Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 3 από 3   [ 42 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 16, 2007 9:38 pm 
Άβαταρ μέλους

Παιδιά άδικα τα λέτε δεν πρόκειται ποτέ να δεχτούν κάτι τέτοιο γιατί ξέρουν ότι τότε τελείωσαν , θα ανατραπούν όλα και θα γίνουν ανεξέλεγκτα για κάποιους . :( :o

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιούλ 19, 2007 6:15 pm 
Άβαταρ μέλους

ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΨΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ.
ΠΡΙΝ ΠΡΙΠΟΥ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΚΟΜΑΘ ΕΙΧΕ ΠΡΟΤΑΘΕΙ( & ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΧΕ ΔΩΘΕΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΙΛΛΟ ΥΛΙΚΟ ) Η ΑΛΛΑΓΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΩΝ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ & ΕΝΑΡΜΟΝΗΣΗ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΧΡΟΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ. ΤΟΤΕ ΖΗΤΕΙΘΗΚΕ Η ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ ΥΠΟ ΠΡΟΤΑΣΗ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ.
ΜΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ........ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ.ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΘΥΜΑΜΕ ΟΤΙ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ & ΤΗΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΜΑΣ ΣΑΝ ΣΥΛΛΟΓΟΙ & ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΕΣΑ & ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΙ ΟΠΩΣ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ (ΟΙ ΣΥΛΟΓΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ & ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ). ΔΥΣΤΗΧΩΣ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΠΟΥ ΦΡΑΚΑΡΕ !!!!!!!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΠΟΙΑ & ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟ ΣΥΝΔΗΚΑΛΙΣΜΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΣΗ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ!!!!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιούλ 20, 2007 11:20 am 
Άβαταρ μέλους

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ,ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΙ ΣΤΙΣ ΕΞΗΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ:
1.TO Δ.Σ. ΤΗΣ ΚΣΕ ΕΙΝΑΙ ΕΜΜΙΣΘΟ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ?
2.ΤΑ Δ.Σ. ΤΩΝ Κ.Ο. ΕΙΝΑΙ ΕΜΜΙΣΘΟΙ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ?
3.ΕΙΝΑΙ ΠΛΗΡΩΣ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΙ 'Η ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΑ?
4.ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ?ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΓΕΝ.ΣΥΝΕΛΕΥΣΕΙΣ 'Η ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ?
5.ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΑ ΝΥΝ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 24, 2007 11:04 am 
Συντονιστής
Άβαταρ μέλους

Δεν έχουν μισθό και μου φαίνεται στον ελεύθερο χρόνο τους .
Από τα Δασαρχεία που υπάγονται για τα καταστατικά δεν ξέρω , αλλά νομίζω ότι θέλει μία πολύ δύσκολη διαδικασία ειδικά για τους κυνηγετικούς συλλόγους και οργανώσεις όπου παίρνει μέρος και η διεύθυνση θήρας του υπουργείου , δεν ξέρω όμως την διαδικασία ακριβώς .

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 24, 2007 11:40 am 

ΣΤΑΘΗΣ ΜΑΡΚΟΥ έγραψε:
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ,ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΙ ΣΤΙΣ ΕΞΗΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ:

Όχι δεν είναι έμμισθοι...

3.ΕΙΝΑΙ ΠΛΗΡΩΣ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΙ 'Η ΣΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΑ?

Ασχολούνται (επισήμως τουλάχιστον) στον ελεύθερο χρόνο τους.

4.ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ?ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΓΕΝ.ΣΥΝΕΛΕΥΣΕΙΣ 'Η ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ?

Οικονομικά ελέγχονται από υπάλληλο του Δασαρχείου.

5.ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΑ ΝΥΝ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.

Εναπόκειται στην βούληση των Κ.Ο.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 24, 2007 11:42 am 
Άβαταρ μέλους

ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ...ΚΑΠΟΥ ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΙ Η ΚΕΦΑΛΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΤΣΙ ΘΑ ΝΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ.ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ.ΟΧΙ ΟΤΙ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ=ΔΑΣΑΡΧΕΙΟ=ΔΗΜΟΣΙΟ=ΑΜΕ ΓΥΡΕΥΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ,ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ=ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ=ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΖΑΜΠΑ,ΟΙ Κ.Ο ΜΑΛΛΟΝ ΜΙΑ ΑΠ ΤΑ ΙΔΙΑ=ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΠΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 24, 2007 1:23 pm 

ΣΤΑΘΗΣ ΜΑΡΚΟΥ έγραψε:
ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ...ΚΑΠΟΥ ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΙ Η ΚΕΦΑΛΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΤΣΙ ΘΑ ΝΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ.ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ.ΟΧΙ ΟΤΙ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ=ΔΑΣΑΡΧΕΙΟ=ΔΗΜΟΣΙΟ=ΑΜΕ ΓΥΡΕΥΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ,ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ=ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ=ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΖΑΜΠΑ,ΟΙ Κ.Ο ΜΑΛΛΟΝ ΜΙΑ ΑΠ ΤΑ ΙΔΙΑ=ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΠΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

..................................................................................................................................................................................................................................

Στάθη η δικιά μου απορία έγκειται στο εξής: Αφού είναι άμισθοι , τρέχουν στον ελεύθερο χρόνο τους ,ταλαιπωρούνται και λοιδωρούνται και από μας , τότε γιατί κάθονται (η συντριπτική πλειοψηφία τους...) και βασανίζονται 25 χρόνια τα ίδια ακριβώς άτομα;
Γιατί δεν αλλάζουν τον τρόπο εκλογής για να μπουν καινούργιοι και νεώτεροι (με ιδέες) συνάδελφοι;;;;
Γιατί πεισματικά προσκολλώνται στην καρέκλα τους ;;;
Η απορία μου είναι όντως ειλικρινής....
Εμείς να τους απαλλάξουμε από την ταλαιπωρία που υφίστανται θέλουμε... :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 24, 2007 3:16 pm 
Άβαταρ μέλους

ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟΣ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ...ΧΑΡΗ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΑΥΤΟ.....ΑΛΛΑ ΤΑ ΑΠΟΚΡΥΦΑ ΣΗΜΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ.....ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΕΙ ΠΙΑ ΜΙΚΡΥΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΣΩ ΤΟΥ....

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 24, 2007 3:41 pm 
Άβαταρ μέλους

ΝΑ ΠΩ ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΣΟΥ ΓΙΑΝΝΗ.ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΙΣΗΜΑ(απο ποιον να εκπροσωπηθει αλλωστε)ΕΝΣΤΑΣΗ ΣΕ ΥΠΑΡΧΟΥΣΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΝΟΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ ΣΗΜΑΣΙΑ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΚΟΛΛΗΣΗΣ ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΙ 5-10 ΕΝΑΝ ΠΟΥ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΝ.ΕΑΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ,ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΘΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΔΡΑΜΑ(πχ)?ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΛΛΑ ΚΟΛΠΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΩΘΗΜΕΝΑ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΑ ΚΟΥΚΟΥΛΟΥΚΟΥ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΦΑΝΟΥΝ?ΠΩΣ ΦΤΑΝΕΙ ΣΕ ΜΑΣ Η ΑΛΛΗ ΦΩΝΗ?ΕΔΩ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ.ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ Η ΚΑΘΕΣΤΩΣ, ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 24, 2007 4:19 pm 
Άβαταρ μέλους

ΣΤΑΘΗΣ ΜΑΡΚΟΥ έγραψε:

ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΕΞΟΔΑ ΚΙΝΗΣΗΣ & ΕΞΟΔΑ ΣΥΝΕΛΕΥΣΕΩΝ

ΤΟ ΙΔΙΟ & ΕΔΩ

ΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ( τα Δ/Σ )

ΣΤΟ ΔΑΣΑΡΧΕΙΟ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΤΙΣ ΓΕΝΙΚΕΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΕΤΤΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΤΙΣ Κ.Ο ΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΤΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΤΟΥΣ (περνουν οδοιπορικα για την μεταβαση τους) & ΚΣΕ ΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΤΩΝ Κ.Ο .
ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΑ ΤΩΝ Κ/Σ ΥΠΕΥΘΗΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ Κ.Ο ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΑ ΤΩΝ Κ.Ο ΥΠΕΥΘΗΝΗ Η ΚΣΕ . ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΩΝ ΑΠΑΙΤΗΤΕ ΠΛΕΙΟΨΗΦΕΙΑ & ΕΓΚΡΙΣΗ & ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΛΕΓΚΤΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Μήπως ήρθε η ώρα για αλλαγές στον Κυνηγετικό Συνδικαλισμό;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 05, 2009 7:27 pm 
Άβαταρ μέλους

ΒΛΕΠΩΝΤΑΣ ΝΑ ΠΑΓΙΟΝΕΤΕ ΣΤΟ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΣΩΜΑ ΕΝΑ ΡΕΥΜΑ ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΟΙΚΟΛΟΓΩΝ,ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΙ ΔΙΟΙΚΟΥΝΤΕΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ
ΚΑΝΟΥΝ.ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΡΩΣΟΠΑ;ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗΣ ΤΗΣ ΑΝΤΙΘΕΤΗΣ ΠΛΕΥΡΑΣ ,ΜΕ ΟΠΟΙΟ ΚΟΣΤΟΣ,ΞΥΠΝΗΜΑ ΤΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ,ΚΑΙ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ;
ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ,ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΡΗΜΕΝΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ. :cry:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Μήπως ήρθε η ώρα για αλλαγές στον Κυνηγετικό Συνδικαλισμό;
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 05, 2009 7:58 pm 
Άβαταρ μέλους

Οχι,οχι,φιλε,Greg.
Υπαρχουν,ακομη,αρκετα περιθορια.
Μονο που πρεπει να κινηθουμε...κατι να κανουμε,για το καλο μας!!!
Φιλικα,
Billy,
Σ.Ε.Σ.Κ.Φ. Συμβουλος Δ.Σ. ( http://www.seskf.com)

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 3 από 3   [ 42 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: