγανε με γκεκικα και συνηθως ημιαιμα δε βγαζουνε σκυλια αστερια ? πρεπει να εφευρουνε κι αυτοι κανενα στανταρ μυτη κολλημενη κατω - ουρα ακινητη - τρια κλαφουνισματα στο ντορο ξερω γω τι αλλο , για να κρινουν οι κριτες ?...
κακα τα ψεμματα , καλο σκυλι ΔΕΝ βρισκεις απο αγωνες και επισης τα παιδια των πρωταθλητων δε γινονται καταναγκη καλα κυνηγοσκυλα...το λουκι πρεπει να το τραβηξεις ο ιδιος η καποιος εκπαιδευτης ...απ αυτους εχουμε αναγκη κι οχι απο αγωνες ...αν θελουμε να ευχαριστιωμαστε το κυνηγι κι οχι να δειχνουμε χαρτια προγονων...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: omilos epaniel breton
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μαρ 19, 2008 8:58 am 
Άβαταρ μέλους

δεν υπάρχει βρε παιδιά αποστειρωμένο σύνολο.’λλοι αγαπάν τα σκυλιά για να τα πουλάν και άλλοι για να τα αγαπούν.μην κρίνεται τον όμιλο από τα μεμονωμένα άτομα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: omilos epaniel breton
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μαρ 19, 2008 9:19 am 
Άβαταρ μέλους

από ερευνα που έκανα για κουτάβι meli του ομίλου τα έδιναν φθηνότερα από τυχοδιώκτες "σκιλεμπορους" τον αγγελιών.όσο για το επίπεδο..δεν θέλω ποινικολόγους για να μου πουν για σκύλους

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΑΝΙΕΛ ΜΠΡΕΤΟΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μαρ 20, 2008 9:36 pm 
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΤΑΙ ΝΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΟΣΩΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΚΥΝΗΓΩΣΚΥΛΟΥ ΜΕ ΑΓΩΝΟΣΚΥΛΟ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΕ ΣΚΥΛΙΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΑ ΚΥΝΗΓΩΣΚΥΛΑ,ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΕΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΟΥΤΑΒΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΕΑΝ Ο ΓΕΝΗΤΟΡΑΣ ΚΥΝΗΓΑ Η ΜΟΝΟ ΤΡΕΧΕΙ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΓΕΝΑΝΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ,ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑΙ ΑΡΚΕΙ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΔΙΧΘΕΙ ΔΗΚΑΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΟΧΙ ΣΑΝ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΜΟΥΛΟΥΚΙΑ ΠΟΥ ΓΝΟΡΙΖΩ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΣΠΡΟΧΝΟΝΤΑΣΤΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΩΜΑΔΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΠΟΥΛΟΝΤΑΣ ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑΤΑ ΓΙΑΥΤΟ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΑΓΩΡΑΣΕΙ ΣΚΥΛΟ Η ΚΟΥΤΑΒΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙ ΚΑΛΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΚΡΙΝΟΝΤΑΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ .

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μαρ 20, 2008 11:07 pm 
Άβαταρ μέλους

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΟΜΑΧΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΒΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΛΗΡΕΙ ΤΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ ΤΟΥ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΘΕΜΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΥΛΙΚΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ....ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΜΑΧΑΙΡΙ ΚΟΒΕΙ ΚΑΡΠΟΥΖΙ!ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΣΤΥΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΑ ΣΚΥΛΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ.ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΦΕΡΝΟΥΝ ΣΚΥΛΙΑ ΝΤΡΕΣΑΡΙΣΜΕΝΑ,ΑΨΟΓΑ ΑΠΟ ΟΜΟΡΟΥΣ ¨ΦΙΛΟΥΣ¨ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΚΥΝΟΦΙΛΟΥΣ-ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΤΟΥΣ 1Η 2 ΚΑΛΑ ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΣΕΖΟΝ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΒΟΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ.ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΓΙΑ ΠΡΙΓΚΙΠΕΣ.ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΣΟ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ ΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΝΑ ΝΤΡΕΣΑΡΙΣΜΑ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ ΚΑΙ ΠΟΣΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ(ΓΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΛΑΜΕ)!ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΔΙΑΜΟΝΗΣ,ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ,ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ....ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ!ΓΙΆΥΤΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΙ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΜΠΙΣΙΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ(ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΤΟΥΣ)

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μαρ 20, 2008 11:53 pm 
ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΦΟΝΙΣΟ ΦΙΛΕ teochari ΩΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΘΙΚΕΣ ,ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΟΠΟΣ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΦΩΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΣΤΕΣ,ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ,ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΠΙΣΤΕΨΕΜΕ ΣΟΥ ΜΙΛΩ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΗΡΙΑ ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΔΗΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΕΝΑ ΣΚΥΛΟ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΕΡΑΚΙ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΩΡΕΞΙ,ΤΟ ΔΗΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΟΥΝ ΤΑ ΚΥΚΛΟΜΑΤΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΗΜΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΛΕΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΓΩΝΑ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΣΟ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ,ΠΡΟΤΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΝ ΕΠΙΤΟΠΟΥ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑΣΑΣ ΠΟΙΑ ΣΚΥΛΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΝΤΑΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑ ΜΟΝΟ.ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΩΒΑΡΕΥΤΟΥΝ ΚΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΚΡΙΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ.ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΟΣ ΤΟΥ ΜΠΡΕΤΟΝ ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΟΠΑΙΚΟ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΩ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης: OMILOS EPANIEL MPRETON
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 21, 2008 12:30 am 
Άβαταρ μέλους

ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΝ ΑΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΑΚΟΜΗ Ο ΚΑΡΛΟΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΗΘΕΛΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΑ ΤΕΡΕΝ!ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΕΣ.ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΧΤΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΝΤΑ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΜΑΣ(ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ)!ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ,ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ!ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΡΙΤΙΚΗ ΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο Ο.Ε.ΜΠ.Ε.ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΘΑΡΟΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΒΙΤΡΙΝΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΝΕ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΟΥΝ.ΕΠΕΙΣΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΕΙΣΑΓΩΜΕΝΑ ΚΑΛΟΚΟΥΡΔΙΣΜΕΝΑ ΣΚΥΛΙΑ ΠΟΛΛΩΝ ΧΙΛΙΑΔΩΝ ΕΥΡΩ,ΠΩΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΛΙΓΟΙ ΣΗΜΕΙΩΝΟΥΝ...ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΣΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΕΞΑΙΡΕΤΟ ΑΓΩΝΟΣΚΥΛΟ,ΠΡΟΤΕΙΜΟΥΝ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΟΥΝ ΧΡΟΝΟ,ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΙΞΟΥΝ ΣΤΟ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΙ ΣΑΝ ΚΥΝΑΓΩΓΟΥΣ.ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕ ΔΥΟ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΣΑΝ ΕΠΙΒΗΤΟΡΑΣ!ΓΙΑΤΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΤΕΣ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΣΚΥΛΕΣ.ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΘΥΛΗΚΙΕΣ ΑΠΟΛΥΤΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΕΣ.ΣΚΕΨΟΥ ΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 21, 2008 10:36 am 
Άβαταρ μέλους

Παιδια ειναι γεγονος οτι δεν υπαρχουν καλα θυληκα ζωα το εχω ακουσει και απο <επισημα>χειλη που δεν τον συμφερει να το λεει.Ειναι πραγματικα τοσο μεγαλο το προβλημα?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 21, 2008 11:42 am 
Άβαταρ μέλους

ΦΙΛΕ ΓΕΒΡΙΛΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΣΟ ΑΦΗΝΕΤΑΙ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΚΑΤΕ ΕΜΕ ΠΑΝΤΑ.ΘΑ ΣΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ.ΣΤΟ ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΧΩΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΣΚΥΛΟ...ΟΧΙ ΟΜΩΣ.ΛΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΝ ΟΙ ΑΦΡΟΚΡΕΜΕΣ.ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΚΘΕΣΗ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΤΙΤΛΟΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΣΕ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΕΥΚΟΛΟ.ΕΠΙΣΗΣ ΡΩΤΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΑ ΣΚΥΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΤΙ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑ ΔΥΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΡΙΤΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΕΩΣ ΤΟ ΕΞΑΙΡΕΤΟΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΡΙΤΗ.Ο ΕΝΑΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕ ΑΥΤΟΣ ΕΞΑΙΡΕΤΗ,ΕΑΝ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ.ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟΣ ΕΜΟΥ.ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΡΩΤΩ,ΘΑ ΕΚΡΙΝΑΝ ΤΗ ΣΚΥΛΑ Η ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΧΕΙΡΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΑΝΤΑΡ ΠΩΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΡΙΤΗ Η ΣΕ ΜΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΚΥΛΙ ΕΞΑΙΡΕΤΟ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΚΘΕΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΚΡΙΤΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.ΑΝ ΣΥΛΛΟΓΙΣΤΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΥΤΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΤΙ ΙΔΙΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ apobretona ΟΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΟΛΛΑ ΣΚΥΛΙΑ ΣΠΡΩΧΝΩΝΤΑΙ ΜΕ ΧΙΛΙΑ και στο δικο μου επαγωγικα οτι το προβλημα ειναι μεγαλο

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 21, 2008 1:01 pm 
Άβαταρ μέλους

Αρα το πραγμα βρωμαει απο παντου,τι σηζηταμε για βιτρινες ομιλους,αξιοκρατεια ενωση και τα λοιπα.Απο την μια ειμαστε ανεκτηκοι και με διαθεση να βοηθησουμε και τελικα ολοι εχουμε αμφιβολειες παραπονα και δευτερες σκεψεις ο καθενας απο τις εμπειριες του αλλα φοβομαστε να το πουμε.Το θεμα ειναι πως θα γινει να αλλαξουν αυτα..ξερετε οσο και να θελει το σωμα το κεφαλι αποφασιζει.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 21, 2008 1:59 pm 
Άβαταρ μέλους

ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΤΗΣΙΑ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΣΗ ΤΗΣ ΨΗΦΟΥ ΜΟΥ ΜΕ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ.ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΖΩ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΕΠΑΝΙΕΛ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ!ΑΥΤΟ ΔΕ ΧΩΡΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗ.ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΥΨΗΛΑ ΑΥΤΗ Η ΦΥΛΗ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΕΙΣΧΩΡΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΤΗΝ ΑΥΤΟΠΡΟΒΟΛΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΟΤΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΖΗΤΟΥΝ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΛΟΣ(ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΟΣ ΑΥΤΟΥΣ)ΣΑΝ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΕΡΕΥΝΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΕΠΙΒΗΤΟΡΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΕ ΕΜΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΛΟΓΙΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΜΕ ΜΙΑ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΣΕ Α.Κ.Ι(ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ 1) Η ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΚΘΑΣΗ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ.ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΑΝ ΘΑ ΕΔΙΝΝΕΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ 1000ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΠΙΒΙΒΑΣΗ!!!ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΤΟΣΑ ΖΗΤΟΥΝ.ΑΡΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΠΡΟΣΤΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΠΡΟΣΤΣΤΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ.ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΧΩΡΙΣ ΠΙΚΡΙΕΣ,ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΚΑΤΙ.ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΑΥΤΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΩ ΤΙ ΕΔΙΝΕ Η ΜΙΑ ΜΟΥ ΣΚΥΛΑ,ΠΛΗΡΩΣΑ ΕΠΙΒΗΤΟΡΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΣΑ ΤΑ ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΣΕ ΦΙΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΙΔΕΕΣ,ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΒΛΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΚΡΟΤΗΤΕΣ.ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 21, 2008 8:40 pm 
Άβαταρ μέλους

[quote="teocharis.koytsoympas"]ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΤΗΣΙΑ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΣΗ ΤΗΣ ΨΗΦΟΥ ΜΟΥ ΜΕ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ.ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΖΩ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΕΠΑΝΙΕΛ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ!ΑΥΤΟ ΔΕ ΧΩΡΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗ.ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΥΨΗΛΑ ΑΥΤΗ Η ΦΥΛΗ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΕΙΣΧΩΡΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΤΗΝ ΑΥΤΟΠΡΟΒΟΛΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΟΤΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΖΗΤΟΥΝ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΛΟΣ(ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΟΣ ΑΥΤΟΥΣ)ΣΑΝ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΕΡΕΥΝΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΕΠΙΒΗΤΟΡΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΕ ΕΜΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΛΟΓΙΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΜΕ ΜΙΑ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΣΕ Α.Κ.Ι(ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ 1) Η ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΚΘΑΣΗ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ.ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΑΝ ΘΑ ΕΔΙΝΝΕΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ 1000ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΠΙΒΙΒΑΣΗ!!!ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΤΟΣΑ ΖΗΤΟΥΝ.ΑΡΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΠΡΟΣΤΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΠΡΟΣΤΣΤΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ.ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΧΩΡΙΣ ΠΙΚΡΙΕΣ,ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΚΑΤΙ.ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΑΥΤΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΩ ΤΙ ΕΔΙΝΕ Η ΜΙΑ ΜΟΥ ΣΚΥΛΑ,ΠΛΗΡΩΣΑ ΕΠΙΒΗΤΟΡΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΣΑ ΤΑ ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΣΕ ΦΙΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΙΔΕΕΣ,ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΒΛΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΚΡΟΤΗΤΕΣ.ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ!

Συμφωνω και για τον προεδρο εχω προσωπικη πειρα με εχει βοηθησει.Και γω απο το μερος που βρησκομαι το μονο που μπορω να κανω ειναι να ανανεωνω την συνδρομη μου,δυστηχως δεν μπορω κατι αλλο για την ωρα.Εκτως των καλων που σιγουρα κανει ο ομιλος εχει το μεριδιο του και για ολα τα κυκλωματα που τους επιτρεπει να κινουνται γυρω του.Δεν μπορει να μην ξερει να μην ακουσε και να μην κανει τιποτα,ετσι δεν ειναι?
Τωρα ποιος θα μου απαντησει γιατι δεν υπαρχουν θυληκα ζωα και υπαρχει οπως λενε πτωτικη ταση εδω και χρονια στην Ελλαδα?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 21, 2008 9:30 pm 
Άβαταρ μέλους

ΦΙΛΕ ΓΑΒΡΙΛΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΣΤΙΑΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΚΥΚΛΩΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΞΑΙΡΕΤΑ ΘΥΛΗΚΑ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΚΟΥΜΑΣΙ ΣΟΥ ΕΝΑ ΘΥΛΗΚΟ ΑΓΩΝΟΣΚΥΛΟ.ΜΙΑ ΟΤΙ ΘΑ ΣΥΜΠΕΣΕΙ Ο ΟΙΣΤΡΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ,ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΠΑΕΙΠΑΛΙ ΠΙΣΩ,ΑΝΤΕ 2-3ΜΗΝΕΣ ΠΑΛΙ ΧΑΜΕΝΟΙ,ΑΝΤΕ ΜΕΓΑΛΩΝΕ ΚΟΥΤΑΒΙΑ,ΑΠΟΠΑΡΑΣΙΤΩΝΕ,ΕΜΒΟΛΙΑΖΕ,ΞΕΣΚ...ΖΑΙ,ΛΕΣ ΝΑ ΣΥΜΦΕΡΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΝΑ ΑΦΙΕΡΩΝΟΥΝ ΧΡΟΝΟ?ΕΞΑΛΛΟΥ ΠΟΣΕΣ ΓΕΝΝΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΚΥΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ(ΜΕ ΤΑ ΓΝΗΣΙΑ PEDIGREE ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΛΛΗΣ)?ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗΣ ΤΕΤΟΣΤΕΡΟΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΑ,ΠΟΙΟ ΚΑΛΠΑΣΤΙΚΑ,ΠΟΙΟ ΑΡΤΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΚΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΟΜΙΜΟ ΟΡΙΟ ΕΠΙΒΙΒΑΣΕΩΝ.ΒΕΒΑΙΑ Ο ΣΩΣΤΟΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΑ ΑΝ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΟΣ.ΑΥΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΡΑΘΕΤΩ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 4 από 28   [ 408 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 28  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: