Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 13   [ 190 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Κυνηγετικά παπούτσια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 27, 2007 10:44 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Μέχρι προ λίγο καιρό έδινα αρκετά ως πολλά χρήματα σε μποτάκια κυνηγετικά από επώνυμες φίρμες που θεωρητικά είχαν πολύ καλή ποιότητα και αντοχή αλλά και πολλά λεφτά !
Διαπίστωση τα περισσότερα δεν άντεχαν τρίτο χρόνο και όσα άντεχαν ,άντεχαν εκτός της σόλας .
Αυτή ότι ποιότητα και να είχε μετά από χρήση σχεδόν δύο ετών σε βράχια , έλιωνε πραγματικά και βέβαια δεν έκανε ούτε για περπάτημα στο χώμα δεν το συζητώ για βράχο η βρεγμένο.
Και όπως θα γνωρίζεται αυτές οι σόλες δεν επισκευάζονται πια άρα όλο το παπούτσι πάει για πέταμα η για τον κήπο !
Οι λύσεις, στην αρχή φθηνότερα ιταλικά αλλά παρουσίαζαν το ίδιο πρόβλημα γρήγορη φθορά σόλας αλλά και δερμάτων πλαστικών , τελική και τυχαία λύση ορειβατικά που φέρνουν πολυκαταστήματα μεγάλα των τριάντα ευρώ, χωρίς σόλες κλπ επώνυμες , που αποδείχτηκαν καταπληκτικά , πλήρως αδιάβροχα , πολύ ελαφρά και καταπληκτικά στο βουνό , διάρκεια πάλι ίδια της σόλας αλλά το κόστος πολύ χαμηλό πια !

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Απρ 28, 2007 8:39 pm 
Άβαταρ μέλους

KAI EΓΩ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΥΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ.ΠΛΗΡΩΣ ΑΔΙΑΒΡΟΧΑ & ΧΩΡΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΜΩΣ ΚΑΛΗ ΣΟΛΑ. ΠΟΛΛΥ ΦΘΗΝΑ ΟΜΩΣ 40ευρω. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΕΛΑΦΡΙΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ & ΤΟ ΟΡΤΥΚΙ ΟΜΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΠΙΔΕΙ ΔΕΝ ΚΥΝΗΓΩ ΣΕ ΠΕΤΡΙΝΑ ΕΔΑΦΗ ΦΟΡΑΩ ΤΗΝ ΓΑΛΛΙΚΗ CAMEL CHATHO 150ευρω ΜΙΑ ΑΡΒΥΛΑ ΕΩΣ ΤΟ ΠΟΔΙ ΑΠΟ ΕΙΔΙΚΟ ΠΡΟΙΟΝ ΝΕΟΠΡΕΝ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΜΑΛΑΚΟ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΑ ΕΔΑΦΗ. ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΑΝΘΕΚΤΙΚΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΑ ΒΑΤΑ & ΣΤΟ ΠΟΥΡΝΑΡΙ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Απρ 29, 2007 3:02 am 
Άβαταρ μέλους

ΕΧΩ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΧΤΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ ΤΑ ΑΡΒΥΛΑ AIGLE GENET GTX.
ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΙΣΑΝ 50 ΑΓΓΛΙΚΕΣ ΛΙΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΕΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΡΒΥΛΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ. ΟΙ ΤΟΠΟΙ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΑΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΒΡΑΧΩΔΕΣ, ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΕΔΑΦΟΥΣ ΑΝΩΜΑΛΗ ΑΦΟΥ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΗΜΙΟΡΕΙΝΕΣ ΚΑΙ ΟΡΕΙΝΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ.

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΡΒΥΛΑ, ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥΣ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΔΑΦΗ, ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΚΛΗΡΗ ΧΡΗΣΗ?

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Απρ 30, 2007 10:58 am 
Άβαταρ μέλους

ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΑ AIGLE BROOKS ME GORE-TEX ΚΑΙ ΣΟΛΑ VIBRAM....ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΠΕΥΚΗ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 140 € ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ....ΚΥΝΗΓΗΣΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΑ ΜΕ ΑΡΚΕΤΟ ΝΕΡΟ...ΠΛΗΡΗ ΣΤΕΓΑΝΟΤΗΤΑ ΣΕ ΠΕΡΑΣΜΑ ΑΠΟ ΠΟΤΑΜΙ ΕΛΑΦΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΑΝ ΟΤΙ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥΣ....ΚΑΙ Η ΦΘΟΡΑ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΜΗΔΑΜΙΝΗ.....ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΤΙΜΗΣΩ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΟΡΑΣΩ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ....

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Κυνηγετικά παπούτσια
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Απρ 30, 2007 12:03 pm 

gpeppas έγραψε:
Μέχρι προ λίγο καιρό έδινα αρκετά ως πολλά χρήματα σε μποτάκια κυνηγετικά από επώνυμες φίρμες που θεωρητικά είχαν πολύ καλή ποιότητα και αντοχή αλλά και πολλά λεφτά !
Διαπίστωση τα περισσότερα δεν άντεχαν τρίτο χρόνο και όσα άντεχαν ,άντεχαν εκτός της σόλας .
Αυτή ότι ποιότητα και να είχε μετά από χρήση σχεδόν δύο ετών σε βράχια , έλιωνε πραγματικά και βέβαια δεν έκανε ούτε για περπάτημα στο χώμα δεν το συζητώ για βράχο η βρεγμένο.
Και όπως θα γνωρίζεται αυτές οι σόλες δεν επισκευάζονται πια άρα όλο το παπούτσι πάει για πέταμα η για τον κήπο !
Οι λύσεις, στην αρχή φθηνότερα ιταλικά αλλά παρουσίαζαν το ίδιο πρόβλημα γρήγορη φθορά σόλας αλλά και δερμάτων πλαστικών , τελική και τυχαία λύση ορειβατικά που φέρνουν πολυκαταστήματα μεγάλα των τριάντα ευρώ, χωρίς σόλες κλπ επώνυμες , που αποδείχτηκαν καταπληκτικά , πλήρως αδιάβροχα , πολύ ελαφρά και καταπληκτικά στο βουνό , διάρκεια πάλι ίδια της σόλας αλλά το κόστος πολύ χαμηλό πια !

......................................................................................................................................................................................................................................

Γιώργο δώσε περισσότερες λεπτομέρειες , γιατί αν και δεν κυνηγάω πέρδικα,έχω το ίδιο πρόβλημα με κάποια ακριβοπληρωμένα και επώνυμα άρβυλα...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Απρ 30, 2007 12:13 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Γιάννη τα παπούτσια τα φέρνουν ορισμένες μεγάλες αλυσίδες , Καρφουρ και σία Λιτλ κλπ
Ξεκινάνε από 15 ευρώ και φτάνουν τα 30 περίπου !
Δεν είναι επώνυμα αλλά για το κόστος τους είναι πάρα πάρα πολύ καλά .
Τα βγάζουν σε διαφημιστικά φυλλάδια για ορειβασία περπάτημα κλπ
Πολλές φορές τα βρίσκεις κα στα ίδια τα καταστήματα σε προσφορές κλπ η ακόμη και σε ράφια !
:wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Απρ 30, 2007 12:25 pm 

gpeppas έγραψε:
Γιάννη τα παπούτσια τα φέρνουν ορισμένες μεγάλες αλυσίδες , Καρφουρ και σία Λιτλ κλπ
Ξεκινάνε από 15 ευρώ και φτάνουν τα 30 περίπου !
Δεν είναι επώνυμα αλλά για το κόστος τους είναι πάρα πάρα πολύ καλά .
Τα βγάζουν σε διαφημιστικά φυλλάδια για ορειβασία περπάτημα κλπ
Πολλές φορές τα βρίσκεις κα στα ίδια τα καταστήματα σε προσφορές κλπ η ακόμη και σε ράφια !
:wink:

..............................................................................................................................................................................................................................

Γιώργο πολυ ενδιαφέρουσα περίπτωση....Τα είχα δει και εγώ και αναρωτιόμουνα για την αντοχή τους.Με την πρώτη ευκαιρία θα πάρω ένα ζευγάρι... καθώς δεν με ενδιαφέρει αν το παπούτσι είναι "μουράτο" ή όχι, αλλά το value for money...
Aρκετά μας έφαγε η ακριβοπληρωμένη μόδα στα Κυνηγετικά ρούχα και αξεσουάρ... λες και είμαστε μην πω τι....
Θυμάμαι ότι πριν 15 χρόνια κυνηγούσα με κάτι άρβυλα του Σερβικού στρατού, που έφερνε ο μακαρίτης (τώρα) μπαρμπαΓιάννης Νικητόπουλος στα Κ. Πατήσια,που έγραφε στην τότε Κυνηγεσία-Κυνοφιλία, και ένα τριμμένο τζάκετ....αγνώστου προελεύσεως...Μια χαρά με εξυπηρετούσαν...
Και τώρα μόνο ο... Ασλάνης δεν έχει ασχοληθεί με το Κυνηγετικό ρούχο.....

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Απρ 30, 2007 1:46 pm 

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΙGLE ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ,ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ,ΤΑ ΠΗΡΑ 120 ΕURO

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 07, 2007 2:36 pm 
Άβαταρ μέλους

να συμφωνησω και εγω τα μποτακια απο το careffor αξιζουν πραγματικα για τα λεφτα τους γυρω στα 30 ευρω εχουν.στην ΑΘΗΝΑΣ και διασχιζωντας τηνς μεχρι το μοναστηρακι υπαρχουν καποια μαγαζια με καλα μπουφαν στρατιωτικα αμερικανικα με διπλη επενδυση το κρυο δεν περναει με τιποτα..με λιγα παζαρια μπορειςν να πεσεις αρκετα απο την αρχικη τιμη.νομιζω και στον Αγιο Διονυσιο εχει καποια μαγαζια αλλα δεν ξερ για τα συγκεκριμενα μπουφαν

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 09, 2007 12:42 am 
Άβαταρ μέλους

Caccia έγραψε:
ΕΧΩ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΧΤΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ ΤΑ ΑΡΒΥΛΑ AIGLE GENET GTX.
ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΙΣΑΝ 50 ΑΓΓΛΙΚΕΣ ΛΙΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΕΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΡΒΥΛΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ. ΟΙ ΤΟΠΟΙ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΑΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΒΡΑΧΩΔΕΣ, ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΕΔΑΦΟΥΣ ΑΝΩΜΑΛΗ ΑΦΟΥ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΗΜΙΟΡΕΙΝΕΣ ΚΑΙ ΟΡΕΙΝΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ.

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΡΒΥΛΑ, ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥΣ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΔΑΦΗ, ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΚΛΗΡΗ ΧΡΗΣΗ?

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ.

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΕΘΥΝΣΗ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΛΟΙΠΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 09, 2007 11:12 am 
Άβαταρ μέλους

cambof έγραψε:
Caccia έγραψε:

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ.

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΕΘΥΝΣΗ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΛΟΙΠΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ

Παιδιά τα μαγαζιά έχουν προσφορές μερικές φορές μεγάλες και πολύ συμφέρουσες για ρίχτε μια ματιά μην βρείτε αυτό που ψάχνετε χωρίς ταλαιπωρία ! 8)

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 09, 2007 4:02 pm 
Άβαταρ μέλους

ABalsamis έγραψε:
cambof έγραψε:
Caccia έγραψε:

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ.

Παιδιά τα μαγαζιά έχουν προσφορές μερικές φορές μεγάλες και πολύ συμφέρουσες για ρίχτε μια ματιά μην βρείτε αυτό που ψάχνετε χωρίς ταλαιπωρία ! 8)

ΝΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΤΗΝ ΔΙΠΛΑΣΙΑ ΤΙΜΗ-
ΝΑΙ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΕΜΠΟΡΟΥΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΤΣΙ,ΑΣ ΨΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΣ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 09, 2007 6:37 pm 
Άβαταρ μέλους

ΦΙΛΕ CAMPOF ΓΙΑ ΤΑ ΑΡΒΥΛΑ AIGLE GENET GTX ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΟΓΙΑ. ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΤΗΡΟΥΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΤΟΥΣ. ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΔΡΩΤΙΚΑ, ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΑ, ΑΝΘΕΚΤΙΚΟΤΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΞΕΡΕΤΙΚΑ ΑΝΤΙΟΛΙΣΘΙΤΙΚΑ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΔΑΦΗ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΣΤΡΑΒΟΠΑΤΙΣΕΙΣ Η ΘΑ ΟΛΙΣΘΙΣΕΙΣ, ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΔΙΑΒΡΟΧΑ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΕΝΕΤΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕΞΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ.

ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ, ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ EBAY ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ AIGLE GENET GTX ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΠΕΛΕΞΑ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΡΒΥΛΑ ΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ. ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 12, 2007 12:03 pm 
Άβαταρ μέλους

Φίλοι είδα στα μαγαζιά κάποια μποτάκια κυνηγητικά διαφόρων ειδών πολύ όμορφα και ελαφριά και για όλα τα γούστα Ιταλικά μου φαίνεται δεν θυμάμαι το όνομα , κοστίζουν από 30-50 ευρώ μήπως κανείς τα έχει δοκιμάσει ?
Λίγες οι πληροφορίες δεν θυμάμαι τον οίκο . :roll:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 30, 2007 9:44 pm 
Άβαταρ μέλους

οκ δεν λεω μπορει να αντεχουνε,να ειναι αδιαβροχα,αλλα αυτα με τα 30ε μηπως ειναι και πολυ βαρια??

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 13   [ 190 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: