Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Κλειδωμένη Δ. ΣυζήτησηΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 26 από 38   [ 566 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 38  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΟΡΤΥΚΙΑ ΚΥΝ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2010-2011
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 26, 2010 11:43 am 

ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΗΛΙΩΝΗΣ έγραψε:
manos12-74 έγραψε:
ΚΕΡΜΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ έγραψε:
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ ?????
ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΠΟΥΛΙΑ...????
ΩΡΑΙΑ & ΕΧΕΙ....ΕΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΥΛΙΑ
ΤΟΤΕ ΟΥΤΕ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΣΟΥ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΟΥΤΕ & ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ......
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΥΦΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΑΝΑΤΑΛΓΗ ΑΠΟΧΕΩΝ ,ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ...
ΟΧΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΗΓΗ ΕΥΚΟΛΗΣ ΑΝΕΥΡΕΣΗΣ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ

φιλε γιωργο δικιο εχεις αλλα και να τους πω στα περασματα πεταξε το πουλακι μετα αναφερω θηβα ναι αλλα που??? θα ανεφερα εαν ειχα κανει κατι αλλα με τετοια βροχη και με κουταβι σκυλο δεν περιμενω και παπαδες ( οχι ακομα) οκ εβγαλα 1 ορτυκι και αυτο σηκωθηκε μονο του πολυ μπροστα ξεκουραστο ειναι μαλον η η βροχη το κανει νευρικο οντως το ιντερνετ ανταλαγη αποψεων ειναι ε δεν πειραζει να λεμε αν καναμε και κατι μην ξεχναμε οτι το κυνηγι ειδικα για την αθηνα ειναι πολυτελια πλεον οποτε πολυ ειναι η δυψασμενη που δεν μπορουν να πανε λογο χρηματων και δεν εξαιρω ουτε εμενα με το ζορι 2 κυνηγια το μηνα

Κέρμεν αυτά που λέγαμε :roll: ,να γιατί δεν πρέπει να αναφέρεται τίποτα ή να γράφουμε μεταχρονολογημένα :wink:
Φίλε Μάνο & εγώ Αθηναίος είμαι αλλά πάω σχεδόν κάθε μέρα για τα κουτάβια αλλά & για πάρτη μου.Άσε που μου φεύγει ένα 20αρι την ημέρα για βενζίνη.& ούτε κότερα έχω ούτε πισίνες.....Όχι όμως να περιμένω που έχει ορτύκια για να πάω.& όποιος δεν καταλαβαίνει & συνεχίζει να γράφει μέρη ας κάνει & το ίδιο για περδικοβούνια ή για μπεκατσότοπους.Εκεί να τον δω...............

φιλε μπαμπη δεν θελω να μπω σε αυτη τη διαδικασια, αυτα που λες με τον κερμεν με αφηνουν παντελος αδιαφορο, κυνηγαω με αδεια απο το 93 και παντα με σκυλο , δεν εχω αναγκη να μαθω που θα παω, ξερω πολυ καλα τωρα αν εσυ εχεις την ανεση να χαλας 20 ευρω την ημερα μονο βενζινες μπραβο, αλλα δεν ξερεις τι υποχρεωσεις εχει ο καθενας μακαρι να μπορουσα να το εκανα και γω, πραγμα που πριν 2 χρονια εφευγα για μεγαλα διαστηματα. το κυνηγι μου ειναι η περδικα και αφιερωνω πολλα εκπεδευτικα εκει εστω και στη πεντελη που μενω ουτε θα δικιολογηθω ουτε θα απολογηθω εδω μεσα το οτι αναφερα την πραγματικοτητα σε χαλασε τελος παντον δεν μου αρεσει αυτη η διαδικασια καποτε εγραφα σε καποιο αλλο σαιτ γνωστο με χαλαγε πολυ που υπηρχαν τετοιου ειδους τσακω
μοι λες και εχουμε να χωρισουμε τιποτα ετσι και σταματησα να γραφω απο κει εκανα να δω κυνηγετικο σαιτ 3 χρονια και πιστευω οτι του γκεππα εχει ηθος ας μην αφηνουμε τα πραγματα να οξηνονται και οσοι θελουν να γραφουν τα μερη ας τα γραφουν δικαιωμα τους λευθερη χωρα ειμαστε ...ακομα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 26, 2010 11:54 am 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Καλημέρα
σήμερα ελάχιστα πουλιά με δυσκολία βρήκαμε δύο .

Τώρα για τα υπόλοιπα ,
Αντί να γράφετε για τα κυνήγια σας κάθεστε και χαλάτε τις καρδιές σας , το κυνήγι είναι για να περνάμε καλά και όχι να στενοχωριόμαστε .
Εγώ το συγκεκριμένο θέμα το έβαλα σε δημοψήφισμα ακριβώς για να αποφύγουμε τέτοιες ανόητες και ανούσιες διενέξεις .
Η κοινότητα είναι απόλυτα ελεύθερη μέσα στην σωστή λειτουργία της , οπότε όποιος θέλει ενημερώνει όπως κρίνει αυτός ότι είναι το σωστότερο και όποιος δεν θέλει όχι .
Ολοι εκφράζουμε ελεύθερα τα πιστεύω μας και είναι δικαίωμα μας , αλλά δεν είναι σωστό να πιέζουμε άλλους να τα ασπαστούν .
θα παρακαλέσω λοιπόν όλους να είναι πιο ήρεμοι και συνάδελφε κοylik ξανασκέψουτο , αν σε ενοχλεί το ύφος του ΚΕΡΜΕΝ μην το λαμβάνεις υπ όψη σου , απλά πράγματα ο καθένας μας έχει τις απόψεις του έτσι είναι όλες οι κοινότητες δεν μπορούμε να αγαπιόμαστε όλοι , ούτε όλοι εκφραζόμαστε το ίδιο , αλλά μπορούμε να συνυπάρχουμε χωρίς να χάνουμε την προσωπικότητα μας .
Μπάμπη εδώ μιλάμε για τα ορτύκια που είναι περασματιαρικα άσε λοιπόν τι πέρδικες ήσυχες που είναι ενδημικό και άλλη η φιλοσοφία για αυτό το θήραμα , όσο για τις μπεκάτσες αν πεις δηλαδή ότι έχει η Ήπειρος , Γιάννινα , Θεσσαλία κλπ είναι κακό, εγώ πάντως θα συνεχίσω να γράφω εντός κάποιων ορίων βέβαια ειδικά για τα μέλη και μετά όπως είπαμε ότι αποφασίσει η ψηφοφορία στο τέλος της σεζόν..
Αντε καλή εβδομάδα να έχουμε με κανένα περασματάκι .
:wink: :D

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 26, 2010 12:04 pm 
Άβαταρ μέλους

καλημερα σε ολους, σημερα στο χαρακα λιγη κυνηγι λιγα πουλια η δυσκολα δεν ξερω.εγω 1 φερμα κανενα ορτυκι, αλλα ο μπαρον μου με ευχαριστισε με τη φερματου ειναι 15 μηνον και τωρα βγενη στο κυνηγι με ευχαριστισε η φερματου και η επημονιτου να ψαχνη κενταγε το βουνο, αυτο και μονο ειναι ολα τα λεφτα. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 26, 2010 12:49 pm 
Άβαταρ μέλους

gpeppas έγραψε:
Καλημέρα

Τώρα για τα υπόλοιπα ,
Αντί να γράφετε για τα κυνήγια σας κάθεστε και χαλάτε τις καρδιές σας , το κυνήγι είναι για να περνάμε καλά και όχι να στενοχωριόμαστε .
Εγώ το συγκεκριμένο θέμα το έβαλα σε δημοψήφισμα ακριβώς για να αποφύγουμε τέτοιες ανόητες και ανούσιες διενέξεις .
Η κοινότητα είναι απόλυτα ελεύθερη μέσα στην σωστή λειτουργία της , οπότε όποιος θέλει ενημερώνει όπως κρίνει αυτός ότι είναι το σωστότερο και όποιος δεν θέλει όχι .
Ολοι εκφράζουμε ελεύθερα τα πιστεύω μας και είναι δικαίωμα μας , αλλά δεν είναι σωστό να πιέζουμε άλλους να τα ασπαστούν .
θα παρακαλέσω λοιπόν όλους να είναι πιο ήρεμοι και συνάδελφε κοylik ξανασκέψουτο , αν σε ενοχλεί το ύφος του ΚΕΡΜΕΝ μην το λαμβάνεις υπ όψη σου , απλά πράγματα ο καθένας μας έχει τις απόψεις του έτσι είναι όλες οι κοινότητες δεν μπορούμε να αγαπιόμαστε όλοι , ούτε όλοι εκφραζόμαστε το ίδιο , αλλά μπορούμε να συνυπάρχουμε χωρίς να χάνουμε την προσωπικότητα μας .
Μπάμπη εδώ μιλάμε για τα ορτύκια που είναι περασματιαρικα άσε λοιπόν τι πέρδικες ήσυχες που είναι ενδημικό και άλλη η φιλοσοφία για αυτό το θήραμα , όσο για τις μπεκάτσες αν πεις δηλαδή ότι έχει η Ήπειρος , Γιάννινα , Θεσσαλία κλπ είναι κακό, εγώ πάντως θα συνεχίσω να γράφω εντός κάποιων ορίων βέβαια ειδικά για τα μέλη και μετά όπως είπαμε ότι αποφασίσει η ψηφοφορία στο τέλος της σεζόν..

Γιώργο κατα τη γνώμη μου,το θήραμα,ενδημικό ή αποδημητικό,χρειάζεται προστασία.Σαφώς & ο καθένας είναι ελεύθερος να πιστεύει ότι θέλει.Είπες όμως τη σωστή έκφραση,''εντός ορίων''.Άλλο αν έχει η Ηπειρος πουλιά & άλλο το Καλπάκι.Δεν θέλω να χαλαστώ με κανέναν συνάδελφο & ούτε πιέζω κανέναν να ασπαστεί την αποψή μου.Για μένα το θέμα σταματάει εδώ.Εύχομαι & εγώ καλή εβδομάδα σε όλους με κανα καλό περασματάκι :)

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 26, 2010 1:40 pm 
Άβαταρ μέλους

gpeppas έγραψε:
Καλημέρα

Τώρα για τα υπόλοιπα ,

[color=#FF0000] ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! δε θελω τετοια απο τον γιωργο απαιτω συντεταγμενες που ειναι η καθε μπεκατσα και περδικα .

καλο ειναι να δινουμε πληροφοριες δε παμε και για χρυσο........ καποιος που δεν ξερει καποιος που ειναι στα πρωτα του βηματα καλο ειναι να βοηθαμε δε γεννηθηκα με μαθημενοι καποιοι και εμας μας εμαθαν ...και στη πορεια μετην εμπειρια μαθαινεις καινουργια μερη ανακαλυπτεις....

φιλε εσενα που σε χαλασε το υφος πχ το δικο μου μην μου δινεις σημασια ..........κλαιν μαιν :oops: :oops: :oops: (βορειο αυτο) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops:

σιγουρα καλυτερα να ειμαστε ολοι ποιο καλοπροαιρετοι και ευγενης αυτο ανεβαζει το επιπεδο και του φορουμ και σαν συνεπια και το δικο μας :wink:

οσο για τη σημερινη εξοδο εκει στα νοτιαανατολικη αττικη σηκωσαμε 3 πουλακια με 2φιλους δεν ειχε .................εχτες ηταν ποιο καλα .. αλλα αυτο επιβεβαιωνη οτι εχτες ειχε λιγα πουλια και δυσκολα μονο για εμπειρα κυνηγοσκαλα
μια σπεσιαλ χωρις μανιταρια χαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[/color]

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 26, 2010 2:48 pm 
Άβαταρ μέλους

KONSTANTINOS έγραψε:
Καλημέρα

φιλε εσενα που σε χαλασε το υφος πχ το δικο μου μην μου δινεις σημασια ..........κλαιν μαιν :oops: :oops: :oops: (βορειο αυτο) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops:

b]
[/quote]

ΒΛΕΠΩ ΕΜΑΘΕΣ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΧΝΗ ΟΠΩΣ ΜΑΘΕΝΩ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΑ ΒΟΡΕΙΑ :D :D :D
ΠΑΙΔΕΣ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ....
ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΚΟΠΡΟΕΡΕΤΑ ..
ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΣΤΑΡΕΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ & ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ...."ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΡΤΥΚΙΑ ΝΑ ΒΓΩ"...ΑΥΤΟ ΧΤΥΠΑΕΙ ΑΣΧΗΜΑ...
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΥΠΑΡΧΩ ΕΠΩΝΥΜΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΟΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ...ΕΧΩ ΠΕΙ & ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΛΑ...ΓΙΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ , ΓΙΑ ΕΝΔΗΜΙΚΑ ΓΙΑ ΑΠΟΔΗΜΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΟΛΑ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ...
ΜΕ ΣΤΡΑΒΩΝΕΙ ΤΟ ΕΥΚΟΛΟ ,ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΠΟΥ ΠΟΛΟΙ ΕΠΗΖΗΤΟΥΝ...
ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΜΑΘΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΨΑΧΝΩ....
ΓΙΑΤΥΟ & Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ "Μην ντρέπεσαι να ρωτήσεις Σύντροφε, Μην αφεθείς να πείθεσαι,Μάθε να βλέπεις συ ο ίδιος!
Οτι δεν ξέρεις ο ίδιος, καθόλου δεν το ξέρεις.Μπέρτολτ Μπρεχτ
"Εξαιτίας των απαίδευτων τίποτα δε βρίσκεται σε καλή κατάσταση , χάρη , όμως , σε εκείνους που κοπιάζουν έχουν βρεθεί όλα τα ωφέλιμα για τούς ανθρώπους, καθώς όσοι επιδιώκουν τούς κόπους είναι υπέρτεροι.Ξενοφώντος « Ιππαρχικός , Περί ιππικής , Κυνηγετικός»
"

ΛΟΓΩ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΠΡΟΣΤΡΗΒΩΝ & ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΚΟΝΤΡΑΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ & ΟΛΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΤΕΛΕΙΑ....ΓΝΩΡΙΣΤΙΚΑΜΕ ΚΑΝΑΜΕ ΦΙΛΙΕΣ .....
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ 1-2 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ....
ΟΠΩΣ ΑΛΩΣΤΕ ΚΑΝΩ....
ΑΠΟ ΟΡΤΥΚΙΑ ΤΩΡΑ ......
ΟΙ ΝΟΤΙΑΔΕΣ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΟΥΝ ΠΟΛΗΣ ΚΟΠΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΘΕΠΩΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΠΙΣΤΕΥΩ...
ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΗΡΕΜΙΑ....

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 26, 2010 3:09 pm 
Άβαταρ μέλους

KAI ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ
ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΑΥΤΟ

Οι υπολογιστές είναι άχρηστοι. Το μόνο που έχουν να σου δώσουν είναι απαντήσεις.

Pablo Picasso

Αρα σε εμάς μένει το έργο της υποβολής των ερωτήσεων. Ελάχιστοι όμως τολμούν να το αναλάβουν μια και κάθε ερώτηση αποτελεί ταυτόχρονα μια ομολογία άγνοιας και λίγοι έχουν το θάρρος να παραδεχθούν κάτι τέτοιο.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 26, 2010 3:25 pm 
Άβαταρ μέλους

ΣΗΜΑΡΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ 3 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΒΡΕΧΕ ΑΡΚΕΤΑ.ΜΕΤΑ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΘΑΡΙΣΕ.16 ΣΗΚΩΜΑΤΑ 7 ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΑΜΕΝΟ.ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΕΦΕΡΜΑΡΙΣΤΑ.ΜΟΝΟ 4 ΔΕΧΤΙΚΑΝ ΦΕΡΜΑ :!: .ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΤΕΓΑΝ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ.ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΧΑΝ.ΠΑΡΑ ΠΟΛΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 26, 2010 5:18 pm 
Άβαταρ μέλους

koylik έγραψε:
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ ?????
ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΠΟΥΛΙΑ...????
ΩΡΑΙΑ & ΕΧΕΙ....ΕΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΥΛΙΑ
ΤΟΤΕ ΟΥΤΕ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΣΟΥ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΟΥΤΕ & ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ......
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΥΦΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΑΝΑΤΑΛΓΗ ΑΠΟΧΕΩΝ ,ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ...
ΟΧΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΗΓΗ ΕΥΚΟΛΗΣ ΑΝΕΥΡΕΣΗΣ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ

Πρωσοπικα συμφωνω με αυτα που γραφεις κατα μεγαλο ποσοστο (περιπου 60με70%)δυστηχως το ΥΦΟΣ ΣΟΥ ειναι αυτο που μου τα χαλαει, οποτε σας χαιρετω καλα ποσταρισματα να εχετε .Συγνωμη δεν προκειται να ξαναγραψω σβηστε τον λογαριασμο μου

Αφού συμφωνείς με αυτά που γράφει ο Γιώργος ρε συ koylik αστο να πάει μην χαλιέσαι άδικα.Ο καθένας μας έχει πιστευω το δικό του στυλάκι και ο Γιώργος μια χαρά παιδι είναι......ξανασκεψου το νομίζω δεν αξίζει για τόσο ασήμαντες αιτίες :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 26, 2010 5:27 pm 
Άβαταρ μέλους

KAI ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ
ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΑΥΤΟ

Οι υπολογιστές είναι άχρηστοι. Το μόνο που έχουν να σου δώσουν είναι απαντήσεις.

Pablo Picasso

Αρα σε εμάς μένει το έργο της υποβολής των ερωτήσεων. Ελάχιστοι όμως τολμούν να το αναλάβουν μια και κάθε ερώτηση αποτελεί ταυτόχρονα μια ομολογία άγνοιας και λίγοι έχουν το θάρρος να παραδεχθούν κάτι τέτοιο.

πολυ ωραιο :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 26, 2010 5:42 pm 
Άβαταρ μέλους

Καλησπερα απο Βουλγαρια,
σωστος στην προβλεψη μου για το Σαββατο,τα εσφιξε ο καιρος, το επανιελ μου τα εδωσε ολα!!!Δεκαδες φερμες και απορτ!!Το Σαββατο πηρα 28 πουλια, ενω σημερα το πρωι 17!!Τεσσερα ατομα καναμε πανω απο 130 πουλια!!Δυνατο περασμα και ειχαμε την τυχη η βροχη να διακοψει την πορεια τους!!Και σε αλλες περιοχες μακρια απο εμενα εκανε περασματα!! ΟΙ της Χαλκιδικης να ετοιμαζονται για Τριτη!!Πιστευω αυτη η εβδομαδα να εχει τις ποιο μαζικες μετακινησεις!! Το αλλο Σαββατοκυριακο παλι!!
Τελειωσαν και τα φισιγγια ρε γα.........!!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 26, 2010 5:51 pm 
Άβαταρ μέλους

KONSTANTINOS έγραψε:
Καλημέρα

b]

ΒΛΕΠΩ ΕΜΑΘΕΣ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΧΝΗ ΟΠΩΣ ΜΑΘΕΝΩ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΑ ΒΟΡΕΙΑ :D :D
ναι φιλε σου εχω πει και στο παρελθον οτι ειμαι "απε την πολη" απο πατερα(μετα το 1922θεσσαλονικη) και ναουσεος απο μανα βεβαια γεννημενος στην αθηνα αλλα το ποιο ωραιο οτι πηρα γυναικα μακεδονισσα αρα εχω πολλους μα παρα πολλους μακεδονομαχους φιλους
βεβαια το ωραιοκαστρο φετος ειχε την τιμητικη και η επανωμη για πεδινες εχω εναν μικροεκτροφεα ποιντερ στα μερη σου στην αφυτο και οταν ερχομαι χαλκι(δικη με φιλοξενη κατι που δε γνωριζουν καλα οι νοτιοι(οχι και ολοι)
γιωργο ποιο μαλακα σε καινουργια παιδια για μενα δεν υπαρχει κλειστο και ανοιχτο μια παρεα μπορουμε να ειμαστε παντου.
τωρα εαν γνωριστικατε οι βορειοι καλα , και οι νοτιοι εδω παλι καλα η καλη παρεα μπορει να ειναι παντου να το καληργουμε

αντε τωρα πεσ που ειναι τα πουλια! δεν πηραζει :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 26, 2010 7:25 pm 
Άβαταρ μέλους

Ορτύκια χαρακα λεγραινα ,μας τελείωσαν .ακούω προγνωστικά βάσει καιρού ,ποτέ λέτε για επόμενο πέρασμα; Υγ . Το ντραχτααρακι μου βγάζει ορτυκακια αλλά προγγυχτα :-( . Ειδωμεν

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 26, 2010 7:29 pm 
Άβαταρ μέλους

Ρε σεις παιδιά η φωτό που φαίνεται δεν είναι δικιά μου και δεν την έχω βάλει εγώ ,πως γινεΤαι αυτό ; admin μπορείς να το δεις;

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 26, 2010 7:50 pm 

takaros21 έγραψε:
Ορτύκια χαρακα λεγραινα ,μας τελείωσαν .ακούω προγνωστικά βάσει καιρού ,ποτέ λέτε για επόμενο πέρασμα; Υγ . Το ντραχτααρακι μου βγάζει ορτυκακια αλλά προγγυχτα :-( . Ειδωμεν

για ο υγ ενα θα σου πω υπομονη :) και ολα θα γινουν αρκει να μην τουφεκας τα αφερμαριστα :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Κλειδωμένη Δ. ΣυζήτησηΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 26 από 38   [ 566 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 38  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: