Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 9 από 153   [ 2291 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 153  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Απόστολε ωραία φωτο
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Φεβ 17, 2008 11:17 pm 

Ωραία η φωτογραφία σου -κρίμα που δεν φαίνεται οσκύλος!!.. Xαίρομαι που το φιλοσόφησες & το αποδέχθηκες φίλτατε Απόστολε, μπορεί μεθαύριο να γίνει το θαύμα (για μένα πάντως μετράνε κι άλλα πράγματα, όπως η κουβέντα που σου'πα ... ο καθένας έχει μάτια & βλέπει).

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: ΕΠΑΝΙΕΛ ΜΠΡΕΤΟΝ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 19, 2008 9:20 pm 
ΦΙΛΕ ΜΑΚΗ Ο "ΡΑΚΟ" ΜΑΣ ΧΑΙΡΕΤΑ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ.ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΤΟΥ.ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΧΕΡΙΑ. :?
Εικόνα

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 19, 2008 10:32 pm 

Κρίμα φίλε μου Απόστολε, άς ελπίσουμε να κυνηγά κι εκεί τουλάχιστον που πάει... και να τον αγαπάνε & φροντίζουν τόσο όσο κι εσύ!!!

Εικόνα Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 28, 2008 2:25 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Εδώ κάτι που μάλλον σας ενδιαφέρει

Η σελίδα του Κυπριακού Ομίλου για το Μπρετόν :lol:

http://www.epagneulbretoncy.com/

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: EPANIEL BRETON
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 15, 2008 2:22 pm 
Άβαταρ μέλους

KALIMERIZO TOYS APANTAXOY BRETONADES.EIMAI LATRIS TIS FILIS KAI KATOXOS 2 YPEROXON KAT EME THILIKON EPANIEL KAI MELOS TOY OMILOY EDO KAI 3 XRONIA!RE PAIDIA YPARXEI XOROS STIN PAREA SAS KAI GIA MENA:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 15, 2008 2:30 pm 
Άβαταρ μέλους

Φιλε θεοχαρη καλος μας ηλθες, αν μπορεις να γραφεις στα Ελληνικα ..ειναι πιο ευκολο για ολους.Ενοειται οτι υπαρχει χωρος για ολους μην ρωτας τετοια πραγματα εδω,να σου ζησουν τα επανιελακια σου!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 15, 2008 2:46 pm 
Άβαταρ μέλους

KAI GO PALEBO NA GRAXO ELLHNIKA ALLA POS;SE EYXARISTO GIA TO KALOSORISMA PISTEUO NA MEGALOSEI KAI ALLO I PAREA ME ATOMA POY AGAPOYN KAI TELOYN NA ANEBASOYN AYTI TIN YPEROXI FILI.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 15, 2008 2:50 pm 
Άβαταρ μέλους

Αν πατησεις το shift και το alt ταυτοχρονα αλλαζει απο τα Ελληνικα στα Αγγλικα και αντιστροφα.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: EPANIEL BRETON
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 15, 2008 2:53 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

teocharis.koytsoympas έγραψε:
KAI GO PALEBO NA GRAXO ELLHNIKA ALLA POS;SE EYXARISTO GIA TO KALOSORISMA PISTEUO NA MEGALOSEI KAI ALLO I PAREA ME ATOMA POY AGAPOYN KAI TELOYN NA ANEBASOYN AYTI TIN YPEROXI FILI.

Καλώς ήρθες και από εδώ πιλό κάτω σύνδεσμο διάβασε και θα κάνεις ότι γράφει και θα έχεις κατ ευθείαν ελληνικά

http://alectorisgraeca.phpbb24.com/forum/viewtopic.php?t=515

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 15, 2008 3:52 pm 
Άβαταρ μέλους

ΕΥΧAΡΙΣΤΟ ΤΟ ΚΌΛΠΟ ΈΠΙΑΣΕ.ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚA ΓΙΑΤΊ "ΣTΡΑΒΟΝΟΜΟΥΝ" ΚΑΙ ΕΓΏ Ο ΊΔΙΟΣ ΜΈΧΡΙ ΝΑ ΣΥΝΤAΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡAΨΩ ΑΥΤΌ ΠΟΥ ΉΘΕΛΑ.ΜΙΑ ΑΚΌΜΗ ΑΠΟΡΊΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΣΥΝAΨΩ ΣΤΟ ΚΕΊΜΕΝΟ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΊΑ.SORRY ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΎΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΓΗΡAΣΚΩ ΑΕΙ ΔΙΔΑΣΚΌΜΕΝΟΣ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Καλώς τον ήρθες στην παρέα μας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 15, 2008 11:21 pm 

"Καλώς τον" φίλτατο Θεοχάρη - όπως σου είπαν ήδη κι οι προλαλλήσαντες (επίσης συνάδελφοι & φίλοι) είσαι ευπρόσδεκτος στην παρέα μας, όπως κι όλοι οι πιστοί της ράτσας.... κι εμείς εδώ γνωριστήκαμε, είμαστε ήδη αρκετοί απο πολλά & μακρινά μέρη/ αλλά καταλήξαμε μια οικογένεια πιά, λόγω ακριβώς μας ενώνει η αγάπη γι'αυτή την φυλή= μικρούς διαβόλους!!!.. οι "μικροί Διάβολοι με τα τόσα προσόντα & ικανότητες, στο μικρότερο μέγεθος" που ενθουσιάζουν θά'λεγα εγώ με την τόση σπιρτάδα, ζωντάνια, συνεχή κίνηση και απ'τα πιο ακούραστα ζωντανά" (όπως λένε κάποιοι φίλοι μας απ'την Γαλλία : “A maximum of qualities in a minimum of volume” so is the slogan of the Club de l’Epagneul Breton, concerning this small dog and its solid outlook of a real cob, all made of roundness.).

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: epaniel breton
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 15, 2008 11:50 pm 
Άβαταρ μέλους

καλησπέρα και σε σένα matthcris.exo διαβάσει όλα τα κείμενα σου με θέμα το epaniel και χαίρομαι που θα συνδιαλέγομαι με ένα τόσο ενήμερο και παθιασμένο με τα breton άτομο!συνέχισε να προβάλεις το epaniel το αξίζει

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Καλώς τον-2
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μαρ 16, 2008 8:42 am 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για τα καλά σου λόγια, πράγματι η αγάπη μου για τα Επανιέλ Μπρετόν είναι ξέχειλη & εμφανής πάρα πολλές φορές στα κείμενα-δημοσιεύσεις μου (ώστε φοβάμαι μήπως υπερβάλλω κιόλας, κάποιες φορές...). Ομως προσπαθώ να μεταφέρω σε εσάς όλες αυτές τις εμπειρίες - τις καλές στιγμές που έζησα ή ζώ εκείνη την στιγμή σε μια εκδήλωση - αγώνα ΑΚΙ/ πρακτ. κυνηγιού του ομίλου κλπ... δηλ. προσπαθώ όσο μπορώ, αλλά "ένας κούκος, μόνος του δεν φέρνει την Ανοιξη"!!! Χρειάζομαι συμπαραστάτες όλους εσάς, ζητάω την βοήθεια σας όπως κι εσείς αντίστοιχα ζητάτε απο εμένα κλπ... Για το κοινό καλό όλων μας, για να πετύχουμε σε βάθος χρόνου ακόμη καλύτερα αποτελέσματα αισιοδοξώ. Θέλω όταν εγώ έχω ένα καλό Επανιέλ, κι είμαι ευχαριστημένος φυσικά - όμως δεν ζηλεύω ή φθονώ τον δίπλα μου (φίλο ή άγνωστο)/ θέλω να έχει κι αυτός εφόσον μπορεί ένα αντίστοιχο καλό σκυλάκο!!! για όταν αύριο κάποιος τρίτος θελήσει να μπορέσει να βρεί-πάρει ένα ακόλη καλύτερο ζωντανό κλπ... το αύριο είναι που με ενδιαφέρει πρωτίστως!!! Αλλωστε αυτός είναι ο λόγος που σας παροτρύνω να βοηθάτε-συμμετέχετε στα δρώμενα του ομίλου, να έρχεστε απο κοντά, μάθετε κι άλλα χρήσιμα & αποκτείσετε δικές σας εμπειρίες- μπείτε σε πιο βαθιά νερά κά...

Υ : Την ερχόμενη Πε-Πα-Σα 20, 21 & 22 Μαρτίου ο ΟΕΜΠΕ-έχει το derby νεαρών ζώων και αγώνα πρωταθλήματος...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: epaniel breton
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 17, 2008 9:11 pm 
Άβαταρ μέλους

το γνωρίζω matthcris μακάρι να μπορούσα να ανεβώ!συμμετέχει μάλιστα και μια σκυλίτσα για την οποια ενδιαφέρομαι.όμως έχω να προετοιμάσω τις δικες μου για το σχιστό στα τέλη του μηνα.Λέω να τις κατεβάσω να πάρo καμια κρίση από ειδικότερους

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Θηλυκιές σκύλες
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 25, 2008 12:31 pm 

Χαίρομαι ιδιαίτερα φίλοι μου τελευταία, έστω χωρίς την δική μου συμμετοχή στην κουβέντα κυρίως σ'αυτή την ενότητα & ομίλου μας, τριγυρνάει το θέμα των "καλών θηλυκών σκυλιών" και η καλή ποιότητα τους- σωστή επιλογή για ζευγαρώματα με τους κατάλληλους αρσενικούς. Οι καλές θυληκές πρέπει να είναι η βάση μας, αυτές θα μας δώσουν τα καλύτερα ζώα!!... δυστυχώς αυτές είναι που μας λείπουν, έλειπαν και στο παρελθόν, όλοι προτιμούνε τα Αρσενικά & τις θυληκές τις κρατάνε μόνον για να ζευγαρώνουν & βγάζουν κάποιο χαρτζιλίκι...
Ετσι κι εγώ έκανα την στροφή μου σ'αυτές φέτος, επιλέγοντας 2 νεαρά θηλυκά ζώα- κουτάβια, σίγουρα η μια εξ αυτών θα μου γίνει ο νέος κυνηγ. σύντροφος του χρόνου!!! ίσως όμως κι οι δυό τους.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 9 από 153   [ 2291 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 153  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: