Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 8 από 8   [ 117 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγορές από το διαδίκτυο τα θετικά και τα αρνητικά.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Οκτ 05, 2011 11:01 pm 
Άβαταρ μέλους

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Δεκ 12, 2011 3:29 pm 

paidia to site pou lete (cabelas) leitourgei me antikatavoli??dld na dwseis ta lefta sto taxydromio i mono me proplirwmeni karta??an mporei kapoios na apantisei

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Δεκ 12, 2011 4:09 pm 
Άβαταρ μέλους

montefeltro έγραψε:
paidia to site pou lete (cabelas) leitourgei me antikatavoli??dld na dwseis ta lefta sto taxydromio i mono me proplirwmeni karta??an mporei kapoios na apantisei

Οχι, μονο με καρτα..

Εικόνα ΕικόναΕικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 20, 2012 12:05 pm 
Άβαταρ μέλους

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΘΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΚΤΗ...
ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΙΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ SITE ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ? ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΟΛΟΣΩΜΕΣ ΜΠΟΤΕΣ ΚΥΝΗΓΙΟΥ...ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΣΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ...
ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΑΜΕΡΙΚΗ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΜΕ USPS ΛΟΓΩ ΒΑΡΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΕΔΟΝ ΔΙΠΛΑΣΙΑ ΤΙΜΗ ΣΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ Κ ΕΝΑ ΣΕΒΑΣΤΟ ΠΟΣΟ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΙΟ...
ΕΠΙΣΗΣ ΟΠΟΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΓΑΛΟΤΣΕΣ ΘΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΧΡΗΣΙΜΟ...
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΑΛΟΤΣΕΣ ΝΕΟPREN ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ(Κ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΑΡΚΕΤΑ) Κ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΜΠΟΡΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΣΤΗ ΓΑΛΟΤΣΑ ΚΑΤΩ(ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) Κ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... :D

''ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΑΤΙΕΣ ΤΙΣ ΜΥΤΕΣ,ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΣΚΙΕΣ ΔΙΑΒΟΛΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΜΟΥΡΤΣΙ, ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ...''
ΑΡΙΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 20, 2012 1:11 pm 
Άβαταρ μέλους

Δοκιμασες καποιο συγκεκριμενο σαιτ απο Αμερικη και στο ειπαν αυτο;

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 20, 2012 2:38 pm 
Άβαταρ μέλους

aris_chelas έγραψε:
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΘΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΚΤΗ...
ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΙΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ SITE ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ? ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΟΛΟΣΩΜΕΣ ΜΠΟΤΕΣ ΚΥΝΗΓΙΟΥ...ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΣΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ...
ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΑΜΕΡΙΚΗ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΜΕ USPS ΛΟΓΩ ΒΑΡΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΕΔΟΝ ΔΙΠΛΑΣΙΑ ΤΙΜΗ ΣΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ Κ ΕΝΑ ΣΕΒΑΣΤΟ ΠΟΣΟ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΙΟ...
ΕΠΙΣΗΣ ΟΠΟΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΓΑΛΟΤΣΕΣ ΘΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΧΡΗΣΙΜΟ...
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΑΛΟΤΣΕΣ ΝΕΟPREN ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ(Κ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΑΡΚΕΤΑ) Κ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΜΠΟΡΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΣΤΗ ΓΑΛΟΤΣΑ ΚΑΤΩ(ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) Κ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... :D

αρη κοιτα εδω αν δεν το εχεις δει.ισως βοηθησει.
http://www.airgunshop.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=33422

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 20, 2012 3:54 pm 
Άβαταρ μέλους

Takis Valkanas έγραψε:
Δοκιμασες καποιο συγκεκριμενο σαιτ απο Αμερικη και στο ειπαν αυτο;

ΝΑΙ OΛΑ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ(CABELAS KTΛ)...ΣΤΕΛΝΟΥΝΕ ΜΕΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΙΝΤΕΡNATIONAL AIR PRIORITY ΠΛΕΟΝ ΛΟΓΩ ΒΑΡΟΥΣ...ΑΡΑ Κ ΑΥΞΗΜΕΝΟ ΚΙΝΔΥΝΟ ΝΑ ΣΤΟΙΧΙΣΕΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΠΟΛΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ...
ΠΡΙΝ ΚΑΤΑΦΥΓΩ ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ''ΔΟΚΙΑΣΜΕΝΑ'' ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΑ SITE ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΜΕΝ ΟΤΙ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΜΕ USPS ΑΛΛΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΥΣ ΕΙΠΑ ΜΗΠΩΣ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΣΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ SITE Η ΕΣΤΩ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ Κ ΑΣ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ...

ΜΑΝΟ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΥΤΟ Κ ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ...ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...
ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΓΑΛΟΤΣΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΟΠΡΕΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΩΡΙΣ ΜΟΝΩΣΗ...ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙΣ ΓΕΝΑΡΗ ΣΤΟΝ ΕΒΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΝΕΡΟ...
ΓΙ ΑΥΤΟ ΨΑΧΝΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΜΟΝΩΣΗ ΣΤΗ ΓΑΛΟΤΣΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 400 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΤΟΥΣ ΔΥΟ...

''ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΑΤΙΕΣ ΤΙΣ ΜΥΤΕΣ,ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΣΚΙΕΣ ΔΙΑΒΟΛΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΜΟΥΡΤΣΙ, ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ...''
ΑΡΙΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 20, 2012 7:16 pm 
Άβαταρ μέλους

Aρη εχεις σκεφτει να φορεσεις απο μεσα μποτακι καταδυσεων?
παρε ενα 8mm και αν υπαρχει και πιο χοντρο δεν ξερω.πιστευω να κανεις δουλεια.κρατανε θερμοκρασια αυτα.την ιδια δουλεια κανουν, αφου τα φορανε και στο ψαροντουφεκο το καταχειμωνο.αντι να ειναι ενσωματομενο στη γαλοτσα, το φορας ξεχωριστα.απο την αλλη ο touris εχει της stearns με 1000 γραμμαρια.παρε ενα τηλ.αν θες και ρωτα. 210 -8002444
γνωμη μου.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Αύγ 21, 2012 1:16 am 
Άβαταρ μέλους

ΜΑΝΟ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΥΤΟ Κ ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ...ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...
ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΓΑΛΟΤΣΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΟΠΡΕΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΩΡΙΣ ΜΟΝΩΣΗ...ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙΣ ΓΕΝΑΡΗ ΣΤΟΝ ΕΒΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΝΕΡΟ...
ΓΙ ΑΥΤΟ ΨΑΧΝΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΜΟΝΩΣΗ ΣΤΗ ΓΑΛΟΤΣΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 400 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΤΟΥΣ ΔΥΟ
αρη γεια σου λογο του οτι το εχουμε ψαξη αυτο το θεμα 1τον μονο αμερικανικα με επενδισει απο κατο εχει
2ο για αυτο τον λογο εμεις εχουμε βρει αλλη λυση καλτσες απο φωκια και κατι ειδικα πανακια θερμενομενα
μεσα στην καλτσα και αυτα φυσικα αμερικανικα αυτο για μειον 10 με 15 βαθμους .γενικα παντος οτι και να
κανεις απλος αντεχεις περισοτερη ωρα εξω στανταρ μετα απο καποια ωρα και μετα παγωνουνε τα ποδια
:lol: :lol: για τα χερια ειναι αλλο μεγαλο θεμα :wink: :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Αύγ 21, 2012 9:41 am 
Άβαταρ μέλους

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ... :D
ΜΑΝΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΤΣΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΙΑ ΤΗΝ STEARNS...ΑΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΒΑΡΙΑ ΜΕ 1000 ΓΡ ΜΟΝΩΣΗΣ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕ Ο ΤOURIS AN ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΕΙ ΦΕΤΟΣ...ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ... :wink:

DIAS ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΛΕΣ ΝΕΟΠΡΕΝ Κ ΚΑΛΤΣΑΚΙΑ ΝΕΟΠΡΕΝ Η ΔΥΤΩΝ ΚΤΛ ΚΤΛ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΑΤΑΧΕΙΜΩΝΟ ΕΠΑΝΩ...?ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΤΟΜΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΝ ΕΞΩ...ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΡΩΤΑΩ... :wink:

ΜΙΑΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΓΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΛΕΓΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΨΑΧΝΩ...Η ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ ΑΠΛΕΣ ΜΠΟΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΜΟΝΩΣΗ Κ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ... :lol: :lol: :lol:

ΑΡΙΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 27, 2012 4:33 pm 
Άβαταρ μέλους

DIAS ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΛΕΣ ΝΕΟΠΡΕΝ Κ ΚΑΛΤΣΑΚΙΑ ΝΕΟΠΡΕΝ Η ΔΥΤΩΝ ΚΤΛ ΚΤΛ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΑΤΑΧΕΙΜΩΝΟ ΕΠΑΝΩ...?ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΤΟΜΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΝ ΕΞΩ...ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΡΩΤΑΩ...

αρη ναι δεν θα εχεις κανενα προβλημα .ειδικα αν εχει παρει η καννη σου φωτια θα βγαζουν φωτιες :wink:
αν οχι το αυτοκινητο φουλ καλοριφερ κ.τ.λ. :arrow: αν θες ομως μπορεις να παρεις αμερικανικες γυρω
στα 300 ευρο με επενδυσει στην μποτα 1500γρ στην καθεμια αλλα δεν την προτηνο γιατι δεν εχει παντα
τοσο κρυο και τον υποληπο καιρο θα σου ειναι αχρηστες .δηλαδη θα ιδρονουν τα ποδια και τα λοιπα :?:

ΥΓ αν θες μπορω να σε βρω μποτες απο αμερικη με γωμοση απο κατω εχω εναν φιλο που φερνει απο εκει

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 04, 2013 11:39 am 

καλημέρα,
προσωπικά, έλυσα διάφορα ζητήματα εξοπλισμού μέσα από τον ιστότοπο Albatros. Είναι αξιόπιστος και τον προτείνω ανεπιφύλαχτα: http://www.albatroseshop.gr/

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 8 από 8   [ 117 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: