Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 2 από 2   [ 23 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΙΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 16, 2012 12:03 am 
Άβαταρ μέλους

Νικος Μωρακης έγραψε:
Καλησπερα παιδια,αλλος ενας που αγαπα τα gordon στην παρεα,τωρα θα μπορουμε να τα λεμε.

Καλώς το Νίκο και καλά να περνάς μέσα εδώ.
Τα χαιρετίσματα μου και στον Παναγιώτη τον συντοπίτη σου.
Πάνο;;;; Πάνω σου ρεεεεεεεεε ................ΜΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 16, 2012 12:13 pm 
Άβαταρ μέλους

Νικος Μωρακης έγραψε:
Καλησπερα παιδια,αλλος ενας που αγαπα τα gordon στην παρεα,τωρα θα μπορουμε να τα λεμε.

Καλημερα Νικο και Καλωσορισες στην παρεα μας!
Περσι ημουν ΤΥΧΕΡΟΣ και κυνηγησα στην βορεια πλευρα της Χιου μετα απο προτροπη ενος καλου φιλου απο τα μερη σας.
Κυνηγησαμε μπεκατσα και τις τρεις μερες που ημουν εκει και ειδικα την πρωτη μερα σταθηκα πολυ πολυ τυχερος δεν χρειαζεται να πω....Ξερεις!!
Ο Στεφανος εχει μονο Ιρλανδε και μου ειπε τα καλυτερα για τον δικο μου Γκορντον αν και μικρος τοτε!
Σου ευχομαι τα καλυτερα και εδω ειμαστε!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 16, 2012 1:03 pm 
Άβαταρ μέλους

μητσαρα μπαμ και κατω ελα το απορτ :D
νικο πρεπει να κανουμε υπομονη 3 χρονια μεχρι να ξανανοιξει ο τοπος οπως ηταν πριν να ρθουμε στα ισια μας :wink:οσο για τη κουταβα θελει μπολικη δουλεια γεροι να μστε θα τη τακτοποιησω και αυτην :wink:

γιωργο μαλον ηρθες με το τρελαμενο :lol: :lol: αυτος εχει τρελη μουρλια με τα κοκινα και τα 2 σκυλια μου απο το στεφανο,ειναι πολυ ψαγμενος με τα κοκινα :wink:
σε ανεβασε στο πελιναιο ή οχι?

Εικόνα
upload photos

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 16, 2012 3:02 pm 
Άβαταρ μέλους

PXIOS έγραψε:

γιωργο μαλον ηρθες με το τρελαμενο :lol: :lol: αυτος εχει τρελη μουρλια με τα κοκινα και τα 2 σκυλια μου απο το στεφανο,ειναι πολυ ψαγμενος με τα κοκινα :wink:
σε ανεβασε στο πελιναιο ή οχι?

Παναγιωτη πως με πιανεις!!
Ναι σε ολα ξερεις εσυ τωρα τι εγινε!!
Σου λεω ημουν Κ**οφαρδος την πρωτη μερα πολλα πουλια για μπεκατσες μιλαω εκτος αυτου και περδικες ξερετε να κανετε σωστη διαχειρηση φιλε μου του τοπου σας εδω τα γουρουνια δεν εχουν αφησει τιποτα τετοια λυσσα δεν εχω ξαναδει και εχω κανει αναφορα περι του θεματος ξανα!
Μες στο καλοκαιρι ανοιγουν το κουνελι ταχα μου και σακατευουν στην κυριολεξια και τα περδικια.
Εγω επειδη κατεβαινω πολυ χαμηλα μες τα γκρεμια τις ξαναβρισκω για τωρα μιλαω αλλα δεν σηκωνω οπλο γιατι τις σεβομαι και γιατι ειναι κοπαδακια των 5 με 8 πουλια!
Τον Στεφανο τον ξερω 1 μιση χρονο τωρα πολυ καλος ΑΝΘΡΩΠΟΣ!
Παναγιωτη μιλησα σημερα μαζι του αλλα αν τον δεις πες του τα χαιρετισματα μου και γραψτε καποια στιγμη μαζι!
Να σαι καλα!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 16, 2012 4:34 pm 
Άβαταρ μέλους

Καλησπερα δημητρη καλησπερα γιωργο,ευχαριστω γιατο καλωσορισμα.Χαιρομαι γιωργο που εχεις ερθει στα μερη μας, απο οτι καταλαβα περασες καλα.Ελεγα οτι στην χιο εχουμε δυσκολα μερη αλλα ειδα που κυνηγατε μπεκατσα στον τοπο σου και αναθεωρισα.Παντος το μονο σιγουρο ειναι οτι οι νησιωτες ειμαστε αδικιμενοι στην μπεκατσα.Τον στεφανο τον γνωριζω,βλεπεις ειμαστε λιγοι που ασχολουμαστε δυστηχος με γκορντον και ιρλανδε,αν του πεις ποιος ειχε γκορντον στην χιο θα καταλαβει :) .Οσω για την κυνηγητικη παιδια πασχουμε πολλυ,τα τελευτεα χρονια καπως καλυτερα αλλα ακομα θελει δουλεια.Η χιος ειναι φοβερος βιοτοπος για την περδικα και εχει υπεροχα μερη να την κυνηγισεις παλια ειχε και παρα πολλα πουλια.δυστιχος εγκαταλιφθικαν οι καλιεργιες παρα πολλοι κυνηγοι ευκολια να πας με τους πολλους αγροτικους δρομους και το σπουδεοτερο ελειψη παιδιας.Τωρα με την φωτια ακομα χειροτερα εκλεισε το κυνηγι στο μισο νησι και ολοι η πιεση επεσε στην βορεια χιο.Το πελλιναιο παντος ειναι υπεροχο μερος, νομιζεις οτι εισε αλλου οχι σε νησι.Εκει γυρω κυνηγαω και εγω μπεκατσα :wink:.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 16, 2012 10:04 pm 
Άβαταρ μέλους

Ναι ειμαστε αδικημενοι εμεις στα νησια οντως κοιταχτε Πανο και Νικο και εδω ειναι δυσκολα και εγω τις ψαχνω στο βορειο τμημα στα αποκρυμνα βραχια γιατι βυζακωνει εκει στο ταξιδι της αλλα και μεσα σε ρεματα!
Ο Στεφανος ειχε και αυτος καποτε Γκορντον.
Καλη συνεχεια!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 16, 2012 11:08 pm 
Άβαταρ μέλους

το στεφανο τον γνωρισα το 2000 τοτε ειχε 6 κοκκινα και 1 γκορντον :D θα του δωσω τα χαιρετισματα σου μολις τον δω :wink:
το πελιναιο νικο ειναι μαγεια οποτε ανεβενω πανω νιωθω αλλος ανθρωπος εχουμε και σπιτι στις αμαδες οποτε εχω αμεση προσβαση :D συγκριτικα με αλλα νησια ειμαστε πολυ καλα στο θεμα μπεκατσα βεβαια μας τα χαλασαν οι φωτιες που μας εκαψαν τα περισοτερα δαση εγω ειμαι απο τον αγιο γιωγη οποτε νικο ολα μου τα μερη καηκαν,στη περδικα θελουμε ακομη δουλεια στο θεμα παιδια παντως εχουμε βελτιωθει πολυ τα τελευταια χρονια.
εγω προσωπικα προτιμω μαζι με τη παρεα μου τα δυσκολα περδικοτοπια αποφευγουμε τα κλασικα λογο πολυκοσμιας βγαζουμε περισοτερα πουλια λογω δυσκολιας βιοτοπου καρπωνομαστε λιγοτερα σε σχεση με το αν κυνηγουσαμε πιο κλασικα και βατα μερη αλλα ευχαριστιομαστε περισοτερο :D

Εικόνα
upload photos

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Νοέμ 17, 2012 7:36 pm 
Άβαταρ μέλους

PXIOS έγραψε:
το στεφανο τον γνωρισα το 2000 τοτε ειχε 6 κοκκινα και 1 γκορντον :D θα του δωσω τα χαιρετισματα σου μολις τον δω :wink:
το πελιναιο νικο ειναι μαγεια οποτε ανεβενω πανω νιωθω αλλος ανθρωπος εχουμε και σπιτι στις αμαδες οποτε εχω αμεση προσβαση :D συγκριτικα με αλλα νησια ειμαστε πολυ καλα στο θεμα μπεκατσα βεβαια μας τα χαλασαν οι φωτιες που μας εκαψαν τα περισοτερα δαση εγω ειμαι απο τον αγιο γιωγη οποτε νικο ολα μου τα μερη καηκαν,στη περδικα θελουμε ακομη δουλεια στο θεμα παιδια παντως εχουμε βελτιωθει πολυ τα τελευταια χρονια.
εγω προσωπικα προτιμω μαζι με τη παρεα μου τα δυσκολα περδικοτοπια αποφευγουμε τα κλασικα λογο πολυκοσμιας βγαζουμε περισοτερα πουλια λογω δυσκολιας βιοτοπου καρπωνομαστε λιγοτερα σε σχεση με το αν κυνηγουσαμε πιο κλασικα και βατα μερη αλλα ευχαριστιομαστε περισοτερο :D

To ιδιο κανω και εγω παναγιωτη.Μου αρκει να βγω στο βουνο και να καμαρωσω τα σκυλια μου...Περιμενουμε της βελουδοματες τωρα, αντε καλα κυνηγια σε ολους.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 2 από 2   [ 23 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: