Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 13 από 16   [ 228 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: NEO MEΛΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ !
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 19, 2013 1:47 am 
Άβαταρ μέλους

ΣΤΕΛΙΟΣ391AL έγραψε:
γεια σας και απο μενα!ειμαι απο το ηρακλειο κρητης και πολυ χαρουμενος που εγινα μελος σε αυτο το κλαμπ!

Καλώς μας ήρθες Στέλιο και καλά ποσταρίσματα.Αντε και να δούμε καμιά φωτό απο τα ψηλά πετροβούνια του νησιού σου.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 19, 2013 8:45 am 

Dimitris S έγραψε:
ΣΤΕΛΙΟΣ391AL έγραψε:
γεια σας και απο μενα!ειμαι απο το ηρακλειο κρητης και πολυ χαρουμενος που εγινα μελος σε αυτο το κλαμπ!

Καλώς μας ήρθες Στέλιο και καλά ποσταρίσματα.Αντε και να δούμε καμιά φωτό απο τα ψηλά πετροβούνια του νησιού σου.

γεια σου και σενα φιλε μου!λυπαμαι που θα σε απογοητευσω αλλα πιο ευκολα θα δεις τη δευτερα παρουσια παρα φωτο απο μενα.ο λογος ειναι κυριως διοτι δεν τα παω πολυ καλα με την τεχνολογια(δεν ξερω να βαζω φωτο στον υπολογιστη)!!!
αλλα εκτος απο αυτο δεν μ αρεσει να βγαζω φωτο τα θηραματα μου και να τα δειχνω.δεν το κανω ουτε με το κινητο μου που ειναι πανευκολο...προς θεου δεν εννοω οτι οποιος το κανει πρατει κακως απλα δεν μου αρεσει να το κανω!εξαλλου νομιζω οτι και με τις λεξεις αποτυπονωνται ολα σαν φωτο(λενε μια εικονα 1000 λεξεις,θα διαλεγα τις 1000 λεξεις)συν ενα μυστηριο επειδη δεν το βλεπεις αλλα τ ακους!!!το ιδιο υσχιει και για τα τοπια...υπαρχουν σε φωτο μονο μεσα στο μυαλο μου και πως να τα ξεχασω;;;

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 19, 2013 12:14 pm 
Άβαταρ μέλους

ΣΤΕΛΙΟΣ391AL έγραψε:

γεια σου και σενα φιλε μου!λυπαμαι που θα σε απογοητευσω αλλα πιο ευκολα θα δεις τη δευτερα παρουσια παρα φωτο απο μενα.ο λογος ειναι κυριως διοτι δεν τα παω πολυ καλα με την τεχνολογια(δεν ξερω να βαζω φωτο στον υπολογιστη)!!!
αλλα εκτος απο αυτο δεν μ αρεσει να βγαζω φωτο τα θηραματα μου και να τα δειχνω.δεν το κανω ουτε με το κινητο μου που ειναι πανευκολο...προς θεου δεν εννοω οτι οποιος το κανει πρατει κακως απλα δεν μου αρεσει να το κανω!εξαλλου νομιζω οτι και με τις λεξεις αποτυπονωνται ολα σαν φωτο(λενε μια εικονα 1000 λεξεις,θα διαλεγα τις 1000 λεξεις)συν ενα μυστηριο επειδη δεν το βλεπεις αλλα τ ακους!!!το ιδιο υσχιει και για τα τοπια...υπαρχουν σε φωτο μονο μεσα στο μυαλο μου και πως να τα ξεχασω;;;

Στελιο διαφωνω στην τοποθετηση σου για τις φωτογραφιες, την οποια φυσικα σεβομαι, αλλα που θα παει θα καταφερουμε να σε αλλαξουμε... :D :D
Τα ματια μας οδηγουνται απο την ανθρωπινη απληστια να δουν οσο γινεται περισσοτερα...Ο φακος κρατα τις λεπτομερεις τις στιγμης που μας διαφευγουν... Κ αξιζουν χιλιες λεξεις... :wink:

Εικόνα

''ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΑΤΙΕΣ ΤΙΣ ΜΥΤΕΣ,ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΣΚΙΕΣ ΔΙΑΒΟΛΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΜΟΥΡΤΣΙ, ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ...''
ΑΡΙΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 19, 2013 12:25 pm 

μαλλον θα αλλαξω οταν βγουνε καραμπινες που την ωρα που πατας την σκανδαλη βγαζουν φωτογραφια!!!τι σκεφτηκα παλι;;;θα το κατοχυρωσω σαν πνευματικο δικαιωμα και θα γινω πλουσιος!χα!χα!χα!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 19, 2013 12:44 pm 
Άβαταρ μέλους

Θα συμφωνήσω με τον Άρη.
Οι φωτογραφίες όταν είναι καλοστημένες και με σεβασμό στο σκοτωμένο θήραμα είναι πάντα όμορφες.
Στέλιο κάνε μια έρευνα σε προηγούμενα κείμενα μελών του φόρουμ και θα με καταλάβεις. Ειδικά σε φωτογραφίες με τα υδρόβια των προηγουμένων ετών. Εκεί ο καλλιτέχνης δεν φωτογραφίζει αλλά ζωγραφίζει :D :D :wink: :wink: :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 19, 2013 12:52 pm 

ΑΠ.ΤΣΙΟ. έγραψε:
Θα συμφωνήσω με τον Άρη.
Οι φωτογραφίες όταν είναι καλοστημένες και με σεβασμό στο σκοτωμένο θήραμα είναι πάντα όμορφες.
Στέλιο κάνε μια έρευνα σε προηγούμενα κείμενα μελών του φόρουμ και θα με καταλάβεις. Ειδικά σε φωτογραφίες με τα υδρόβια των προηγουμένων ετών. Εκεί ο καλλιτέχνης δεν φωτογραφίζει αλλά ζωγραφίζει :D :D :wink: :wink: :wink:

δεν διαφωνω ρε παιδια καλα κανετε και φωτογραφιζετε τοπια και θηραματα απλα δεν δενει η φωτογραφια στη δικη μου ιδιοσυγκρασια!!!για να σας δωσω να καταλαβετε φανταρος που ολοι εβγαζαν φωτο αβερτα,εγω εβγαλα μονο της στρατιωτικης ταυτοτητας!αλλο ενα παραδειγμα θα πω και θα γινω αντιληπτος.μεσα στο κινητο μου εχω μονο 5-6 φωτο και σε αυτες ειναι μεσα μονο ο γιος μου!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Αύγ 20, 2013 5:33 pm 
Άβαταρ μέλους

μην τους ακους στελιο,αυτοι ειναι παλιανθρωποι,ξεσηκωνουν το κοσμο :lol: :lol:
καλως ηρθες στη παρεα.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Αύγ 20, 2013 10:23 pm 
Άβαταρ μέλους

aris_chelas έγραψε:
ΣΤΕΛΙΟΣ391AL έγραψε:

Στελιο διαφωνω στην τοποθετηση σου για τις φωτογραφιες, την οποια φυσικα σεβομαι, αλλα που θα παει θα καταφερουμε να σε αλλαξουμε... :D :D
Τα ματια μας οδηγουνται απο την ανθρωπινη απληστια να δουν οσο γινεται περισσοτερα...Ο φακος κρατα τις λεπτομερεις τις στιγμης που μας διαφευγουν... Κ αξιζουν χιλιες λεξεις... :wink:

Εικόνα

+10000 :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Αύγ 24, 2013 10:02 am 
Άβαταρ μέλους

καλως ηλθες στελιο και απο μενα.και εγω οταν βγαζω φωτογαφιες σε πιανει ναυτια απο το κουνημα :lol: :lol: αφου προσπαθουμε να καταλαβουμε τι ηθελε να πει ο ποιητης εκεινη την ωρα :shock:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Αύγ 24, 2013 6:31 pm 
Άβαταρ μέλους

Διαμαντής έγραψε:

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους και συνκυνηγούς της κοινότητας.Νέο μέλος και εγώ απο σήμερα και εύχομαι σε όλους,υγεία πάνω από όλα και εκπλήρωση τών προσδοκιών και επιθυμιών σας.
Καλώς σας βρήκα!
ΣΤΕΛΙΟΣ391AL έγραψε:
συγχαρητηρια στον διαχειρηστη για τη δημιουργια του φορουμ αλλα και για την ευθηνη και τη δουλεια
που χρειαζεται για να μην γινει μπαχαλο εδω μεσα!επισης ευχαριστω δημοσια πλεον τον προαναφερομενο για την αμμεση επιλυση καποιων τεχνικων προβληματων που ξεπεραστηκαν με τη βοηθεια του!τελος συγχαιρω καθε μελος διοτι απο μια γρηγορη ματια που εριξα εισαστε διαφημιση του κυνηγιου με τις γνωσεις αλλα και το ηθος που εχετε.εχω να μαθω πολλα απο σας και ισως προσφερω με τη σειρα μου κατι απ τα λιγα που ξερω!

Καλως τους συναδελφους το πατριωτακι μου τον Διαμαντη ( πτσουλα :D ) και τον Στελιο τον φιλο :D
Καλη συνεχεια στο φορουμ :D

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Δεκ 13, 2013 9:36 pm 

καλησπερα σε ολους και απο εμενα!!δημητρης απο ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟ!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Δεκ 15, 2013 10:51 am 
Άβαταρ μέλους

Καλως ηλθες Δημητρη,καλα ποστ.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Δεκ 16, 2013 5:58 pm 
Άβαταρ μέλους

καλως ηρθες δημητρη σο foroym μας ,καλα post κ φυσικα καλους καινουριους φιλους :mrgreen: :mrgreen:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Δεκ 16, 2013 9:32 pm 
Άβαταρ μέλους

δημητρηςpointer έγραψε:

Γεια σου Δημήτρη. Καλά ποσταρίσματα.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Δεκ 24, 2013 1:15 pm 
Άβαταρ μέλους

δημητρηςpointer έγραψε:

καλως ηλθες δημητρη στην παρεα.νεα περαμο καβαλας?η κατω στο μεγαλο πευκο

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 13 από 16   [ 228 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: