Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 39 από 153   [ 2291 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 153  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 09, 2008 10:23 pm 
Άβαταρ μέλους

Kούκλα φαίνεται και ταιριαστή φυσιογνωμικά με τον αρσενικό , ελπίζω να σου γίνει και κυνηγητικά καλή , άντε να σου ζήσει και πάντα τυχερή Θοδωρή ! :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 10, 2008 12:01 am 
Άβαταρ μέλους

Να σου ζεισει φιλε μου κουκλιτσα! Α...ααα χαρες που θα κανει ο μπρουνο ποιος στην χαρη του;

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 10, 2008 12:27 am 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Θοδωρής Γαβριλης έγραψε:
Μπορει να αργησα να εψαξα και να περιμενα αλλα τελικα δικαιωθηκα!Σας παρουσιαζω την τριμηνη κουταβιτσα μου που ελπιζω να μου κανει παρεα και να της κανω, για πολλα χρονια!
Και να προσθεσω οτι υπαρχουν και εκτροφεις μικροι που εχουν σουπερ κυνηγοσκυλα και δεν χρειαζεται να ειναι διασημοι και πολυδιαφημισμενοι για να ειναι κυριοι και να καλυπτουν τα αυτονοητα(δηλωση γεννας, βιβλ. υγειας κτλ) και τις προσδοκιες καποιου!

Εικόνα

Κούκλα Θοδωρή, πραγματικά ταιριάζει χρωματικά και οπτικά με τον Μπρούνο , ελπίζω και κυνηγητικά και όπως πάντα ΜΑΤΑΚΙ :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 10, 2008 12:46 am 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Μία ερώτηση , ξέρει κανείς τι έγινε ο ΑΚΕΡ , είναι καλά ο άνθρωπος η τρέχει τίποτε ?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 10, 2008 2:55 am 
Άβαταρ μέλους

Πολυ ομορφη φιλε! Και πολυ ανετη μπροστα στον φακο!! Ευχομαι να περασετε αξεχαστες στιγμες οι δυο (τρεις) σας...
Το ονοματακι της δεν μας το ειπες...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 10, 2008 8:28 am 
Άβαταρ μέλους

Καλημερα σε ολη την παρεα.Θοδωρη καλοτυχο και οτι καλυτερο ευχομαι για την κουταβα σου.Φιλε πιστευω οτι η υπομονη σου θα σε δικαιωσει.Πραγματι ομορφη,καλοσχηματισμενη,κουκλιτσα οντως και απο οτι καταλαβα...κυνηγιαρικο "ιστορικο".Μπραβο φιλε αντε καλα κυνηγια και ευχομαι να γινει ζευγαρι δυνατο με το Μπρουνο.Οσο για την τιμιοτητα εκτροφεων,ερασιτεχνων-ημι-επαγγελμαιων,δεν πιστευω οτι συμβαδιζει με την διαφημιση,προβολη,η το ποσο γνωστος η αγνωστος ειναι ο καθενας,αλλα με το χαρακτηρα,την παιδεια και το αν ζητουν διαρκεια παραμονης στο χωρο.Υπομονη και ψαξιμο θελει η δουλεια.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 10, 2008 9:46 am 
Άβαταρ μέλους

Σας ευχαριστω ολους,οσο για το ονομα αναμενεται..

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 10, 2008 10:09 am 
Καλώς τη δέχτηκες Θοδωρή!

Τάκης

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 11, 2008 10:39 pm 
Άβαταρ μέλους

Φιλαρακια καλησπερα.Απογευματινη εξοδο στα Μεγαρα και επιτελους χαρηκα εστω και λιγες φερμες.Το μονο ασχημο στην αποψινη εξοδο οτι σχιστηκε η τσεπη και εχασα το κινητο.Στειλτε μου σας παρακαλω σε Π.Μ.τα τηλεφωνα σας η απο αυριο το απογευμα που θα εχω την νεα καρτα χτυπηστε καμια κληση.Τεο τι λεει η κουταβιτσα;Τελικα ποιο ονομα της εδωσες;

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 16, 2008 9:00 am 
Άβαταρ μέλους

Καλημεα στν παρεα.Απο οτι διαπιστωνω εχει πεσει μεγαλος "εμπλουτισμος"στα κουμασια ολων.Κατ΄αρχην να καλωσορισω στην μπρετονοπαρεα τον "dionysos"-το μικρο σου φιλε μου;-και να ευχηθω καλοριζικος και καλοτυχος και ο κουταβας του Μακη.Ατακτουλης και τα σχετικα ετσι Μακη;Υπομονη και σε σενα με τους γλυκους "κουταβομπελαδες"φιλε.Αντε απο Τεταρτη βοριαδακια...για να δουμε τι θα γινει,θα βρουμε κανενα ορτυκι;

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Ψάχνω για όνομα...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 16, 2008 3:22 pm 

Ευχαριστώ φίλοι μου Θεοχάρη-Αρτέμη-Γιώργο/ νά'στε καλά, ναι δεν λέω " μάλον γλυκά προβληματάκια είναι... κι είχα ξεχάσει προσωρινά!!!" - έτσι τώρα αναγκαστικά ξανάρθανε-φρεσκάρανε στην μνήμη μου, όμως το να μεγαλώνεις ένα κουτάβι-νεαρό ζώο είναι νομίζω όπως όταν μεγαλώνεις ένα παιδί, το οποίο θέλει το παιχνίδι του, τρέλλες, βόλτες-εξερευνήσεις, τρέξιμο & άλλες ασκήσεις, μπόλικο φαγητό, ύπνο ξανά & ξανά!!!... μα εδώ είναι όλα τα λεφτά φίλοι μου-να πλάσεις εναν χαρακτήρα που αύριο θα'ναι ο σύντροφος σου στο κυνήγι!!!....

Τώρα "το όνομα του μικρού" είναι το πρόβλημα (αυτή τη στιγμή), όπως ξέρετε συμπαθώ τα αρχαία Ελληνικά ονόματα Αρχηγών, Θεών κλπ... επειδή το'χα ψάξει νωρίτερα-βρήκα για την θηλυκιά του φίλου μου Θοδωρή: τα Βερονίκη ( Νίκη ή Βέρα), Ηρα, Αθηνά, Ελλη, Κλειώ, Δάφνη, Κίρκη, Θάλεια, Ξένια, Αλεξία, Πέλλα κι άλλα... αλλά στα αρσενικά ζορίζομαι (τα Εκτορας, Αρης, Δίας, Αίας, Ερως, Φοίβος/ απ'τα οποία τα 3 πρώτα έχω χρησιμοποίησει παλιότερα... θέλω κάτι περισσότερο) μπας κι έχετε καμμιά ιδέα?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 17, 2008 2:52 pm 
Άβαταρ μέλους

Το Φροιξος μου αρεσει,οπως και το Αρκας.Στα αρσενικα ειναι οντως λιγο δυσκολη η επιλογη,ανω στα θυληκα βαζουμε και κανα ονομα καποιου παλιου αισθηματος...!Θοδωρη Ηρα τελικα ετσι;

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 17, 2008 5:11 pm 
Ρίξτε μια ματιά:
http://ellas.pblogs.gr/2007/10/133421.html

google "αρχαια ονοματα"

Προσωπικά μου αρέσει πολύ το "Τάλως".

Φιλικά

Τάκης

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 17, 2008 6:26 pm 
Άβαταρ μέλους

teocharis.koytsoympas έγραψε:
Το Φροιξος μου αρεσει,οπως και το Αρκας.Στα αρσενικα ειναι οντως λιγο δυσκολη η επιλογη,ανω στα θυληκα βαζουμε και κανα ονομα καποιου παλιου αισθηματος...!Θοδωρη Ηρα τελικα ετσι;

Το ΦΡΙΞΟΣ το έχω κατοχυρώσει εγώ για το δικό μου.
Και έχει ερχίσει να το μαθαίνει.

Καλώς σας βρήκα πάλι συνάδελφοι. Έλειπα μερικές μέρες για δουλειές και για αυτό δεν έγγραφα στο forum.
Επέστρεψα όμως και περιμένω το Σ/Κ να εκδράμω για κοκκινομύτες(είμαι από Ηράκλειο).
Ο δικός μου μικρός μπρετονάκος όσο πάει μεγαλώνει, ψηλώνει, γίνεται πολύ ζωηρός και κάνει αταξίες.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 17, 2008 6:42 pm 
Άβαταρ μέλους

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα ΕικόναΕικόνα Εικόνα Εικόνα

Μερικές φωτογραφίες του ΦΡΙΞΟΥ μου.
Με το φακό δεν τα πάμε και τέλεια αλλά θεωρώ ότι μπορείτε να πάρετε μια γεύση για το απόκτημα μου.
Σας αφήνω τώρα γιατί πάμε στον κτηνίατρο για εμβόλιο.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 39 από 153   [ 2291 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 153  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: