Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 1   [ 8 Δημοσιεύσεις ]
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΚΥΝΗΓ.ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2015 2016
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 08, 2015 9:10 pm 
Άβαταρ μέλους

γιασας παιδες :wink: απο τρυγονακια εδω και μερες μπαινουνε ολο και περισωτερα συνεχειαααα :wink: :wink: τα ακουμε και τα βλεπουμε σπαστα και σε κοπαδακιααα :wink: εας ελπισουμε να μηνουνε και να μας χαρισουνε ωμορφες τουφεκιεςςς :wink: :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΚΥΝΗΓ.ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2015 2016
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 10, 2015 6:36 pm 
Άβαταρ μέλους

Περίξ της Κοζάνης φαίνοται αρκετά καλοί αριθμοί Τρυγωνιών! :mrgreen: :mrgreen: :wink: :!:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Αύγ 20, 2015 9:27 pm 

καθολου καλο ξεκινημα προφανως μας φυγαν το βραδυ απο γρεβενα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Αύγ 23, 2015 12:07 pm 
Άβαταρ μέλους

γιασας παιδες :wink: :wink: σημερα το πρωι εκανα ενα καρτερακι για τρυγονακια ,,τα πουλια κατεβενανε απο το βουνο για βωσκη,αλα με περασανε καμια 10 12 κοματια αλα δεν μου δωσανε περιθωρια τουφεκιαςςςς :( :( :( παντως το καφεδακιμου το ειπιαα στο βουνο με το ξημερωμα :wink: οι βροχες που μας εκανε αυτες της δυο μερες τα πουλια τα μπερδεψε παρα πωληηηη μαλων τα βλεπω για να μας την κανουνε απο νωριςςς :( :(

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Αύγ 23, 2015 9:47 pm 

καλη εναρξη κι από μενα ''αδερφια''!!! σημερα το απόγευμα εκανα την πρωτη μου εξοδο σε καρτερι για τρυγόνια από τις 17:30 μεχρι 20:00.δεκα λεπτα πριν φυγω εμφανιστηκε ένα τρυγονι το οποιο και τελικα πηρα(αρα 100%επιτυχια! χαχααχα! αστειεύομαι φυσικα)!!! κανενα άλλο πουλι δεν φανηκε...όχι μονο εκει που καθομουν εγω αλλα ουτε καν στον οριζοντα.δηλωνω εστω κι ετσι ευχαριστημένος απ την εναρξη κι ας μην ειχε σασπένς.οσο γινόμαστε πιο εμπειροι κυνηγοι παρατηρω ότι μας ενδιαφερει περισοτερο να γινουμε ένα με τη φυση και να ξεχαστούμε πια απ τα προβλήματα παρα τα μπαμ,μπουμ και το τι θα μπει στην τσαντα.οσο θυμαμαι τις πρωτες μου εξοδους με αυτό το αγχος και την απογοητευση λογω του ότι δεν υπηρχε αφθονο το θήραμα ή με ποσο μεγαλη δυναμη κρατουσα(απορω πως δεν εχουν μεινει τα δαχτυλικα μου αποτυπώματα σαν απολίθωμα πανω στην καραμπινα)το τουφεκι για να προλάβω να ριξω αν φανει κατι.ευχομαι λοιπον κάθε χρονο να γινομαστε σοφότεροι ολοι!ετσι θα περναμε πιο καλα! αυτά από μενα για την ωρα!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Αύγ 26, 2015 6:36 pm 

ΣΤΕΛΙΟΣ391AL έγραψε:
καλη εναρξη κι από μενα ''αδερφια''!!! σημερα το απόγευμα εκανα την πρωτη μου εξοδο σε καρτερι για τρυγόνια από τις 17:30 μεχρι 20:00.δεκα λεπτα πριν φυγω εμφανιστηκε ένα τρυγονι το οποιο και τελικα πηρα(αρα 100%επιτυχια! χαχααχα! αστειεύομαι φυσικα)!!! κανενα άλλο πουλι δεν φανηκε...όχι μονο εκει που καθομουν εγω αλλα ουτε καν στον οριζοντα.δηλωνω εστω κι ετσι ευχαριστημένος απ την εναρξη κι ας μην ειχε σασπένς.οσο γινόμαστε πιο εμπειροι κυνηγοι παρατηρω ότι μας ενδιαφερει περισοτερο να γινουμε ένα με τη φυση και να ξεχαστούμε πια απ τα προβλήματα παρα τα μπαμ,μπουμ και το τι θα μπει στην τσαντα.οσο θυμαμαι τις πρωτες μου εξοδους με αυτό το αγχος και την απογοητευση λογω του ότι δεν υπηρχε αφθονο το θήραμα ή με ποσο μεγαλη δυναμη κρατουσα(απορω πως δεν εχουν μεινει τα δαχτυλικα μου αποτυπώματα σαν απολίθωμα πανω στην καραμπινα)το τουφεκι για να προλάβω να ριξω αν φανει κατι.ευχομαι λοιπον κάθε χρονο να γινομαστε σοφότεροι ολοι!ετσι θα περναμε πιο καλα! αυτά από μενα για την ωρα!

πολύ ωραία άποψη, ευχομαι το ιδιο για ολους

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Αύγ 28, 2015 11:27 am 

φιλε speed ευχαριστω για το σχολιο,να σαι καλα! προχτες ακομα ένα τρυγονακι το οποιο περασε από μακρυα και όταν το τουφεκισα αστοχώντας,γυρισε προς τα εμενα και τελικα το ''πηρα''. χτες για πρωτη φορα ειδα τρυγονι να πηγαινει γυρεύοντας....λες και ηθελε να αυτοκτονησει. ένα ζευγαρι περασε με απιστευτη ταχυτητα από διπλα μου σε χαμηλο υψος σαν σφαιρα.ισα που εριξα δυο πολύ γρηγορες τουφεκιες και όπως ηταν αναμενομενο αστοχησα. μολις γεμισα να το ιδιο ζευγαρι πιο κατω(περιπου στα 60 μετρα)του ξανααμολαω δυο τουφεκες τιποτα(ηταν πολύ μακρυα εριξα για να ξεχαρμανιασω δηλαδή).γεμιζω ξανα γρηγορα και να παλι το ιδιο ζευγαρι πανω απ το κεφαλι μου στα δεκα μετρα. μπαμ και πηρα το ένα!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 07, 2015 10:38 am 
Άβαταρ μέλους

ΚΑΛΗΜΕΡΑ
ΜΕΧΡΙΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ
ΤΟΣΟ Η ΕΝΡΑΞΗ ΟΣΟ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΕΣ...
ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΗΛΙΟΣΠΟΡΑ ΠΟΥ ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΜΙΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΡΙΣΤΙΚΑΝ .ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΡΤΕΡΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΟΣ ΜΟΥ....
ΧΘΕΣ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΡΑΣΜΑ...
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ

Εικόνα

Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 1   [ 8 Δημοσιεύσεις ]

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση