Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 4 από 4   [ 60 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: GORDON SETTER στην Ελλάδα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 25, 2011 5:18 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Ευχαριστώ για τα χαρτιά Λεωνίδα .
Εχει καλά στοιχεία μέσα του ο γενεαλογικός χάρτης αν και αρκετά ανοικτός για μένα .
Εγώ έχω πιο κλειστές γραμμές ιδιαίτερα στα θηλυκά .
θα ήθελα να τον δω και από το πλάι σε φωτο και αν είσαι σε Αθήνα η κοντά να συναντηθούμε να κυνηγήσουμε παρέα και να τα πούμε από κοντά με την ησυχία μας .
Κρατα μας όμως αν θέλεις σε ενημέρωση για την κυνηγετική του πορεία :wink:

Μπάμπη ευκαιρίες σίγουρα θα υπάρξουν και άλλες , πρώτα απ όλα να είμαστε καλά . :mrgreen:
Οσο για τα grand vally συμφωνώ κυνηγετικά διαφωνώ εκτός εξαιρέσεων μορφολογικά και όπως ξέρεις Γκόρντον εκτός μορφολογίας δεν είναι Γκόρντον .

Και μερικά grand vally :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Φεβ 14, 2011 1:45 pm 

Γεια σου Γιώργο απέκτησα ένα θηλυκό Gordon setter 2μηνών την Λίζα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 17, 2011 6:58 pm 

Προς Γ. Πέππα
Αγαπητέ Γιώργο είμαι σχετικά κοντά στην Αθήνα η απόσταση είναι περίπου 1 ώρα και 30 λεπτά από το χωριό μου. Το χωρίο μου λέγεται Αγ. Σεραφείμ και είναι 7 χιλιόμετρα μετά τα Καμ. Βούρλα. Είμαι στο κέντρο του νομού και σε μικρές αποστάσεις από τους κυνηγότοπους τις μπεκάτσα με ωραίες διαδρομές σε έλατο και πουρνάρι.
Δυστυχώς έχει περίπου ένα δεκαήμερο που έχουν κόψει οι μπεκάτσες αλλά γενικά είχε πουλιά φέτος και αυτό ήταν ικανοποιητικό για εμένα και για τον σκύλο μου (τον Άρη), που για την πρώτη του χρονιά στο κυνήγι έχει πάει πολλοί καλά. Έχω σηκώσει 17 πουλιά (μπεκάτσες) και έχω πάρει 9. Εύχομαι και το νέο μου απόκτημα η Λίζα να μου δώσει του χρόνου και αυτή τέτοιες χαρές.
Γιώργο όποτε θέλει μπορείς να έρθεις να δεις τα σκυλιά μου να τα πούμε από κοντά και να κυνηγήσουμε ορτύκι , μπεκάτσα, υδρόβιο, τσίχλα ή και να πάμε και για μπάνιο το καλοκαίρι. Το τηλέφωνό μου είναι 9645565531. Όποτε θέλεις μπορείς να με πάρεις.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 21, 2011 10:57 pm 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΚΟΡΝΤΟΝ 13 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΛΙΓΟ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΦΕΡΜΑΡΙΖΕ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΣΥΝΑΙΝΕΣΗ ΤΩΡΑ ΤΡΕΧΕΙ ΣΑΝ ΠΑΛΑΒΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΙ ΑΛΛΟ ΣΚΥΛΟ ΝΑ ΦΕΡΜΑΡΕΙ ΚΟΙΤΑΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ.ΤΗ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ...?

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 25, 2011 12:44 am 
Άβαταρ μέλους

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΒΑΣΙΚΕΣ ΕΝΤΟΛΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΤΣΕ..ΜΕΙΝΕ Η ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ""ΣΤΟΠ"""ΑΝ ΟΧΙ ΤΟΤΕ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΜΕ ΑΛΛΑ ΣΚΥΛΙΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΔΕΙ ΑΛΛΟ ΣΚΥΛΟ ΓΙΑ ΚΑΙΡΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ Η ΖΗΛΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΑΛΛΟΣ ΣΚΥΛΟΣ....ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΒΓΑΛΤΟΝ ΣΕ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΗΡΑΜΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΟΥ ΜΑΘΕΙΣ ΤΟ ""ΣΤΟΠ""" ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Ο ΣΚΥΛΟΣ.. ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΛΟΥΡΑΚΙ ΚΑΙ ΟΔΗΓΟ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΚΟΥΕΙ ΣΤΗΝ ΕΝΤΟΛΗ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΤΡΑΝΤΑΖΕΙΣ ΕΛΑΦΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΜΠΑΣ ΠΙΣΩ ΜΗΝ ΤΟΝ ΧΑΙΔΕΨΕΙΣ ΘΑ ΤΟΝ ΧΑΙΔΕΨΕΙΣ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΓΚΟΡΝΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΙΣΜΑ ΟΠΛΙΣΟΥ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΕΙΣ Η ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΔΕΜΕΝΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΦΑΣΕΙΣ ΕΙΤΕ ΜΕ ΛΟΥΡΙ Η ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ...ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΤΗΝ ΕΝΤΟΛΗ ΑΥΤΗ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΛΥΝΕΙΣ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΕΤΣΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΡΟΦΗ ΤΗΣ ΠΟΡΕΙΑΣ ΕΣΥ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΟΧΙ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΑΛΛΑ ΗΡΕΜΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ""ΣΤΟΠ"" ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΠΑΡΑΤΕΤΑΜΕΝΟ ΣΕ ΜΙΣΗ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ...ΤΟ ΣΤΟΠ ΟΧΙ ΦΩΝΑΖΟΝΤΑΣ ΑΛΛΑ ΗΡΕΜΑ...ΑΥΤΟ ΚΑΝΤΟ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΘΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΦΟΥ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΕΝΤΟΛΗ ΟΧΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΤΟΥ ΣΚΥΛΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΝ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΤΟΛΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ ΜΟΝΟΤΟΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΣΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ ...ΑΦΟΥ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΤΟΛΗ ΣΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΕΙΤΕ ΜΕ ΛΟΥΡΙ ΕΙΤΕ ΔΙΧΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟΤΕ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ....ΘΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΣΕ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΘΗΡΑΜΑ ΜΕ ΚΑΠΩΣ ΜΑΚΡΥ ΟΔΗΓΟ Η ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΧΟΙΝΑΚΙ ΚΑΠΟΥ 5 ΜΕ 7 ΜΕΤΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΒΡΕΙ ΘΗΡΑΜΑ ΟΤΑΝ ΣΕ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΦΕΡΜΑΡΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΦΕΡΜΑΡΕΙ ΑΝ ΟΧΙ ΤΟΤΕ ΤΟΥ ΛΕΣ ""ΣΤΟΠ""" ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟΝ ΤΡΑΝΤΑΖΕΙΣ ΕΛΑΦΡΙΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ ΤΟΝ ΗΡΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΕ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ ΑΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΑΦΟΥ ΦΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑΤΕ ΠΑΛΙ ΘΗΡΑΜΑ ΤΟΤΕ ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΟΠΩΣ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΝ ΣΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ..Ο ΣΚΥΛΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΦΕΡΜΑΡΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΕΝΤΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΑΦΟΥ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΟ ΣΚΥΛΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΞΕ ΚΑΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΝΤΡΟΛΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΟΡΜΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΟΛΑ ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΟΛΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΞΟΔΟΙ ΤΟΥ ΕΙΚΟΣΑΛΕΠΤΟΥ ΜΕ ΜΙΣΑΩΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΩΣΤΟΣ...ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΕΞΥΠΝΟ ΣΚΥΛΙ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΑΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΤΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΕΙΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΝΙΩΘΩΝΤΑΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΤΙ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΟ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΕΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ... ΕΛΠΕΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΣΥ ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩΣΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗ ΝΑ ΣΤΟΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΙ ...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΣΟΥ..

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 25, 2011 12:17 pm 
Άβαταρ μέλους

bele έγραψε:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΚΟΡΝΤΟΝ 13 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΛΙΓΟ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΦΕΡΜΑΡΙΖΕ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΣΥΝΑΙΝΕΣΗ ΤΩΡΑ ΤΡΕΧΕΙ ΣΑΝ ΠΑΛΑΒΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΙ ΑΛΛΟ ΣΚΥΛΟ ΝΑ ΦΕΡΜΑΡΕΙ ΚΟΙΤΑΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ.ΤΗ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ...?

Κάποτε είχα ένα γκόρντον που μου έκανε τα ίδια.Ενώ κουτάβι,στο ήμερο φέρμαρε,όταν μεγάλωσε πέρναγε μπροστά απ'τον μεγάλο σκύλο & πρόγγαγε χωρίς ποτέ να έχει πιάσει θήραμα & άρα να του έχει αποτυπωθεί λάθος μήνυμα στο μυαλό του.
Καταρχήν θα το βγάζεις πάντα μόνο.Βάλτου ένα πολύ καλής ποιότητας ήμερο θήραμα,εγώ έβαζα περιστέρι,σε καταπέλτη ή σε κλουβί χωρίς πάτο,δεμένο με πετονιά.
Πήγαινε το σκύλο δεμένο με μακρί λουρί & με τον αέρα στο προσωπό του προς το περιστέρι.Άν φερμάρει το χαιδεύεις & του λες ένα ςςςςςςςς για να το ηρεμήσεις.
Ανοίγεις τον καταπέλτη ή το κλουβί & όταν βεβαιωθείς ότι το περιστέρι έχει φτερό,λύνεις το σκύλο να το κυνηγήσει & όταν επιστρέψει το βάζεις να μυρίσει το σημείο που ήταν το πουλί.
Αν δεν φερμάρει & δεις ότι πλησιάζει με ορμή το σημείο του καταπέλτη,τον συγκρατείς με το λουρί λέγοντας ςςςςςς αλλά ταυτόχρονα ανοίγεις να φύγει το πουλί.
Μαζεύεις το σκύλο,αλλάζεις τερέν & μετά από αρκετή ώρα ξαναδοκιμάζεις.
Μόλις το σκυλί φερμάρει,& ένας σκύλος από καλούς γονείς θα το κάνει,τότε πας το κουτάβι πάνω Β.Ελλάδα στις πεδινές,ειδικά τώρα που είναι ζευγάρια,& μόνο του πάλι το βγάζεις,χωρίς λουρί τώρα εννοείται στα καμπίσια.
Αν & πάλι ο σκύλος προγγάει ,μετά από αρκετές συναντήσεις & όχι απ΄την πρώτη μέρα, ζητάς τη βοήθεια ενός εκπαιδευτή.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 25, 2011 9:20 pm 

ΜΠΑΜΠΗ ΚΑΙ ΓΙΩΡΓΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ!ΘΑ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΣΤΟ FORUM.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 25, 2011 10:08 pm 
Άβαταρ μέλους

ΓΕΙΑ ΣΟΥ BELE..... ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΑΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΛΠΕΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ........... ΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΑΝΤΑ!!!!!!! ΛΕΩΝΙΔΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ!!!!!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 07, 2011 4:18 pm 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΩΡΓΟ (ΣΥΡΙΓΟ) ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ ΚΟΥΤΑΒΙ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Απρ 09, 2011 5:58 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Να σας ζήσουν και να είναι τυχερά τα σκυλάκια σας παιδιά . :D
Ενημερώνετε όποτε θέλετε για την πορεία τους έχει σημασία για την φυλή
:wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Νοέμ 17, 2014 1:02 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Καλημέρα και καλή εβδομάδα :D

Πότε πέρασαν 5 χρόνια μου φαίνεται ότι είναι αδύνατον, απίστευτο πώς περνάει ο χρόνος τελικά
:roll:

Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Οκτ 23, 2015 9:37 am 
Άβαταρ μέλους

μπραβω ρε ση να τα χερεσαι..

τα χρωνια περναναι πολυ γρηγορα η στηγμη ειναι αυτη που μας καθηλωνει..

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Οκτ 23, 2015 11:52 am 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ έγραψε:
μπραβω ρε ση να τα χερεσαι..

τα χρωνια περναναι πολυ γρηγορα η στηγμη ειναι αυτη που μας καθηλωνει..

:D

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Νοέμ 17, 2015 9:31 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Καλησπέρα .

ΠΡΟΣΟΧΗ.
Θα ήθελα να ενημερώσω όλους τους συναδέλφους ότι κάποιοι στο διαδίκτυο υποτίθεται ότι πουλούν σκυλιά Γκόρντον σέττερ δικιάς μου εκτροφής 12-15 μηνών κλπ. Ενημερώνω λοιπόν ότι έχω κάνει ελάχιστες γέννες στα 20 τόσα χρόνια μετρώνται στα δάχτυλα του ενός χεριού και η τελευταία γέννα ήταν πριν 6 χρόνια ...
Οπότε βγάζετε τα συμπεράσματα σας ....
Επίσης αν θέλετε ενημερώστε με και εγώ θα προβώ στα δέοντα .

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Δεκ 15, 2015 1:19 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Εικόνα

Ενας από τους τελευταίους εκτροφείς του κυνηγετικού σέτερ Γκόρντον και με σωστή μορφολογία Gualtiero QUAGLINO , έφυγε για το μεγάλο ταξίδι χωρίς επιστροφή , εξασκώντας αυτό που του άρεσε, δηλαδή παρουσιάζοντας τα εξαιρετικά Γκόρντον του σε ένα κυνηγετικό αγώνα . Συλλυπητήρια στην οικογένεια του και καλό ταξίδι Gualtiero Quaglino. :(

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 4 από 4   [ 60 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: