Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 3 από 3   [ 38 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μάιος 15, 2008 10:13 pm 
Άβαταρ μέλους

ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΓΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ,ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΚΥΝΗΓΗΣΟΥΝ ΣΤΑ ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΟΡΕΙΝΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ...??

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 19, 2009 12:01 am 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Κάνω μία πρόταση για όσους θέλουν βέβαια , να κανονίσουμε μία συνάντηση το τελευταίο Σ/Κ για να κλείσουμε παρέα την χρονιά με μπεκάτσα , τσίχλα με ότι θέλετε και βέβαια καλή μασαμπούκα , βόρεια , νότια, Σάββατο , Κυριακή , όπου βολεύει τους περισσότερους , έτσι θα γνωριστούμε και μεταξύ μας , τι λέτε :roll:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 19, 2009 12:10 am 
Άβαταρ μέλους

Δεν ξαναεγραψα τιποτε για τη συναντηση που λεγαμε να γινει προκειμενου να τη πραγματοποιουσαμε μετα τη ληξη της κυνηγετικης περιοδου,ειτε για κρασακι και μεζε,ειτε συνδιαζοντας τα με καποιο εκπαιδευτικο,ετσι χαλαρωτερα και χωρις να "παγωσουμε"την ανιαρη περιοδο που μας περιμενει.
Αν παλι κανονιστει κατι τετοιο ειμαι μεσα.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 19, 2009 12:19 am 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

teocharis.koytsoympas έγραψε:
Δεν ξαναεγραψα τιποτε για τη συναντηση που λεγαμε να γινει προκειμενου να τη πραγματοποιουσαμε μετα τη ληξη της κυνηγετικης περιοδου,ειτε για κρασακι και μεζε,ειτε συνδιαζοντας τα με καποιο εκπαιδευτικο,ετσι χαλαρωτερα και χωρις να "παγωσουμε"την ανιαρη περιοδο που μας περιμενει.
Αν παλι κανονιστει κατι τετοιο ειμαι μεσα.

Την συνάντηση που κανονίζαμε όντως θα ήταν καλύτερα να την κάνουμε μετά την λήξη για να την οργανώσουμε καλύτερακαι να κάνουμε και παιχνίδι... με τα σκυλιά και τις φωτογραφίες , βίντεο κλπ που θέλουν και καλή προετοιμασία , αυτή την έχουν αναλάβει οι επανιελάδες :lol: αλλά είναι ανοικτή σ όλους .
Εγώ λέω κάτι για κυνήγι πχ τσίχλας που θέλει άτομα στο περπάτημα η πρώτα μπεκάτσα αν θέλουν κάποιοι για να κλείσουμε την χρονιά τουφεκώντας και παρέα για όσους θέλουν πάντα , μιλάω για το τελευταίο Σ/Κ , ανάλογα πόσοι θα μαζευτούν, αν μαζευτούν και από πού έιναι οι περισσότεροι κανονίζουμε και τον τόπο , αν δεν μαζευτούμε και είμαστε λίγοι το μεταθέτουμε για αυτό πο λέει ο Χάρης μετά την λήξη !
:wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 19, 2009 11:49 am 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Παιδιά συγνώμη αλλά ακυρώνετε η πρόταση μου . δυστυχώς προέκυψε δουλειά στην επαρχία και όπως καταλαβαίνετε θα συνδυαστεί με κυνήγι εκεί.
Άρα επανερχόμαστε στην συγκέντρωση που ετοιμάζουν οι φίλοι των επανιέλ και είναι για όλους και αφού βλέπω ότι στο βίντεο εξελίσσεστε τάχιστα , να γίνει με βιντεοσκόπηση των σκύλων της παρέας έστω σε πλαστικό θήραμα από 2-3 κάμερες και μετά σκηνοθεσία από τον κάθε ιδιοκτήτη και μετά προβολή και πολλές φωτογραφίες βέβαια .
Επίσης έχω άλλη μία ιδέα για ένα παρειστικο ταξίδι βόρεια για πεδινές , αφού βρεθεί όμως ημερομηνία που να μην έχουν αγώνες οι όμιλοι και γνωριμία και με τους βόρειους φίκους που θα θέλουν να έρθουν να μας συναντήσουν μιας και θα είμαστε στην γειτονιά τους.
:lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Φεβ 20, 2009 10:52 am 
Άβαταρ μέλους

ΕΓΩ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΓΓΕΛΗ (αληθεια που χαθηκε???) ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΔΙΚΑ.....
ΔΩΜΑΤΙΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ....ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΔΣΥΤΗΧΩς ΤΟΝ ΜΑΡΤΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΥΨΗ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΙΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΦΙΛΟΥΣ....

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Φεβ 20, 2009 12:28 pm 
:idea: Εγώ κλίνω προς την δεύτερη ιδέα του Γιώργου Πέππα (για πεδινές και γνωριμία με τους <<Βόρειους>>)

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Φεβ 21, 2009 12:57 pm 
Άβαταρ μέλους

Ante παιδια κανονιστε το καπου στο νομο θεσ/νικης για πεδινες και τσιμπουσι και καμμια ωραια φωτο εγω ειμαι μεσα για καμμια κυριακη ,αντε περιμενω ημερομηνια :lol: :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 3 από 3   [ 38 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: