Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 2 από 2   [ 21 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΓΟΡΑ ΚΑΜΕΡΑΣ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ. ΒΟΗΘΕΙΑΑΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 17, 2013 10:34 pm 
Άβαταρ μέλους

manpap έγραψε:
θελω την γνωμη σας....
http://www.plaisio.gr/fotografia-video/fotografikes-mixanes/compact/Olympus-Digital-Camera-SP-620UZ-Black-V103040BE000.htm
την θελω για γενικη χρηση.

και αυτη...
http://www.plaisio.gr/fotografia-video/fotografikes-mixanes/compact/Nikon-Digital-Camera-L310-Black-Coolkit-130635.htm

πιο πολυ κλικ μου κανει η olympus παντος :roll:

γιασου φιλε μανο :wink: :wink: και εγω για την ολυμπους κληνω :wink: :wink: και θα την παρω σε λιγο καιρω,,,,,,μου την πρωτηνε και ο αρης χελας :wink: :wink: κατι ξερη ο φιλωσμας,,,,,,και η τιμητης ειναι καλή :wink: :wink: αντε βουρρρρ :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μάιος 18, 2013 12:12 pm 
Άβαταρ μέλους

manpap έγραψε:
θελω την γνωμη σας....
http://www.plaisio.gr/fotografia-video/fotografikes-mixanes/compact/Olympus-Digital-Camera-SP-620UZ-Black-V103040BE000.htm
την θελω για γενικη χρηση.

και αυτη...
http://www.plaisio.gr/fotografia-video/fotografikes-mixanes/compact/Nikon-Digital-Camera-L310-Black-Coolkit-130635.htm

πιο πολυ κλικ μου κανει η olympus παντος :roll:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟ, Κ ΟΙ ΔΥΟ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ... ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΟΤΙ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΗ ΕΙΚΟΝΑΣ, ΠΡΑΓΜΑ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ, Κ ΕΝΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΟΠΤΙΚΟ ΖΟΥΜ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ...
ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΑΠΛΕΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΥΟ ΕΦΕΔΡΙΚΕΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΙΑΣ Κ Η ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΖΩΗΣ ΤΟΥΣ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ''ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ'' ΤΟ ΖΟΥΜ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ...
ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΝ ΔΡΑΣΗ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΣΑΦΗ ΑΠΟΨΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ...ΤΙΣ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...
Η NIKON ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΤΑ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΔΥΟ ΔΙΑΔΟΧΙΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ (ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ 2,2 SEC ΕΝΑΝΤΙ 3,6 SEC THS OLYMPUS)
ΕΔΩ ΔΥΟ REVIEWS ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΜΗΧΑΝΕΣ...

http://www.ephotozine.com/article/nikon ... view-19389

http://www.ephotozine.com/article/olymp ... view-18479

ΕΛΑΦΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΕ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΝΙΚΟΝ...
ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ, ΑΝ ΘΕΣ ΕΣΥ ΡΩΤΑΣ ΚΑΤΙ ΜΗΠΩΣ Κ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ...
ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΗ... :D

''ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΑΤΙΕΣ ΤΙΣ ΜΥΤΕΣ,ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΣΚΙΕΣ ΔΙΑΒΟΛΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΜΟΥΡΤΣΙ, ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ...''
ΑΡΙΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μάιος 18, 2013 9:16 pm 
Άβαταρ μέλους

Αρη καλησπερα.θελω να μου πεις πια κανει για παπια.ξερεις αυτα τα μεγαλα πουλια που ειναι σαν αυτο που εχει απο πανω ενα τετοιο και ειναι καπως......οχι προφιτερολ :lol:
λοιπον κοιτα η olympus μου φαινετε πιο ωραιο παιχνιδι.εχει τεχνολογια 3D :) και συνδεση HDMI. παντος πανω κατω τα ιδια χαρακτηριστικα εχουν οπως και εξωτερικη εμφανιση.
λυσε μου μια απορεια ,η olympus εχει επεξεργαστη εικονας TruePic III+ και η nikon EXPEED C2 :roll: τι θελει να πει ο ποιητης?

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 19, 2013 2:03 pm 
Άβαταρ μέλους

manpap έγραψε:
Αρη καλησπερα.θελω να μου πεις πια κανει για παπια.ξερεις αυτα τα μεγαλα πουλια που ειναι σαν αυτο που εχει απο πανω ενα τετοιο και ειναι καπως......οχι προφιτερολ :lol:
λοιπον κοιτα η olympus μου φαινετε πιο ωραιο παιχνιδι.εχει τεχνολογια 3D :) και συνδεση HDMI. παντος πανω κατω τα ιδια χαρακτηριστικα εχουν οπως και εξωτερικη εμφανιση.
λυσε μου μια απορεια ,η olympus εχει επεξεργαστη εικονας TruePic III+ και η nikon EXPEED C2 :roll: τι θελει να πει ο ποιητης?

XAXAXA...AN HΣΟΥΝ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΝΑ ΒΓΑΖΑΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΑΝ... ΠΡΟΦΙΤΕΡΟΛ... :lol: :lol:
ΔΥΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΕΣ ΕΙΚΟΝΑΣ ΕΙΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΤΟΥΣ Κ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ... :wink:
ΠΑΡΕ ΟΠΟΙΑ ΣΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ, ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΟΠΛΟ, ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΠΟΤΕ Ο ADMIN... :wink: :D

''ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΑΤΙΕΣ ΤΙΣ ΜΥΤΕΣ,ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΣΚΙΕΣ ΔΙΑΒΟΛΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΜΟΥΡΤΣΙ, ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ...''
ΑΡΙΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μάιος 19, 2013 9:24 pm 
Άβαταρ μέλους

aris_chelas έγραψε:
manpap έγραψε:

XAXAXA...AN HΣΟΥΝ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΝΑ ΒΓΑΖΑΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΑΝ... ΠΡΟΦΙΤΕΡΟΛ... :lol: :lol:
ΔΥΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΕΣ ΕΙΚΟΝΑΣ ΕΙΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΤΟΥΣ Κ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ... :wink:
ΠΑΡΕ ΟΠΟΙΑ ΣΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ, ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΟΠΛΟ, ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΠΟΤΕ Ο ADMIN... :wink: :D

αυτο θα κανω.θα παω να τις δω κι απο κοντα κι οποιο κουταλακι (για το προφιτερολ) καθετε καλυτερα στο χερι αυτη θα παρω.
αυτος ο admin ποσα ξερει..... :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 20, 2013 8:51 am 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

manpap έγραψε:
aris_chelas έγραψε:
manpap έγραψε:

αυτο θα κανω.θα παω να τις δω κι απο κοντα κι οποιο κουταλακι (για το προφιτερολ) καθετε καλυτερα στο χερι αυτη θα παρω.
αυτος ο admin ποσα ξερει..... :wink:

Καλημέρα .
Οι μηχανές είναι παρόμοιες σαν τεχνικά χαρακτηριστικά , οπότε το σωστότερο είναι να τις δεις από κοντά , να τις πιάσεις στο χέρι και να δεις πια σου αρέσει οπτικά και το βασικότερο σε βολεύει στον χειρισμό (θέσης πλήκτρων , οθόνη , σκόπευτρο κλπ) και να αποφασίσεις , και αυτές είναι κάτι σαν το όπλο που είναι απαράδεχτο να το αγοράζεις χωρίς να το πιάσεις στα χέρια σου και να επωμίσεις
:wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 2 από 2   [ 21 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: